اسباب کشی منزل دراصفهان | اقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی

اسباب کشی منزل دراصفهان مدارابار

اسباب کشی منزل دراصفهان modarabar


اسباب کشی منزل دراصفهان  اقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی

اقدامات اشتباه در اسباب کشی

روش بسته بندی وسایل

برچسب زدن یا نزدن کارتن ها

اقدامات اسباب کشی منزل

شکل 1 اسباب کشی منزل دراصفهان

شکل 2 اقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی

 

اقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی

بیشترین اشتباه در اسباب کشی منزل دراصفهان هنگام بسته بندی وسایل و کارتن بندی می باشد. جعبه مقوایی ساده پس از پر کردن، وزن زیادی را باید تحمل کند. جعبه ای که درست تنظیم نشده است. جعبه ای است که ممکن است در حمل و نقل از هم جدا شود. از آنجایی که نمی خواهید این اتفاق بیفتد، مهم است که برای اولین بار وقت بگذارید که به طور صحیح جعبه های خود را تنظیم و خوب بسته بندی کنید.

برای کمک به جعبه های خود در حین حرکت و اسباب کشی منزل، یکپارچگی خود را حفظ کنید، هنگام ساخت آنها طرفین را از نزدیک مرتب کنید. تا در صورت عدم وجود چسبندگی وجود داشته باشد، سپس از دو لایه نوار برای تأمین امنیت طرفین در محل استفاده کنید. برای محافظت بیشتر، یک لایه عمود بر روی نوار در قسمت قرار دهید که طرفین در انتهای جعبه قرار بگیرند. این کار را برای همه کارتن های خود انجام دهید، حتی مواردی که نمی خواهند وسایل مخصوصاً سنگین مصرف کنند. در شکل 1 اسباب کشی منزل دراصفهان مدارابار قابل مشاهده می باشد.modarabar

روش بسته بندی وسایل

یکی دیگر از اقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی نحوه خارج کردن وسایل از جعبه ها می باشد. هنگام پایان اسباب کشی سعی کنید با حوصله و فرصت مناسب این کار را رانجام دهید. چرا که اگر به طور صحیح وسایل خارج نشوند امکان آسیب رسیدن به آن ها وجود دارد. این می تواند آسیب زیادی به همراه داشته باشد، از جمله موارد شکسته و جعبه هایی که برای حمل یا باز کردن آن خطرناک هستند

اسباب کشی منزل دراصفهان مدارابار

شکل 1 اسباب کشی منزل دراصفهان

شما گزینه های کاملی برای تهیه بسته بندی وسایل دارید و بعضی از آنها تقریباً در حال حاضر در اطراف خانه وجود داشته باشد. مقداری کاغذ بسته بندی، بسته بندی پلاستیکی و بالشتک پلاستیکی پر از هوا خریداری کنید، بلکه حتی می توانید از وسایلی مانند حوله و ملحفه استفاده کنید. برای جلوگیری از ضربه دیدن وسایل آنها را با این گونه وسایل پوشانده تا محکم سر جای خود بایستند. در شکل 2 اقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی دیده می سود.

مقوا به خوبی از رطوبت استقبال نمی کند، این بدان معناست که حتی یک قطره اندک می تواند ساختار یک جعبه را به خطر بیاندازد و احتمالاً منجر به آسیب جدی (حداقل یک آشفتگی جدی) شود. و از آنجا که تنها با کامیون در حال اسباب کشی منزل دراصفهان هستید تنها به یک دست انداز سرعت کوچک نیاز دارید. تا به مایعات ریخته شده در تمام وسایل خود برسید، با انجام چند اقدام ساده، مایعات را در جعبه های خود ایمن نگه دارید.modarabar

برچسب زدن یا نزدن کارتن ها

این بزرگترین تابو بسته بندی ای نیست که می توانید پیش رو داشته باشید.

اما وقتی نوبت به تخلیه و باز کردن آن می رسد یک مزاحمت بزرگ است.

نیازی نیست که در هر جعبه تک تک موارد را ذکر کنید، اما باید جعبه های خود نام گذاری کنید و اینکه آیا داخل آن چیز شکننده ای وجود دارد، برچسب گذاری کنید.

اقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی مدارابار

شکل 2 اقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی

اگر یک جعبه وسایل ضروری را که ابتدا باید بسته شده باشد، نگه داشته اید برای آخرین مرحله باعث بروز مشکل خواهد شد. به عنوان مثال، وسایل مورد نیاز برای تمیز کردن منازل جدید خود را بعد از رسیدن به خانه جدید ادل از همه باید در دسترس داشته باشید. به همین ترتیب، اگر یک جعبه شامل مواردی باشد که برای مدتی به آنها احتیاج نخواهید داشت (به لباسهای فصلی و تزئینات تعطیلات فکر کنید)، می توانید آن ها را از اولویت برای خارج کردن از کارتن کنار بگذارید کنید. در این مقاله اقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی را می توانید مطالعه کنید.

هرچه اطلاعات بیشتری در مورد جعبه های خود داشته باشید،

زمانی که در مرحله باز کردن بسته اید، کار شما آسان تر خواهد بود.

از یک نشانگر دائمی استفاده کنید زیرا خواندن آن راحت تر از است،

و روی هر جعبه اطلاعاتی بنویسید که زندگی شما را از زمان رسیدن در محل زندگی بعدی خود استرس کمتری خواهید داشت.

اقدامات اسباب کشی منزل دراصفهان

هنگام اسباب کشی منزل دراصفهان توسط مدارابار در مورد برجسته کردن ملزومات خود، ما همیشه توصیه می کنیم که یک کیف یا جعبه ضروری را در آنجا قرار دهید که همه وسایل مورد نیاز خود را فوراً قرار دهید. و همچنین مواردی را که نمی توانید برای هر زمان دیگری جابجا شوید. این موارد شامل مواردی مانند داروها و اسناد مهم است، اما همچنین لباس برای دو روز اول شما، لوازم بهداشتی اولیه و شارژر تلفن شما و سایر لوازم الکترونیکی روزانه شما استفاده می کند.

جلوگیری از اشتباهات رایج و اقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی که مردم هنگام بسته بندی جعبه ها مرتکب می شوند، گام اصلی در تسهیل یک حرکت یکپارچه است. اگر نمی خواهید به هیچ وجه با بسته بندی مقابله کنید، استخدام سرویس دهندگان خدمات اسباب کشی منزل دراصفهان را در نظر بگیرید.

از کجا کارگر اسباب کشی پیدا کنم؟

با تماس گرفتن با شرکت مدارابار می توانید این کار را انجام دهید.

هزینه اجاره کامیون برای اسباب کشی چطور است؟

بسته به نوع کامیون مورد نیاز شما و تعداد سرویس دهی شما هزینه کامیون مشخص می شود.

چطور یک اسباب کشی راحت داشته باشیم؟

شرکت modarabar با چند سال سابقه و فعالیت در این عرصه و ارائه به روزترین خدمات شما را در اسباب کشی خوب و مطمئن یاری می رساند.

عنوان مقالهاقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی
نام و نام خانوادگیعلی رشیدی
دپارتماناوج شید
مدت زمان مطالعه8 دقیقه
تعداد کلمات800

 

اسباب کشی منزل دراصفهان

modarabarاثاث کشی دراصفهاناسباب کشی منزل دراصفهاناقدامات اشتباه در زمان اسباب کشیبرچسب زدن کارتنبسته بندی وسایلحمل اثاثیه منزل دراصفهانمدارابار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *