بیمه اسباب کشی

چکیده مقاله حمل اثاثیه منزل اصفهان:

در جهت آسودگی خاطر شما عزیزان و اسباب کشی در اصفهان بدون دردسر به منزل جدید، به توضیح بیمه اسباب کشی و انواع آن در این مقاله می پردازیم. بیمه اسباب کشی توسط شرکت های معتبر باربری ارائه می شود. (شکل ۱ حمل اثاثیه منزل اصفهان) و برای محافظت از وسایل و اسباب و اثاثیه شما گزینه بسیار خوبی می باشد. شرکت باربری مدارابار

مقدمه:

هنگامی که وسایل گرانبها و با ارزش جابجا می کنید. یا مسیری که طی می کنید طولانی و ناهموار باشد. بیمه اسباب کشی امری کاملا ضروری به نظر می رسد. اما بیمه اسباب کشی چه شرایطی دارد؟ و پرداخت خسارت وسایل بیمه شده به چه صورتی خواهد بود؟ در این مقاله مورد بحث قرار گرفته؟
اسباب کشی در اصفهان

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل اصفهان

چه خطراتی هنگام اسباب کشی وجود دارد؟

آسیب دیدن و از کار افتادن وسایل:

شکستن و ترک خوردن وسایل یکی از رایج ترین خطراتی است که هنگام اسباب کشی وسایل شما را تهدید می کند! دقت داشته باشید وسایلی مثل یخچال و کمدهای چوبی، بیشتر در معرض خطر قرار دارند. این مسئله به دلیل حجم و وزن بالای این وسایل می باشد. فراموش نکنید گاهی اوقات یک ضربه جزئی موجب از کار افتادن وسیله و تحمیل خسارات سنگینی خواهد شد. (شکل ۲ اسباب کشی در اصفهان)

سرقت و دزدیده شدن اسباب و اثاثیه هنگام اسباب کشی در اصفهان:

این مورد به ندرت اتفاق می افتد. خصوصا در اسباب کشی های بین شهری و حمل اثاثیه منزل اصفهان خیلی کم مشاهده شده که اسباب و اثاثیه مورد سرقت قرار گیرد. اما بهرحال اگر چنین موردی رخ دهد، مورد پوشش بیمه قرار خواهد گرفت. فراموش نکنید، مراتب را حتما به پلیس اطلاع دهید.

خطرات ناشی از بلایای طبیعی و مخاطرات پیش بینی نشده:

در صورت وقوع زمین لرزه، سیل یا طوفان وسایل خسارت دیده مورد پوشش بیمه مدارابار قرار خواهد گرفت.
یکی از موارد رایجی که هنگام اسباب کشی وجود دارد، بارش های سنگین برف و باران می باشد.
البته فراموش نکنید حتما قبل از اسباب کشی در اصفهان شرایط جوی را بررسی کنید. اما در نهایت اگر اسباب و اثاثیه شما توسط عوامل جوی مورد آسیب قرار گیرد و اثاثیه بیمه باشند. مورد حمایت بیمه قرار خواهید گرفت. (حمل اثاثیه منزل اصفهان)
بیمه اسباب کشی چیست؟
شکل ۲ اسباب کشی در اصفهان

انواع بیمه های اسباب کشی:

بیمه حمل و نقل زمینی:

هنگامی که از طریق مسیرهای زمینی، لوازم و اثاثیه خود را جابجا می کنید. می توانید از بیمه حمل و نقل زمینی استفاده کنید. این نوع از بیمه در جابجایی های بین شهری بسیار رایج است. اگر حمل اثاثیه منزل اصفهان وسایل خود را بیمه کنید. از بابت آسیب های جاده ای یا به سرقت رفتن اسباب و اثاثیه خود آسوده خاطر خواهید بود. خصوصا اگر مسیرهای طولانی و ناهمواری را طی می کنید.
البته فراموش نکنید، برای بیمه کردن وسایل و استفاده از خدمات بیمه اسباب کشی در اصفهان باید از شرکت باربری Modarabar درخواست کنید.

بیمه حمل و نقل هوایی:

بیمه حمل و نقل هوایی، همانطور که پیداست مخصوص جابجایی با هواپیما می باشد.
البته شایان ذکر است، اسباب کشی در اصفهان از طریق خطوط هواپیمایی بسیار گرانقیمت بوده و اصلا به صرفه نیست. مگر اینکه لوازم خاص یا عتیقه جاتی دارید که باید حتما با خودتان به مقصد حمل کنید.
البته حمل و نقل هوایی امنیت بیشتری دارد. و نیاز به بیمه کردن وسایل، کمتر احساس می شود. اما حادثه هیچگاه خبر نمی کند…

بیمه حمل و نقل آبی:

این نوع از بیمه بیشتر توسط تجار و جهت حمل و نقل کالا و حمل اثاثیه منزل اصفهان مورد استفاده قرار می گیرد. اگر از طریق مسیرهای آبی و با کشتی اسباب کشی می کنید، بیمه کردن وسایل کار عاقلانه ایست. چراکه هنگام حمل و نقل دریایی خطرات زیادی وسایل شما را تهدید می کند. خطراتی از قبیل طوفان، برخورد کشتی با صخره و گم شدن وسایل…

جلوگیری از خطرات احتمالی هنگام اسباب کشی

حتما به این لینک مقاله اسباب کشی مراجعه کنید و مقاله مربوط به مهمترین ترفندها و نکات بسته بندی هنگام اسباب کشی مدارابار را مطالعه نمایید.
برخی از نکات و ترفندهای بسته بندی را در قسمت برای شما عزیزان گردآوری کردیم.
  • مهمترین گام در هر کاری بدون شک برنامه ریزی و ترسیم نقشه راه است.

در این خصوص می توانید از متخصصان و مشاوران این زمینه کمک بگیرید و نکات زیر را حمل اثاثیه منزل اصفهان به درستی رعایت کنید.
  1. از تمامی وسایل یک لیست کامل تهیه کنید. (دقت کنید که آنها را به ترتیب اولویت دسته بندی و مرتب کنید.)
  2. فرایند اسباب کشی را به چند مرحله تقیسم بندی کنید. (تمیزکاری منزل-بسته بندی وسایل-بار زدن و جابجایی-چیدمان منزل جدید.)
  3. حتما قبل از اسباب کشی دکور منزل جدید را پیش بینی کنید.
  4. دقت داشته باشید که نیاز به تعمیرات خاصی نداشته باشید.
  • فراموش نکنید نکات و ترفندهای بسته بندی را به درستی رعایت کنی:

  1. در چیدن وسایل در کارتن دقت کنید وسایل سنگین کف کارتن باشد و بین کارتن ها پخش شوند.
  2. وسایل کوچک را در کارتن های کوچک بسته بندی کنید.
  3. وسایلی که ممکن است هر لحظه به آن نیاز پیدا کنید حتما دم دست داشته باشید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =