اسباب کشی منزل دراصفهان | اسباب کشی اصفهان تهران

ویژگی کارتن مناسب در حمل و نقل وسایل چیست

ویژگی کارتن مناسب در حمل و نقل وسایل چیست modara مدارا


اسباب کشی منزل دراصفهان | اسباب کشی اصفهان تهران

عنوان مقاله:ویژگی های کارتن اسباب کشی منزل
نام نویسنده:حسن زمانی فر
دپارتمان:اوج شید
تعداد کلمات:998 کلمه
مدت زمان مطالعه:10 دقیقه

 

فهرست مطالب

اسباب کشی منزل دراصفهان | اسباب کشی اصفهان تهران

کارتن چسیت و چه استفاده ای برای ما دارد

چرا از کارتن در حمل اسباب و اثاثیه استفاده میکنیم

 برای چه کارتنهایی برای حمل اثاثیه استفاده کنیم

ویژگی کارتن مناسب در حمل و نقل وسایل چیست

نکات مهم در استفاده از کارتنها در حمل و نقل

نکته آخر در مورد کارتنهای حمل اثاثیه

شکل 1 اسباب کشی منزل دراصفهان

شکل 2 اسباب کشی اصفهان تهران

اسباب کشی منزل دراصفهان | اسباب کشی اصفهان تهران

کارتن چسیت و چه استفاده ای برای ما دارد؟

در نگاه اول کارتن چیزی خاصی به نظر نمی رسد. اما در واقع یکی از کاربردی ترین وسایل زندگی روزمره ماست. امروزه صنعت کارتن سازی یکی از صنایع بزرگ جهت بسته بندی در جهان است.و دارای ساختارهای متفاوتی است. برای مثال شرکتی برای فروش محصولات خود نیاز به کارتن با کیفیت دارد برای این منظور کارتن با جنس با کیفیت سفارش می دهد. امروزه  برای اثاث کشی نیاز به کارتن با مقاومت خیلی بالا ندارد. و نیاز به کارتنی که یک شرکت برای صادرات خود تولید می کند احتیاج ندارد. امروزه استفاده از کارتن در اسباب کشی منزل در اصفهان بسیار کاربرد دارد. استفاده از کارتنهای خارجی در اسباب کشی اصفهان تهران کم شده و بیشتر افراد روی به تولیدات با کیفیت داخلی آورده اند. برای تهیه به modarabar مراجعه کنید.

@ چرا از کارتن در حمل اسباب و اثاثیه استفاده میکنیم؟

یکی از مهم ترین لوازم اسباب کشی منزل در اصفهان  کارتن های بسته بندی است. کارتن های اسباب‌ کشی در جمع آوری لوازم خانه کمک زیادی می کند. کارتن ها باعث می شود از آسیب رساندن به اسباب و وسایل جلوگیری کرد. کارتن موجب می شود تجهیزات و لوازم خانهو  وسایل منظم تر و راحتر جمع و جور شوند. کارتن اسباب کشی به ویژه جهت وسایل شکستنی و خرده ریز ها  بسیار پر کاربرد شوند.برای خرید به سایت مدارابار مراجعه کنید.

در  شکل 1 اسباب کشی منزل دراصفهان نیز میتوان به این مطلب اشاره نمود.

اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل 1 اسباب کشی منزل دراصفهان

شاید اسباب کشی و حمل و نقل لوازم چه در منازل و چه ادارات و ارگانها از سخت ترین کارهای زندگی می باشد. بخصوص برای خانم ها. یکی از نکات مهم  در اسباب کشی اصفهان تهران ،که افراد در این خصوص به آن توجه دارند. این است که به این لوازم و تجهیزات  آسیبی نرسد.

از چه کارتن هایی برای حمل اثاثیه استفاده کنیم

اکثر افراد برای حمل و نقل و اسباب کشی منزل در اصفهان از کارتن های مستعمل استفاده میکنند. استفاده از این کارتنها علاوه بر آلودگی،غیر مقاوم نیز هستند. استفاده از آنها علاوه بر غیر بهداشتی، اینست که مقاومت لازم را ندارند و این عامل موجب آسیب رساندن به لوازم منزل می شود. که تمام این شرایط باعث ایجاد دردسر و گرفتاری در هنگام جابجایی و اسباب کشی می گردد. (مدارابار )

از این روست که در اسباب کشی اصفهان تهران  به افرادی توصیه می شود از کارتنهای مناسب استفاده گردد. اولین ویژگی کارتن کارتن حمل اینست که دارای استحکام و مقاومت کافی باشد. معمولا برای استفاده از لوازم معمولی از این کارتنها استفاده می شود. البته برای وسایل سنگین و شکستنی ها باید از کارتن پنج لایه استفاده کرد. برای تهیه به modarabar رجوع کنید.

ویژگی کارتن مناسب در حمل و نقل وسایل چیست

همانطور که اشاره کردیم در حمل و نقل اسباب کشی منزل در اسفهان از کارتن مقاوم باید استفاده کرد. ویژگی مهم بعدی در حمل اسباب کشی اصفهان تهران سایز کارتن است.کارتن باید دارای اندازه و ساز مناسب وسیله مورد نظر باشد. یعنی نه آنقدر بزرگ باشد که وسیله در کارتن به اصطلاح بازی کند و نه آنقدر کوچک که قسمتی از وسیله از کارتن بیرون بزند و وسیله اسیب ببیند. نکته دیگر در انتخاب کارتن قیمت کارتن است. چون معمولا کارتن ها بخصوص کارتن های بزرگ فقط در اسباب کشی استفاده می شوند و بعد از آن دور ریخته می شوند. لذا قیمت گزافی نباید پرداخت کرد و باید کارتنی استفاده گردد که قیمت مناسبی داشته باشد. خرید کارتن از تولید کننده و فروشندگان عمده دارای قیمت مناسبی هستد.  برای خرید به مدارابار رجوع کنید. در شکل 2 اسباب کشی اصفهان تهران نیز میتوان به این مطلب اشاره نمود.

اسباب کشی اصفهان تهران

شکل 2 اسباب کشی اصفهان تهران

3 نکته مهم در استفاده از کارتنها در حمل و نقل!

به یاد داشته باشید که در بسته بندی سنگین مثل بلوریجات و چینی ها کارتن های سایز بزرگ استفاده نکنید ، زیرا باعث می شود کارتنها بیش از حد سنگین شده و حمل آن برای شما سخت شود . یادتان باشد در اسباب کشی منزل در اصفهان اگر مجبور به استفاده از کارتن های سایز بزرگ شدید می توانید فضای داخل کارتن را با وسایل سبک تر از قبیل روزنامه،توپ جوراب، بالش و کوسن پر نمایید.اگر نگران این هستید که در اسباب کشی اصفهان تهران وسایل تان خیس شوند.و یا رطوبت داخل کارتن نفوذ کند می توانید از یک کیسه پلاستیکی استفاده کنید و سپس کتاب های و سایر لوازم تان را داخل آن گذاشته ودر کیسه پلاستیکی را بسته وکارتن را بسته بندی کنید .برای تهیه به modarabar مراجعه کنید.

نکته آخر در مورد کارتنهای حمل اثاثیه

شاید شما ممکن است مجبور باشید چند بار در طول زندگی خود جابه جا اگر در این جابه جایی ها دقت لازم را بعمل نیاورید آسیب زیادی به وسایلتان می رسانید. لذا لازم است در اسباب کشی اصفهان تهران نکات مهمی را رعایت کنید. در اسباب کشی منزل در اصفهان اولا در حمل وسایل برقی از کارتنهای آک خود وسیله که دارای فیبرهای مناسب و طراحی مناسب همان وسیله است استفاده کنید.ثانیا از کارتنهای محکم و مقاوم جهت بسته بندی استفاده کنید وحتما داخل جعبه را با روزنامه و یا پارچه به اصطلاح کیپ کنید. نکته بعدی اینکه حتما د ر کارتن ها را با چسب محکم کنید در حین جابه جایی نریزد. سوم اینکه روی کارتنها شماره گزاری کرده تا بدانید چه تعداد کارتن حمل می کنید و چهارم اینکه حتما روی کارتنهایی که شکستنی هستند بنویسید شکستنی است دقت شود.

اسباب کشی اصفهان تهران ایسوزواسباب کشی منزل دراصفهان

modarabarاسباب کشی | شرکت مدارابار | اسباب کشی منزل در اصفهاناسباب کشی اصفهان تهراناسباب کشی منزل دراصفهانچرا از کارتن در حمل اسباب و اثاثیه استفاده میکنیمکارتن چسیت و چه استفاده ای برای ما داردمدارابارنکات مهم در استفاده از کارتنها در حمل و نقلویژگی کارتن مناسب در حمل و نقل وسایل چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *