اسباب کشی منزل | مشکلات همگانی

راهنمای جامع اسباب کشی

مشکلات

  1. منزل جدید هنوز آماده نشده است!

راه حل

  1. اسباب کشی منزل| عدم داشتن برنامه ریزی

راه حل

  1. اسباب کشی منزل | امان از شرکت های اثاث کشی

راه حل

  1. حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اتفاقات ناگوار

راه حل

شکل 1 اسباب کشی در اصفهان

شکل 2 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان | مشکلات همگانی

راهنمای جامع اسباب کشی

اسباب کشی عموما پروسه ای ملال آور است. جمع و جور کردن اثاثیه و آماده کردنشان برای جابجایی. از طرف دیگر مسئولیت های زندگی و کاری همچنان پابرجاست! ما مشکلات عمده یی که ممکن است در اثاث کشی با آن روبرو شوید را به تصویر می کشیم. راه حل هایی نیز برای مقابله با آن ها به شما پیشنهاد می کنیم. اولین پیشنهاد ما اسباب کشی منزل در اصفهان با مدارابار است.

 اسباب کشی منزل در اصفهان |مشکلات:

1. حمل اثاثیه منزل در اصفهان |منزل جدید هنوز آماده نشده است!

این احتمالا بدترین وضعیتی است که فردی که مشغول اسباب کشی منزل است، با آن روبرو می شود. خصوصا اگر کار جابجایی اثاثیه به پایان رسیده باشد! تصور کنید که کل اثاثیه را بسته بندی کرده اید. اسباب اثاثیه سنگین را جابجا کرده اید. وقتی به مقصد رسیدید متوجه می شوید که منزل نو تان کثیف است. سناریو بدتر این است که منزل هنوز قابل سکونت نیست! سینک یا هود متصل نشده اند، رنگ دیوار ها هنوز خشک نشده اند، کف زمین گردگیری نیاز دارد و … . هیچ حسی بد تر از این نیست که متوجه شوید جایی برای زندگی ندارید. همه ی تلاش هایتان در حمل اثاثیه منزل نیز به هدر رفته است. اسباب کشی منزل در اصفهان با مدارابار، همه چیز را از قبل چک می کند.

راه حل:

پیشگیری همیشه بهتر از درمان است. قبل از حمل اثاثیه منزل حتما از مکان جدید بازدید نمایید. تمامی مکان ها و اتاق های آن را چک کنید. از وصل بودن آب، برق و … اطمینان حاصل نمایید.

اگر در چنین شرایطی گیر کردید، چاره یی ندارید جز اینکه اسباب اثاثیه خود را در همانجا بگذارید. خودتان باید مدتی در هتل یا در منزل دوست و آشنا اقامت گزینید. فورا به دنبال راس و ریس کردن کار ها باشید. حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به مدارابار بسپارید.

2. اسباب کشی منزل در اصفهان| عدم داشتن برنامه ریزی

این را بارها شنیده اید که عدم داشتن برنامه ریزی در شکل 1 اسباب کشی منزل اصفهان به شکست ختم می شود. شک نکنید در این مورد هیچ مورد استثنایی وجود ندارد. اگر وقت این کار را ندارید، اسباب کشی منزل در اصفهان مدارابار، این کار را نیز به عهده خواهد گرفت.

اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل 1 اسباب کشی منزل در اصفهان

راه حل:

لیستی از کار هایی که باید برای حمل اثاثیه در اصفهان انجام شود، تهیه کنید. کار ها را به ترتیبی که باید انجام شوند مرتب کنید. برای مثال جمع کردن اثاثیه قبل از جابجایی اثاثیه منزل رخ می دهد. تاریخی را جلوی هر کدام مشخص کنید. سعی کنید حتما در تاریخ مشخص شده، کار مورد نظر را انجام دهید. اگر از شرکت های باربری کمک می گیرید، از دو هفته قبل با آن ها تماس بگیرید. می توانید از مدارابار اسباب کشی منزل در اصفهان، رایگان مشاوره بگیرید.

حتی برای پول هایتان نیز برنامه ریزی کنید. خواسته یا نا خواسته اسباب کشی روی دستتان خرج می گذارد! وقتی برنامه ریزی کار ها به پایان رسید، تخمینی از هزینه مورد نیاز بزنید.

3. اسباب کشی منزل در اصفهان | امان از شرکت های اثاث کشی

اگر قبل از انتخاب تحقیقات لازم را به عمل نیاورید، بدون شک ضرر خواهید کرد. اگر شرکتی که استخدام می کنید بد باشد، مشکلات اثاث کشی ده برابر خواهد شد. یک شرکت بد قرار داد شفاف با شما عقد نمی کند. یک شرکت بد قبل از حمل اثاثیه منزل از شما بیعانه دریافت می کند. یک شرکت بد وسایل شما را بیمه نمی کند. یک شرکت بد بابت خدمات محدودش از شما پول کلانی دریافت می کند.

اسباب کشی منزل در اصفهان | راه حل:

بهترین راه برای در امان بودن از شر شرکت های بد، این است که از تجربیات بقیه استفاده کنید. تحت هیچ شرایطی قبل از اتمام کار به آنها پول پرداخت نکنید. طبق قانون، پرداخت پول فقط با تحویل اثاث صورت می گیرد. موارد ذکر شده در قرارداد را با دقت بخوانید. به هر موردی که موافق نبودید، اعتراض کنید تا آن را از لیست خدمات بردارند. مطمئن شوید که بیمه جز خدمات آن هاست. جزییات را کامل در اختیار آ ن ها بگذارید تا برآورد درستی از قیمت تمام شده به شما بدهند. نهایتا فراموش نکنید مدارابار خوش سابقه ترین شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان از نظر مشتریان است. با انتخاب درست، بار مشکلات را از روی دوش خود بردارید.

4. حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اتفاقات ناگوار

امکان وقوع اتفاقات ناگوار در اثاث کشی زیاد است. لیز خوردن، زخمی شدن، افتادن و … همگی محتمل هستند. ممکن است این اتفاقات در شکل 2 حمل اثاثیه منزل برای اعضای خانواده شما یا برای باربران بیافتد.

شکل 2 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | راه حل:

همانگونه که اشاره شد، پیشگیری بهتر از درمان است. با ایمن کردن وسایل قبل از جابجا کردن شان تا حد زیادی می توان از وقوع اتفاقات پیشگیری کرد. ترجیحا کف های سرامیکی را با پهن کردن فرش، موکت و … ایمن سازید. از محافظ برای لبه میزها، کمد ها و … استفاده کنید. هنگام اثاث کشی همه چیز را مهیا کنید تا باربران با فراغ بال کار خود را انجام دهند. اسباب کشی منزل در اصفهان با مدارابار امن ترین روش برای اسباب کشی خواهد بود.

با این سری مقالات همراه باشید تا مشکلات بعدی را نیز ببینید.

Our Score
Our Reader Score
[Total: 3 Average: 5]