اسباب کشی در کرونا

اسباب کشی در کرونا

فهرست مطالب:

باوجود کرونا چگونه اسباب کشی منزل را انجام دهیم :

با خود میگویند در این اوضاع چگونه میتوانیم اسباب کشی را انجام دهیم؟

# اسباب کشی قبل از جابه‌جایی منزل در اصفهان :

@ برای حمل وسایل منزل به شهرهای دیگر:

@ قبل از اسباب کشی فعالیت شرکت های حمل بار را بررسی کنید :

# زمان اسباب کشی منزل را با دقت انتخاب کنید:

# ضدعفونی کردن خانه را در اولویت قرار دهید :

# وسایل مورد نیاز برای خانه‌ ی جدید را بصورت آنلاین تهیه کنید:

# توصیه‌هایی درمورد اثاث کشی در اوضاع کرونا :

فهرست شکل:

شکل ۱ قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل ۲  اسباب کشی منزل در اصفهان

 

اسباب کشی در کرونا

باوجود کرونا چگونه اسباب کشی منزل را انجام دهیم :

این روز ها ویروس کرونا covid_19 بسیار دامن گیر تمامیه مردم جهان شده است. و کار آن هارا به قول معروف لنگ کرده است.

بسیاری از مردم در این ایام میخواهند وسایل خود را جابجا کنند یا اسباب کشی کنند. به غیر از این ها قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان نیز برای آن ها بسیار اهمیت دارد.

دغدغه ی مردم عزیز اصفهانی در این اوضاع، اسباب کشی منزل دراصفهان است. اسباب کشی در بهترین شرایط نیز کار مشکلی است. این بیماری شرایط را نیز سخت ترمیکند.

 با خود میگویند در این اوضاع چگونه میتوانیم اسباب کشی را انجام دهیم؟

این سوال های بی وقفه برای آنها ایجاد استرس و نگرانی میکند. و این امر باعث میشود که از چگونگی انجام اسباب کشی بترسند. و پیش خود نیز میگویند: شاید در این اوضاع کرونایی قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان زیاد باشد. ولی اینگونه نیست با مدارابار modarabar  همراه باشید و مارا در این مقاله همراه کنید. شکل ۱ قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان مراجعه کنید.

قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان modarabar

شکل ۱ قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان

# اسباب کشی قبل از جابه‌جایی منزل در اصفهان :

قبل از رفتن برای اسباب کشی منزل دراصفهان باید تمامیه وسایل را ضدعفونی کنید. بعد از بسته بندی وسایل نیز دستای خود را ضدعفونی کنید. و تاجایی که امکان دارد دستان خود را به صورتتان نزنید. زیرا در این صورت احتمال مریض شدن بیشتر میشود.

برای جلوگیری از کرونا بهتر است برای بسته بندی لوازم حتما همه چیز را بپوشانید. به قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان در این مورد توجه نکنید زیرا سلامتی مهم ترین موهبت الهی است. این پوشش می‌تواند از: جعبه یا مشمای پلاستیکی باشد.

برای حمل وسایل منزل به شهرهای دیگر:

اگر وسایل و فاصله بین دو شهر زیاد باشد بیشتر مردم وسایل خود را با هواپیما جابجا میکنند. در این اوضاع حمل وسایل از طریق ماشین حمل بار بهتر است زیرا جابجایی و برخورد دست به وسایل کمتر میشود و از طریق ماشین این امر بهتر صورت میگیرد.

اگرچه که اسباب کشی منزل دراصفهان به شهرهای دیگر سخت تر است. ولی باید رعایت سلامتی خود و دیگران و قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان را نیز بکنید. و حتی الامکان از مسافرت های هوایی دوری کنید.

@ قبل از اسباب کشی فعالیت شرکت های حمل بار را بررسی کنید :

قبل از انجام عمل اسباب کشی منزل دراصفهان شرکت های حمل بار را زیر نظر داشته باشید.

شرکت هایی را انتخاب کنید که در این اوضاع بیماری تمامیه نکات بهداشتی را رعایت کنند. و با استفاده از تمامیه پروتکل های بهداشتی شما را در انجام اسباب کشی منزل دراصفهان همراهی کند.

مدارابار،modarabar با تمامیه این نکات و رعایت موارد بهداشتی و با حداقل ترین قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان در خدمت شما همشهریان عزیز اصفهانی میباشد.

# زمان اسباب کشی منزل را با دقت انتخاب کنید:

در این اوضاع سعی کنید زمانی مناسب که رفت و آمد کمتر میباشد. و یا افراد کمتری در خیابان ها هستند برای اسباب کشی منزل دراصفهان انتخاب کنید.

زمان مناسب بسیار در اسباب کشی مهم است. پس زمان مناسبی برای این کار را انتخاب کنید.

# ضدعفونی کردن خانه را در اولویت قرار دهید :

قبل از انجام حمل اثاثیه، منزل جدید را ضدعفونی کنید. تا بعد از انتقال دادن وسایل آن را براحتی بچینید . تا ترسی از آلوده بودن آن نداشته باشید.

ضدعفونی کردن خانه و وسایل بسیار مهم است. شما میتوانید برای اینکه قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان پایین تر بیاد خودتان با استفاده از ضدعفونی کننده ها آن هارا ضدعفونی کنید.

# وسایل مورد نیاز برای خانه‌ ی جدید را بصورت آنلاین تهیه کنید:

برای جلوگیری از مبتلا شدن به ویروس کرونا باید خرید های خود را به صورت آنلاین انجام دهید. اگر میخواهید محلول ضدعفونی را نیز خریداری کنید میتوانید از ما این محصول را خریداری کنید. و در قیمت اسباب کشی منزل دراصفهان تخفیف بگیرید.

وسایلی که برای منزل جدید نیاز دارید را خریداری کنید. خرید های خودرا به صورت آنلاین انجام دهید و سعی کنید در این اوضاع به بیرون از خانه نروید. Stay at home به شکل ۲  اسباب کشی منزل در اصفهان دقت کنید.

اسباب کشی منزل در اصفهان مدارابار

شکل ۲  اسباب کشی منزل در اصفهان

# توصیه‌هایی درمورد اثاث کشی در اوضاع کرونا :

  • زمان بسته بندی لوازم ، ضدعفونی کردن لوازم خانه را فراموش نکنید.
  • درمورد شرکت باربری حمل و نقل تحقیق کنید و اطمینان پیداکنید نیروها با رعایت نکات بهداشتی جابه‌جایی را انجام می‌دهند. و قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به حداقل برسانند
  • از درگیر کردن افراد بیش از حد نیاز جلوگیری کنید و سعی کنید تماس های خود را به حداقل برسانید.
  • از کارتن‌ها و پلاستیک های نو برای بسته بندی لوازم استفاده کنید.
  • برای پیشگیری از کرونا ضدعفونی کردن خانه را فراموش نکنید و هربار، سطوحی که در تماس با افراد هستند را ضدعفونی کنید.

برای اسباب کشی منزل دراصفهان با مدارابار modarabar همراهی کنید تا با کمترین قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان اسباب کشی را انجام دهید.

فهرست عناوین:

اسباب کشی در کرونا

تکنیک هایی برای اسباب کشی منزل در ایام کرونا

استفاده از ماشین باربری به جای هواپیما در حمل وسایل

ضد عفونی کردن صحیح وسایل در هنگام بسته بندی

انتخاب یک شرکت باربری خوب و کاربلد برای اسباب کشی

کم کردن حجم بار قبل از اسباب کشی منزل

استفاده از کارتن های مرغوب  در اسباب کشی منزل

تهیه مواد ضدعفونی کننده در حین اسباب کشی

ضد عفونی کردن منزل جدید قبل از چیدمان

بکار بردن تعداد کارگران کمتر در اسباب کشی منزل

ضد عفونی وسایل بعد از رفتن به منزل جدید

 

فهرست شکل ها :

شکل ۱حمل اثاثیه  در اصفهان

شکل ۲اسباب کشی در اصفهان

اسباب کشی در کرونا

اسباب کشی در شرایط عادی کار مشکلی است طی این چند ماه کرونا معضل بزرگی برای همه کشورها شده است. با متوقف شدن بسیاری از کارها ممکن است در این شرایط  وجود بیماری و خطرناک مجبور به اسباب کشی منزل در اصفهان شویم. بهترین ایده این است که اسباب کشی را به تاخیر بیندازید. سلامتی افراد خانواده تقدم برهرچیزی دارد. دانستن نکاتی در مورد بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان  دردوران  کرونا میتواند خطر ابتلا به کرونا را کاهش دهد. ما دراینجا نکاتی در مورد اصول بهداشتی بسته بندی و حمل اثاثیه به شما یادآوری می کنیم.

تکنیک هایی برای اسباب کشی منزل در ایام کرونا

ما در اینجا راهکارهایی برای ضدعفونی کردن وسایل و شیوه بهداشتی انتقال وسایل به شما را ذکر می کنیم. چنانچه اصول بهداشتی را رعایت کنید هیچ مشکلی برایتان در پیش نخواهد آمد.

استفاده از ماشین باربری به جای هواپیما در حمل وسایل

چنان چه قصد جا به جایی از یک شهر به شهری را دارید بهتر است از ماشین باربری استفاده کنید. با توجه به بیشتر شدن مسافت و گذاشتن وقت بیشترامنیت با ماشین خیلی بالاتر است. برای مبتلا نشدن به کرونا بهتر است تا حد مقدور از سفرهای هوایی خوداری کنید. به  شکل ۱حمل اثاثیه منزل در اصفهان توجه فرمایید.

ضد عفونی کردن صحیح وسایل در هنگام بسته بندی

برای بسته بندی در اسباب کشی منزل در اصفهان وسایل وقت بیشتری بگذارید تا با شتابزدگی ونادرست انها را بسته بندی نکنید. در اول  وسیله هایی که معدود مورد استفاده قرار می گیرند را بسته بندی کنید. قبل از بسته بندی وسایل انها را به صورت کامل ضدعفونی کنید.

حتما از روکش برای پوشاندن وسایل در حمل اثاثیه استفاده کنید و روکش را هم ضدعفونی کنید. انها را درون بسته یا کارتنی که درب دار است قرار دهید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارابار

شکل ۱حمل اثاثیه منزل در اصفهان

انتخاب یک شرکت باربری خوب و کاربلد برای اسباب کشی

انتخاب یک شرکت خوب و کار بلد مانند مدارابار در حمل اثاثیه منزل در اصفهان برای از نکات مهم در زمان کرونا می باشد.  داشتن کارگرانی سالم  با رعایت اصول بهداشتی که از شرایط مهم در اسباب کشی منزل در اصفهان می باشد.  استفاده کارگران از دستکش و ماسک در  بسیار مهم است. حتما باید ماشین باربری  قبل از گذاشتن وسایل  به طور کامل و صحیح  ضد عفونی شود.  داشتن تجهیزات مدرن برای کمتر شدن تماس دست با وسایل شدن در اسباب کشی مفید است. شرکت modarabar با داشتن سابقه طولانی در حمل و نقل در خدمت شما همشهریان می باشد.

کم کردن حجم بار قبل از اسباب کشی منزل

برای کاهش بار در حمل اثاثیه منزل در اصفهان بهتراست از شر لباس هایی  که استفاده نمی کنید خلاص شوید. با رعایت اصول بهداشتی انها را ضدعفونی کنید و دورن کیسه ای قرار دهید. آنها را به خیریه یا افراد نیازمند اهدا کنید.

استفاده از کارتن های مرغوب  در اسباب کشی منزل

از کارتن های استفاده نشده برای اسباب کشی  بکار ببرید. استفاده از کارتن های دست دوم ممکن است آلودگی هایی به همراه داشته باشد. این الودگی ممکن است به وسایل نیز منتقل شود و خطر ابتلا به کرونا را  در اسباب کشی منزل در اصفهان افزایش دهد.

تهیه مواد ضدعفونی کننده در حین اسباب کشی

 

هر چند کارگران  شرکت باربری از مواد ضد عفونی کننده استفاده می کنند. با این حال خود شما نیز این مواد را تهیه کنید. تا درصورت نیاز از انها  در حمل اثاثیه منزل در اصفهان استفاده کنید. به کارگران هشدار دهید قبل از تماس با هر وسیله ای دست های خود را بشویند یا کاملا ضدعفونی کنند.

 

ضد عفونی کردن منزل جدید قبل از چیدمان

قبل از رفتن به خانه جدید آنجارا کاملا ضدعفونی کنید. تمام سطوح، درها، دستگیره های در،کمدها، کشوها، آشپزخانه، و… را ضدعفونی کنید. به شکل ۲اسباب کشی منزل در اصفهان توجه فرمایید. شرکت modarabar با بکار بردن اصول بهداشتی در اسباب کشی ضامن سلامتی شماست.

اسباب کشی منزل در اصفهان مدارابار

شکل ۲اسباب کشی منزل در اصفهان

بکار بردن تعداد کارگران کمتر در اسباب کشی منزل

برای رعایت فاصله ایمنی و تجمع نشدن زیاد افراد در حمل اثاثیه منزل در اصفهان از کارگران کمتری استفاده کنید. تجمع زیاد کارگران در اسباب کشی منزل در اصفهان باعث افزایش خطر ابتلا به کرونا می شود. حتی بهتر است از اشنایان و اقوام برای جلوگیری از تجمع کمک نگیرید. میتوان در ساعاتی اسباب کشی کرد که تجمع افراد در ساختمان و کوچه کمتر باشد. وجود همسایه ها و کمک آنها در اسباب کشی خیلی پر خطر است. کودکان دارای سیستم ایمنی ضعیفی هستند بهتر است آنها  را در حین اسباب کشی به یکی از اقوام بسپاریم. شرکت مدارابار با داشتن کارگران با تجربه در خدمت شما می باشد.

ضد عفونی وسایل بعد از رفتن به منزل جدید

در حمل اثاثیه منزل در اصفهان پس از باز کردن کارتن ها درمنزل جدید دوباره آنها را ضد عفونی کنیم. دستکش هایتان را عوض کنید  و دست هایتان را دوباره ضد عفونی کنید. برای محکم کاری بیشتردر اسباب کشی منزل در اصفهان حین چیدمان وسایل خود دوباره آنها را ضدعفونی کنید.

رعایت چه  نکاتی در اسباب کشی درموقع کرونا به ما کمک میکند؟

استفاده از مواد ضدعفونی در حین بسته بندی،استفاده از دستکش و ماسک، استفاده از افراد کمتر و …

آیا استفاده از شرکت باربری در کرونا درست است؟

با رعایت پروتکل های بهداشتی میتوان اسباب کشی بی خطری داشته باشیم

بهترین کار بعد از رسیدن به منزل جدید چیست؟

ضد عفونی کردن کامل منزل جدید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 8 =