حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارابار

حمل اثاثیه منزل در اصفهان modarabar


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل در اصفهان | مدارابار | modarabar

عنوانانواع کارتن اسباب کشی
نویسندهفاطمه کرمانی
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات912
مدت زمان مطالعه10 دقیقه

فهرست مطالب :

انواع کارتن های اسباب کشی برای حمل اثاثیه منزل

مزایای استفاده از کارتن در اسباب کشی اصفهان :

ایمنی لوازم ومحافظت بهتر در زمان اسباب کشی منزل

بالا رفتن سرعت بارگیری وسایل به کامیون دراسباب کشی

تفکیک لوازم نسبت به مکان و نوع آنها در اسباب کشی

ویژگی های یک کارتن مناسب برای اسباب کشی منزل

انواع کارتن از لحاظ سایز واندازه دراسباب کشی منزل

انواع کارتن از لحاظ تعداد لایه ها دراسباب کشی

نکات مهم انتخاب کارتن مناسب در اسباب کشی منزل

 

فهرست شکل ها :

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2اسباب کشی منزل در اصفهان

 

انواع کارتن های اسباب کشی برای حمل اثاثیه منزل

یکی از معضلات اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، تهیه کارتن برای جمع آوری اثاثیه منزل است. با گستردگی خدمات اینترنتی، تهیه کارتن و چیدمان لوازم در کارتن و… توسط شرکتهای فعال دراین زمینه انجام میشود. یکی ازشرکتهایی فعال در این زمینه مدارابار اصفهان است. در اسباب کشی منزل در اصفهان نحوه گذاشتن وسایل در کارتن است از اهمیت زیادی برخوردار است . شرکت modarabar  بهترین شرکت فعال دراین عرصه می باشد. بسته بندی وسایل در کارتن باعث منظم شدن وسایل می شود. نوشتن نام یا مکان وسایل روی هر کارتن باعث جلوگیری ازسردرگمی زمان چیدمان میشود.

مزایای استفاده از کارتن در اسباب کشی اصفهان :

ایمنی لوازم ومحافظت بهتر در زمان اسباب کشی منزل

کارتن میتواند بهترین محافظ برای وسایل در اسباب کشی باشد.درشکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان میتوان این را مشاهده کرد. با این کارمیتوان ازهر گونه  ضربه احتمالی و فشاربه لوازم  اسباب کشی منزل در اصفهان جلوگیری کرد. جنس کارتن های اسباب کشی طوری ساخته شده اند که از ضربه به لوازم را درحین باربری جلوگیری میکنند. دراسباب کشی ایمنی وسایل شکستنی و لوازم برقی حائزاهمیت است.

بالا رفتن سرعت بارگیری وسایل به کامیون دراسباب کشی

قرار دادن لوازم در کارتن نظم زیادی به بسته بندی وسایل دراسباب کشی منزل در اصفهان میدهد. اینکاردر بالا رفتن سرعت حمل بار و انتقال اثاثیه به کامیون در حمل اثاثیه منزل در اصفهان نقش به سزایی دارد. چیدمان صحیح کارتن ها درکامیون باعث  میشود فضای کمتری در کامیون به خود اختصاص دهد.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارابار

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

تفکیک لوازم نسبت به مکان و نوع آنها در اسباب کشی

چیدن لوازم درکارتن ها از پراکندگی اثاثیه در حمل اثاثیه منزل در اصفهان  جلوگیری میکند. بسته بندی درست وسایل سرعت چیدمان وسایل درمنزل جدید بالا را می برد. برای تفکیک لوازم میتوانید لوازم مشابه را در یک کارتن قراردهید و بر روی آن برچسب بزنید. این کارباعث پیدا شدن سریع لوازم هرمکان درمنزل جدید میشود. شکل 2اسباب کشی منزل در اصفهان گویای این مسئله است .بسته بندی راهکار ساده ای  برای نظم دادن به وسایل است. شرکت modarabar دارای شیوه های نوین درامربسته بندی لوازم می باشد.

ویژگی های یک کارتن مناسب برای اسباب کشی منزل

داشتن جنس مواد اولیه با کیفیت مناسب

دارا بودن بدنه محکم و ضخیم

استحکام ومقاومت زیاد دربرابر حمل باردر حمل اثاثیه منزل در اصفهان

دارا بودن تنوع ابعاد برای انواع لوازم دراسباب کشی منزل در اصفهان

 

انواع کارتن از لحاظ سایز واندازه دراسباب کشی منزل

کارتن کوچک : (طول۵۰عرض۳۰ارتفاع  ۳۵)  مناسب برای لوازم شکننده ، کتاب و…

کارتن متوسط  : (طول۶۰عرض۴۰ارتفاع۵۰ ) مناسب لوازم برقی، ظروف و ….

کارتن بزرگ : (طول۷۰عرض۵۰ارتفاع۴۰) مناسب برای البسه، کفش، وسایل برقی بزرگ و ….

انواع کارتن از لحاظ تعداد لایه ها دراسباب کشی

• کارتن های 3 لایه  :

این کارتن ها ازاستحکام کافی برخوردار نمی باشند .بیشترین استفاده  برای اجسام با وزن کم استفاده می شوند .

اسباب کشی منزل در اصفهان مدارابار

شکل 2اسباب کشی منزل در اصفهان

  • کارتن های 5 لایه:

پرکاربرد ترین کارتن در حمل اثاثیه منزل در اصفهان است که توسط شرکتهای باربری مانند مدارابار مورد استفاده قرارمی گیرند. داخل این کارتن ها وسایل بسیاری از قبیل کتاب ، لوازم آشپزخانه و البسه قرارداده می شوند. ازپلاستیک حبابدار و یا نایلون های مقاوم میتوان برای فاصله گذاشتن بین وسایل استفاده کرد.این کار هنگام اسباب کشی منزل در اصفهان مانع  برخورد لوازم به یکدیگر میشود. کارتن ۵لایه ازاستحکام بالایی در حمل اثاثیه منزل در اصفهان برخوردارمی باشند . علاوه براستحکام کارتن دراسباب کشی، اندازه و سایز کارتن نیزاهمیت فراوانی دارد. ابعاد کارتن نباید خیلی بزرگ و نه  خیلی کوچک باشد. بهتر است لوازم حساس و شکننده در کارتن های محکم قراربگیرند.

• کارتن های 7 لایه:

این کارتن ها دارای ضخامت زیادی هستند وبرای حمل اجسام بسیار سنگین مناسب می باشد. وسایلی مانند یخچال، اجاق گاز، لباسشویی و ….را میتوان با این کارتن ها بسته بندی نمود.

نکات مهم انتخاب کارتن مناسب در اسباب کشی منزل

یکی ازنکات مهم در اسباب کشی منزل در اصفهان استفاده از کارتن های نو وسالم  است. کارتن هایی که ازسوپر مارکت تهیه میکنید دست دوم می باشند. بهتر است برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان تهیه کارتن را ازشرکتهای معتبری مانند مدارابار که در این زمینه فعالت گسترده ای دارند تهیه فرمایید. دراین کارتن ها امکان وجود آلودگی دردورن و بافت کارتن وجود دارد. از لحاظ بهداشتی ممکن است موجب انتقال آلودگی به لوازم دورن شوند .

برای جلوگیری ازسنگین شدن کارتن ها حمل اثاثیه منزل در اصفهان میتوان لوازم سنگین تردرکارتن های کوچک قرارد داد. وسایل سبکتررا درکارتن های بزرگ جای دهید تا از وزن زیاد کارتن در حمل بکاهید.پس ازاستفاده ازکارتن ها میتوان آنها را در انباری نگهداری کرد. برای کمترجا گرفتن کارتن ها آنها را باز کرده و روی هم قرار دهید.

شرکت modarabar ارائه دهنده انواع کارتن در اسباب کشی منزل در اصفهان میباشد.

اسباب کشی منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهان

انواع سایز کارتن در اسباب کشی منزلتفکیک لوازم دراسباب کشی منزلچگونگی بالا رفتن سرعت بارگیری در حمل و نقلخرید کارتن در اسباب کشی اصفهاننحوه انتخاب کارتن مناسب در اسباب کشینحوه ایمنی کردن لوازم در اسباب کشینحوه بسته بندی لوازم در کارتننیروی متخصص و ماهر در اسباب کشی منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *