اسباب کشی منزل در اصفهان اسباب کشی منزل دراصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان اسباب کشی منزل دراصفهان


اسباب کشی منزل در اصفهان

فهرست مطالب

اقداماتی که نباید در زمان اسباب کشی انجام داد

بسته بندی و جابه جایی توسط خودتان

استفاده از کارگر مبتدی برای جابه جایی

استفاده از کارتن بی کیفیت برای بسته بندی

نچسباندن برچسب بر روی کارتن و نام گذاری روی آنها

نکات مهم

انتخاب روز جابه جایی وسایل در اخر هفته

انتخاب کردن شرکت نامعتبر

اقدامات ایمنی برای بسته بندی و چیدمان

فهرست اشکال

شکل 1اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل 2اسباب کشی منزل در اصفهان

 

عنوان5 اقدامی که در زمان اسباب کشی نباید انجام داد
نویسندهخانم گلی
دپارتمانمجموعه اوج شید
زمان مطالعه10 دقیقه
تعداد کلمات1088

 

5 اقدامی که در زمان اسباب کشی نباید انجام داد

اقداماتی که نباید در زمان اسباب کشی انجام داد

همیشه در زمان جابجایی همه دچار نگرانی و دلهره میشوند، زیرا برای اسباب کشی منزل در اصفهان کار بسته بندی وسایل کارحمل بسته ها و جاگیرکردن در ماشین، خود یک پروسه کاری می شود که وقتی به دردسرهای آن فکر کنند تقریبا دیوانه کننده به نظر می رسد.فکر خراب شدن وسیله ها موقع اسباب کشی منزل دراصفهان انها بیشتر از هر چیزی ممکنه برای افراد نگران کننده باشد. فکر تمیزکردن منزل جدید و هزینه ها وفکر زمان گذاشتن برای حمل و نقل برای یه فرد به تنهایی دردسرساز است پس باید همه قبل از اقدام جابجایی یه سری کارهایی را انجام ندهند که چنین دردسرهایی را نداشته باشند. که عبارتند از:

بسته بندی و جابه جایی توسط خودتان

تقریبا همه افراد وقتی تصمیم به اسباب کشی منزل در اصفهان می گیرند اولین اقدامی که انجام می دهند این است که وسیله های منزل را بسته بندی کنند.به خاطر اینکه هزینه جابجایی رو کم کنند خود اقدام به بسته بندی میکنند که هزینه کارگرحذف بشه اما دو تا مشکل برای خودشون ایجاد می کنند، اول اینکه به خاطر استرس جابجایی و مشغولیتهای ذهنی دیگری که دارند به نکات بسته بندی دقت نمی کنند و برای اسباب کشی منزل دراصفهان وسایل سنگین به مشکل برمی خورند که همین امر باعث اسیب رساندن به وسیله ها می شود.شما اگه خود اقدام به بسته بندی وسایل کنید ممکن است نتوانید به کارهای دیگر خود مشغول شوید.

استفاده از کارگر مبتدی برای جابه جایی

این مورد را هم کسایی انتخاب می کنند که فکر می کنند با این کار در دادن هزینه گزاف به شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان صرفه جویی بیشتری میکنند، افرادی که اصلا تجربه کار اسباب کشی را ندارند، ممکن است به وسایل اسیب برسانند.اگه خوب دقت کنید کسی که تجربه اسباب کشی منزل دراصفهان و جابجایی را نداشته باشد ممکنه زمان زیادی رو صرف همین کار بکنه و باعث میشه هزینه بیشتری هم دریافت کنه، در صورتی که کارگر مجرب میتونه سریعتر و با دقت بیشتری این کار رو انجام بدهد.کارگر مبتدی ممکن است از آمادگی جسمانی برخوردار نباشد و باعث شود که وسایل سنگین را نتواند با دقت جابه جا کند.

با توجه به شکل 1اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل 1اسباب کشی منزل در اصفهان

استفاده از کارتن بی کیفیت برای بسته بندی

انتخاب کارتن برای اسباب کشی منزل در اصفهان از حیاتی ترین و مهم ترین کاری است که باید با دقت زیادی انجام شود.قرار دادن وسایل در کارتن بی کیفیت و یا اندازه کارتن نسبت به وسیله نامناسب باشه، ممکنه به وسایل آسیب برساند، مخصوصا وسایل حساسی مانند ظروف شکستنی، اگه کارتن ها بی کفیت باشند هنگام اسباب کشی منزل دراصفهان به کارتن فشار وارد می شود یا حتی کارتن پاره می شود. در انتخاب سایز کارتن باید دقت کرد اگه کارتن بزرگتر یا دقیقا هم اندازه وسیله باشد باز هم مشکل ساز است که در هنگام جابه جایی وسیله ثابت درکارتن نمی ماند.در حال حاضر شرکت های معتبر باربری مجهز به کارتن های با کیفیت و اندازه های مختلف می باشند.

نچسباندن برچسب بر روی کارتن و نام گذاری روی آنها

استفاده از برچسب بر روی کارتن می تواند کمک خیلی بزرگی برای چیدمان بار و حتی چیدن وسایل در منزل جدید باشد، اگه کارتن ها برچسب نداشته باشند موقع اسباب کشی منزل در اصفهان ممکن است کارتن حاوی وسایل حساس را اشتباها در موقع اسباب کشی منزل دراصفهان زیر کارتن های دیگر قرار داد که موجب فشار امدن به کارتن و در نتیجه شکسته شدن آنها می شود. وقتی می خواهید وسایل را در منزل جدید چیدمان کنید چون کارتن ها برچسب ندارند نمی دانید کدام کارتن را در کجا باید قرار دهید به عنوان مثال ممکن است مقداری از وسایل آشپزخانه در اتاق های دیگرگذاشته شود یا وسایل اتاق ها در آشپزخانه گذاشته شود.

با توجه به شکل 2اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل 2اسباب کشی منزل در اصفهان

نکات مهم

انتخاب روز جابه جایی وسایل در اخر هفته

قبل از تصمیم به اسباب کشی منزل در اصفهان باید چند روزی یا یک هفته را اختصاص به بسته بندی کردن وسایل اختصاص دهید تا بدون نگرانی روز اسباب کشی اماده جابه جایی شوید.اگر زمان و روز مناسبی را برای اسباب کشی منزل دراصفهان انتخاب نکنیم به چند مشکل برمی خوریم. اگه در روز پنج شنبه یا جمعه انتخاب کنیم، ممکن است شرکت باربری به تعداد کافی کارگر نداشته باشد چون اغلب افراد روزهای اخر هفته را برای جابه جایی انتخاب می کنند پس شرکت ها با کمبود نیرو مواجه می شوند. مشکل بعدی که ایجاد می شود تعرفه قیمت  شرکت ها به علت استقبال اکثر مردم در روزهای آخر هفته بیشتر می شود.

انتخاب کردن شرکت نامعتبر

قبل از انتخاب شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان باید از چند شرکت قیمت گیری کنید که حدود قیمت را بندانید.انتخاب شرکت هم یکی از دغدغه هایی هست که در این زمان داریم، اگه قبل انتخاب شرکت تحقیقات لازم را انجام ندهیم ممکن است مشکلاتمان را دوچندان کنند. ممکن است شرکت مورد انتخاب دارای مجوز نباشد که در این صورت اگر کارگران شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان به وسایل شما خسارتی وارد کنند نمی توانید اقدام قانونی انجام بدید. این شرکت ها معمولا قردادی هم امضا نمی کنند پس ممکنه در مورد قیمت هم برای افراد دردسر ایجاد کنند و قیمت را بعد از شروع کار بالاتر کنند در این صورت ممکنه بحث و دعوا نیز صورت بگیرد که استرس شما را بیشتر کنند.

 

اقدامات ایمنی برای بسته بندی و چیدمان

برای بسته بندی باید بدانید کدام یک از وسایل را زودتر از بقیه بسته بندی شود و کدام ابتدا در ماشین اسباب کشی منزل در اصفهان قرار بگیرد. غذاهای منجمد شده را باید به گونه ای بسته بندی کرد که در هنگام اسباب کشی منزل دراصفهان  خراب نشود.برای چیدمان نیز دوباره باید بدانیم کدام وسایل را زودتر چیدمان کنیم که اطرافمان خیلی شلوغ نشود.

اسباب کشی منزل در اصفهاناسباب کشی منزل دراصفهان

modarabarاثاث کشی در اصفهاناسباب کشی | شرکت مدارابار | اسباب کشی منزل در اصفهاناسباب کشی منزل دراصفهاناقداماتی که نباید در زمان اسباب کشی انجام شودانتخاب بهترین کارتن برای اسباب کشیانتخاب یک شرکت معتبر اسباب کشیبهترین شرکت اسباب کشی در اصفهانماشین اسباب کشیمراقبت از وسایل در هنگام اسباب کشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *