بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی و حمل وسایل سنگین

بسته بندی و حمل وسایل سنگین

وسایل مورد نیاز جهت کارتن پیچ کردن اثاثیه  –

موارد استفاده از وسایل خریداری شده –

راهکارهایی مناسب جهت حمل ایمن اثاثیه سنگین   –

فهرست تصاویر

وسایل مورد نیاز جهت کارتن پیچ کردن اثاثیه منزل بشرح زیر می باشد

پلاستیک حبابدار رولی  جهت حمل اثاثیه منزل در اصفهان

نوارچسب رولی ۵ سانتی

کارتن های سالم در اندازه های مختلف از شرکت مدارا بار

ماژیک سالم

کاغذ  A5  به تعداد کارتن ها /

پلاستیک های زباله ای یا غیر زباله ای در اندازه های مختلف جهت اسباب کشی منزل در اصفهان

ریسمان یا نخ شیرینی

روزنامه باطله

پلاستیک های فریزری

پارچه نظیر چادر خانمها یا ملافه و…

رول سلفون

پشقاب های یکبارمصرف

نکات اصولی برای بسته بندی :

وسایل و ظروف شکستنی مانند چینی همیشه در اسباب کشی منزل در اصفهان اهمیت و توجه خاصی را میطلبد. بسته بندی اصولی سبب اسیب دیدگی کمتر اینگونه وسایل می شود. چنان چه قصد انتقال بار از شهری به شهر یا کشور دیگر را دارید موضوع بسته بندی اهمیت بیشتری پیدا می کند. امر بسته بندی از بخش های بسیار مهم در حمل اثاثیه منزل در اصفهان است. بهتر است این بخش مهم و حساس را به افراد متخصص و آموزش دیده در این زمینه بسپارید. شرکت مدارابار از بهترین شرکت های باربری است که خدمات متنوعی را در اختیار شما می گذارد. در ادامه نکات مهمی برای بسته ظروف و وسایل حساس در اختیار شما میگذاریم. دانستن این اطلاعات تا حد زیادی شما را اسوده خاطر میسازد و باعث افزایش ایمنی وسایل شما می شود.

اسباب کشی منزل در اصفهان تخصص ماست.کارهای اسباب کشی خود را به ما واگذار کنید.

اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان | modarabar

شکل ۱: حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اقدامات لازم برای بسته بندی :

برای انجام هر کاری قبل از اقدام بهتر است اطلاعاتی در مورد آن به دست اورید . این کار موجب می شود در مراحل کار با مشکل مواجه نشوید. موارد زیرشما را دراین مسبر باری خواهد کرد :

 1. یافتن باربری باسابقه و دارای تخصص بالا
 2. دانستن قوانین لازم برای بسته بندی وسایل شکستنی

اسباب کشی منزل در اصفهان تخصص ماست.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان خود را به ما بسپارید.ایمنی بار شما را تضمین میکنیم.

ترفندها ی راحت بسته بندی :

 • دقت و توجه بالا در بسته بندی
 • استفاده از کارتن های مرغوب و با کیفیت و مقاوم
 • انتخاب ابعاد مناسب کارتن با توجه به ابعاد وسایل
 • قرار دادن فوم و ضربه گیر و پلاستیک حباب دار بین این ظروف
 • تحت فشار نبودن این ظروف
 • برای بسته بندی چراغ خواب و لوستر چند نفره اقدام کنید.
 • از نبودن فضای خالی در کارتن اطمینان حاصل کنید.
 • برای جلوگیری از صدمات ناشی از پاره شدن کارتن کف آن پارچه یا مقوا بگذارید.

اسباب کشی منزل در اصفهان تخصص ماست. حمل اثاثیه منزل خود را به مابسپارید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  (modarabar)  خود را به ما بسپارید.

۵ اقدامی که در زمان بسته بندی نباید انجام داد :

 • ظرف ها را طوری قرار دهید که مستقیما با زیر کارتن در تماس نباشند. بعد اززدن چسب پهن کارتن را طناب پیچ کنید .
 • از برچسب محتوای بسته غافل نشوید. به خصوص  کارتن وسایل شکستنی تا کارگران باربری بیشتر دقت کنند.
 • بهتر است به خاطر پس دادن رنگ روزنامه ها از آن ها به عنوان حایل و پرکننده فضا استفاده نکنید.

  حمل اثاثیه منزل در اصفهان خود را به ما بسپارید.

 • چنان چه کارتن وسایل را از قبل نگه داشته اید آن ها را در کارتن خودشان قرار دهید.
 • برگه های باطله میتوانند گزینه مناسبی برای استفاده در بسته بندی باشند. درواقع جایگزین مناسبی برای روزنامه ها هستند و رنگ پس نمی دهند.

 

امید است که مطالب بیان شده مفید (modarabar) و کاربری واقع شود. همچنین با بکارگیری نکات بیان شده اسباب کشی راحت تری را تجربه کنید. یادتان باشد با خط درشت محتویات داخل جعبه ها را مشخص کنید. شرکت مدارابار با پرسنل ماهر ومسئولیت پذیر تضمین میکند که اثاثیه شما را با کیفیت بالا جا به جا کند.

اسباب کشی منزل در اصفهان  (مدارابار) تخصص ماست.

اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان | modarabar

شکل ۲: اسباب کشی منزل در اصفهان

یافتن باربری باسابقه و دارای تخصص بالا :

حمل و نقل ظروف شکستنی از دغدغه های همیشگی دراسباب کشی منزل در اصفهان است. اکثر مردم برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان خود استرس و نگرانی هایی دارند. شرکت مدارابار میتواند با ارئه خدمات گوناگون در این امرمهم شما را یاری کند.

دراین شرکت از امکانات و تجهیزات پیشرفته برای تسریع باربری استفاده می شود . همه این اقدامات برای جلب رضایت هر چه بیشتر شما عزیزان می باشد.

تمامی ماشین های این شرکت به طور تخصصی برای این کاراماده شدند وعایق بندی گردیده اند. مجموعه این کارها باعث می شوند که بار های شما را با ایمنی کامل جابه جا کنیم. همچنین برای استخدام پرسنل به نکات ویژه ای دقت شده است تا باربری شما را با اطمینان تضمین کنیم.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  (modarabar) خود را به ما بسپارید.

 موارد استفاده از وسایل خریداری شده فوق الذکر جهت کارتن پیچ کردن وسایل

 • برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان کارتن های مناسب در اندازه های مختلف خریداری نمایید. کارتن ها ی مدارا بار خیلی بزرگ نباشند. اگر کارتن های بزرگ تهیه کردید وسایل سبک داخل آنها قراردهید. اگر وسایل سنگین داخل کارتن های بزرگ قرار دهید حمل آنها توسط کارگران اسباب کشی منزل در اصفهان سخت میشود. یا ممکن است در اثر وزن زیاد،هنگام حمل، کارتن از هم بپاشد وبه وسایل داخل کارتن آسیب وارد شود.

۲- نوار چسب رولی  پهن ۵ سانتی به میزان لازم تهیه کنید ودقت کنید که نوارچسب پهن از نوع مرغوب تهیه کنید. درغیر اینصورت هنگام بازکردن نوارچسب، دائما نوارچسب بصورت ناقص باز میشود ودر محلی که تمایل ندارید نوارچسب پاره می شود.

– ازنوارچسب  جهت ثابت نمودن درب های لولایی شیشه ای برای اسباب کشی منزل در اصفهان استفاده کنید.

– جهت بستن درب کارتن های مدارا بار که لوازم منزل داخل آنها قرارداده شده استفاده می شود.

–  جهت رفع عیب کارتن های آسیب دیده استفاده می شود.

۳-از ماژیک جهت نوشتن نام لوازم داخل کارتن بر روی بدنه کارتن جهت حمل اثاثیه منزل در اصفهان استفاده کنید. ماژیک سالم تهیه کنید ودرصورتیکه ماژیک به هر دلیلی خراب باشد بصورت ناقص مینویسد وباعث دردو سر می شود. استفاده از ماژیک خراب باعث می شود که با خط بد و ناخوانا روی کارتن ها می نویسیم. چون محتویات کارتن ها بصورت بدخط وناقص نوشته شده لذا هنگام باز کردن کارتن ها به دردوسر خواهید افتاد.

کاربرد های دیگر وسایل مورد نیاز برای بسته بندی

۱- از پلاستیکهای رولی دارای حباب هوا جهت ایجاد لایه محافظ بر روی اجناس حساس استفاده میکنیم. تا اسباب کشی منزل در اصفهان بصورت ایمن انجام شود. اجناس حساس  قاب عکس های بزرگ یا تابلوهای نقاشی بزرگ، صفحه ال سی دی تلویزیون و… می باشد.

۲- از بشقاب های یکبار مصرف دراندازه های مختلف برای قرار دادن ما بین بشقاب ها،ودیسهای چینی استفاده می شود. ممکن است که نوارچسب ۵سانتی تمام شده باشد لذا میتوانید بطور موقتی از ریسمان برای بستن درب کارتن استفاده کنید. یا از نوارچسب واز نخ شیرینی جهت بستن درب کارتن هنگام حمل اثاثیه منزل در اصفهان استفاده می کنید. یااینکه احساس می کنید که استحکام جعبه نسبت به وزن اجناس ضعیف می باشد.  لذا علاوه بر استفاده از نوارچسب ۵ سانتی ،از نخ شیرینی یاریسمان نیز جهت بستن درب کارتن استفاده کنید.

۳- به تعداد کارتن ها برگه سفید A5 تهیه کنید. با فرمت یکسان ویک شکل ،نام لوازم داخل کارتن را باخط درشت وخوانا برروی کاغذ A5تهیه شده بنویسید. حال کاغذ مذکور را برروی کارتن مربوطه هنگام اسباب کشی منزل در اصفهان بچسبانید.

راهکارهایی مناسب جهت حمل ایمن اثاثیه سنگین

برای حمل اثاثیه هایی مانند ماشین لباسشویی،سایدبای ساید وماشی ظرفشویی … از تکنیک های زیر استفاده کنید:

بسته بندی دستگاه تلویزیون

قطعا لازم است بدنه تلویزیون با پارچه مخصوص تمیز شود. سیم برق آن را بصورت رول در آورده سپس با چسب ۵ سانتی به پشت تلویزیون بچسبانید. سایر سیم های تلویزیون را از آن جدا کنید و آنها را توسط چسب ۵ سانتی  بشکل رول درآورید. حال آنهارا در جعبه  برچسب دار قرار دهید تا کارهای حمل اثاثیه منزل در اصفهان با کمترین مخاطره انجام شود. اگر کارتن تلویزیون موجود است آن را در کارتن های modarabra قراردهید. در غیراینصورت دورتا دور بدنه وشیشه آنرا توسط پلاستیک حباب دار وچسب ۵ سانتی بنحوی مناسب بپوشانید. تا اسباب کشی منزل در اصفهان ایمن تر انجام شود.

بسته بندی اجاق گاز

جهت بسته بندی اجاق گاز بایستی دستگاه را از شیر گاز جدا کرد. حال توسط بستن درمحل مذکورحمل اثاثیه منزل در اصفهان را بی خطر کنید.

سپس شیلنگ گاز اجاق گاز را توسط چسب ۵سانتی به پشت دستگاه بچسباند.

تمام قسمتهای اجاق گاز اعم از پشت دستگاه وصفحه رویی،درب شیشه ای،شعله پخش کن ها وداخل فررا تمیز کنید.

سرشعله ها را توسط چسب ۵ سانتی بر روی صفحه رویی اجاق گاز بچسبانید.

درب شیشه ای را ببندید وتوسط چسب ۵ سانتی به بدنه بچسبانید. چونکه سطح شیشه وسیع است و آمادگی شکسته شدن در اثر ضربه یا فشار کوچکی را دارد. بسیار مراقب باشید که در کامیون بر روی اجاق گاز وسیله سنگین قرار ندهند. رعایت این مورد در اسباب کشی منزل دراصفهان حایز اهمیت می باشد. در صورتیکه اجاق گاز شما ازپیشرفته می باشد حتما دورتادور آنرا با پلاستیک حبابدار یا نوار سلفون بپوشانید.

.بسته بندی قالیچه وفرش

هرچه فرش یا قالیچه شما گران قیمت تر باشد حساسیت شما نسبت به چگونگی بسته بندی آن بایستی بیشتر باشد. اگرفرش یاقالیچه شما در حدی کثیف شده که نیاز به شستشو دارد سریعا با یک شرکت خدماتی قالیشویی تماس بگیرید. قبل از حمل اثاثیه منزل در اصفهان  توسط جاروبرقی روی فرش را تمیز کنید. فرش ها را بنحوی لوله کنید که کمترین حجم ممکنه را داشته باشد. میتوانید فرش را توسط ملافه بپوشانید. یا اینکه توسط کاور مخصوص فرش را بپوشانید. معمولا اسباب کشی منزل در اصفهان با حسلسیت خاصی انجام می شود.

همانطور که در شکل ۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهان مشاهده می کنید

حمل اثاث کشی منزل در اصفهان

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بسته بندی سایدبای ساید یا یخچال فریزر

حدود ۷ ساعت قبل از شروع اسباب کشی منزل در اصفهان، برق یخچال فریزر یا سایدبای ساید را قطع کنید. همچنین شیلنگ آب آنرا از سیستم لوله کشی جدا کنید.

کلیه محتویات یخچال فریزر را در کیسه های پلاستیکی باسایز مناسب قرار دهید. احتیاط را فراموش نکنید واین کیسه ها را درمجاورت و یا بر روی وسایل مهم قرار ندهید. چونکه  اگرآب حاصله به بیرون از کیسه تراوش نماید باعث ایجاد خسارت می شود.

میتوانید محتویات  فریزر و بطری ها وظرف سس ها و…را داخل قابلمه ها قرار داد. اکثر افراد هنگام اسباب کشی منزل در اصفهان این موارد را رعایت میکنند. جاتخم مرغی و طبقات پنجره ای وجدارخارجی وپشت یخچال فریزر را بطور مناسب تمیز کنید.

قبل از حمل اثاثیه منزل در اصفهان دور آنرا توسط ملافه یا پلاستیک حباب دار بپوشانید.

همانطور که درشکل ۲ اسباب کشی منزل دراصفهان مشاهده کی کنید:

دینامیک

شکل ۲ اسباب کشی منزل دراصفهان

بسته بندی ماشین لباسشویی

در ابتدا سیم برق ولوله تخلیه وشلنگ آب را با چسب ۵ سانتی به پشت دستگاه می چسبانیم. قسمت دوار ماشین لباسشویی آزاد وقابل جابجایی می باشد. در هنگام حمل اثاثیه منزل در اصفهان  بایستی قسمت دوار توسط پیچهای کارخانه به پشت ماشین فیکس وثابت شده باشد. استفاده از کارتن های modarabar  همیشه در ذهنتان باشد.

قبل از اسباب کشی منزل در اصفهان پشت ماشین لباسشویی ودورتا دور آنرا تمیز کنید . اگرماشین لباسشویی تان گران قیمت می باشد دورتا دور ماشین را با پلاستیک حباب داروچسب ۵ سانتی بپوشانید.

دور تا دور ماشین لباسشویی، ظرفشویی و اجاق‌گاز را با پلاستیک حباب‌دار یا ملافه بپوشانید.

بسته بندی ماشین ظرفشویی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

انجام کارهای لازمه شبیه به ماشین لباسشویی می باشد.

استفاده از کارتن های modarabar  همیشه در ذهنتان باشد.

در اسباب کشی بعضی از وسایل هستند که وزن و حجم آنها از حالت عادی بالاتر است. جابجا کردن چنین وسایلی به مهارت و تجربه زیادی نیاز دارد، حتی بعضا روشهای خاص حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران نیازمند وسایل و تجهزات خاصی هستند. اما نگران نباشید، به کمک افراد با تجربه و متخصصان باربری در شرکت مدارابار با خاطری آسودی حمل اثاثیه منزل در اصفهان را انجام دهید.که وزن و حجم آنها از حالت عادی بالاتر است. جابجا کردن چنین وسایلی به مهارت و تجربه زیادی نیاز دارد، حتی بعضا روشهای خاص حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران نیازمند وسایل و تجهزات خاصی هستند. اما نگران نباشید، به کمک افراد با تجربه و متخصصان باربری در شرکت مدارابار با خاطری آسودی حمل اثاثیه منزل در اصفهان را انجتم دهید.

۱٫۱٫۱       چکیده

با توجه به دانش گسترده در فضای اینترنت و تجربیات شخصی در زمینه حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران ، مقاله اسباب کشی یخچال و لوازم سنگین را برای شما عزیزان گردآوری و تالیف نمودیم. امیدواریم با مطالعه مقالات آموزشی اسباب کشی، با خاطری آسوده به منزل جدیدتان اسباب کشی کنید. همچنین برای مشاهده کلیپ اسباب کشی یخچال به کانال آپارات مدارابار مراجعه کنید یا روی حمل اثاثیه منزل در اصفهان کلیک کنید.       modarabar

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

۱٫۲        اسباب کشی وسایل سنگین و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اسباب کشی وسایل سنگین حساس ترین و خطرناک ترین بخش اسباب کشی خواهد بود.
این کار باید توسط متخصصان باربری و نیروهای توانمند اسباب کشی انجام شود. در غیر این صورت موجب خطرات احمالی زیادی خواهد بود. خطراتی همچون آسیب های سنگین به وسایل، آسیب دیدن در، دیوار و محیط منزل. حتی گاها تهدیدهای جدی علیه افراد بی تجربه که به تنهایی اقدام به حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران می کنند.

۱٫۲٫۱       انواع وسایل سنگین و بدبار حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

در این قسمت لیست وسایل سنگین و خاص را برای شما آماده کردیم. جابجایی این وسایل مشمول تعرفه جداگانه و هزینه های مازاد بر تعرفه اسباب کشی خواهد بود.

 • یخچال ساید بای ساید
 • آلات موسیقی بزرگ مثل پیانو
 • وسایل ورزشی بزرگ مثل تردمیل
 • میز ناهار خوری بالای پنج نفر
 • بوفه بزرگ با شیشه ای
 • گاو صندوق

  ۱٫۲٫۲       تعرفه اسباب کشی وسایل سنگین

هزینه جابجایی این وسایل بر اساس تعداد طبقات، باز و بسته کردن وسایل و فاصله کامیون تا منزل مشخص می شود. (گاها کوچه قابلیت ورود کامیون را ندارد). البته بعضی از وسایل سنگین، به نسبت وزن آنها قیمت متغیر دارند. مثل گاو صندوق به ازای هر صد کیلوگرم. modarabar | مدارابار
جابجایی هر کدام از وسایل سنگین برای هر یک طبقه، بر اساس نرخ اتحادیه بین ۲۰ تا ۵۰ هزار تومان متغیر خواهد بود.
فراموش نکنید جابجا کردن وسایل سنگین و بدبار بدون دوش بند امکان پذیر نخواهد بود. برای مشاهده کلیپ اسباب کشی یخچال باه کمک دوش بند روی حمل اثاثیه منزل در اصفهان کلیک کنید.

۱٫۳        نکات امینی اسباب کشی وسایل سنگین

در صورتی که نکات ایمنی و اصول اسباب کشی را خصوصا هنکام حمل اسباب و اثاثیه سنگین و حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران رعایت کنید. با خیال راحت و بدون آسیب به وسایل یا افراد، به منزل جدید اسباب کشی خواهید کرد.
در این قسمت به توضیح نکات و ترفندهای ایمنی خواهیم پرداخت.

۱٫۳٫۱       حمل اثاثیه قد بلند مثل کمد و بوفه:

بهتر برای حمل وسایل بزرگ از دوش بند استفاده کنید. در غیر این صورت یک نفر آنرا از سر گرفته و کج می کند. سپس فرد دیگری آنرا از زیر گرفته و بلند می کند.
فراموش نکنید برای پایین رفتن از پله ها فردی که از زیر گرفته جلو می رود و برای بالا رفتن برعکس.

۱٫۳٫۲       نکات ایمنی اسباب کشی یخچال:

هیچ وقت یخچال را از بغل نخوابانید و حمل نکنید. این کار باعث خارج شدن روغن موتور یخچال می شود.
حتما یخچال را قبل از جابجایی خالی کنید. قفسه ها را نیز خارج کنید.
در صورتی که پایه های یخچال چرخ ندارند. برای جلوگیری از خش افتادن کف و حمل راحت‌تر زیر آن تخته چوبی یا زیرانداز قرار دهید. مانند شکل ۲ حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران.

۱٫۳٫۳       اسباب و اثاثیه خاص کدامند؟

بعضی از وسایل جز اسباب و اثاثیه خاص محسوب می شود. مثل حیوانات خانگی، اشیا قیمتی و لوازمی که پیشتر گفته شد.
این وسایل تحت تعرفه عادی محسوب نمی شود و اگر بیمه نباشند مسئولیت خسارت وارد شده با شرکت نخواهد بود.

حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

۱٫۳٫۴       ابزار اتفای حریق و کمک های اولیه

در صورتی که به جعبه گمک های اولیه و اتفای حریق دسترسی داشته باشید با خاطری آسوده به اسباب کشی منزل خواهید پرداخت.
هنگام بروز اتفاقات ناگوار که اکثرا دور از انتظار هم نیست، اگر به ابزار ایمنی دسترسی داشته باشید از خسارات ناگوار حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران جلوگیری خواهید کرد

۱٫۴        جمع بندی حمل اثاثیه منزل در اصفهان

در انتها خاطر نشان می کنم، هر کاری به دست افراد با تجربه و متخصص بهتر انجام می شود.
در نتیجه اطلاعات شخصی خودتان تا حد امکان افزایش دهید. اما نه برای انجام دادن کار بلکه برای نظارت و کنترل امور اسباب کشی.
فراموش نکنید اسباب و اثاثیه ویژه را حتما بیمه کنید. اگر از بیمه وسایل استفاده کنید، از بابت سلامت وسایل خیالتان راحت خواهد بود.
حتما لوازم خاص را از بقیه جدا کنید و شرکت را در جریان بگذارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 6 =