اسباب کشی منزل در اصفهان | روش های بسته بندی لوازم

روش های بسته بندی لوازم مدارابار

اسباب کشی منزل در اصفهان روش های بسته بندی لوازم

روش های بسته بندی لوازم منزل

روش دوم: نایلون حمل بار در اسباب کشی منزل در اصفهان

روش سوم: پلاستیک حباب دار

روش چهارم: چسب در

روش پنجم: فیبر

روش ششم: روزنامه

روش هفتم: صندوق

شکل 1 اسباب کشی منزل اصفهان

شکل 2 روش بسته بندی

روش های بسته بندی لوازم منزل

روش اول: کارتن

در این روش وسایل را درون کارتن های مقوایی می گذارند که هر کدام خصوصیت های متفاوتی دارند که برای جابجایی وسایل مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. کارتن ها که در اندازه های کوچک، بزرگ، متوسط تولید می شود. برای گذاشتن وسایل به داخل کارتن ها باید به چند نکته بسیار توجه کنید، اول اینکه تا جایی وسیله بگذارید تا کارتن سنگین نشود، دومین نکته این که در زمان بستن کارتن ها، درب کارتن ها را محکم ببندید تا در زمان جایجایی درب آنها باز نشود و وسایل به بیرون نریزند و… کارتن ها بهترین ابزار و وسایل بسته بندی هستند که می توانید از آنها در زمان اسباب کشی منزل در اصفهان استفاده کنید.

روش دوم: نایلون حمل بار در اسباب کشی منزل در اصفهان

روش های بسته بندی لوازم در مدارابار، روش دوم استفاده از نایلون های حمل بار است. این نایلون ها یا پلاستیک ها بسیار ضخیم هستند و امکان پاره شدن نایلون بسیار پایین است.  تفاوتی که نایلون ها با کارتن ها دارند این است که شما نمی توانید درون آنها وسایل و یا اسباب، اثاثیه سنگین قرار دهید وسایلی مانند یخچال و تلوزیون و… . نایلون ها قیمت های پایینی دارند و می توانید به راحتی این نایلون های اسباب کشی منزل را تهیه فرمایید. بهتر است برای استفاده از نایلون های حمل بار بهتر است وسایل سبک و کوچک را درون آنها قرار دهید. شکل 1 اسباب کشی منزل اصفهان.

اسباب کشی منزل در اصفهان مدارابار

شکل 1 اسباب کشی منزل اصفهان

روش سوم: پلاستیک حباب دار

پلاستیک های حباب دار modarabar معمولا برای وسایل شکستنی و حساس استفاده می شود تا در زمان ضربه خوردن از شکستن جلوگیری کند. این پلاستیک ها ابزار های خوبی برای بسته بندی هستند که می توانید از آنها استفاده کنید و بیشتر مغازه دار ها به صورت متری می فروشند که این خوب است و شما می توانید برای وسایلی مانند یخچال و تلویزیون و… استفاده کنید. در روش های بسته بندی لوازم برای بسته بندی کردن وسایلی مانند وسایلی که نام برده شد بهتر است بعد از گذاشتن آنها در پلاستیک های حباب دار، درون کارتن قرار دهید تا اتفاق ناگواری برای دستگاه ها پیش نیاید. این پلاستیک ها در زمان اسباب کشی منزل در اصفهان می توانند به ما کمک های بسیاری بکنند.

روش چهارم: چسب در مدارابار

چسب یک ابزار بسیار مهم در بسته بندی است که می توانید از آن استفاده کنید. چسب ها بسیار ارزان هستند و به راحتی می توانید تهیه کنید. در روش های بسته بندی لوازم در زمان اسباب کشی می توانید از چسب ها برای بستن درب کارتن، نایلون های حمل بار، پلاستیک های حباب دار و… استفاده کنید تا در زمان حرکت و جابجایی، وسایل از بسته ها خارج نشوند همچنین می توانید با چسب دورتادور بسته ها و وسایل را چسب کاری کنید که اگر زمانی ضربه ای به آن ها وارد شد و یا به جایی کشیده شد، از ایجاد خط و خش بر روی وسایل جلوگیری کند. چسب در زمان اسباب کشی منزل در اصفهان کاربر های بسیاری دارد و به ما کمک زیادی میکند.

روش پنجم: فیبر modarabar

یکی دیگر از روش های بسته بندی لوازم فیبر است. فیبر ها بیشتر برای جداسازی استفاده میشود. جداسازی چیست؟ جداسازی فرایندی است که شما به وسیله ابزار های جداساز مانند پارچه ها، روزنامه، فیبر و… از به هم خوردن وسایل شکستنی داخل بسته ها و شکستن آنها جلوگیری میکنید. فیبر یکی از این ابزار است. این ابزار ها بسیار ارزان و کم قیمت هستند که می توانید این وسیله را تهیه کنید و در زمان اسباب کشی منزل در اصفهان از آن ها استفاده کنید تا مشکلی در زمان اسباب کشی برای شما پیش نیاید. شکل 2 روش بسته بندی.

اسباب کشی منزل در اصفهان مدارابار

شکل 2 روش بسته بندی

روش ششم: روزنامه

روزنامه ها جدا از تبلیغات و کاریابی، در روش های بسته بندی لوازم روزنامه ها در روش های  کاربرد های دیگر نیز دارند و می توانید از آنها در زمان اسباب کشی منزل در اصفهان مدارابار استفاده کنید. و وسایل را داخل آنها قرار دهید، این نکته را توجه کنید که گذاشتن وسایل به داخل روزنامه تنها از افتادن خط وخش بر روی وسایل جلوگیری می کند و در برابر شکستن هیچ اقدامی انجام نمی دهد. همچنین روزنامه ها جزو بهترین جداساز ها هستند و می توانید درون بسته ها از آنها استفاده کنید و بین وسایل قرار دهید تا از به هم خوردن وسایل و اسباب، اثاثیه جلوگیری کند.

روش هفتم: صندوق

در زمان اسباب کشی منزل در اصفهان modarabar می توانید از صندوق های حمل بار استفاده کنید. این وسایل قیمت بالایی دارند و به راحتی نمی توانید تهیه کنید و همچنین در زمان جابجایی راحت نیستید و انگار یک وزنه سنگین را در دست دارید ولی این صندوق ها بسیار امن هستند و از به هم ریختن و شکستن وسایل به شدت جلوگیری می کند و نمی گذارد تا اتفاقی برای وسایل بیافتد. در روش های بسته بندی لوازم به نظر ما بهتر است برای بسته بندی وسایل از کارتن های استاندارد استفاده کنید و آنها را به خوبی با چسب محکم کنید. این روش بهترین روش در بین شرکت های اسباب کشی مانند مداربار است.

عنوانروش بسته بندی لوازم
نویسندهمهدی امین
دپارتماناوج شید
زمان مطالعه7:45:59 دقیقه
تعداد کلمات955

 

 

آیا از مقاله ما لذت بردید؟

لطفا نظر خود را در قسمت نظرات سایت وارد نمایید.

اسباب کشی منزل در اصفهاناسباب کشی منزل دراصفهان

modarabarاثاث کشی در اصفهاناثاث کشی دراصفهاناسباب کشی | شرکت مدارابار | اسباب کشی منزل در اصفهاناسباب کشی منزل دراصفهانانتخاب کامیون اسباب کشی منزلروش های بسته بندی لوازممدارابار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *