اسباب کشی منزل در اصفهان | مبلمان در اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کی منزل در اصفهان مدارابار

مبلمان دراسباب کشی

بسیاری ازکسانی که قصد اسباب کشی منزل در اصفهان Moving دارند، نگران آسیب دیدن مبلمان خوددرحین چیدمان آن هستند. البته حق با این افراد هست چون مسلما هیچ کس دوست ندارد. که در زمان Moving و حمل بار، اسباب و اثاثیه اش آسیب ببیند.مبلمان از لایه های مختلف چوب، روکش پارچه و یا الیاف های بکاررفته درسطح بیرونی آن تشکیل می شود. به این دلیل تقریبا تمام بخش های آن حساس و به نوعی آسیب پذیر در برابر ضربه های شدید هستند. به همین جهت باید در هنگام Moving با استفاده از شرکت های باربری اصفهان. نهایت دقت و توجه را در زمینه مراقبت از نحوه جابجایی و بسته بندی مبلمان بکار رفته است.

اگر بسته بندی مبلمان به درستی صورت گیرد. هم امکان آسیب دیدن آن بسیار کم می شود. و هم اینکه حمل و جابجایی آن سریعتر صورت می گیرد. اما برعکس در صورت بسته بندی اشتباه و غلط مبلمان. امکان ضربه خوردن و آسیب رساندن به آن در طول Moving و باربری بیشتر می شود. به همین جهت، استفاده از نحوه بسته بندی درست و صحیح مبلمان اهمیت زیادی دارد.لایه های الیاف ویا پارچه رویه مبل دربرابر ضربه و پایه های چوبی نیز در برابر ساییدگی حساس هستند. بنابراین هنگام بسته بندی مبلمان تا حد امکان. باید بخش های مختلف آنرا با استفاده از وسایل و لوازمی که پوشش دهنده. آن می توانند باشند، مثلا Carton های بزرگ، پارچه، سلفون و غیره به دقت بپوشانید.

در شرکت مدارابار بسته بندی مبلمان به دلیل شکلهای متنوع  اصطلاحا ” بد بار ” اند. در مورد مبلمان دو سطح بسته بندی پیشنهاد می شود که این دو سطح ازنظر قیمت ومیزان حفاظت متفاوت هستند.

روش اول در شرکت مدارابار

در این روش صرفا از سلفون مخصوص برای پوشش استفاده می شود. که فقط از کثیف شدن مبلمان جلوگیری می شود ولی مانع آسیب در اثر ضربه ها نمی شود. روش های متفاوت در شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان.

روش دوم اسباب کشی منزل در اصفهان

درشرکت مدارابار ابتدا نقاط حساس مبل رابا یک یادولایه پلاستیک حبابدار یا ورق پنج لایه کارتن می پوشانید. این نقاط در مبلهای کلاسیک یااستیل قسمتهایی مانند تاج، دسته و پایه هستند که کنده کاری چوب دارند .

اسباب کشی منزل در اصفهاناسباب کشی منزل دراصفهان

modarabarاثاث کشی منزل در اصفهاناسباب کشی | شرکت مدارابار | اسباب کشی منزل در اصفهاناسباب کشی در اصفهاناسباب کشی منزلاسباب کشی منزل دراصفهانمبلمان در اسباب کشیمدارابار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *