اسباب کشی منزل دراصفهان | حمل یخچال و 3 راه انتقال یخچال

اسباب کشی منزل دراصفهان مدارابار

اسباب کشی منزل دراصفهان modarabar


اسباب کشی منزل دراصفهان | حمل یخچال و 3 راه انتقال یخچال

3 راه انتقال یخچال

روش حمل یخچال

اسباب کشی منزل در اصفهان

نکات مهم برای حمل یخچال

شکل 1 حمل یخچال و 3 راه انتقال یخچال

شکل 2 اسباب کشی منزل دراصفهان

 

حمل یخچال و 3 راه انتقال یخچال

اولین قدم برای جابجایی یخچال و فریز ، آماده سازی کامل آن است. اطمینان حاصل کنید که تمام محتویات را خالی کرده یا آنها را در یک کولر رها کرده یا ذخیره کنید. شما به یخ کافی نیاز دارید تا مواد غذایی خود را به طور مناسب برای مدت زمان حرکت و همچنین دوره ای که یخچال شما را خنک می کند پس از جابجایی خنک شود.modarabar

در هفته های منتهی به حرکت با خوردن تمام مواد غذایی قابل خراب کردن خود برنامه ریزی کنید. آماده سازی وعده های غذایی در این مدت باعث می شود که شما در آخرین لحظه از فروشگاه مواد غذایی خودداری کنید.

بعد از حذف غذا، با استفاده از مخلوطی از جوش شیرین و آب، تمام سطوح را کاملاً تمیز کنید. هر یخ باقی مانده را در فریزر با استفاده از سشوار ذوب کنید و آب آن را تمیز کنید. از قبل از ذوب این سطوح، از نشت تصادفی آب در حین حرکت جلوگیری می شود. اسباب کشی منزل دراصفهان را به مدارابار بسپرید تا در کمترین زمان این مار برای شما انجام پذیرد. در شکل 1 حمل یخچال و 3 راه انتقال یخچال را ملاحظه می فرمایید.

روش حمل یخچال

اگر یخ ساز و فیلتر آب در یخچال خود دارید، حتما این چاه ها را از قبل با استفاده از دفترچه راهنمای کاربر جدا کنید. بیشتر شرکتهای در حال حرکت یخچال را برای شما جدا نمی کنند.

پس از جدا شدن یخچال و جدا شدن کامل آن، با بالا بردن سیم و وصل کردن آن به قسمت پشت یخچال، از آن محافظت کنید. درهای یخچال یا فریزر را طبق دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر از بین ببرید یا آنها را با استفاده از بندها و طناب بسته نگه دارید. تمام پیچ ها و قطعات را در یک کیسه قفل فشرده نگه دارید.

اسباب کشی منزل دراصفهان مدارابار

شکل 1 حمل یخچال و 3 راه انتقال یخچال

سمت بیرونی یخچال را در پتوهای متحرک یا برخی دیگر از بالشتک ها بپیچانید تا از خشکی و خراش جلوگیری کنید. برای محافظت بیشتر جداول یخچال و فریزر شیشه ای را برای حمل و نقل ایمن بردارید. اگر خیلی دور نیستید، می توانید به جای آن، کشوها را در جای خود قرار دهید. در شکل 2 اسباب کشی منزل دراصفهان مدارابار را مشاهده می فرمایید.

اسباب کشی منزل دراصفهان

نحوه حرکت یخچال شما تا حد زیادی بستگی به اندازه و عرض آن دارد و درهای ورودی شما چقدر باریک است. در بعضی موارد، شما نیاز به حذف هر دو در خانه و درب های روی یخچال خود دارید تا بتواند به راحتی آن را حمل کنید.

همیشه قبل از اسباب کشی منزل دراصفهان دقت کنید وسایل شما چه حجم و اندازه ای دارند. یک نوار اندازه گیری و یادداشت بردارید، سپس ارتفاع، عرض و عمق یخچال خود را پایین بیاورید. سپس قد و عرض درهای ورودی و راهروهای خود را اندازه بگیرید. برای چگونگی جای یخچال و فریزر از طریق هر درگاه برنامه ای ایجاد کنید. حمل یخچال و 3 راه انتقال یخچال را در این مقاله مطالعه بفرمایید.

یخچال را به آرامی پشت کنید و مطمئن شوید که هم قسمت بالا و هم پایین یخچال به طور مساوی روی چرخ قرار گرفته است. به یاد داشته باشید، یخچال را نباید بیش از 45 درجه بکشید. قدم اول را با قدم زدن بر روی عروسک بگذارید. اگر مجبورید هر زمان که بخواهید یخچال را تنظیم کنید، این کار را به آرامی و با شخصی در طرف مقابل انجام دهید که می تواند به شما در پایین آوردن راهنما کمک کند.

حمل یخچال و 3 راه انتقال یخچال مداربار

شکل 2 اسباب کشی منزل دراصفهان

در حالی که یک نفر یخچال را با شخص دیگری راهنمایی می کند، دیگری باید زیر آن باشد، و در یک بار راهنمایی آن را پایین آورند. به جای اینکه از پله ها پایین بیایی، ضمن نگه داشتن یخچال در زاویه 45 درجه، قلاب را به سمت خود بکشید. با ادامه حرکت آن به سمت خود، همیشه کنترل کامل در دست داشته باشید. فرد در پایین باید اطمینان حاصل کند که یخچال به صورت ایستاده و صحیح جابجا شود. modarabar

نکات مهم برای حمل یخچال و 3 راه انتقال یخچال

  • اگر بلافاصله یخچال خود را وصل نمی کنید، درها را باز نگه دارید تا از بو جلوگیری شود.
  • همیشه یخچال و فریزر را در حالت ایستاده قرار دهید.
  • قبل از جابجایی وسایل بزرگ مطمئن شوید که وزن آن متعادل است.
  • اگر نیاز به انتقال از پله ها دارید، موقعیت یابی شخص اضافی را در قسمت پایین در نظر بگیرید. آنها می توانند به شما کمک کنند یخچال را بدون صدمه دیدن انتقال دهید.

وقتی یخچال خود را به محل جدید خود بردید، چند ساعت صبر کنید تا دوباره آن را وصل کنید. اگر بنا به دلایلی مجبور شدید یخچال را زود روشن کنید. قبل از وصل کردن مجدد، باید قبل از اضافه کردن مواد غذایی، که بین 24 تا 72 ساعت باشد، زمان توصیه شده سازنده را صبر کنید. همیشه برای اسباب کشی منزل دراصفهان و حمل یخچال و 3 راه انتقال یخچال با متخصصین modarabar مشورت کنید.

نحوه حمل یخچال؟

در این مقاله می توانید از نکات مهم جهت حمل یخچال بهره ببرید.

بهترین شرکت اسباب کشی منزل دراصفهان؟

شرکتmodarabar با سابقه ای درخشان در خدمت همشهریان عزیز می باشد.

نظر یکی از مشتریان!

همیشه استرس اسباب کشی را داشتم تا این که این کار را به شرکت مدارابار سپردم و با خیال آسوده به خانه جدید نقل مکان کردم.

عنوان مقالهحمل یخچال و 3 راه انتقال یخچال

 

نام و نام خانوادگیعلی رشیدی
دپارتماناوج شید
مدت زمان مطالعه10 دقیقه
تعداد کلمات900

اسباب کشی اصفهان تهران ایسوزواسباب کشی منزل اصفهاناسباب کشی منزل دراصفهان

modarabarاثاث کشی دراصفهاناسباب کشی منزل اصفهاناسباب کشی منزل دراصفهانحمل یخچالحمل یخچال و 3 راه انتقال یخچال مداربارروش حمل یخچالمدارابار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *