اسباب کشی منزل دراصفهان | ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل دراصفهان مدارابار

اسباب کشی منزل دراصفهان | ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان

ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان

انواع ماشین و کامیون حمل اثاثیه

نکات مهم اسباب کشی

نحوه چیدن بار در ماشین اسباب کشی منزل دراصفهان

 

شکل 1 ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2 اسباب کشی منزل دراصفهان

 

ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان

یک گام مهم در اسباب کشی انتخاب کامیون مناسب می باشد. گاهی با دیدن یک کامیون تصور می کنیم همه ی وسایل ما در آن جا می شود. اما تا شروع به چیدن وسایل در کامیون می کنیم متوجه می شویم که همه چیز آن طوری که فکر می کردیم نیست. برای همین باید برای انجام این کار با مشاوران ما در مدارابار مشاوره کنید که به راحتی از پس این برآیید. در شکل 1 ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان دیده می شود.

انتخاب کامیون باربری که از تجهیزات مهم اسباب کشی منزل دراصفهان می باشد نیازمند بررسی چندین عامل می باشد. اولین آن ها فاصله تا مبدأ می باشد، که برای جابجایی های درون شهری از ماین های کوچک تر استفاده می شود. چرا که در شهر با توجه به محدودیت ترافیک نمی شود از خوردروهای بزرگ تر استفاده کرد. برای جابجایی های بین شهری و فواصل چندین ساعته از کامیون های بزرگ استفاده می شود. نکته دیگر فصل اسباب کشی می باشد که به خصوص در زمستان باید از ماشین های مسقف استفاده شود. Modarabar

حجم و وزن بار نیز باید مورد توجه باشد. چرا که اگر بار ما کمتر از حجم کامیون باشد، فضای خالی باقی می ماند و همین باعث می شود که در حین رانندگی وسایل رو هم ریخته و آسیب ببینند. و در آخر باید میزان کشندگی وزن ماشین هم بررسی شود. هر ماشینی بسته به اندازه آن از ظرفیت مشخصی برخوردار می باشد و می تواند بار تحمل کند که نسبت  به اندازه آن ظرفیت بارگیری صورت می گیرد.

اسباب کشی منزل دراصفهان مدارابار

شکل 1 ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان

انواع ماشین و کامیون حمل اثاثیه

به طور کلی سه دسته ماشین برای اسباب کشی منزل دراصفهان وجود دارد:

  1. ماشین های سبک مانند وانت ها که جابجایی آنها برای بارهای درون شهری بسیار آسان است.
  2. ماشین های نیمه سنگین مانند خاور، ایسوزو و کامیون
  3. ماشین های سنگین مثل مانتینر و ترانزیت که برای تردد در شهر نیاز به مجوز دارند.

در شکل 2 اسباب کشی منزل دراصفهان را ملاحظه می فرمایید. شرکت ما با سابقه ای طولانی در حمل اثاثیه منزل دارای کادری مجرب و حرفه ای با داشتن انواع ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان همه روزه آماده ارائه خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

نکات مهم اسباب کشی

زمانی که قصد اسباب کشی را دارید کاری مهمی که دارید بسته بندی وسایل می باشد. بیشتر شرکت های اسباب کشی این کار را برای شما انجام می دهند اما هر طور فکر کنیم آن طور که خودمان میخواهیم نمی شود. پس باید دست به کارر شویم و از قبل وسایل را خودمان بسته بندی کنیم. برای کار نیاز به کارتن های بزرگ داریم که می توانیم آن ها را از سوپرمارکت ها و میوه فروشی های نزدیک خودمان تهیه کنیم. در نظر باشد که از کارتن های بی کیفیت استفاده نکنید که در حین جابجایی از بین بروند و وسایل آسیب ببینند و بدتر کار ما چند برابر شود.

بسته بندی مناسب کمک دیگری که به ما می کند. این است که بعد از رسیدن به مقصد به راحتی وسایل را از آن خارج کرده و هر کدام را در جای مناسب خود قرار می دهیم. حتما دیده اید کسانی را که از زنبیل و گونی برای بردن وسایل استفاده می کنند که این کار در ابتدا سریع به نظر می رسد اما موقع چیدمان آن ها را به دردسر بیشتری می اندازد. همچنین با کارتن بندی خوب واصولی هنگام قرار دادن وسایل در ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان از فضای ماشین به خوبی استفاده کرده و کار شما نیز سریع تر انجام می پذیرد.

ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارابار

شکل 2 اسباب کشی منزل دراصفهان

نحوه چیدن بار در ماشین اسباب کشی منزل دراصفهان

چالش برانگیزترین قسمت اسباب کشی چیدن کارتن ها و وسایل بزرگ اعم از یخچال و ماشین لباس شویی درون کامیون می باشد. تجربه ای که هر کدام از ما با آن مواجه شده ایم. هر کسی برای خود دستوری صادر می کند که فلان طور باید چیده شود، اما در صورتی که شما این کار به ما در مدارابار سپرده باشید. به بهترین شکل ممکن کارگران ما وسایل شما را بدون آسیب دیدن بارگیری می کنند. کاری که شما می توانید انجام دهید این که در ابتدای کار همه ی وسایل را به کارگران نشان دهید که آنها طبق اولیت وسایل را بارگیری کنند.

در صورتی خودتان می خواهید اسباب کشی کنید ابتدا باید وسایل سنگین را بارگیری کنید. چیدن آنها در کامیون باید به صورتی باشد که محکم بسته شوند و بین آنها پتو قرار داده شود. زیرا در حین رانندگی وسایل جابجا نشوند و آسیب نبینند. بعد از چیدن وسایل بزرگ که شامل یخچال، فریزر، ماشین لباس شویی، تخت خواب، فرش ها که به صورت لوله شده باشد. نوبت به مبل ها می رسد. باید به گونه ای بسته بندی شوند که روکش آنها آسیب دچار پارگی نشود. modarabar

بهترین شرکت خدماتی اسباب کشی منزل دراصفهان ؟

شرکت مدارابار با چندین سال سابقه در امر اسباب کشی

وجه تمایز شرکت modarabar با دیگر شرکت ها؟

کادری ماهر و مجرب، ماشین های مجهز، سابقه ای طولانی، ارائه خدمات در سریع ترین زمان

نحوه ثبت درخواست برای اسباب کشی؟

از طریق فرم تماس با م در وب سایت

عنوان مقالهماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان
نام و نام خانوادگیعلی رشیدی
دپارتماناوج شید
مدت زمان مطالعه8 دقیقه
تعداد کلمات800

اسباب کشی منزل دراصفهان

modarabarاسباب کشیاسباب کشی منزل دراصفهانچیدن بار در کامیونحمل اثاثیه منزل دراصفهانکامیون اثاث کشیماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهانمدارابار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *