حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارابار

حمل اثاثیه منزل در اصفهان modarabar


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل در اصفهان | مدارابار | modarabar

عنوانفروش کارتن اسباب کشی منزل
نویسندهفاطمه کرمانی
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات863
مدت زمان مطالعه10 دقیقه

 

فروش کارتن اسباب کشی منزل

چرا استفاده از کارتن در اسباب کشی مهم است

نکات مهم در استفاده از کارتن در زمان  اسباب کشی

ملاکهای داشتن یک کارتن خوب برای اسباب کشی منزل

چه نوع کارتنی برای اسباب کشی منزل مناسب است

کارتن های 3 لایه:

کارتن های 5 لایه:

سایز و اندازه کارتن ها در اسباب کشی منزل

 

فهرست شکل ها :

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2اسباب کشی منزل در اصفهان

 

 

فروش کارتن اسباب کشی منزل

 

چرا استفاده از کارتن در اسباب کشی مهم است

یکی از مشکل ترین کارها در حمل اثاثیه منزل در اصفهان  جابه جایی لوازم خانه به منزل جدید می باشد. استفاده از کارتن در اسباب کشی باعث افزایش سرعت عمل در انتقال وسایل با بیشترین حفاظت و حداقل آسیب میشود. در اسباب کشی منزل در اصفهان شرکت مدارابار  با بسته بندی کارتن  اسباب کشی در خدمت شما می باشد. Modarabar معتبرترین شرکت باربری در اصفهان است.

در اسباب کشی منزل در اصفهان بسته بندی در کارتن باعث سازماندهی و نظم بخشیدن به اثاثیه  منزل می شود. استفاده از کارتن از اشفتگی وسایل در زمان چیدمان  در منزل جدید جلوگیری میکند. کارتن های اسباب کشی در مقابل ضربه و رطوبت تا حد زیادی مقاوم هستند. این کارتن ها فاقد هر گونه آلودگی هستند و  برای انتقال مواد بهداشتی  بسیار مناسب می باشند. به خاطر داشتن وزن کم جابه جایی ان در زمان اسباب کشی بسیار راحت میباشد. استفاده از کارتن باعث کمتر اشغال شدن فضای کامیون در اسباب کشی میشود. درشکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان میتوان مشاهده کرد.

 

نکات مهم در استفاده از کارتن در زمان  اسباب کشی

در حمل اثاثیه منزل در اصفهان بهتر است برای اسباب کشی از کارتن های نو استفاده کنید. برای اسباب کشی منزل در اصفهان کارتن های دست دوم کیفیت لازم را نداشته و به اسباب شما صدمه می زنند. وسایل کوچک که قابلیت بسته بندی در کارتن را دارند را درون کارتن بسته بندی کنید. وسایلی بزرگ مانند مبلمان، یخچال و … که  نمیتوانند در کارتن جا شوند را با پلاستیک های حبابدار بپوشانید. در حمل اثاثیه منزل در اصفهان استفاده از کارتن های بزرگ باعث سنگین شدن آن در زمان حمل میشود. بهتر است مقداری از فضای کارتن را کتاب و مابقی را وسایل سبک مانند سی دی و لباس پرکنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارابار

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

فضاهای  خالی کارتن ها  را با روزنامه، فوم و… پرکنید تا جابه جا نشوند. برای جلوگیری از خیس شدن لوازم دور آنها پلاستیک کشیده ،چسب بزنید و دورن کارتن بگذارید. در اسباب کشی منزل در اصفهان کارتن با سایز مناسب استفاده کنید سایزکارتن زیاد بزرگ یا کوچک نباشد. برای بستن درب کارتن ها از نوار چسب پهن استفاده کنید و تا پایین کارتن ادامه دهید. شرکت Modarabar  دارای راهکارهای نوین در اسباب کشی منزل می باشد.

کارتن های رگال دار برای جابه جایی لباس بسیار مناسب می باشند. درون این کارتن ها لباس هاس حساس همچون لباسهای  مجلسی و کت وشلوار را آویزان کنید تا چروک نشوند. برای سریع پیدا کردن کارتن ها روی انها با ماژیک بزرگ مکان یا وسایل داخل آن را بنویسید. در شکل 2اسباب کشی منزل در اصفهان| میتوان مشاهده کرد.

ملاکهای داشتن یک کارتن خوب برای اسباب کشی منزل

برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان اسباب کشی بهتر است کارتن شرایط زیر را داشته باشد.

  • تولید شده از مواد اولیه با کیفیت
  • متنوع بودن سایز ان برای انواع وسیله ها
  • داشتن مقاومت و استحکام در برابر ضربه
  • دارا بودن دیواره ضخیم و محکم
اسباب کشی منزل در اصفهان مدارابار

شکل 2اسباب کشی منزل در اصفهان

چه نوع کارتنی برای اسباب کشی منزل مناسب است

در حمل اثاثیه منزل در اصفهان معمولا از کارتن های 3 لایه و 5 لایه  در اسباب کشی استفاده میشود. در اسباب کشی منزل در اصفهان شرکت مدارابار دارای کارتن های 3 لایه و 5 لایه برای اسباب کشی می باشد.

کارتن های 3 لایه: این کارتن ها دارای دو لایه مقوا محکم و یک لایه مقوای شیاردار هستند. این کارتن ها مقاومت نسبتا خوبی برای اسباب کشی دارند. کارتن ها تا 18 کیلو وزن را میتوانند تحمل کنند.لوازمی  مثل پوشاک، کتاب، لوازم سبک آشپزخانه و…را میتوان در این کارتن ها گذاشت.

کارتن های 5 لایه: در اسباب کشی منزل در اصفهان بهترین ضخامت کارتن در حمل اثاثیه منزل در اصفهان کارتن های  5 لایه هستند. ساختار این کارتن ها از سه لایه مقوای صاف و لایه مقوای شیاردار است.این کارتن ها داری مقاومت فوق العاده ای دربرابر ضربه دراسباب کشی میباشد. برای ظروف نفیس و گرانبها این کارتن ها استفاده میشود. تابلوهای هنری ازحساسیت بالایی برخوردار است . برای بسته بندی لوازم برقی کارتن های 5 لایه انتخاب بسیار خوبی می باشند. شرکت Modarabar  دارای کارتن های مناسب برای اسباب کشی اماده ارائه خدمت به شما می باشد.

 

سایز و اندازه کارتن ها در اسباب کشی منزل

در حمل اثاثیه منزل در اصفهان کارتن با سایز های مختلف وجود دارد

کارتن سایز کوچک : (طول۵۰ پهنا ۳۰ عمق ۳۵ سانتی متر)  مناسب برای لوازم شکستنی، کتاب ودیگر وسایل کوچک

کارتن سایز متوسط  : (طول۶۰ پهنا۴۰ عمق۵۰ سانتی متر ) مناسب لوازم اشپزخانه، قابلمه،

کارتن  سایزبزرگ : (طول  ۷۰ پهنا۵۰ عمق۴۰ سانتی متر) مناسب برای وسایل برقی بزرگ،کتاب، البسه و ….

برای اسباب کشی منزل در اصفهان استفاده از کارگران زبده کمک شایانی به شما در اسباب کشی میکند. شرکت مدارابار اصفهان دارای پرسنل با تجربه در اسباب کشی می باشد.

 

اسباب کشی منزل دراصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهان

انواع کارتن در اسباب کشی چیستبرای اسباب کشی چه کارتنی مناسب استبرای خیس نشدن وسایل چکار کنیمبرای لباس از چه کارتنی استفاده کنیمچه کارتنی برای اسباب کشی مناسب استکارتن خوب چه ویژگیهایی داردکارتن ها بر حسب ضخامت چند دسته هستندنحوه بسته بندی وسایل در کارتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *