اشتباهات اسباب کشی

اشتباهات رایج اسباب کشی در اصفهان

از اشتباهات باربری چه میدانید ؟

برخی از افراد دوست دارند که بیشتر کارهای اسباب کشی منزل خود را انجام دهند. به عهده گرفتن کلیه  امور در اسباب کشی ممکن است مشکلات جبران ناپذیری به وجود اورد.  گاهی هم درهنگام اسباب کشی و هم بعد از پایان آن دچار خسارت میشوید. برخی از این خسارات بسیار بزرگ و جبران ناپذیر هستند. اگردرهنگام جابه جایی بار سازمان ها هر یک از وسایل آسیب ببیند ممکن است مشکلات دوچندان شوند.

اگر شما بسته بندی و حمل بار خود را به شرکت های متخصص بسپارید استرس و نگرانی پایان کار کم تر خواهد بود. اغلب این شرکت ها به اقصی نقاط کشور بار میبرند.
در ادامه میخواهیم شما را با این اشتباهات رایج و پیامدهای آن اشنا کنیم:

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  تخصص ماست. حمل اثاثیه منزل خود را به مابسپارید.

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران  را به شما پیشنهاد میدهیم .

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران modarabar

شکل ۱: حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اشتباهات متداول در حمل بار و اثاثیه :

استفاده از خدمات شرکت های باربری و اطلاع در مورد این شرکت ها برای شما سودمند است. با به یاد داشتن اشتباهات اشاره شده در زیر در هنگام اسباب کشی خسارات کمتری خواهید دید.

 

مناسب ترین روش حمل اثاثیه منزل در اصفهان  ((modarabar))  را به شما پیشنهاد میدهیم .

 

۱)انتخاب زمان نامناسب برای باربری :

انتخاب زمان اسباب کشی یکی از مهم ترین نکاتی است که کم تر مورد توجه قرار می گیرد.قبل از انتخاب زمان مناسب شما باید مکان جدید را اماده سازی کرده باشید.چنانچه محیط جدید را به درستی اماده کرده باشید نگرانی های شما کم تر است.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان (modarabar) تخصص ماست. حرفه ای ترین شرکت حمل و نقل بار همراه شماست .

بهتر است با ذهن ارام همه چیز را مرور کنیدتا چیزی از قلم نیندازید. سپس بهترین زمان را برای جابه جایی انتخاب کنید. سعی کنید از چند شرکت مختلف تعرفه باربری را بپرسید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  (modarabar) تخصص ماست.

۲)گول باربری های ارزان را نخورید.

سعی کنید از قبل با استعلام قیمت از شرکت های مختلف هزینه لازم را برای باربری کنار بگذارید.

مناسب ترین روش حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران   را به شما پیشنهاد میدهیم .

 

۳)برسی نکردن خدمات شرکت باربری :

پس از یررسی خدمات شرکت های مختلف آگاهانه تصمیم بگیرید. بهتر است در انتخاب شرکت حساسیت به خرج دهید و عجولانه تصمیم نگیرید. انتخاب باربری مناسب در کاهش هزینه ها اثرگذار است. اگر فردی را که قبلا از خدمات باربری استفاده کرده میشناسید با او مشورت کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  (مدارابار) تخصص ماست.با ما خیالتان را اسوده سازید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران modarabar

شکل ۲: حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

۴)پنهان کردن برخی وسایل از دید کارکنان :

برخی با این کار میخواهند در هزینه ها صرفه جویی کنند.به علت نداشتن فضای کافی وسایلتان جا نمیگیرد و با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان (مدارابار)  تخصص ماست.حرفه ای ترین شرکت حمل و نقل بار همراه شماست .

۵)تکیه نکردن بر قیمت های تلفنی داده شده :

یعضی از شرکت ها برای گرفتن مشتری پشت تلفن قیمت اصلی را نمیگویند. بلکه بعد به عنوان هزینه های جانبی آن را بیان میکنند.

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران را به شما پیشنهاد میدهیم.

 

۶)قبول کردن اولین آگهی :

قرار نیست با دیدن اولین اگهی همه کار های خود را به آنان بسپارید. مقایسه شرکت های باربری تا حد زیادی شما را به انتخاب صحصیح می رساند.

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران را به شما پیشنهاد میدهیم.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  تخصص ماست. حرفه ای ترین شرکت حمل و نقل بار همراه شماست .

۷)چک نکردن بیمه باربری :

چک کردن بیمه باربری از دبگر موارد با اهمیت است که باید به آن توجه نمود. چنان چه وسایل شما اسیب ببیند و بیمه باربری نداشته باشید خسارت شما جبران نخواهد شد .

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران را به شما پیشنهاد میدهیم.

۸)حمل جواهرات و اسناد در بار ها :

بهتر است چنین وسایلی را خودتان جابه جا کنید . همچنین وسایل ضروری مثل مسواک و دارو ، لوازم ارایشی و … . پس بهتر است لوازم ضروری را در دسترس قرار دهید. همچنین وسایل گران بها و زیورالات و اسناد را خودتان جا به جا کنید.

چنان چه اسناد و مدارک مهمی دارید قبل از جا به جایی حتما از آن ها بک اپ بگیرید.

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران را به شما پیشنهاد میدهیم.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان (مدارابار) تخصص ماست. حرفه ای ترین شرکت حمل و نقل بار همراه شماست .

۹)تهیه نکردن چک لیست برای برسی لوازم :

بعد از بسته بندی وسایل و درج محتویات هر جعبه چک لیست خود را تهیه کنید. تهیه چک لیست کمک میکند تا چیزی را از قلم نیندازید. همچنین بعد از اسباب کشی راحت تر میتوانید هر جعبه را در جای مناسب خود قرار دهید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  تخصص ماست. حرفه ای ترین شرکت حمل و نقل بار همراه شماست .

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران  را به شما پیشنهاد میدهیم.

روز و زمان نامناسب اسباب کشی :

بسیاری از افراد روز و زمان مناسبی را برای اسباب کشی (مدارابار) انتخاب نمیکنند. انتخاب نادرست زمان اسباب کشی یکی از حوادث تکرار شدنی اسباب کشی منزل دراصفهان است. بیشتر ما فکر میکنیم که اواخر هفته برای اسباب کشی مناسب تراست. ولی باید بدانید که چون اکثر مردم در این روزها جا به جا می شوند هزینه اسباب کشی بالاتر است. از دیگر مشکلات که ممکن است اتفاق بیفتد نداشتن کارگر حرفه ای و ماشین ویژه در اواخر هفته است. اگر قصد جا به جایی بین شهری را دارید باید در نظر بگیرید که این جاده ها در اواخر هفته خلوت نیستند. پس بهتر است برنامه خود را برای اواسط هفته تنظیم کنید تا هزینه ها هم کاهش پیدا کنند. همچنین دیگر نگران شلوغی و ترافیک نخواهید بود.

در ادامه این مقاله میخواهیم ۵حادثه پرتکرار در اسباب کشی را بازگو کنیم.

اسباب کشی منزل دراصفهان | 5 حادثه پرتکرار در اسباب کشی modarabar

شکل ۱: اسباب کشی منزل دراصفهان

انتخاب نادرست شرکت باربری :

موضوع انتخاب شرکت باربری از موارد با اهمیت و مهم به شمار می اید.ممکن است شما هم مثل اکثریت درروز اسباب کشی شرکت باربری (مدارابار)  را انتخاب کنید. با انجام این کار ریسک بالایی را پذیرفته اید. چرا که با دیدن اولین اگهی با ان ها تماس گرفته و به دلیل ضیق وقت باربری را به آن ها واگذار میکنید. با انجام این کار ممکن است شما درگیر کارگر مبتدی یا قیمت گزاف شوید. پس برای انتخاب شرکت با اعتبارحداکثر زمان لازم را به کار بگیرید.

در ادامه این مقاله میخواهیم ۵ حادثه پرتکرار در اسباب کشی (modarabar) را بازگو کنیم.

 

مشخص نکردن محتویات کارتن ها :

چنان چه شما محتویات هر جعبه را مشخص نکرده باشید برای باز کردن بسته ها با مشکل مواجه خواهید شد. همچنین ممکن است چیدمان وسایل زمان زیادی بگیرد وبرایتان خسته کننده باشد. در زمن کارت پیچی وسایل فکر میکنیم که محتویات جعبه ها را به ذهن می سپاریم. اما متاسفانه در روز  اسباب کشی منزل دراصفهان به احتمال زیاد با مشکل مواجه خواهیم شد.با مشخص بودن محتویات هر جعبه میدانید که باز کردن کدام کارتن ها در اولویت (modarabar) است. اما اگر ندانیم که مختویات هر کارتن چیست مجبور می شویم کارتن ها را تک تک باز کنیم. باز کردن تمامی کارتن ها موجب سردرگمی بیشتر ما می شود.

در ادامه این مقاله میخواهیم ۵حادثه پرتکرار در اسباب کشی را بازگو کنیم.

مقدمه ای در باره ی اقدامات اشتباه در حمل اثاثیه منزل اصفهان:

# اشتباهات رایج  اسباب کشی و باربری درحمل اثاثیه منزل اصفهان :

عدم آماده سازی محل جدید دراسباب کشی منزل اصفهان:

بی برنامه بودن برای اسباب کشی منزل اصفهان :

دسته بندی نکردن وسایل خانه قبل از اسباب کشی:

بستن قرارداد_ اسباب کشی یا حمل اثاثیه با شکرت های نامعتبر:

در اختیار گذاشتن تمام وسایل پیش کارگران در حمل اثاثیه منزل اصفهان :

$ در نظر نگرفتن هزینه ی اسباب کشی منزل اصفهان:

# عدم توجه به بیمه باربری در اسباب کشی اصفهان :

مناسب نبودن زمان اسباب کشی در حمل اثاثیه منزل اصفهان :

@ دخالت دادن کودکان در زمینه اسباب کشی منزل اصفهان:

@ دخالت بی جا  ویا صحبت کردن بیش از حد با کارگران:

# نتیجه گیری:

انتخاب نکردن روز مناسب اسباب کشی

یکی از ۵حادثه پرتکرار در اسباب کشی که ممکن است خیلی برای افراد اتفاق بیافتد انتخاب نکردن زمان و روز نامناسب برای اسباب کشی است. بسیاری از ماها عموما اواخر هفته را برای زمان اسباب کشی انتخاب می کنیم غافل از اینکه چون استقبال اکثر مردم در این روزها است پس ممکن است با تورم نرخ اسباب کشی منزل در اصفهان شرکت های باربری مواجه بشیم. یکی دیگر از مشکلات این است که ممکن است شرکت کارگر و ماشین مناسبی نداشته باشد که در اختیار شما قرار دهد. همه افراد می دانند که بیشتر مردم در اواخر هفته به استراحت و گردش مشغول می شوند این مورد باعث می شود که ترافیک سنگین در خیابان ها و جاده های شهر اتفاق بیافتد، پس می توان در اواسط روزهای هفته هم برای اسباب کشی استفاده کرد.

انتخاب نکردن شرکت معتبر برای اسباب کشی

یکی دیگر از ۵حادثه پرتکرار در اسباب کشی انتخاب نکردن شرکت معتبر برای اسباب کشی است، اکثر انتخاب کردن شرکت را در همان روز اسباب کشی می خواهیم انجام دهیم به همین علت به اولین اگهی اسباب کشی که برمیخوریم سریعا به همان شماره تماس می گیریم و اکثر هم به شرکت های نامعتبر برمی خوریم، همین امر باعث می شود که یا کارگر غیرمتخصص یا با قیمت بالا روبرو شویم و به خاطر اینکه وقت بسیار کمی داریم ناچار با کنار امدن این وضعیت می شویم. همیشه به یاد داشته باشیم که انتخاب شرکت معتبر برای اسباب کشی منزل در اصفهان بیسار مهم و حیاتی است. یک شرکت معتبر همیشه آماده بهترین خدمات برای مشتریان خود می باشد، بهترین کارگر و بهترین ماشین های باربری را در اختیار مشتری قرار می دهذ.

برچسب نزدن به کارتن های اسباب کشی

برچسب نزدن هم باز یکی دیگر از ۵حادثه پرتکرار در اسباب کشی و دردسر سازی است که برای اغلب افراد پیش می اید. هنگام بسته بندی وسایل احساس می کنیم که در ذهنمان می ماند که کدام وسیله را در کدام کارتن گذاشته ایم و همان لحظه تصمیم می گیریم که از برچسب استفاده نکنیم غافل از اینکه هر شخصی در زمان اسباب کشی منزل در اصفهان دچار مشکلاتی است که ممکن است نتواند به ذهنش بسپارد و در زمان چیدمان به مشکل بر می خوریم. در زمان چیدن وسیله ها در منزل جدید باید بدانیم که ابتدا کدام وسیله ها را از کارتن باز کنیم و چیدمان کنیم اگه اطلاع نداشته باشیم که در هر کارتن چه وسیله ای قرار دارد مجبوریم همه کارتن ها را باز کنیم که همین باعث شلوغی اطرافمان و باعث سردرگمی خودمان می شود.

با توجه به شکل شکل ۱اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل ۱اسباب کشی منزل در اصفهان

گرفتن کارگر مبتدی و غیرمتخصص

اگه لحظه اخر و در همان روز اسباب کشی بخاهیم کارگر بگیریم و از شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان استفاده نکنیم طبیعی است که از هر افرادی بخاهیم که این کار را برای ما انجام دهند و این افراد هم قاعدتا افراد مبتدی و غیرمتخصص هستند که فقط برایشان گرفتن روز مزد مهم است. این افراد ممکن است به وسایل سنگین و حساس شما اسیب برسانند که طبیعتا ضرر و زیان شما در این مورد بیشتر از هر چیزی می شود که یکی دیگر از ۵حادثه پرتکرار در اسباب کشی  می توان در نظر گرفت. کارگر اسباب کشی باید بدنی ورزیده و اماده داشته باشد که هم از پس حمل و نقل وسایل سنگین بربیاید و اینکه ترفندهای جابجایی وسایل سنگین را بداند.کارگر حرفه ای حتی چنیدن وسیله ها را با مهارت خاصی انجام می دهد.

استفاده از کارتن های  بی کیفیت

این هم یکی دیگر از ۵حادثه پرتکرار در اسباب کشی است که اغلب افراد درگیر ان هستند. اشخاص معمولا به خاطر اینکه هزینه کارتن ندهند یا هزینه کمتری برای کارتن اسباب کشی قائل شوند، از کارتن های غیرقابل استفاده و کارتن های بی کفیت از مغازه دارهای اطراف منزلشان استفاده می کنند غافل از اینکه انتخاب کارتن برای حفظ و نگهداری وسایل منزل بسیار مهم و حیاتی هستند. انتخاب کارتن نامناسب برای وسایل بدون توجه به نوع وسیله و وزن انها باعث فشار امدن به کارتن ها می شود و در حمل و نقل باعث پارگی کارتن ها می شود و صدمه زدن به وسیله ها می شود.یک شرکت معتبر اسباب کشی منزل در اصفهان همیشه از کارتن های مناسب حمل و نقل استفاده می کند. کارتن های این شرکت ها معمولا سه لایه و پنج لایه نسبت به وزن و نوع وسیله می باشد.

 در اختیار دادن همه وسایل منزل به کارگران برای بسته بندی

حالا که کار بسته بندی را در اختیار کارگران شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان گذاشته اید نباید همه وسایل را آنها بسته بندی کنند از جمله وسایل با ارزش مثل طلا و جواهر یا اسناد و مدارک  حتی اشیا قیمتی. اگر سهوا این وسایل شما ناپدید بشوند باعث دردسر شما می شود. این هم یکی دیگر از  ۵حادثه پرتکرار در اسباب کشی  می توان قرار داد. یک سری از وسایل را کارگران نباید بسته بندی کنند پس بهتر است که خودتان قبل ازحضور کارگران در منزل بسته بندی کرده و اماده حمل کنید حتی برای احتیاط باید با ماشین شخصی خودتان به منزل جدید حمل کنید.

با توجه به شکل شکل ۲اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل ۲اسباب کشی منزل در اصفهان

نتیجه گیری

چند روز حتی یه هفته قبل از انجام اسباب کشی باید هر شخصی تکلیف خود را بداند اولین اقدام گرفتن مشاوره و تحقیق از چند شرکت باربری است که بتواند یک شرکت معتبر را انتخاب کند. کار بسته بندی را بهتر است به کارگران حرفه ای همان شرکت بسپارد که با خیال راحتتری به کارهای دیگری برسد. روز مناسبی انتخاب کند که درگیر مشکلات ۵حادثه پرتکرار در اسباب کشی و ترافیک شهری نشود، برای تسریع در کار بسته بندی وسایلی که نیاز ندارید کارگران بسته بندی کنند خودتان جمع اوری کنید و زودتر از زمان بسته بندی آماده حمل و نقل کنید.اگر کارتن های بسته بندی را هم به عهده خود شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان بگذارید کار بسته بندی بهتر انجام می شود اما اگر خودتان می خواهید کارتن تهیه کنید بهتر از قبل از تهیه کارتن با شرکت حمل و نقل مشورت داشته باشید.

اسباب کشی منزل دراصفهان مدارابار

اسباب کشی منزل دراصفهان modarabar

 

اسباب کشی منزل دراصفهان | کارهایی که نباید در اسباب کشی منزل انجام داد

کارهایی که نباید در اسباب کشی منزل انجام داد

بسته بندی وسایل منزل

اسباب کشی منزل در اصفهان

آخرین اقدامات قبل از اسباب کشی منزل

شکل ۱ کارهایی که نباید در اسباب کشی منزل انجام داد

شکل ۲ اسباب کشی منزل دراصفهان

 

کارهایی که نباید در اسباب کشی منزل انجام داد

مطابق قانون بدنام مورفی: ” هر کاری که می تواند به اشتباه انجام شود، اشتباه خواهد شد”. در حقیقت، این فرض بدبینانه اغلب به حقیقت می پیوندد. به ویژه هنگامی که در رابطه با برخی از وقایع به خصوص استرس زا و چالش برانگیز مانند اسباب کشی منزل دراصفهان روبرو هستید. ممکن است در هر مرحله از روند جابجایی مشکلاتی بوجود بیاید که منجر به تلف شدن وقت، پول و اعصاب زیادی شود.

برای جلوگیری از حرکت داستانهای ترسناک، هنگام جابجایی آینده باید واقعاً مراقب باشید. انتخاب یک خانه جدید مناسب، استخدام کارگر برای جابجایی که قابل اعتماد باشد، تعیین یک تاریخ مفید برای حرکت، ایجاد یک بودجه در حال حرکت واقعی، آماده سازی وسایل خود برای حمل و نقل و غیره. شرایط فراتر از کنترل شما ممکن است همه را خراب کند. در شکل ۱ کارهایی که نباید در اسباب کشی منزل انجام داد دیده می شود. modarabar

برنامه های پیچیده خود را اما و اگر می دانید چه چیزی را باید انتظار داشته باشید

که خوبی آماده شوید. می توانید هنگام جابجایی خانه با مشکلات رایج روبرو

شوید و رفتاری نباید در اسباب کشی منزل انجام داد را انجام دهید.

پس با مطالعه این مقاله مدارابار این موارد را شناسایی کنید.

اسباب کشی منزل دراصفهان مدارابار

شکل ۱ کارهایی که نباید در اسباب کشی منزل انجام داد

بسته بندی وسایل منزل

بسته بندی نادرست مقصر شماره یک در بیشتر بلایای اسباب کشی منزل دراصفهان است. با این حال، از شر برخی از اشتباهات بسته بندی معمولی، می توان از آن به راحتی جلوگیری کرد. خطاهای احتمالی بسته بندی شامل موارد زیر است:

  • نداشتن وسایل کافی برای بسته بندی: اگر نتوانسته اید میزان و نوع مواد بسته بندی مورد نیاز برای جابجایی خود را به درستی ارزیابی کنید. یک دسته از وسایل بسته بندی نشده بدون حفاظت کافی وسایل شما در معرض آسیب قرار دارند، بنابراین احتمالاً آنها را به صورت شکسته یا در وضعیت نامناسبی دریافت خواهید کرد. در شکل ۲ اسباب کشی منزل دراصفهانمشاهده می شود. مدارابار
  • بسته بندی در آخرین لحظه: در صورت نداشتن فرصت کافی هنگام بسته بندی شما قادر نخواهید بود تا وسایل خود را ساماندهی کرده یا از ایمنی آنها اطمینان حاصل کنید. در نتیجه، وسایل شما ممکن است هنگام حمل و نقل به شدت آسیب ببینند. و به درستی برای برچسب زدن جعبه ها وقت نخواهید داشت. بنابراین ممکن است به راحتی ردیابی اموال خود را از دست داده و حتی در صورت دزدیدن یا گم شدن برخی از آنها متوجه آن نشوید.  Modarabar
  • بسته بندی موارد اشتباه: اگر بسته های غیرمجاز یا مواردی را که هنوز به آن نیاز دارید بسته بندی کنید. مجبور خواهید بود جعبه های از قبل بسته شده را باز کنید و دوباره بسته بندی کنید. زمان ارزشمندی را در این فرآیند از دست می دهید و خطر خسارت به وسایل خود را پیش رو دارید. همچنین، مراقب باشید که وسایل اشیای قیمتی خود را با بقیه وسایل خود بسته بندی نکنید. (ممکن است آنها به سرقت بروند یا آسیب ببینند). سه مورد فوق کارهایی که نباید در اسباب کشی منزل انجام داد در مورد بسه بندی بودند.

اسباب کشی منزل دراصفهان

بسته بندی موارد و هزینه نهایی حرکت با توجه به وزن کل کالای شما تعیین می شود. بنابراین هرچه تعداد وسایل بیشتری برای حرکت بسته بندی شود، در پایان هزینه بیشتری خواهید داشت. علاوه بر این، ممکن است فضای کافی در کامیون متحرک برای کلیه وسایل مورد نیاز شما وجود نداشته باشد.

به خصوص اگر تصمیم به گرفتن موارد بیشتر از آنچه در ابتدا گفته شد هستید. همچنین ممکن است در صورت عدم سوء استفاده از وسایل نقلیه در مورد کالاهای شما، شاید مشکل کمبود فضای کمتری داشته باشید و وسیله نقلیه کوچکتری را در اختیار بگیرید یا اگر اندازه مناسب کامیون را اجاره نکرده اید و غیره را در چنین مواردی ممکن است مجبور به ترک شوید. ماشین نامناسب برای اسباب کشی یکی از کارهایی که نباید در اسباب کشی منزل انجام داد می باشد.

کارهایی که نباید در اسباب کشی منزل انجام داد مدارابار

شکل ۲ اسباب کشی منزل دراصفهان

مگر در مواردی که وسایل خود و فضای موجود، درهای ورودی، راه پله ها و

غیره را هم در ملک قدیمی خود و هم در محل اقامت آینده خود اندازه گیری کنید.

ممکن است در روز حرک یک تجربه کاملا پیچیده عصبی داشته باشید.

اگر قطعات بزرگ مثل مبلمان شما از در رد نمی شوند، باید در تلاش ناامید کننده

برای تحقق غیرممکن ها، آنها را جدا کرده و درها را از لولا جدا کنید.

در بدترین حالت، حتی این استراتژی اثبات شده نیز مؤثر نخواهد بود

و شما مجبور خواهید شد تا وسایل گرامی را از پشت بام خارج کنید. Modarabar

آخرین اقدامات قبل از اسباب کشی منزل دراصفهان

هنگام بیرون رفتن، مطمئناً می خواهید مکان قدیمی شما در شرایط بی عیب

و نقصی قرار داشته باشد تا بتوانید رهن خود را پس بگیرید یا با سود آن را بفروشید.

اگر شما یک کالای سنگین را رها کرده و به کفپوش آسیب رسانده، یا دیوارها را

خراشیده و یا هنگام بیرون آوردن اجناس خود، حصارها یا پله ها را شکسته اید.

باید با کارهای گران قیمت و وقت گیر مواجه شوید. پتو برای محافظت از وسایل

و محیط اطراف خود هنگام حرکت خانه. به یاد داشته باشید که ملک جدید شما

نیز به محافظت مناسب نیاز دارد. مدارابار شرکت اسباب کشی منزل دراصفهان می باشد.

اسباب کشی منزل دراصفهان مدارابار

اسباب کشی منزل دراصفهان modarabar

 

اسباب کشی منزل دراصفهان  اقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی

اقدامات اشتباه در اسباب کشی

روش بسته بندی وسایل

برچسب زدن یا نزدن کارتن ها

اقدامات اسباب کشی منزل

شکل ۱ اسباب کشی منزل دراصفهان

شکل ۲ اقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی

 

اقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی

بیشترین اشتباه در اسباب کشی منزل دراصفهان هنگام بسته بندی وسایل و کارتن بندی می باشد. جعبه مقوایی ساده پس از پر کردن، وزن زیادی را باید تحمل کند. جعبه ای که درست تنظیم نشده است. جعبه ای است که ممکن است در حمل و نقل از هم جدا شود. از آنجایی که نمی خواهید این اتفاق بیفتد، مهم است که برای اولین بار وقت بگذارید که به طور صحیح جعبه های خود را تنظیم و خوب بسته بندی کنید.

برای کمک به جعبه های خود در حین حرکت و اسباب کشی منزل، یکپارچگی خود را حفظ کنید، هنگام ساخت آنها طرفین را از نزدیک مرتب کنید. تا در صورت عدم وجود چسبندگی وجود داشته باشد، سپس از دو لایه نوار برای تأمین امنیت طرفین در محل استفاده کنید. برای محافظت بیشتر، یک لایه عمود بر روی نوار در قسمت قرار دهید که طرفین در انتهای جعبه قرار بگیرند. این کار را برای همه کارتن های خود انجام دهید، حتی مواردی که نمی خواهند وسایل مخصوصاً سنگین مصرف کنند. در شکل ۱ اسباب کشی منزل دراصفهان مدارابار قابل مشاهده می باشد.modarabar

روش بسته بندی وسایل

یکی دیگر از اقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی نحوه خارج کردن وسایل از جعبه ها می باشد. هنگام پایان اسباب کشی سعی کنید با حوصله و فرصت مناسب این کار را رانجام دهید. چرا که اگر به طور صحیح وسایل خارج نشوند امکان آسیب رسیدن به آن ها وجود دارد. این می تواند آسیب زیادی به همراه داشته باشد، از جمله موارد شکسته و جعبه هایی که برای حمل یا باز کردن آن خطرناک هستند

اسباب کشی منزل دراصفهان مدارابار

شکل ۱ اسباب کشی منزل دراصفهان

شما گزینه های کاملی برای تهیه بسته بندی وسایل دارید و بعضی از آنها تقریباً در حال حاضر در اطراف خانه وجود داشته باشد. مقداری کاغذ بسته بندی، بسته بندی پلاستیکی و بالشتک پلاستیکی پر از هوا خریداری کنید، بلکه حتی می توانید از وسایلی مانند حوله و ملحفه استفاده کنید. برای جلوگیری از ضربه دیدن وسایل آنها را با این گونه وسایل پوشانده تا محکم سر جای خود بایستند. در شکل ۲ اقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی دیده می سود.

مقوا به خوبی از رطوبت استقبال نمی کند، این بدان معناست که حتی یک قطره اندک می تواند ساختار یک جعبه را به خطر بیاندازد و احتمالاً منجر به آسیب جدی (حداقل یک آشفتگی جدی) شود. و از آنجا که تنها با کامیون در حال اسباب کشی منزل دراصفهان هستید تنها به یک دست انداز سرعت کوچک نیاز دارید. تا به مایعات ریخته شده در تمام وسایل خود برسید، با انجام چند اقدام ساده، مایعات را در جعبه های خود ایمن نگه دارید.modarabar

برچسب زدن یا نزدن کارتن ها

این بزرگترین تابو بسته بندی ای نیست که می توانید پیش رو داشته باشید.

اما وقتی نوبت به تخلیه و باز کردن آن می رسد یک مزاحمت بزرگ است.

نیازی نیست که در هر جعبه تک تک موارد را ذکر کنید، اما باید جعبه های خود نام گذاری کنید و اینکه آیا داخل آن چیز شکننده ای وجود دارد، برچسب گذاری کنید.

اقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی مدارابار

شکل ۲ اقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی

اگر یک جعبه وسایل ضروری را که ابتدا باید بسته شده باشد، نگه داشته اید برای آخرین مرحله باعث بروز مشکل خواهد شد. به عنوان مثال، وسایل مورد نیاز برای تمیز کردن منازل جدید خود را بعد از رسیدن به خانه جدید ادل از همه باید در دسترس داشته باشید. به همین ترتیب، اگر یک جعبه شامل مواردی باشد که برای مدتی به آنها احتیاج نخواهید داشت (به لباسهای فصلی و تزئینات تعطیلات فکر کنید)، می توانید آن ها را از اولویت برای خارج کردن از کارتن کنار بگذارید کنید. در این مقاله اقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی را می توانید مطالعه کنید.

هرچه اطلاعات بیشتری در مورد جعبه های خود داشته باشید،

زمانی که در مرحله باز کردن بسته اید، کار شما آسان تر خواهد بود.

از یک نشانگر دائمی استفاده کنید زیرا خواندن آن راحت تر از است،

و روی هر جعبه اطلاعاتی بنویسید که زندگی شما را از زمان رسیدن در محل زندگی بعدی خود استرس کمتری خواهید داشت.

اقدامات اسباب کشی منزل دراصفهان

هنگام اسباب کشی منزل دراصفهان توسط مدارابار در مورد برجسته کردن ملزومات خود، ما همیشه توصیه می کنیم که یک کیف یا جعبه ضروری را در آنجا قرار دهید که همه وسایل مورد نیاز خود را فوراً قرار دهید. و همچنین مواردی را که نمی توانید برای هر زمان دیگری جابجا شوید. این موارد شامل مواردی مانند داروها و اسناد مهم است، اما همچنین لباس برای دو روز اول شما، لوازم بهداشتی اولیه و شارژر تلفن شما و سایر لوازم الکترونیکی روزانه شما استفاده می کند.

جلوگیری از اشتباهات رایج و اقدامات اشتباه در زمان اسباب کشی که مردم هنگام بسته بندی جعبه ها مرتکب می شوند، گام اصلی در تسهیل یک حرکت یکپارچه است. اگر نمی خواهید به هیچ وجه با بسته بندی مقابله کنید، استخدام سرویس دهندگان خدمات اسباب کشی منزل دراصفهان را در نظر بگیرید.

از کجا کارگر اسباب کشی پیدا کنم؟

با تماس گرفتن با شرکت مدارابار می توانید این کار را انجام دهید.

هزینه اجاره کامیون برای اسباب کشی چطور است؟

بسته به نوع کامیون مورد نیاز شما و تعداد سرویس دهی شما هزینه کامیون مشخص می شود.

چطور یک اسباب کشی راحت داشته باشیم؟

شرکت modarabar با چند سال سابقه و فعالیت در این عرصه و ارائه به روزترین خدمات شما را در اسباب کشی خوب و مطمئن یاری می رساند.