اسباب کشی منزل در اصفهان | کامیون اسباب کشی منزل دراصفهان | مدارابار

8نکته مهم

اسباب کشی منزل در اصفهان | کامیون اسباب کشی منزل دراصفهان

فهرست مطالب

اسباب کشی منزل در اصفهان | کامیون اسباب کشی منزل دراصفهان | مدارابار

8 نکته مهم در زمان استفاده از کامیون اسباب کشی

نکته اول: کامیونی مناسبی جهت حمل بار انتخاب کنید.

ابتدا از وسایل سنگین شروع کرده و آنها را بار کامیون کنید.

سوم: بار کردن بارهای بلند و دراز در کامیون حمل بار

مرحله چهارم: قراردادن کارتنهای بزرگ و سنگین در ماشین حمل بار

حمل کارتن های سبک تر و قرار دادن آنها روی کارتن های سنگین

مرحله ششم: توجه به حمل و نقل کالاهای خاص

نکات هفتم و هشتم رعایت مسائل جزئی و کوچک در باربری

فهرست شکلها

شکل 1اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل 2کامیون اسباب کشی منزل دراصفهان

 

عنوان8 نکته مهم در زمان استفاده از کامیون اسباب کشی
نویسندهمحمدرسول زمانی فر
دپارتماناوج شید
مدت زمان مطالعه12 دقیقه
تعداد کلمه1159 کلمه

 

اسباب کشی منزل در اصفهان | کامیون اسباب کشی منزل دراصفهان | مدارابار

8 نکته مهم در زمان استفاده از کامیون اسباب کشی

نکته اول: کامیونی مناسبی جهت حمل بار انتخاب کنید.

کامیون حمل بار باید از نظر فنی و ظاهری سالم باشد. همچنین بهتر است در فصلهای سرد و بارانی سال دارای روکش و چادر باشد. اگرچه کامیون حمل بار دارای اتاق باشد، بهتر است. وجود راننده حرفه ای نیز از دیگر نکات مثبت شرکتهای حمل اثاثیه است. راننده کامیون باید فردی ماهر و آموزش دیده باشد و آدرسهای بارگیری و تخلیه را بخوبی بداند.همچنین راننده با مسیرهای حمل بار کاملا آشنا باشد. از دیگر نکات قابل ذکر در اسباب کشی منزل در اصفهان  اینست که راننده فردی صبور و با حوصله باشد و از عجله پرهیز کند تمام سعی خود را بکار بندد تا وسایل ولوازم  را صحیح و سالم به مقصد برساند. کامیون اسباب کشی منزل دراصفهان  و همچنین modarabar خدمات متمایزی به مشتریان ارائه می کند.

ابتدا از وسایل سنگین شروع کرده و آنها را بار کامیون کنید.

برای اسباب کشی منزل در اصفهان بهتر است ابتدا بارهای سنگین را بار کامیون کنید. وقتی که شما بارهای سنگین را وارد کامیون کردید کار شما آسان شده و بقیه وسایل انرژی کمتری از شما میگیرند. بارهای سنگین وقتی جلو باشند محکم بسته شده و کمتر بازی میکنند و این کاربرای تسلط راننده بر بارها بهتر است. همچنین برای جلوگیری از بازی کردن بارهای سنگین از طناب استفاده می شود و بین وسایل توسط پتو یا پارچه پوشانده می گردد تا از ضربه خوردن و خط افتادن بر روی وسایل همانند یخچال جلوگیری شود. کامیون اسباب کشی منزل دراصفهان توسط شرکت مداراربار در اسرع وقت در اختیار مشتریان قرار می گیرد. شکل 1اسباب کشی منزل در اصفهان به همین موضوع اشاره میکند.

شکل 1اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل 1اسباب کشی منزل در اصفهان

سوم: بار کردن بارهای بلند و دراز در کامیون حمل بار

پس ازآن وسایل  بلند و دراز مانند مبلمان، کمدها، فرشهای جمع شده و تشکها را بار کامیون کنید. در modarabar و در اسباب کشی منزل در اصفهان دقت می شود که در حمل آنها دچارپارگی نشود. میزها و صندلی ها را نیز همراه این وسایل بارماشین کنید. وسایلی که دارای روکش پارچه ای یا چوبی هستند را بپوشانید تا دچار خراشیدگی نشوند. تخت ها، کمدها، مبلمان ها، رویه های میز، فرش های لوله شده این وسایل را در کامیون اسباب کشی منزل دراصفهان دردوسمت ماشین حمل بار که دیوارهای طولانی تری دارند بچینید. مبلمان و تشک ها را به گونه حمل و بار کنید که رویه آنها دچار خراشیدگی و پارگی نشود. میز و صندلی ها را در میان دیگر لوازم در ماشین حمل بار قرار دهید.

مرحله چهارم: قراردادن کارتن های بزرگ و سنگین در ماشین حمل بار

جعبه های بزرگ و سنگین را حتی الامکان کف کامیون اسباب کشی منزل دراصفهان قرار دهید. اما اگر وسایل سنگین جای خالی نگذاشته باشند آنها را روی دیگر اثاثیه مانند مبلمان و کمدها  قرار دهید. همچنین می توانید از فضاهای خالی زیر میزها و صندلی ها استفاده کنید. اگر داخل کارتنها وسایل برقی از جمله تلویزیون باشد سعی کنید از کارتن اصلی آن که دارای فیبر مخصوص به خودشان است استفاده کنید تا از صدمه زدن به آن جلوگیری شود. اگر کارتنها شامل وسایل شکستنی است حتما از کیپ بودن کارتن اطمینان حاصل کنید و لای ظروف چینی و شیشه ای از کاغذ و روزمامه استفاده کنید. در مدارابار در اسباب کشی منزل در اصفهان به این نکات توجه می شود. درشکل 2کامیون اسباب کشی منزل دراصفهان به این نکته اشاره شده است.

کامیون اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل 2 کامیون اسباب کشی منزل دراصفهان

حمل کارتن های سبک تر و قرار دادن آنها روی کارتن های سنگین

در اسباب کشی منزل در اصفهان، کارتن های سبک تر را بالاتر و روی کارتن های سنگین قرار دهید. حتما دقت کنید درب  کارتن ها بوسیله چسب بسته شوند. روی کارتن ها را با ماژیک شماره گذاری کنید. اگر ماشین باربری شما از نوع مسقف است، شما می توانید جعبه های سبک را تا نزدیک سقف ماشین روی هم بچینید.  فاصله بین جعبه ها و فضاهای خالی را با چیزهای نرمی مثل پارچه، لباس یا تشک پر کنید.از آنجایی که معمولا تعداد کارتنهای سبک زیادند علاوه بر شماره گذاری از آنها عکس بگیرید البته این کار را می توانید با سایر وسایل نیز انجام دهید. بهیچ وجه وسایل را طوری نچینید که مواد شکستنی تحت فشار باشند. Modarabar  با کامیون اسباب کشی منزل دراصفهان آماده ارائه خدمات ویژه در اصفهان به همشهریان عزیز می باشد.

مرحله ششم: توجه به حمل و نقل کالاهای خاص

دراسباب کشی منزل در اصفهان برخی لوازم و اثاثیه خاصی هستند که باید آنها را بطور خاص جابه جا کرد. مثلا یک ارگ را نمیتوان مانند بقیه کالاها جابه جا کرد و باید جداگانه آن را حمل کرد. برای حمل گل و گیاه به ویژه گلدان های بزرگ و سنگین ، راهی جز جا به جایی به همان شکل موجود نیست. بدین شکل که داخل هر گلدان چوبی بلند فرو کنید. سپس کیسه ای پلاستیکی بزرگ و نازک را بر روی گلدانها و طرفین جعبه و همچنین پایه های چوبی فرو رفته در گلدان ها نصب کنید و با چسب محکم کنید. ولی در خصوص گلدان های کوچک آنها را در فضاهای خالی قرار دهید. مدارابار با کامیون اسباب کشی منزل دراصفهان مجموعه ای از خدمات متنوع را ارائه می دهد.

نکات هفتم و هشتم رعایت مسائل جزئی و کوچک در باربری

کاهش تعداد رفت و آمدها با کامیون اسباب کشی منزل دراصفهان کاهش هزینه های باربری را دراسباب کشی منزل در اصفهان را در پی دارد .چیدن صحیح و اصولی اسباب و اثاثیه ، سرعت خالی کردن بار را افزایش می دهد. ترتیب و زمان بندی و همچنین لوازمی که باید جا به جا شوند را بر روی کاغذ یادداشت کنید. سپس مرحله بسته بندی را آغاز نمائید. اگر ازماشین حمل باری استفاده می کنید که اتاق ندارد از راننده بخواهید بر روی اثاثیه چادر بکشد و آن را محکم ببندد. قبل از حمل بار از محل تخلیه بار دیدین کرده و فضاهای موجود را به خوبی بررسی کنید. از میزان فضای راه پله ها، آسانسور و آشپزخانه آگاه شوید تا در حین جابه جایی وسایل دچار مشکل نشوید.

اسباب کشی اصفهان تهران ایسوزواسباب کشی منزل اصفهاناسباب کشی منزل در اصفهاناسباب کشی منزل دراصفهاناقدامات مهم قبل از اسباب کشی منزلتهیه ماشین اسباب کشی در اصفهانمراقبت از وسایل در اسباب کشی منزلویژگی های شرکت اسباب کشی منزلویژگی های کارگر اسباب کشی منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *