ترفندهای جالب اسباب کشی

ترفندهای جالب اسباب کشی در اصفهان توسط مدارابار :

مهم ترین ترفندهای اسباب کش و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

با رعایت ترفندهای اثاث کشی و کسب آمادگی های لازم، با خیال راحت و بدون نگرانی به منزل جدید بروید. فراموش نکنید که همیشه کمک گرفتن از افراد باتجربه، ضروری ترین گام هر کار خواهد بود.

مقدمه:

با توجه به اهمیت نکات ایمنی و ملاحضات اقتصادی، اسباب کشی منزل می تواند کار دشواری به نظر برسد. اما در این مقاله مهمترین نکات و ترفندهای اثاث کشی را برای شما گردآوری کردیم.

با مطالعه و بکارگیری آنها در هزینه ها و زمان اثاث کشی صرفه جویی کنید. همینطور ایمنی و سهولت در جابجایی اسباب و اثاثیه منزل را ارتقا دهید.

مهمترین نکات اثاث کشی منزل

حمل اثاثیه منزل در اصفهان شکل ۱

الف) قانون حذف یا ترکیب وسایل اضافه و بلا استفاده:

یکی از مهمترین نکات هنگام اثاث‌ کشی، حذف وسایل اضافه می باشد. در صورتی که از یک وسیله مثل پوشاک چندین سال استفاده نشده، به ‌احتمال ‌زیاد در آینده نیز استفاده نخواهد شد. بهتر است پیش از شروع به جمع‌آوری، وسایل بدون استفاده و اضافه را دور بریزید یا به افراد نیازمند ببخشید.

بسیاری از وسایل اضافه و بدون استفاده، فقط موجب هزینه­ها و زمان اضافی در باربری خواهند بود و در پایان جایی اضافه را در خانه جدید اشغال می­ کنند. پس نگهداری آنها کار عاقلانه ای نخواهد بود.

ب) علامت‌ گذاری و مراقبت ویژه از وسایل شکستنی و آسیب­ پذیر:

بسته ‌بندی وسایل شکستنی چه توسط شخص انجام شود و چه توسط باربری، باید با علامت‌گذاری دقیق این بسته ‌ها همراه باشد. نیروهای باربری با مشاهده اخطار یا عبارت «شکستنی» با دقت بیشتری، بسته موردنظر را جابجا می­ کند.

به هیچ وجه کارتن اثاث کشی نباید کهنه یا آسیب دیده باشد. دقت کنید که وسایل سنگین تر باید کف کارتن باشند. کارتن ها اصلا نباید سنگین باشند. وسایل سنگین را بین کارتن ها پخش کنید.حتما در جعبه های شکستنی ضربه گیر نصب کنید. همچنین می توانید درون آن حوله یا پتو قرار دهید تا مثل ضربه گیر عمل کند. بهتر است وسایل شکستنی را روزنامه پیچ کنید. یا به آنها جوراب بپوشانید! (مطابق شکل ۲) همچنین می توانید از بشقاب های مقوایی بین بشقاب ها بگذارید. مطابق شکل ۱٫

پ) ملاحضات اساسی در جهت انتقال لوازم گرانبها و قیمتی:

همیشه باید با حداکثر ملاحضات ایمنی و پیشگیرانه، از وسایل قیمتی مثل جواهرات، اسناد و پول نقد، محافظت کرد. البته یک باربری مطمئن و مشهور، ابدا برای وسایل شخصی شما تهدیدی نخواهد بود، اما به هر‌حال احتیاط شرط عقل است.

بهتر است جابجایی وسایل گران قیمت را شخصا به عهده بگیرید تا بتوانید از بابت آن‌ها آسوده خاطر باشید. همینطور برای جلوگیری از گره خوردن دستبند یا گردنبند، می­توانید آنها را دور نی و یا خودکار بپیچید.

اسباب کشی منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان شکل ۲

ت) فراهم کردن لوازم کمک ‌های اولیه و اطفا حریق:

در تمامی مراحل جابجایی و اثاث‌کشی، باید به جعبه کمک‌ های اولیه و لوازم اطفا حریق دسترسی داشته باشید. البته یک باربری استاندارد، قطعا به ابزار ایمنی و سلامت بار و کارمندان، مجهز خواهد بود. ولی بهتر است شما هم از وجود وسایل مهمی مثل بسته‌ های کمک‌ های اولیه و اطفا حریق اطمینان حاصل کنید.

ث) کسب آمادگی لازم و ایجاد شرایط مناسب در مقصد مورد نظر:

منزل مقصد و لوازم منزل باید پیش از شروع پروسه اثاث‌ کشی، آماده و تمیز باشند. حتما یک روز قبل از اثاث‌ کشی، مطمئن شوید مقصد مورد نظر آماده و تمیز شده یا احیانا نیاز به تعمیرات خاصی نداشته باشد.

بهتر است به مقصد موردنظر سر بزنید و با دقت بالا، محل قرارگیری وسایل را قبل از باز کردن بسته ‌ها پیش بینی و آماده کنید. این عمل به ‌ظاهر ساده، مراحل پایانی اسباب‌ کشی را بسیار آسان و سریعتر خواهد کرد. فراموش نکنید وسایل دم دستی و موردنیاز خود را جداگانه بسته بندی کنید و با ماشین شخصی جابجا کنید.

ج) ترفندها و نکات کاربردی برای بسته بندی هوشمندانه

لوازم کوچک باید در جعبه ‌های کوچک و متوسط قرار بگیرند. حتی برای سهولت در جابجایی از بسته­های متفاوت برای هر اتاق استفاده کنید. حتما دقت داشته باشید که جابجایی لوازم متوسط و بزرگ برای کارمندان باربری ساده‌ تر و سریعتر خواهد بود. بهترین گزینه برای محافظت از وسایل سنگین یا بزرگ، بسته ‌بندی و نصب ضربه‌ گیر خواهد بود. حتما در مورد این وسایل از نیروهای متخصص باربری کمک بگیرید.

افراد متخصص با تجربه بالا در زمینه بسته‌ بندی و جابجایی لوازم بزرگ و سنگینتر، می‌توانند بهترین راهکار را به شما ارائه دهند. فراموش نکنید جعبه ­ها و تجهیزات بسته ­بندی باید محکم و با کیفیت باشند. می توانید با تیزبر در اطراف کارتن دسته ایجاد کنید. (شکل ۳)

در نظر داشته باشید که هرچند یک بسته ‌بندی دقیق و کامل، هزینه ‌های جابجایی را افزایش می‌ دهد، اما با این عمل از خطرات پیش بینی نشده و خسارات سنگینتر، جلوگیری خواهد شد. یکی از مهمترین نکات اثاث­ کشی، بسته ­بندی رنگ یا محصولات شیمیایی بصورت جداگانه و با احتیاط کامل می باشند.

اسباب کشی منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان شکل ۳

چ) تغییر آدرس و اطلاع رسانی به اشخاص کلیدی:

قبل از اینکه دیر شود، افرادی را که باید از جابجایی شما مطلع باشند لیست کنید. چراکه عواقب عدم اطلاع رسانی، به عهده شما خواهد بود. از جمله این افراد: اقوام و آشنایان، اداره ثبت احوال، محل کار، مدرسه، اداره بیمه، بانک و… خواهند بود.

ح) تحقیق و بررسی جهت انتخاب یک شرکت باربری مناسب:

یکی از اساسی ترین نکات هنگام اثاث‌کشی دقیق و مطمئن، انتخاب یک شرکت باربری حرفه­ ای خواهد بود.

باربری ‌های حرفه‌ای معمولاً به انواع وسایل نقلیه در اندازه‌ های متفاوت مجهز هستند. همچنین زما‌نبندی مناسبی، برای جابجایی به شما ارائه می­کنند. برای شرکت­های معتبر باربری، محدودیت مقصد وجود ندارد.

بهتر است قبل از انتخاب شرکت باربری، از ارائه خدماتی مثل بسته‌ بندی وسایل و تجهیزات ایمنی اطمینان حاصل کنید. چنانچه مقصد شما در دیگر شهر‌ها یا فواصل دور قرار دارد، بیمه وسایل و اثاثیه نیز می‌تواند گزینه مناسبی در جهت پیشگیری از خسارات احتمالی پیش رو باشد.

نتیجه گیری و برداشت کلی:

در انتها فراموش نکنید صرفه جویی ­های غیرمنطقی می­تواند موجب بروز خسارات جبران ناپذیری شود. در نتیجه تمرکز خود را بر روی برنامه ریزی و بسته بندی منعطف کنید و حمل بار و اثاثیه را به نیروهای کارآزموده باربری بسپارید.

   اتمام مقاله

اسباب کشی در اصفهان

با کمک گرفتن از دانش روز مدیریت، چهار مرحله اصلی برای اثاث­ کشی هوشمندانه در نظر گرفته شده. این مراحل عبارتند از: برنامه ریزی، آماده ­سازی، بسته ­­بندی و جابجایی نهایی.

در ادامه به تشریح مهمترین مراحل اثاث کشی هوشمندانه خواهیم پرداخت.

مقدمه:

این مقاله در جهت بهبود و تسریع فرایند جابجایی و اثاث کشی تهیه و تنظیم شده تا شما را در این امر یاری کند.

اثاث کشی هوشمندانه به شما کمک می­کند تا در منزل جدید به سرعت و بدون نگرانی مستقر شوید. همچنین از اتلاف وقت و هزینه های اضافی جلوگیری خواهد شد.

با رعایت نکات گفته شده، از خاطری آسوده و ایمنی بالاتر هنگام اثاث کشی منزل بهره ­مند می شوید. با ما همراه باشید، تا بررسی کنیم چگونه اثاث کشی را به شکل صحیح و هوشمندانه انجام دهیم.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل دراصفهان | مدارابار | Modarabar.ir |

حمل اثاثیه منزل در اصفهان ۱

اسباب کشی منزل دراصفهان

مراحل قدم به قدم برای اثاث کشی هوشمندانه و درست:

در این بخش مراحل اثاث­ کشی هوشمندانه، به ترتیب آورده شده. بخاطر داشته باشید با برنامه ریزی صحیح و کمک گرفتن از افراد باتجربه، انجام سخت­ترین کارها ممکن خواهد بود.

الف) برنامه ریزی، اساسی­ ترین گام در جابجایی منزل:

اولین مرحله برای اثاث کشی و جابجایی منزل، برنامه ریزی و تهیه لیست وسایل است.

وسایل باید به ترتیب معیار ها و اولویت های مختلف از جمله: حساسیت در برابر ضربه، اندازه وسایل و ترتیب جابجایی، لیست شوند.

یک لیست کامل از اسباب و اثاثیه منزل و محل قرارگیری آن‌ها، شما را یاری می‌کند تا از جمع ‌آوری تمامی وسایل مطمئن شوید. علاوه بر آن بتوانید در مقصد، با سرعت بیشتری وسایل خود را پیدا کرده و جایگذاری کنید.

هنگامی ‌که به لیست دسترسی داشته باشید، قبل از باز کردن هر جعبه می‌دانید که در آن جعبه خاص، چه چیزی قرار دارد. هرچند تهیه لیست، بسته به حجم وسایل می­تواند زمانبر باشد، اما در عوض زمان قابل توجهی در جابجایی و مستقر شدن برای شما صرفه‌جویی خواهد کرد.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل دراصفهان | مدارابار | Modarabar.ir |

ب) آماده­ سازی و فراهم کردن آمادگی ­های لازم برای اثاث کشی:

در مرحله بعد باید وسایل مهمتر جداسازی و آماده حمل شوند. برای جدا کردن و آماده سازی وسایل برقی و گازی همچون  یخچال و اجاق‌گاز، زمان مشخصی باید تعیین شود. بهتر است یک روز پیش از اثاث ‌کشی نهایی انجام شود. عدم رعایت نکات ایمنی و ملاحضات تخصصی، می‌تواند فاجعه بار باشد!

بهتر است با کمک گرفتن از متخصصان و اختصاص دادن زمان کافی برای این کار، از جداسازی کامل وسایل خطرناک مطمئن شوید. همچنین به لوله‌های گاز و سیم‌های برق حتما دقت داشته باشید. در نظر داشته باشید که کودکان، اطلاع چندانی از خطرات وسایل برقی و گازی ندارند. پس باید راه دسترسی آن‌ها را به لوله‌ها، شیر‌های گاز و سیم‌های برق، با استفاده از کیت های مخصوص ایمن سازی منزل، محدود کنید.

جمع‌آوری کامل یخچال نیز به ۲۴ ساعت زمان مفید نیاز دارد. پس بهتر است یک هفته پیش از اثاث ‌کشی، فکری به حال مواد غذایی مصرفی در یخچال کرده باشید. این بررسی از فاسد شدن بسیاری از مواد غذایی جلوگیری خواهد کرد.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان ۲

اسباب کشی منزل دراصفهان

ج) بسته بندی و لوازم ضروری برای اثاث­کشی هوشمندانه:

به مرحله جمع آوری و بسته بندی می رسیم. اکثر باربری ‌های استاندارد، بسته ‌بندی و جمع آوری وسایل شما را به عهده می‌ گیرند، البته این امر فقط شامل وسایل بزرگ و شکستنی می‌ شود. در عین حال شما اشراف بیشتری نسبت به وسایل خودتان دارید، پس بهتر است توسط خود شما بسته ‌بندی شوند.

در این مرحله با رجوع به لیست وسایل، اقدام به جمع آوری و بسته بندی وسایل خواهیم کرد. بسته‌بندی صحیح وسایل منزل، از مهم‌ترین نکات اثاث‌کشی به‌ حساب می‌آید. حتما پیش از شروع بسته‌بندی، باید از آماده‌سازی وسایلی مثل چسب، جعبه، کیسه‌های بزرگ و ضربه‌گیر، اطمینان حاصل کنید.

پوشاک و دیگر محصولات پارچه‌ای بهتر است در کیسه‌های پلاستیکی قرار بگیرند و روی کیسه را با عنوان محتویات داخل کیسه برچسب بزنید.

د)  اقدامات نهایی و ملاحضات مهم برای جابجایی منزل:

به آخرین مرحله رسیدیم. در اینجا باید کارتن ها و باقی وسایل به کامیون منتقل شده و جابجا شوند. این مرحله از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است، چراکه احتمال شکستن یا آسیب دیدن وسایل بسیار بالاست.

همچنین برای جابجایی وسایل سنگین یا بزرگتر به نیروهای متخصص و توانمند باربری، نیازمند خواهیم بود. در نتیجه به هیچ عنوان به تنهایی و بدون کمک باربری اقدام به اثاث کشی نفرمایید. این عمل نه تنها به کاهش هزینه منجر نمی شود، بلکه موجب تحمیل خسارات سنگینی به اثاثیه و محیط منزل خواهد شد. ناگفته نماند جابجایی وسایل بزرگتر از ابعاد تعیین شده، غیرقانونی و بسیار مخاطره آمیز خواهد بود.

پس از انتقال به منزل جدید می­توانید از کارمندان باتجربه شرکت مدارابار جهت نحوه چیدمان و دکوراسیون منزل کمک بگیرید.

بهتر است قبل از اثاث ­کشی پرده­های منزل را شسته یا نو کنید. همچنین در صورت عدم رضایت از رنگ دیوارهای منزل جدید، آنها را به سلیقه خودتان رنگ ­آمیزی کنید.

نتیجه گیری:

در نهایت فراموش نکنید، اسباب کشی منزل حداکثر بصورت سالانه انجام می شود. در نتیجه صرفه جویی های غیر عاقلانه، موجت خسارت های جبران ناپذیری خواهد شد.

پس با مطالعه و جمع آوری نکات مفید و کاربردی، در وقت و هزینه های اثاث کشی صرفه جویی کنید. ولی در خصوص جابجایی وسایل حتما از متخصصان و شرکت های باربری کمک بگیرید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان ۱

 حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل در اصفهان | مدارابار | Modarabar.ir |

اقداماتی که باید در زمان اسباب کشی انجام دهیم

۱- تهیه لیستی از ابزار و مواد مورد نیاز

۲- تمیز کردن وسایل قبل از چیدن در کارتن

۳- نوشتن محتوای هر کارتن بر روی آن در اسباب کشی

۴- جلوگیری از کثیف شدن فرش و موکت در اسباب کشی

۵- طریقه حمل گلدان ها در اسباب کشی منزل

۶- بسته بندی لوازم صوتی و تصویری در اسباب کشی

۷- طریقه بسته بندی وسایل چوبی و زاویه دار

۸- چک کردن لوله و سیم برق در منزل جدید

۹-اولویت بندی نصب و چیدمان و سایل در منزل جدید

۱۰-در دسترس گذاشتن لوازم ضروری و مورد استفاده

۱۱- دور ریختن وسایل اشتعال زا قبل از اسباب کشی

۱۲-تعیین محل مناسب برای ورود و یا خروج کامیون باربری در اثاث‌کشی

۱۳-تعویض قفل های قدیمی برای امنیت بیشتر در منزل جدید

۱۴- سم پاشی کامل منزل برای دفع حشرات

فهرست شکل ها :

شکل ۱حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل ۲حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

 

اقداماتی که باید در زمان اسباب کشی انجام دهیم

۱- تهیه لیستی از ابزار و مواد مورد نیاز

استفاده از طناب برای بستن دور کارتن در حمل اثاثیه منزل در اصفهان میتواند به ما کمک کند. میتوانید کارتن مخصوص اسباب کشی را  از شرکتهای معتبرمانند مدارابار اصفهان تهیه کنید. وسایلی مانند پلاستیکهای حباب دار و روزنامه برای وسایل شکستنی در زمان حمل نیاز است . شرکت modarabar اصفهان دارای بهترین تجهیزات حمل و نقل می باشد. داشتن ماژیک درشت برای نوشتن روی کارتن یکی از ضرورریات است  . میتوان از برچسب های رنگی بر روی کارتن نیز استفاده کرد. هر رنگ از برچسب را برای یک مکان در نظر بگیرید تا سرعت چیدمان بالا رود.

۲- تمیز کردن وسایل قبل از چیدن در کارتن

وسایلی شکستنی مانند آیینه، کریستال، ها،ظروف شیشه ای بهتر است قبل ازچیدن در کارتن تمیز شوند.  درحمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران بعد از انتقال به خانه جدید نیز مجددا تمیز شوند.وسایل کوچک شکستنی را داخل پارچه پیچیده و در ظروف پلاستکی که درب دارند بگذاریم. به شکل ۱حمل اثاثیه منزل در اصفهان توجه فرمایید.

 ۳- نوشتن محتوای هر کارتن بر روی آن در اسباب کشی

در حمل اثاثیه منزل در اصفهان روی هر کارتن برچسبی لیستی از لوازم داخل و مکان آنها بزنید. برای لوازم شکستنی با ماژیک قرمز روی آن عبارت شکستنی را بنویسید.

۴- جلوگیری از کثیف شدن فرش و موکت در اسباب کشی

برای کثیف نشدن ریشه فرش آنها را در بین پارچه ی قرار دهیم  وفرش را لوله کنید. پس ازلوله کردن فرش  دور آن را با پارچه ای بزرگ بپوشانید. در حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران اگر کف خانه موکت پهن است آن را با پلاستیک ضخیم بپوشانید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارابار

شکل ۱حمل اثاثیه منزل در اصفهان

   ۵- طریقه حمل گلدان ها در اسباب کشی منزل

بسته بندی گلدان های بزرگ کاری دشوار است ، بهتر آنها را همانطور انتقال دهید. در حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران گلدان های کوچک را درون جعبه پلاستیکی یا مقوایی محکم قرار دهید . منافذی را برای تنفس گلها باز بگذارید . شرکت مدارابار اصفهان دارای کارتن های مناسب برای حمل و نقل است.

  ۶- بسته بندی لوازم صوتی و تصویری در اسباب کشی

  برای بسته بندی از جعبه های مخصوص خودشان استفاده کنید. برای قسمت شیشه مانیتور وتلویزیون از فوم مخصوص استفاده کنید. اطراف وسایل در کارتن را کاملا پر کنید تا در حین انتقال در جعبه جابه جا نشوند.در حمل اثاثیه منزل در اصفهان بهتراست این وسایل را با ماشین شخصی خود انتقال دهید.

۷- طریقه بسته بندی وسایل چوبی و زاویه دار

برای آسیب ندیدن وسایل چوبی و گوشه دار در حمل اثاثیه منزل در اصفهان با پلاستیک حبابدار بپوشانید. پس از پلاستیک میتوانید با کارتن روی آن را بپوشانید و چسب نواری بزنید. شرکت modarabar بهترین شرکت حمل و اثاثیه منزل در اصفهان است.  برای آسیب ندیدن پایه و دسته مبل آنها را با پلاستیک حبابدار یا پارچه بپوشانید.به شکل ۲حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران توجه فرمایید.


۸- چک کردن لوله و سیم برق در منزل جدید

قبل از حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران لوله های آب خانه جدید را بررسی کنید تا نشتی نداشته باشند. از سالم بودن سیم های برق و لوله های گاز اطمینان داشته باشید. بررسی دیوارها و سقف ساختمان که در صورت نیاز داشتن به تعمیرات سریع اقدام شود.

۹-اولویت بندی نصب و چیدمان و سایل در منزل جدید

در حمل اثاثیه منزل در اصفهان وسایل ضرروی که از آنها باید سریع استفاده کرد را در الویت بگذارید. برای جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی باید یخچال را سریع نصب کنید. هنگام نصب از سالم بودن  دو شاخه برق اطمینان حاصل کنید.

حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

شکل ۲حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

  ۱۰-در دسترس گذاشتن لوازم ضروری و مورد استفاده

حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران لوازمی که به آنها لوازم شخصی مانند لباس را در دسترس بگذارید.

۱۱- دور ریختن وسایل اشتعال زا قبل از اسباب کشی

 در حمل اثاثیه منزل در اصفهان مواد اشتعال زا مانند رنگ ها، بنزین، وسایل آتش بازی و… بسیار خطرناک است. بهتر است قبل از اسباب کشی آنها را دور ریخته شوند.

۱۲-تعیین محل مناسب برای ورود و یا خروج کامیون باربری در اثاث‌کشی

قبل از اسباب کشی پارکینگ و کوچه را بررسی کنید تا محل مناسبی برای پارک کامیون انتخاب کنید. در حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران چنانچه برای ورود کامیون مجوزنیاز دارید از قبل این کار را انجام دهید. مدارابار اصفهان دارای ماشین های مجهز حمل و نقل اثاثیه منزل می باشد.

۱۳-تعویض قفل های قدیمی برای امنیت بیشتر در منزل جدید

درحمل اثاثیه منزل در اصفهان برای افزایش ایمنی بهتر است تمام قفل های ساختمان را تعویض نمایید. مشخص نیست چه کسانی قبل از شما در این منزل سکونت داشته است.

۱۴- سم پاشی کامل منزل برای دفع حشرات

برای دفع حشرات در خانه بهتر است قبل از ورود تمام خانه مخصوصا آشپزخانه را سم پاشی کنید. شرکت modarabar با داشتن کارگران فعال و کارآمد در خدمت شما می باشد.

در این مقاله به توضیح بهترین روش ها و نکات کاربردی در اسباب کشی منزل دراصفهان می پردازیم.
این مطالب از منابع معتبر داخلی و خارجی گردآوری شده. امیدواریم با آگاهی از این ترفندها به راحتی و بهترین شکل ممکن به منزل جدیدتان اسباب کشی کنید!

·  مقدمه:

با توجه به سختی ها و خطرات احتمالی هنگام حمل اثاثیه منزل در اصفهان، بهتر است از ترفندها و نکات کاربردی در اسباب کشی اطلاع داشته باشید. در اینجا بعد از تشریح مراحل مختلف اثاث کشی، مهمترین ترفندها و نکات کلیدی در اسباب کشی را بیان خواهیم کرد (شکل ۱ اسباب کشی منزل دراصفهان).
اسباب کشی منزل دراصفهان

شکل ۱ اسباب کشی منزل دراصفهان

مراحل اسباب کشی:

–        برنامه ریزی

اولین و مهمترین بخش در هر کاری برنامه ریزی و تقسیم کار است.
ابتدا لیست وسایل را بنویسید، و آنها را دسته بندی کنید. سپس مکان قرار گیری هر کدام را مشخص کنید. برای این کار یک نقشه فرضی از منزل جدیدتان ترسیم کنید و از بالا به آن نگاه کنید.
در ادامه، وسایل مورد نیاز برای بسته بندی را پیش بینی کنید و تعداد مورد نیاز آنها را تخمین بزنید.
بهتر است برای جابجایی، یکی از روزهای وسط هفته را انتخاب کنید. دقت داشته باشید مسیر مورد نظرتان ترافیک نباشد. حتما شرایط آب و هوا را پیش بینی کنید، و از اسباب کشی منزل دراصفهان در شرایط نامتعادل جوی جدا خودداری کنید.

–        بسته بندی

بسته بندی صحیح، نقس بسزایی در سلامت وسایل شما خواهد داشت (شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان).
حتما مدت زمانی را برای امور پیش بینی نشده اختصاص دهید، و چند روز قبل از اسباب کشی شروع به جمع آوری وسایل کنید. برای بسته بندی وسایل، ترفندهای جالبی را برای شما عزیزان گردآوری کردیم. در بخش بعدی به طور مفصل به آن خواهیم پرداخت.

–        جابجایی

جابجا کردن بعضی وسایل به تجربه و نیروی زیادی نیاز دارد، خصوصا وسایل سنگین و بزرگ. فراموش نکنید قبل از جابجایی وسایل برقی را به درستی جدا کنید. وسایلی مثل یخچال یا گاز حتما باید خالی باشند. همچنین درب آنها را چسب بزنید تا حین جابجایی آسیب نبینند.
کمک گرفتن از یک شرکت معتبر و با تجربه، خیال شما را از بابت جابجایی وسایل سنگین یا حساس راحت خواهد کرد (اسباب کشی منزل دراصفهان).

–        چیدمان منزل جدید

بهتر است قبل از حمل اثاثیه منزل در اصفهان، به منزل جدیدتان سر بزنید و چیدمان وسایل را پیش بینی کنید.
اگر بخشی از منزل به تعمیرات خاصی نیاز دارد حتما قبل از اسباب کشی به آن رسیدگی کنید.
همچنین می توانید رنگ اتاق ها را براساس روانشناسی رنگ ها و سلایق اعضای خانواده رنگ آمیزی کنید!
اسباب کشی منزل دراصفهان

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

  •   مهمترین نکات اسباب کشی منزل دراصفهان:

– جابجایی وسایل قیمتی هنگام اسباب کشی منزل دراصفهان

یکی از مهمترین نکات هنگام اسباب کشی منزل دراصفهان، مراقبت از وسایل گرانبها می باشد. توجه داشته باشید این وسایل حتما باید توسط خودتان جابجا شوند. می توانید آنها را در گاوصندوق نیز جابجا کنید.
همچنین می توانید آنها را به شخص معتمدی بسپارید، و بعد از اسباب کشی پس بگیرید. برای جلوگیری از گره خوردن گردنبند و دستبند، آنرا دور یک خودکار بپیچید!

– اطلاع رسانی در مورد جابجایی:(حمل اثاثیه منزل در اصفهان)

حتما اشخاص ضروری را از جابجایی منزلتان باخبر کنید. اشخاصی همچون:
-اداره ثبت احوال
-اداره بیمه
-اقوام و آشنایان
-محل کار و مدرسه
-و…

ترفند های جالب اسباب کشی

۱-تمیز کردن منزل جدید قبل از اسباب کشی

۲-سرعت بخشیدن در جمع آوری وسایل در اسباب کشی منزل

۳-خالی کردن کمد های از لباس در اسباب کشی

۴-نحوه بسته بندی وسایل شکستنی و حساس در اسباب کشی

۵-جمع اوری وسایل بر حسب اولویت استفاده  از آنها

۶-اولویت چیدمان وسایل در منزل جدید در اسباب کشی

۷-فضای خالی کارتن ها را تا جایی که امکان دارد پرکنید

۸-نوشتن محتویات هر کارتن در کامیون اسباب کشی منزل در اصفهان

۹-جدا کردن وسایل قیمتی و نفیس در اسباب کشی

۱۰-نحوه چیدمان تابلو ها در کامیون اسباب کشی منزل در اصفهان

۱۱-سپردن فرزندان خود به اقوام در اسباب کشی

۱۲-تهیه ناهار و میان وعده قبل از اسباب کشی

۱۳-مصرف کردن مواد غذایی داخل یخچال و کابینت ها

 

فهرست شکل ها :

شکل ۱کامیون اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل ۲شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 

ترفند های جالب اسباب کشی

ممکن است برایتان عجیب باشد که بتوانید با بکار بردن راهکارهایی یک اسباب کشی بدون دغدغه ای داشته باشید. با استفاده از ترفندهایی در اسباب کشی میتوانید بدون صدمه دیدن وسایل و لوازم آنها را به راحتی منتقل کنید. ما در این مقاله ترفند و شگرد هایی را در اسباب کشی به شما بیان میکنیم. استفاده از کامیون اسباب کشی منزل در اصفهان کمک شایانی به شما در اسباب کشی خواهد کرد.

۱-تمیز کردن منزل جدید قبل از اسباب کشی

به دلیل خالی بودن منزل جدید بهتر است قبل از اسباب کشی آنجا را تمیز کنید. اگر این کار را بخواهید بعد از اسباب کشی انجام دهید وجود وسایل باعث سختی در این کار میشود. برای اسباب کشی آسان با شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان   خبره در این زمینه  تماس فرمایید.

۲-سرعت بخشیدن در جمع آوری وسایل در اسباب کشی منزل

اگر قرار است چند هفته دیگر اسباب کشی کنید بهتر از همین امروز نسبت به بسته بندی اقدام کنید. هرچه زودتر این کار را انجام دهید استرس کمتری خواهید داشت. در نتیجه با حوصله ببیشتری این کار را انجام خواهید داد. این کار سرعت چیدمان وسایل در کامیون اسباب کشی منزل در اصفهان را سرعت می بخشد. در انتخاب  شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان   ما بهترین گزینه هستیم.

۳-خالی کردن کمد های از لباس در اسباب کشی

برای سبک شدن وزن کمد ها  و حمل راحت تر انها را خالی کنید. لباس هایی را که میتوان درون جعبه گذاشت را  تا کرده و داخل کارتن قرار دهید. به دلیل حساس بودن لباسهای مجلسی میتوان آنها را با آویز بسته بندی کرد.  برای چروک نشدن بهتر است انها را درچمدان یا کارتن های رگال دار قرار داد. برای خراب نشدن لباسها بلافاصله پس از رسیدن به منزل جدید لباسها را درون کمد قرار دهید.

۴- نحوه بسته بندی وسایل شکستنی و حساس در اسباب کشی

برای محافظت لوازم شکستنی میتوان از پلاستیکهای حباب دار، پارچه یا روزنامه به دور شی میتوان استفاده کرد. برای محافظت بیشتر بشقاب ها آنها را به صورت عمدی بچینید تا سالم بمانند. بین انها میتوان از کوسن استفاده نمود. در شکل ۱کامیون اسباب کشی منزل در اصفهان میتوان مشاهد کرد.  modarabar  شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان  با داشتن بهترین  تجهیزات  باربری

کامیون اسباب کشی منزل در اصفهان مدارابار

شکل ۱کامیون اسباب کشی منزل در اصفهان

۵- جمع اوری وسایل بر حسب اولویت استفاده  از آنها

ابتدا وسایلی که زیاد با انها سر و کار ندارید را جمع اوری کنید. وسایلی که هر روز از انها استفاده میکنید را در اخر بسته بندی کنید.

پس از جمع اوری تمام وسایل تمام خانه را چک کنید تا وسیله ای جا نمانده باشد. در کامیون اسباب کشی منزل در اصفهان وسایلی را بیشتر به انها نیاز دارید را در دسترس قرار دهید.

۶-اولویت چیدمان وسایل در منزل جدید در اسباب کشی

برای نظم دادن به وسایل در ابتدا وسایل بزرگتر را سرجای خود قرار دهید. وسایلی مثل مبلمان، ویترین، تلویزیون، کمدها را ایتدا بچیند وسپس سراغ وسایل کوچکتر بروید. اول وسایل سالن را بچینید و بعد به سراغ وسایل داخل اتاق ها وسپس آشپزخانه بروید. مدارابار  بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان با داشتن پرسنل متخصص در زمینه حمل و نقل می باشد.

۷-فضای خالی کارتن ها را تا جایی که امکان دارد پرکنید

فضای خالی کارتن ها را با وسایل کوچکتر پر کنید تا در جا به جایی محتویات داخل آنها تکان نخورد. میتوان جوراب های خود را گلوله کنید و بین لوازم قرار دهید. از تکه های  کارتن ، روزنامه و لباس میتوان بین لوازم استفاده کرد.

۸-نوشتن محتویات هر کارتن در کامیون اسباب کشی منزل در اصفهان

برای نظم بخشیدن به کارتن و دسترسی سریع هر بخش از خانه به لوازم بهتر مکان هر کارتن را رابنویسید. کارتن ها را در محل خود ببرید و پس از مشخص شدن محل چیدمان درب کارتن ها را باز کنید. هر فرد را مسئول چیدمان یک بخش کنید. میتوانید از اقوام و اشنایان برای چیدمان وسایل کمک گرفت. در  شکل ۲شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان  میتوان مشاهد کرد.

شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهانmodarabar

شکل ۲شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان

۹-جدا کردن وسایل قیمتی و نفیس در اسباب کشی

جواهرات و و سایل گران قیمت خود را درون جعبه ای قفل دار قرار دهید. به دلیل گرانقیمت بودن این وسایل بهتر است آن را شخصا خودتان جا به جا کنید. یا آن را به شخصی که مورد اعتماد است بسپارید و بعد از اسباب کشی تحویل بگیرید.

۱۰-نحوه چیدمان تابلو ها در کامیون اسباب کشی منزل در اصفهان

بهتر است در ابتدا لوازم تزیینی که نیازی به انها ندارید راجمع اوری کنید. آنها را درون کارتن بسته بندی کنید. اگر تابلوها در کاتن ها جا نشدن آنها را با سفلون یا پارچه ای بپوشانید و به دیواره های کامیون تکیه دهید. برای سهولت کار از modarabar شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان  راهنمایی بیشتر دریافت کنید.

دیگر ترفند اسباب کشی در مدرارابار اصفهان

۱۱-سپردن فرزندان خود به اقوام در اسباب کشی

اگر فرزندی کوچک دارید بهتر است در روز اسباب کشی ان را به نزدیکان خود بسپارید. اسباب کشی با فرزند کوچک کار بسیار سختی است. ممکن است تمرکز کافی برای نگهداری همزمان فرزند و اسباب کشی نداشته باشید.

۱۲-تهیه ناهار و میان وعده قبل از اسباب کشی

اسباب کشی و فعالیت باعث تخلیه سریع انرژی میشود. کم شدن انرژی ممکن است باعث خسته شدن شدید در حین کار شود. به دلیل کمبود وقت در روز اسباب کشی، روز قبل وعده ناهار و میان وعده های  خود را اماده کنید. با مدارابار شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان  دیگر نگران اسباب کشی منزل خود نباشید.

۱۳-مصرف کردن مواد غذایی داخل یخچال و کابینت ها

برای کاهش حجم بار کامیون اسباب کشی منزل در اصفهان از چند روز قبل از اسباب کشی مواد غذایی نخرید. قبل از رفتن به خانه جدید بهتر است مواد غذایی داخل کابینت ها و یخچال را مصرف نمایید. از کار افتادن یخچال ممکن است باعث فاسد شدن مواد غذایی شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 8 =