اسباب کشی منزل دراصفهان | فروش کارتن اسباب کشی منزل

اسباب کشی منزل دراصفهان مدارابار

اسباب کشی منزل دراصفهان modarabar


اسباب کشی منزل دراصفهان فروش کارتن اسباب کشی منزل

فروش کارتن اسباب کشی منزل

نکات اسباب کشی منزل

اسباب کشی منزل در اصفهان

فروش کارتن اسباب کشی

شکل 1 اسباب کشی منزل دراصفهان

شکل 2 فروش کارتن اسباب کشی منزل در اصفهان

 

فروش کارتن اسباب کشی منزل

کار مهم و ضروری برای اسباب کشی منزل دراصفهان تهیه کارتن می باشد. کارتن های چند لایه و محکم که از هنگام جابجایی و ضربات آسیب نبیند. با خرید کارتن برای وسایل خود کار خود را راحت تر و آسا ن تر می کنید و همچنین باعث نظم دادن به بارکشی خواهد شد. شما باید علاوه بر استحکام کارتن، سایز کارتن رو مدنظر داشته باشید که وسایل شما چه اندازه ای هستند و چه تعداد کارتن نیاز دارید. برای این کار می توانید قبل از اقدام با مدارابار صحبت کنید تا ما شما را در این زمینه راهنمایی کنیم. در شکل 1 اسباب کشی منزل دراصفهان دیده می شود.

شاید کارتن های میوه و مواد خوراکی اولین چیزی باشند که به ذهن خطور کنند اما باید دانست آن ها از استحکام کافی برخوردار نبوده و امکان آسیب به وسایل شما می باشد. به خصوص وسایل آشپزخانه که از حساسیت بالاتری برخورداند. فروش کارتن اسباب کشی منزل به صورت تکی و بسته های چندتایی توسط شرکت های کارتن سازی صورت می گیرد که بسته به نیاز خود می توانید از آنها کارتن تهیه کنید.modarabar

کارتن چند لایه

بهترین کارتن برای اسباب کشی کارتن های 5 لایه و 3 لایه می باشد. مقاومت و تحمل فشار آنها بسیار مناسب و عالی می باشد. در شکل 2 فروش کارتن اسباب کشی منزل در اصفهان وجود دارد.

اسباب کشی منزل دراصفهان مدارابار

شکل 1 اسباب کشی منزل دراصفهان

نکات اسباب کشی منزل دراصفهان

شما می توانید از این کارتن ها برای ظروف چینی و بلور  و به طور کلی وسایل شکستنی استفاده کنید. استفاده کارتن برای وسایل بسیاری در منزل کاربرد دارد از جمله کتاب، کفش، لباس، مواد غذایی و ظروف آشپزخانه کاربرد دارد. مورد دیگر وسایل بزرگ هستند که شما می خواهید آن ها را بسته بندی کنید تا سالم به مکان جدید منتقل شوند. کارتن های بزرگ و به اندازه برای این وسایل وجود دارند که کار شما را راحت می کنند. یا این که وقتی آن وسیله را شما خریده اید کارتن آن را نگه داشته اید و الان برای جابجایی از آن استفاده می کنید. وسایلی مانند یخچال، بخاری، تلویزیون، ماشین لباس شویی از این دسته هستند.

هنگام چیدن وسایل داخل کارتن مانند کتاب و و سایل الکترونیکی از پلاستیک استفاده کنید تا در صورت خیس شدن کارتن آن ها در امان باشند. modarabar

وسایل خود را دسته بندی کنید که وسایل مشابه در کنار هم قرار بگیرند مثل کتاب ها، کفش، لباس ها، ظروف و . .

اقلامی که قابلیت بسته بندی ندارند مانند مبلمان و میز صندلی را بهتر است با پلاستیک حباب دار بسته بندی کنید.

وسایل سنگین مثل ظروف یا کتاب ها را در کارتن های کوچک تر بسته بندی کنید چرا که کارتن بزرگ باشد سنگین می شود و جابجایی آن سخت می شود.

وسایل قیمتی و زینتی را نیز در کارتن جداگانه و مخصوص بسته بندی کنید.

روی تمام کارتن ها برچسب بزنید و محتویات را مشخص کنید.

فروش کارتن اسباب کشی منزل مدارابار

شکل 2 فروش کارتن اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل دراصفهان

شاید هنوز ما بخواهیم مانند گذشته برای اسباب کشی از کارتن های معمولی و زنبیل و امثال این ها استفاده کنیم. اما سبک زندگی ما به خصوص زندگی در آپارتمان ایجاب می کند در صورت جابجایی به بهترین و ساده ترین شکل این کار انجام گیرد. مزایای استفاده از کارتن اسباب کشی  منظم بودن انتقال بار هست، سرعت انتقال، سلامت ماندن وسایل و مهم تر مسأله که دغدغه همه ی ما هست. چیدمان آن ها است که با کارتن بندی این امر با سهولت انجام می پذیرد. یعنی تا وسایل به مقصد رسید شما با ذهنی آرام شروع می کنید به چیدن وسایل چرا که می دانید کدام وسایل کجا قرار دارند و از سالم بودن آن ها اطمینان دارید. پس با شرکت های فروش کارتن اسباب کشی تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

فروش کارتن اسباب کشی منزل

بعد از چیدن وسایل داخل کارتن و بسته بندی آن ها بارگیری می باشد. این کار کارگران مدارابار اسباب کشی منزل دراصفهان به احتی برای شما انجام می دهند. اما در صورتی که خودتان مایل هستید به انجام این کار بپردازید چندین مساله را باید مد نطر قرار دهید. بسته به نوع ماشین حمل اثاثیه باید وزن بار را تقسیم کنید که ماشین به راحتی به حرکت خود ادامه دهد. مورد دیگر ترتیب چیدن وسایل در ماشین می باشد که باید ابتدا وسایل بزرگ چیده شوند و بعد کارتن ها روی آنها قرار گیرد. بعد از این کار بستن بار می باشد که بهتر ای نکه هر ردیف را جداگانه با طناب ببندید.

آیا از خدمات رضایت دارید؟

برای پاسخ این به قسمت نظرات رفته و نظر کسانی که از ما خدمات دریافت کرده اند را مشاهده فرمایید.

بهترین شرکت اسباب کشی منزل دراصفهان؟

modarabar با چندین سال سابقه در خدمت همشهریان عزیز می باشد.

روش دریافت خدمات از مدارابار چیست؟

با مراجعه به بخش ثبت سفارش

عنوان مقالهفروش کارتن اسباب کشی منزل
نام و نام خانوادگیعلی رشیدی
دپارتماناوج شید
مدت زمان مطالعه8 دقیقه
تعداد کلمات800

اسباب کشی منزل دراصفهان

modarabarاثاث کشی در اصفهاناسباب کشی منزل دراصفهانحمل اثاثیه منزل دراصفهانفروش کارتنفروش کارتن اسباب کشی منزلکارتن برای اثاث کشیمدارابار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *