اسباب کشی منزل دراصفهان | کارهایی که جهت اسباب کشی باید انجام دهیم

کارهایی قبل از اسباب کشی | اسباب کشی منزل دراصفهان

کارهایی قبل از اسباب کشی


اسباب کشی منزل دراصفهان ، اقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزل

فهرست مطالب:

کارهایی که جهت اسباب کشی باید انجام دهیم |  اسباب کشی منزل دراصفهان

  1. پیش از مستقر شدن و اسباب کشی در خانه جدید:| اقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزل
  2. در زمان اسباب کشی می توانید جهت سولت کار، کارهای چیدمان لوازم منزل را به ترتیب اولویت انجام دهید:| اقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزل

نصب لوازم برقی:

نکات مهم بسته بندی وسایل منزل قبل از روز اثاث کشی | اسباب کشی منزل دراصفهان

وسایل بسته‌بندی اثاث منزل را تهیه کنید | اقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزل

فهرست شکلها:

شکل 1:اقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزل

شکل 2:چیدن لوازم منزل

 

موضوع:کارهایی که جهت اسباب کشی باید انجام دهیم |  اسباب کشی منزل دراصفهان
کلمه کلیدی:اقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزل
دپارتمان:اوج شید
زمان مطالعه:10 دقیقه
نویسنده:مهسا کیانی

کارهایی که جهت اسباب کشی باید انجام دهیم |  اسباب کشی منزل دراصفهان

زمانی که جهت اسباب کشی یا  moving به منزل نو آماده شدید و با یک شرکت معتبر و حرفه ای در زمینه باربری مدارابار تماس گرفتید، بهتر است. یک سری کارها کاملا پایه ای و مهم را انجام دهید تا در زمانmoving  دچار مشکل و ناراحتی نشوید. اسباب کشی منزل دراصفهان= اقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزل یکی از این کارها چیدمان درست و اصولی لوازم منزل در خانه جدید است. همچنین در صورت نیاز باید در اسرع وقت نسبت به تهیه و خریداری برخی وسایل و لوازم مورد نیاز در منزل جدیدتان اقدام کنید:

1. پیش از مستقر شدن و اسباب کشی در خانه جدید:| اقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزل

بهتر است قبل از آوردن وسایل به منزل نو، از سلامت لوله ها و شیرهای آب، سیمهای برق، سالم بودن لوله های گاز و نداشتن نشت.  شوفاژ ها و. سیستم گرمایشی و سرمایشی (مانند کولر یا اسپلیت) ، سالم بودن شیشه های پنجره ها، تمیز و سالم بودن ظاهر دیوارهای خانه جدید اطمینان حاصل کنید. اسباب کشی منزل دراصفهان= اقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزل. ارزش این امر به ویژه زمانی پر رنگ تر و بااهمیت تر می شود. که آن شخص نیت حمل بار به شهرستان و یا استفاده از فعالیت های باربری مدارابار و. یا اتوبار اصفهان منتها در مکانی با فاصله نسبتا زیاد از خانه اصلیش دارد.

اقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزل | اسباب کشی منزل دراصفهان

شکل 1:اقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزل

بدلیل طولانی بودن مسیر راه، این افراد بهتر است از قبل از سالم بودن موارد نامبرده در منزل جدیدشان از قبل کاملا مطمئن شوند. تصور کنید شما از شهری مانند اصفهان می خواهید به قم moving کنید . و منزل جدیدتان دچار مشکلات اساسی است از جمله لوله های آب ترکیده که چکه می کنند. چاه فاضلاب گرفته و دیوارهایی که کثیف و گچ شان ریخته. مسلما چنین خانه ای پیش از moving  باید تحت تعمیر قرار بگیرد.

1. در زمان اسباب کشی می توانید جهت سولت کار، کارهای چیدمان لوازم منزل را به ترتیب اولویت انجام دهید:| اقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزل

وسایل سنگین تر و مهم تر مانند مبلمان، فرش ها، میز نهارخوری، تختخواب یا کمدها در همان روز اول moving   در جای خود (مثلا در پذیرایی  یا اتاق های خواب. (لوازمی که وزن کمتری دارند و می توان بعدا سر فرصت، آنها را سر جایشان گذاشت )مانند کامپیوتر، تلویزیون، میز و صندلی ها) را در موقع مناسب می توان آنها را در محل های جدید قرار داد. برای این بخش از کار چندان عجله نکنید. اسباب کشی منزل دراصفهان= اقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزل.

دقت کنید که هنگام moving  ، لوازم شما گم نشوند و اگر از تعداد زیادی کارتن و یا جعبه برای حمل شان استفاده کردید، می توانید با پیچیدن لوازم ،هر بخش از آنها را در کارتن های خاصی گذاشته و روی کارتن کاغذ یا برچسبی بچسبانید و نوع لوازم را بنویسید . تا بعدا برای چیدن در محل های جدید اشتباه نشود ویا دچار سردرگمی نشوید. (مثلا روی یک بسته بنویسید لوازم آشپزخانه یا وسایل حمام، کتاب )

چیدن لوازم منزل | اسباب کشی منزل دراصفهان

شکل 2:چیدن لوازم منزل

بعضی از وسایل باید سریع تر در محل جدید نصب شوند چرا که استفاده از آنها ضروری است. یخچال و فریز و یا لباسشویی(و اگر جابجایی در فصل تابستان انجام می شود.  نصب کولر یا اسپلیت) بهتر است در همان ساعت های اولیه انجام شود. چون این وسایل جزء ضروری ترین وسایل خانه هستند.

اهمیت نصب سریع یخچال و فریز از آن جهت است که در صورتی که مدت زیادی این دستگاه ها به برق نباشند. ممکن است موادغذایی درون آنها کم کم خراب شده و مجبور شوید تا برای خرید مجدد مواد غذایی مورد نیازتان مجددا به خرید رفته و ساعت ها وقت بگذاریداسباب کشی. منزل دراصفهان= اقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزل

نصب لوازم برقی:

هنگام نصب لوازم برقی در خانه جدید ، حتما دقتتان به پریز های برق  و سالم بودن آنها بکنید. در هر صورت استفاده از دوشاخه و حفاظ های برق را قویا توصیه می کنیم. هنگام چیدن لوازم شکستنی مانند کاسه و بشقاب ها در آشپزخانه اصلا عجله نکنید. شاید نیاز به شستشو داشته باشند.

و حتی در غیر اینصورت هم حواس تان باشد که با عجله و حواس پرتی، آنها را نشکنید. اسباب کشی منزل دراصفهان= اقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزل. بنابراین غیر از انتخاب یک شرکت مطمئن بابری در اصفهان ، نیاز است که برخی کارها را نیز خودتان انجام داده . و بررسی های اولیه را انجام دهیدتا از بروز مشکلات آینده جلوگیری نمایید

نکات مهم بسته بندی وسایل منزل قبل از روز اثاث کشی | اسباب کشی منزل دراصفهان

تقریبا همه ما تجربه moving  را داشته‌ایم. ممکن است حمل اثاث منزل کار جالب و آسانی نباشد . و البته شاید برای خیلی از ما کسالت آور و پر دردسر به نظر بیاید. اما برای جلوگیری از این همه ترس و مشکل، حتما راه‌حل‌هایی وجود دارد. که برایمان یک moving  بی دردسر و خاطره‌انگیز ایجاد کند.

وسایل بسته‌بندی اثاث منزل را تهیه کنید | اقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزل

یکی از مهم‌ترین کارهایی که قبل از moving  باید انجام دهید. خریداری وسایل مورد نیاز برای بسته‌بندی اثاث منزل است. مثلا:چسب ،کارتن ،جعبه ،روزنامه یا کاغذ باطله برای لوله کردن دور وسایل . پلاستیک حباب‌دار برای بسته‌بندی وسایل شکستنی ،ماژیک برای نوشتن روی جعبه‌هابه خاطر داشته باشید. اسباب کشی منزل دراصفهان.  که حتما وسایل اولیه را به اندازه کافی خریداری کنید تا در حین moving  دلهره خرید آن‌ها را نداشته باشید.

اسباب کشی منزل دراصفهاناقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزل

اسباب کشی | شرکت مدارابار | اسباب کشی منزل در اصفهاناسباب کشی منزل دراصفهاناقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزلاقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزل در اصفهاناقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزل دراصفهاندسته بندی وسایلقبل از اسباب کشیمدارابار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *