بهترین شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان


عنوان:بهترین شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان
دپارتمان:اوج شید
نویسنده:سپهر خاکی
مدت مطالعه:10
تعداد کلمات:1200

فهرست:

چکیده:
مقدمه:
مهمترین معیارهای ارزیابی بهترین شرکت باربری:
الف) تجربه، اعتبار و تخصص:
ب) میزان مشتری مداری و بازارپسندی شرکت های باربری:
پ)نیروهای کارآزموده، تنومند و باتجربه:
ت) ماشین های حمل بار و اثاثیه منزل:
ث) منصف بودن و تعیین قیمت های عادلانه:
نتیجه گیری نهایی:

تصاویر:

اسباب کشی منزل در اصفهان 1
اسباب کشی منزل در اصفهان 2

 

چکیده:

در این مقاله به بررسی عوامل تاثیرگذار بر ارزیابی شرکتهای باربری خواهیم پرداخت. عواملی از قبیل:

اعتبار شرکت، میزان مشتری مداری، نیروهای تنومند، ماشین های شرکت، انصاف و قیمت های عادلانه. پس از مطالعه این مقاله می توانید تعیین کنید، بهترین شرکت باربری کدام است؟

مقدمه:

اهمیت بکارگیری یک شرکت باربری با تجربه و معتبر در امر اثاث کشی از کسی پوشیده نیست. از این رو در این مقاله به تفسیر معیار های مختلف جهت ارزیابی و رتبه بندی شرکت های باربری خواهیم پرداخت.

اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان | مدارابار | Modarabar.ir |

مهمترین معیارهای ارزیابی بهترین شرکت باربری:

اسباب کشی منزل در اصفهان 1

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

الف) تجربه، اعتبار و تخصص:

مهمترین کارنامه فعالیت هر شرکت اعتبار آن شرکت است. می توانید با در نظر گرفتن سابقه فعالیت و شهرتی که هر شرکت برای خود دست و پا کرده، میزان اعتبار هر یک را بسنجید. از طرفی درجه مشتری مداری و بازارپسند بودن هر شرکت با یک تماس و درخواست راهنمایی از ایشان، قابل تشخیص است.

ب) میزان مشتری مداری و بازارپسندی شرکت های باربری:

هر شرکت براساس سیاست های مدیریتی، اهداف و چشم اندازها به مشتریان خود امکانات و ارزش هایی پیشنهاد می دهند.

از جمله این پیشنهادها می توان به بیمه اسباب و اثاثیه منزل اشاره کرد. در صورتی که وسایل گران قیمتی دارید، یا مسیر منزل جدید دور و ناهموار است، احتمال آسیب دیدن وسایل و خسارت بالا خواهد رفت. در نتیجه بهتر است وسایل خود را بیمه کنید تا از بابت خسارت های احتمالی خیال خود را آسوده کنید.

یکی دیگر از خدماتی که شرکت های معتبر باربری به شما ارائه می دهند، بسته بندی وسایل است. اگر وسایل زیادی دارید و فرصت بسته بندی آنها را ندارید، از شرکت مورد نظر درخواست کمک کنید. البته این کار حتما باید با مدیریت و نظارت خود شما انجام شود تا از جای وسایل و بسته بندی آنها آگاهی داشته باشید.

پ)نیروهای کارآزموده، تنومند و باتجربه:

اسباب کشی منزل در اصفهان 2

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

به جرئت می توان گفت نیروهای باربری مهم ترین جزء هر شرکت محسوب می شوند، چراکه مستقیما با وسایل و اثاثیه شما سروکار خواهند داشت. پس باید کاملا قابل اطمینان بوده و از آمادگی جسمانی بالایی برخوردار باشند. تیم حمل اثاثیه منزل از سه گروه نیروهای مختلف تشکیل شده:

  • نیروهای بسته بندی و حمل اثاثیه:

تعداد نیروها در این گروه از بقیه بیشتر است. این گروه از دیگر نیروها قویتر و قابل اطمینان تر هستند. آنها زحمت بسیار زیادی می کشند و تشویق کردن و قدردانی از آنها با پرداخت انعام اصلا بی اثر نخواهد بود.

  • نیروهای چینش بار در کامیون:

بعد از انتقال بار به کامیون، وسایل باید طوری چیده شوند که جای کمتری اشغال کرده و از ایمنی بالایی برخوردار باشند. نیروها در این گروه از تخصص و تجربه بالایی برخوردار هستند.

  • نیروهای راننده کامیون:

راننده های کامیون به گواهینامه پایه دوم نیاز دارند. همینطور باید صبور باشند و با سرعت پایین حرکت کنند تا آسیبی به وسایل نرسد. اگر مسافت های طولانی را طی می کنید به راننده های باتجربه نیاز دارید تا از بهترین مسیر شما را به مقصد برسانند.

اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان | مدارابار | Modarabar.ir |

ت) ماشین های حمل بار و اثاثیه منزل:

 بهترین ماشین برای اثاث کشی های خانگی، کامیون ها هستند که اصطلاحا به آنها خاور هم گفته می شود. خاورها از ظرفیتی در حدود 3 الی 4 تن برخوردار هستند. و تمام اثاثیه یک منزل دو خوابه را به راحتی در یک نوبت حمل و جابجا می کنند.

اگر به خاور دسترسی ندارید و مقصدتان از شما دور نیست، می توانید به کمک وانت یا نیسان در چندین نوبت وسایل منزل را جابجا کنید. البته اگر متراژ منزل بالاست یا مسیرتان دور است، استفاده از وانت به صرفه نیست. سعی کنید تا حد امکان وسایل را با تجهیزات ضربه گیر و سلفون بپوشانید، چراکه ایمنی وسایل در وانت بسیار کم است و در معرض آلودگی قرار دارد.

ث) منصف بودن و تعیین قیمت های عادلانه:

قیمت ها و هزینه های باربری اکثرا ثابت نیست، و فاکتورهای متعددی در تعیین قیمت نقش دارند. فاکتورهایی از قبیل:

  • مدت زمان حمل اثاثیه و تخلیه بار:

طبیعتا هرچقدر متراژ و اسباب اثاثیه منزل بیشتر باشد، به زمان و زحمت بیشتری نیاز دارد، در نتیجه دستمزد باربری هم بیشتر خواهد بود. در حالت طبیعی یک منزل دو خوابه به سه ساعت زمان، سه نفر نیروی حمل بار و یک خاور برای اثاث کشی نیاز داریم. دستمزد هر نیرو به ازای سه ساعت در سال 99 در حدود 60 تا 80 هزارتومان است.

در نظر داشته باشید تعداد کارگران نباید از سه نفر کمتر باشد، چون خستگی بیش از حد موجب به خطر افتادن اسباب و اثاثیه منزل خواهد شد. همچنین کمبود نیروها مدت زمان اثاث کشی را افزایش می دهد. (دستمزد هر ساعت اضافه جدا محاسبه خواهد شد)

  • کرایه ماشین اثاث کشی:

هزینه کرایه ماشین حمل بار با توجه به نوع ماشین و مسیر طی شده متغیر خواهد بود.

  • تعداد طبقاتی که باید اثاثیه حمل شوند:

یکی دیگر از معیارهای تاثیرگذار بر هزینه اثاث کشی، تعداد طبقات منزل مبدا و مقصد خواهد بود. چراکه اثاث کشی از طریق آسانسور خطرناک و ممنوع است.

  • حمل اسباب و اثاثیه گران قیمت و خاص:

بعضی از وسایل تا حد زیادی سنگین و بدبار هستند در نتیجه جدا از تعرفه ثابت محاسبه می شوند. وسایلی از قبیل یخچال ساید بای ساید، تریدمیل، پیانو، گاوصندوق، میز نهارخوری بالای 6 نفر و بوفه‌های بزرگ.

  • دسترسی سخت یا فاصله خانه از کامیون:

در صورتیکه کامیون اثاث کشی قادر به پارک کردن درب منزل شما نباشد، به نسبت فاصله منزل تا کامیون مبلغی به هزینه حمل اضافه می شود.

نتیجه گیری نهایی:

در نهایت فراموش نکنید هیچ رابطه ای اگر برد-برد نباشد، منصفانه نیست. پس باید منافع هر دو طرف در نظر گرفته شود.

شرکت های باربری زحمت بسیار زیادی می کشند، کافیست چند کارتن به آنها کمک کنید. در نتیجه انعام دادن به ایشان کار عاقلانه ای خواهد بود، خصوصا وقتی ارزش و حجم وسایل بالاست. بهرحال یک لیوان چایی یا شربت هنگام استراحت کارکنان امری کاملا ضروریست.

از طرفی مهمترین انتظار مشتریان، سالم رسیدن وسایل به مقصد در کمترین زمان ممکن است. پس استراحت کارکنان در حد معقول مشکلی ندارد ولی نباید از حد بگذرد.

در نتیجه بهتر است قبل از درخواست همکاری، شرکت مورد نظر و ماشین های ایشان را مورد بررسی قرار دهید.

اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان | مدارابار | Modarabar.ir |

اتمام مقاله

حمل اثاثیه منزل در اصفهان 1

اسباب کشی منزل در اصفهانانواع کارگر اسباب کشیحمل اثاثیه منزل در اصفهانقیمت کارگر اسباب کشی منزلویژگی های شرکت اسباب کشی منزلویژگی های کارگر اسباب کشی منزل

اثاث کشی در اصفهاناثاث کشی منزل در اصفهاناسباب کشی منزل اصفهانبهترین شرکت اسباب کشی در اصفهانحمل اثاثیه در اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهانکارگر اسباب کشی منزل در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *