اسباب کشی منزل دراصفهان | اسباب کشی منزل اصفهان

اسباب کشی منزل دراصفهان

اسباب کشی منزل دراصفهان اسباب کشی منزل اصفهان


اسباب کشی منزل دراصفهان | اسباب کشی منزل اصفهان

فهرست مطالب

ساختمان های مرتفع

قوانین مجتمع مسکونی

نکات آسان کردن اسباب کشی منزل دراصفهان برای ساختمان های بلند

مطلع کردن مدیریت ساختمان برای اسباب کشی منزل اصفهان

انتخاب وسایل مورد نیاز

چیدن وسایل در انباری

نظافت منزل

فهرست اشکال

شکل 1اسباب کشی منزل دراصفهان

شکل 2اسباب کشی منزل دراصفهان

 

عنوان6 نکته آسان کردن اسباب کشی در ساختمان های بلند
نویسندهخانم گلی
دپارتمانمجموعه اوج شید
تعداد کلمات1050
مدت زمان مطالعه10 دقیقه

 

ساختمان های مرتفع

امروزه به خاطر اینکه اجاره یا خرید خانه های ویلایی ممکن است مستلزم هزینه های زیادی باشد. مردم رو به خرید یا اجاره آپارتمان ها می کنند که بتوانند هزینه های زندگی را به حداقل برسانند. ساختمان هایی که ارتفاع آنها  23 متر یا بیشتر می باشد را ساختمان مرتفع گفته می شود. حداقل طبقات این ساختمان ها 7 طبقه و هر طبقه می تواند از دو واحد الی چهار واحد باشد. اسباب کشی منزل دراصفهان در این ساختمان ها حتما مشکلات خاص خود را دارد.برای اینکه مشکلات اسباب کشی منزل اصفهان کمتر باشد.باید نکاتی را مد نظر داشته باشیم.مسلما در این ساختمان ها به خاطر اجتماع چندین خانواده باید یک سری قوانینی وضع شود که همه بتوانند زندگی راحتتری داشته باشند.

قوانین مجتمع مسکونی

به خاطر ازدیاد جمعیت در این ساختمان ها قوانینی وضع می شود که مشکلات کمتری بین همسایه ها بوجود بیاید. در اینجا به سه قانون برای اسباب کشی منزل دراصفهان اشاره می کنیم. قبل از هر اقدامی باید مدیر ساختمان را در جریان قرار دهیم این مهمتری قانون این ساختمان ها می باشد.می دانیم که اسباب کشی سر و صدای زیادی دارد و لابی ساختمان را برای ساعتی درگیر جابجایی می کند. در زمانبندی اسباب کشی هم باید دقت کافی داشته باشیم که هر چه سریعتر وسایل را به داخل منزل ببریم. قانون بعدی استفاده از آسانسورمی باشد. برای اسباب کشی منزل اصفهان نمی توان از آسانسور نفربر استفاده کرد چون مدت زمانی که وسائل را در آسانسور می گذاریم زیاد است که باعث ابجاد مزاحمت برای ساکنین ساختمان می شود. باید برای اسباب کشی از آسانسور باربری استفاده شود.

با توجه به شکل 1اسباب کشی منزل دراصفهان

اسباب کشی منزل دراصفهان

شکل 1اسباب کشی منزل دراصفهان

نکات آسان کردن اسباب کشی منزل دراصفهان برای ساختمان های بلند

قبل از اینکه ماشین حمل اثاثیه به محل سکونت ببریم باید از قبل هماهنگی لازم با مدیریت ساختمان را انجام داده باشیم. برای اینکه مزاحم رفت و آمد و استراحت ساکنین ساختمان نشویم باید در ساعاتی که رفت آمد خیلی کم است مشغول به آوردن وسائل اسباب کشی منزل دراصفهان به داخل ساختمان بشیم. در زمان هایی که ساکنین مشغول استراحت هستند نیز نباید کار اسباب کشی منزل اصفهان را انجام دهیم که باعث اذیت کردن آنها نشویم. ابتدا باید وسائلی را در اسانسور باربر بگذاریم که می خواهیم آنها را زودتر از بقیه چیدمان کنیم. وسایلی که داخل منزل می بریم را سعی کنیم همان لحظه چیدمان اولیه آن انجام شود که بعد از آن کمتر درگیر جابه جاکردن در منزل شویم. چون سر و صدای  جابه جا کردن وسائل باعث اذیت کردن همسایه های هم جوار یا طبقه پایین بشویم.

مطلع کردن مدیریت ساختمان برای اسباب کشی منزل اصفهان

اطلاع دادن به مدیر ساختمان برای ورود اثاثیه به ساختمان اولین نکته اسباب کشی می باشد. اگر بدون اطلاع مدیر ساختمان اقدام به اسباب کشی منزل دراصفهان کنید ممکن است با منع ورود به ساختمان مواجه شوید که دلایل زیادی دارد. اینکه شما در ساعات غیرمجاز برای جابه جایی اقدام کرده اید. تداخل در ساعات استراحت ساکنین موجب منع ورود شما می شود. مطلع کردن مدیر ساختمان باعث می شود که ساعت ورود شما را مشخص کند که البته در همان ساعت باید حضور پیدا کنید. مدیر یک قسمتی از پارکینگ را برای ورود وسائل و اسباب کشی منزل اصفهان شما اختصاص می دهد که راحتتر و سریعتر اینکار انجام شود. محلی که نزدیک تر به ورودی ساختمان و نزدیک به آسانسور حمل بار می باشد را برای شما تعیین می کند. روند تخلیه بار و گذاشتن وسائل در اسانسور سریع تر و راحت تر انجام پذیرد.

انتخاب وسایل مورد نیاز

مسلما فضای یکه خانه آپارتمانی کمتر از فضای یک خانه ویلایی می باشد. پس اگر شما از یک خانه ویلایی قصد اسباب کشی منزل دراصفهان به یک آپارتمان را دارید. باید بدانید که حتما وسیله هایی هستند که دیگر در آپارتمان قابل استفاده نیستند و فقط جاگیر هستند و علاوه بر آن از زیبایی سالن یا دیگر اتاق ها کاسته می شود. حذف وسایل غیرضروری باعث می شود که اسباب کشی منزل اصفهان شما زودتر انجام شود و از رفت و آمد بیهوده برای وسایل غیرضروری خودداری می شود.وسائلی که اصلا استفاده نمی شوند فقط ذهن شما را درگیر چیدمان خود می کند. در نهایت خود به این نتیجه می رسید که این وسائل دورریختنی هستند. پس چه بهتر که قبل از اسباب کشی آنها را اصلا با خود به منزل جدید نیاورید و از دردسرهای بیهوده آنها دور بمانید.

با توجه به شکل 2اسباب کشی منزل دراصفهان

اسباب کشی منزل دراصفهان

شکل 2اسباب کشی منزل دراصفهان

چیدن وسایل در انباری

آپارتمان ها  فضای کمتری از خانه های ویلایی دارند. معمولا هر واحد از ساختمان دارای یک انباری اختصاصی می باشد. می دانیم که یک انباری برای گذاشتن وسیله هایی هست که به آنها هر روز نیاز نداریم و فقط در موارد خاص از آنها استفاده می کنیم. البته آنها جز وسایلی که هرگز احتیاج نداریم به شمار نمی آید. اگر قبل از اسباب کشی منزل دراصفهان وسائل که مربوط به انباری می شود را مشخص کنیم خیلی راحتتر و سریعتر کار اسباب کشی انجام می شود. این کار با همان برچسب هایی که در موقع چیدمان وسایل در کارتن روی هر کارتن می چسبانیم امکان پذیر است. یکی از مزیت استفاده از برچسب ها در این قسمت از اسباب کشی منزل اصفهان مشخص می شود. در لحظه تخلیه، وسایل مربوط به انباری را  به انباری می بریم که باعث می شود که در حمل آنها دو باره کاری نشود.

نظافت منزل

قبل از اسباب کشی منزل دراصفهان به مجتمع مسکونی مورد نظر خود باید واحد خود را کامل نظافت کنید. با توجه به فضای کمی که در این ساختمان ها وجود دارد. اگر قبل از اسباب کشی به نظافت منزل خود برسید کمک بزرگی برای چیدمان سریع وسائل می کنید. متراژ هر واحد در این ساختمان ها بسیار کمتر از یک منزل ویلایی است. پس نمی توانیم وسایل را یک گوشه از سالن یا اتاق گذاشته و بعد سر فرصت آنها را مرتب کنیم. اگر هنگام تخیله وسائل همان موقع شروع به چیدمان کنید، در زمان خود صرفه جویی می کنید.می توانید نظافت منزل خود را به دست یکی از همین شرکت های خدماتی بسپارید با دقت و حوصله بیشتری منزلتان تمیز می شود. اگر می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید می توانید خودتان اقدام به تمیزکاری کنید و بعدا اقدام به اسباب کشی منزل اصفهان کنید.

اسباب کشی منزل اصفهاناسباب کشی منزل دراصفهان

modarabarاثاث کشی دراصفهاناسباب کشی | شرکت مدارابار | اسباب کشی منزل در اصفهاناسباب کشی در اصفهاناسباب کشی منزل اصفهانانتخاب کامیون اسباب کشی منزلانواع کارگر اسباب کشیبهترین شرکت اسباب کشی در اصفهانحمل اثاثیه منزل دراصفهانخدمات اسباب کشینکات اسباب کشی راحت برای ساختمان های بلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *