حمل اثاثیه منزل در اصفهان | به سهولت اسباب کشی را انجام دهیم

حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارابار

حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران modarabar


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران |مدارابار | modarabar

عنواناسباب کشی آسان
نویسندههادی جعفری هرندی
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات2603
مدت زمان لازم برای مطالعه26

چگونه میتوان به سهولت اسباب کشی را انجام دهیم؟

چند روش‌ برای اسباب کشی راحت و بی درد سر

هرگز از اسباب کشی خود ترس یا دلهره نداشته باشید

پاکسازی و رهایی از وسایل اضافه ی منزل در اسباب کشی

بسته بندی ظروف شکستنی ازسایر ظروف درحمل اثاثیه منزل در اصفهان کشی

روشی برای جابجایی و انتقال کمد لباس در اسباب کشی

در اسباب کشی کمد خود را پاکسازی و مجزا نمایید

چگونگی مراقبت از وسایل با ارزش و گران در اسباب کشی

نحوه بسته بندی وسایل بازی کودکان در اسباب کشی

در اسباب کشی وسایل اتاق خواب خود را جعبه جعبه کنید

روش جمع کردن تابلو و وسایل دکوری‌ها در اسباب کشی

چک کردن (نگاه کردن ) نهایی وسایل بعد از اسباب کشی

استخدام نیروی کمکی در حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران برای سهولت کار

4 نکته سهل برای کمک به کم کردن حجم کار

1- در اسرع زمان  اسباب کشی را شروع کنید :

2- مرتب کردن تمامیه وسایل منزل قبل از اثاث کشی

3- فروش یا اهدا وسایلی که مورد نیاز(قابل استفاده) نیستند:

4- یک مکان ذخیره سازی را در نظر بگیرید :

چند نکته مفید و پیشنهاد کوتاه برای انجام راحت اسباب کشی

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2 حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

چگونه میتوان به سهولت اسباب کشی را انجام دهیم؟

چند روش‌ برای اسباب کشی راحت و بی درد سر

هرگز از اسباب کشی خود ترس یا دلهره نداشته باشید

قدم اول و روش اول در حمل اثاثیه منزل در اصفهان این است که دلهره نداشته باشیم. برای انجام اسباب کشی اصلا نگران نباشید، یک نفس راحت بکشید. سپس یک لیست کامل و جامع از وسایل مورد نیازتان در اسباب کشی تهیه کنید.  در این زمان ذهن خود را مدیریت کنید و دیگر به دنبال وسایل بی استفاده نگردید.  این کار سبب می‌شود که در زمانتان بهینه شود  و بتوانید به راحتی وسایلتان را بسته بندی نمایید. وبا سهولت و شتاب کار خود را انجام دهد.

اساسی ترین اقدام در حمل اثاثیه خانه ها مرحله بسته بندی وسایل منزل است.  اولین اقدام  برای بسته بندی نیز، پیدا کردن جعبه ها و بسته های مناسب است. برای این کار بهتر است از یکی دو هفته قبل به هایپرمارکت ها و میوه فروشی های محل بسپارید. که اگر کارتن مناسب برای اسباب کشی داشتند، برای شما کنار بگذارند. هر چقدر ضخامت کارتن ها بیشتر باشد، امنیت اسباب و وسایل نیز بیشتر می شود. به خاطر این دلیل تلاش کنید کارتن های مقاوم و محکم را انتخاب کنید. در ادامه ی مقاله ی مدارابار به پاکسازی و رهایی از وسایل اشاره شده است. با ما همراه باشید.

پاکسازی و رهایی از وسایل اضافه ی منزل در اسباب کشی

یکی از فنون حمل اثاثیه منزل در اصفهان رهایی از شر وسایل غیر قابل استفاده در اثاث کشی است. برای این کار یک کیسه زباله نیاز دارید.  همچنین میتوانید وسیله های به درد نخور و فرسوده را گرد آوری کرده و در این کیسه زباله بریزید.  از جمله اقلامی که قادریم از شر آن ها خلاص شد.  چراغ قوه‌های خراب، اسباب بازی‌های شکسته ویا فرسوده و پازل‌های گمشده است. جداسازی وسیله ها و لوازمات به شما کمک می‌کند.  همچنین در حین جمع کردن وسایل و دسته بندی آنها گیج نشوید.  و بدون هدر دادن وقت وسیله های اضافه را بسته بندی کنید.

به بسته بندی ظروف شکستنی در مدارابار دقت کنید.( modarabar)

بسته بندی ظروف شکستنی ازسایر ظروف درحمل اثاثیه منزل در اصفهان کشی

برای شروع بسته بندی وسایل، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا ظرفها شکستنی را بسته بندی کنید. با این کار از شکستن ظروف در زمان بسته بندی وسایل دیگرخودداری نمایید. می‌توانید برای بسته بندی این ظروف از اوراق  باطله ، پارچه ها و لباس‌های تان استفاده کنید. این کار از صدمه زدن به ظرف های  شکستنی جلوگیری می‌کند.  برای اینکه کارتان درصد بالایی بهبود یابد و به صورت کامل از شکستن ظرف ها  جلوگیری کنید.  بهتر است حوله‌های بزرگ را در انتها ، دور و سطح فوقانی جعبه قرار دهید.  یک نکته دیگر این است که روی ظرف های شکستنی اسم آن را بنویسید. شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان تا در زمان اثاث کشی با احتیاط توجه بیشتری حمل شود.  نکته ای دیگر هنگامی که به منزل جدید رفتید با شتاب بیشتری بتوانید وسیله ها را جا به جا کنید.

روشی برای جابجایی و انتقال کمد لباس در اسباب کشی

یک روش عالی برای جابجایی کمد البسه در اثاث کشی خالی نکردن کشو‌ها و کمد از لباس است. شما قادر هستید برای سبک شدن کمدتان کشو‌ها را درآوردید، ولی آن‌ها را تهی از لباس نکنید.

این کار می‌تواند از سنگین شدن کمد جلوگیری کنند و حمل و نقل وسایل را راحت ترکند.

در اسباب کشی کمد خود را پاکسازی و مجزا نمایید

برای جابجایی آسان تر کمد لباس، لباس هایتان را از کمد خارج کنید و آن‌ها را در یک جعبه قراردهید. شما می‌توانید از جعبه‌ها و قفسه‌های مجزا برای قرار دادن وسیله های کمدتان استفاده کنید.  همچنین روی تمامیه این جعبه‌ها نام وسایلتان راحک کنید. وسایل کوچک کمد مثل دکمه و گیره‌های لباس را نیز در یک جعبه جداگانه قرار دهید. این امر سبب راحتی بسته بندی وسیله ها در اثاث کشی می‌شود.

در این مورد کسانی که حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران دارند.  بسیار باید دقت داشته باشند زیرا برای مسافت زیاد این امر میتواند بسیار تاثیرگذار باشد.

 

چگونگی مراقبت از وسایل با ارزش و گران در اسباب کشی

برای حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران ویا حتی حمل اثاثیه منزل در اصفهان به این نکته توجه کنید

جواهرات و وسایل با ارزش عتیقه ای خود را در اسباب کشی در جای مخصوصی بگذارید.  همچنین آن‌ها را با سایر وسایل عوض  نکنید و بهتر است که آن‌ها را با وسیله شخصی خود حمل کنید. برای بسته بندی طلا و جواهراتتان می‌توانید از کیسه‌های میان وعده بهره ببرید. این کار باعث می‌شود که شما از وسیله های با ارزشتان غفلت نکنید  و یا آن ها را مفقود نکنید.

نحوه بسته بندی وسایل بازی کودکان در اسباب کشی

برای سالم ماندن اسباب بازی‌های بچه ها در اثاث کشی آن‌ها را درون جعبه بگذارید. سپس در کمد قرار دهید تا از شکستن آن‌ها پیشگیری کنید. شما می‌توانید برای انجام این امر از کودکتان نیز کمک بگیرید و از او بخواهید وسایلش را درون جعبه بگذارد.  سپس شما را در امر حمل اثاثیه منزل در اصفهان همراهی کند. این کار سبب می‌شود که شما در منزل جدید گیج (سردرگم) نشوید.  علاوه بر تمام اینها، بیرون آوردن تک تک اسباب بازی‌ها از درون جعبه برای فرزندانتان کار جذابی خواهد بود.

برای تماشای عکس مربوطه به شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان مراجعه کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارابار

در اسباب کشی وسایل اتاق خواب خود را جعبه جعبه کنید

وسایل مکان خواب و لوازم شخصیتان را درون جعبه‌های جداگانه جمع آوری کنید.  از جعبه‌های جدا جدا برای جداسازی این وسیله ها استفاده نمایید.  شما قادر هستید از لباس‌های مناسب برای پوشش وسایل استفاده کنید تا کمتر آسیب ببیند.

 

روش جمع کردن تابلو و وسایل دکوری‌ها در اسباب کشی

بهترین راه حل برای گردآوری ، دکوری‌ها و تابلو‌های هنری استفاده از حوله یا مقوای محکم برای بسته بندی است. شما قادر هستید تابلو‌های تان را بر روی حوله یا کاغذ فشرده قرار داده.  و آن‌ها را داخل  یک جعبه قرار دهید.  اینگونه از ایمنی آن‌ها اطمینان خاطر پیدا کنید . البته برخی از تابلو‌ها به دلیل حجم زیادی که دارند نمیتوان آن هارا درون جعبه قرار داد.  این تابلو‌ها را به دیواره درونی کامیون قرار دهید و مقوایی را بین آن‌هابگذارید. شما قادر هستید اجناس دکوری یا تزیینی کوچک را با روزنامه بپوشانید و داخل یک جعبه قرار دهید.

تا موقعی که به طور کامل جا به جا شوید، وسایل را در جعبه نگه دارید.

افرادی که حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران انجام میدهند باید به این نکته توجه کنند.

اگر تمامیه نکاتی را که در بالا اشاره کرده ایم را به خوبی انجام داده اید.  برای به اتمام رساندن کار انرژی و روحیه تان را با گوش دادن موسیقی و خوردن اغذیه خوب بالا ببرید. برای پایان دادن به کار بسته بندی وسایل، به هر اتاق سر بزنید.  وسایل مربوط به هر کدام را داخل آن‌ها بگذارید.  سپس اطمینان حاصل کنید چیزی را فراموش نکرده باشید.

(: با مدارابار(modarabar) خیالتان از جهت حمل اثاثیه منزل در اصفهان وحتی حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران ویا شهرهای دیگر راحت باشه (:

 

 

چک کردن (نگاه کردن ) نهایی وسایل بعد از اسباب کشی

آخرین کاری که برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان و یا حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران باید انجام دهید.  این است که گشت نهایی را در منزل بزنیم و مطمعن شوید که وسیله ای در منزل جا نمانده است.  اگر در خانه چیزی را پیدا کردید آن را داخل یک جعبه بگذارید و روی آن اسمش را بنویسید. در پایان روی تمامی جعبه‌ها را چک کنید تا ببینید اسم هر کدام را بر روی آن نوشته شده یاخیر. بعد از این کار آن‌ها را به لیست اولیه خود که قبلا نوشته بودید اضافه کنید. سپس لیست وسایل را دوباره چک نمایید.

 

استخدام نیروی کمکی در حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران برای سهولت کار

 

شما شاید در زمان  اثاث کشی در تنگنای زمانی قرار بگیرید و نتوانید خودتان اثاث کشی کنید، نگران نباشید.  کافیست نیروی کار مطمئن برای جابجایی وسایل به خدمت گیرید و با این کار به راحتی  اثاث کشی نمایید.

برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان نیزمیتوان از نیروی کمکی استفاده کرد.

 

4 نکته سهل برای کمک به کم کردن حجم کار

1- در اسرع زمان  اسباب کشی را شروع کنید :

شاید کلیدی ترین نکته مشاوره برای کم کردن حجم در اثاث کشی این باشد.  که هرچه سریع تر کار را شروع کنید.  به محض اینکه متوجه شدید که شما به یک فضای کوچکتر اثاث کشی  می کنید، کار خود را شروع کنید. هرچند رفتن به منزل یا آپارتمان جدید می تواند استرس آور باشد. اگر شما از قبل برنامه ریزی کرده باشید، می توانید در هر هفته وسایل یک اتاق را جمع آوری کنید.

با کمی توجه و آرام انجام دادن کارهای فضاها، به نظر می رسد قابل کنترل تر می شود. حداقل، شروع به نوشتن لیستی از وسایلی کنید که می توانید از شر آنها راحت شوید.

 

اگر قصد دارید وسایل را هدیه کنید یا آنها را به صورت اینترنتی بفروشید.  می توانید از دست وسایلتان راحت شوید. وقتی منزل خود را خالی کردید، می توانید پیشرفتتان را نگاه کنید.  این شما را مایل می کند تا کارتان را ادامه دهید.

برای حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران باید به این نکته توجه عمیقی کرد.  زیرا ناسالم بودن ویا سالم بودن هوا برای اثاث کشی بسیار قابل توجه است.

 

2- مرتب کردن تمامیه وسایل منزل قبل از اثاث کشی

جالب ترین راه برای کم کردن حجم وسایلتان در طول  اثاث کشی این است که با خود رو راست باشید. که واقعا چه وسایلی را نیاز دارید.  قبل از شروع به اسباب کشی، بنشینید و مانیفستی از آنچه که قطعا نیاز دارید را تهیه کنید.

اینها باید مواردی باشند که به طور منظم از آنها بهره میبرید، مانند تخت و وسایل آشپزی. در همان مدت، مواردی را که می توانید به راحتی بدون وجود آنها زندگی کنید نیز بنویسید.  برای مثال، اگر شما در حال حاضر در هر اتاق یک صفحه نمایشگر(تلویزیون) دارید. اما به جایی می روید که اتاق های کمتری دارد، حداقل از یک صفحه نمایشگر خود رها شوید.

این برای مواقعی است که باید بفهمید از چه چیزی دو تا دارید. و می توانید از دست یکی از آنها خلاص شوید. حتی وسایل های کوچک، مانند یک چاقوی پنیربری اضافی که اصلا از آن استفاده نمی کنید، باید بیرون گذاشته شود.

 

به خاطر داشته باشید که دوازده وسیله کوچک برای جمع آوری یک اتاق منطقی لازم است. در انتها ، مواردی که می توانید با نسخه های کوچکتر، جایگزینش کنید را پیدا کنید.  برخی از   نمونه های واضح شامل تخت و یا مبلمان سالن ، تلویزیون و میز نهارخوری شما است.

اگر شما در حال حاضر یک منزل بزرگ دارید، شانس بالایی نیز دارید. زیرا اگر وسایلتان بزرگ باشند ، شما قادر هستید فضای قابل توجهی را با فروش آنها ویا.. ، برای منزل جدید ذخیره کنید.

 

 

3- فروش یا اهدا وسایلی که مورد نیاز(قابل استفاده) نیستند:

بسته به اولویت شخصی شما دارد.  باید اجناسی را که تصمیم دارید که دیگر نیازی ندارید. اگر وضعیت خوبی دارند، می توانید به فروش برسانید و یا اهدا کنید. اگر شما وسیله ای را بنا به دلایلی دوست ندارید اقلام غیر ضروری خود را، مثلا تلویزیون را بیرون کنید.  پول مازاد حاصل از فروش آنها می تواند به شما برای مقابله با این حس کمک کند. برای حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران به دلیل مهاجرت از بردن وسایل زیاد باید جدا خودداری نمایند. زیرا در امر اثاث کشی وقفه ایجاد میکند.

شما می توانید اجناس گران را بفروشید.  ویا کالاهای ارزان تر، مثل  ظرف های تکراری و البسه استفاده شده خود را اهدا کنید.  همچنین در نظر داشته باشید که آیا از نزدیکان کسی هست که برخی از اقلام شما را بخواهد یا خیر.

شکل 2 حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

برای بیرون کردن وسایلی که بهشون علاقه مندین ، این کار گزینه بهتری است.

 

4- یک مکان ذخیره سازی را در نظر بگیرید :

واحدهای ذخیره سازی برای همه نیستند، اما اگر وسایلی دارید که به راحتی نمیتوانید از دست آنها رها شوید.  همچنین در منزل جدید خود مکان مناسبی برای آنها ندارید، یکی از این واحدها را اجاره کنید.

این واحد ها فقط مشکل را جابه جا می کند ولی حلش نمی کند.  همچنین شما را مجبور به اجاره یک واحد بزرگتر می کند که هزینه ماهانه دارد.

در همان زمان، گزینه های ذخیره سازی در خانه جدید خود را نادیده نگیرید. زیرا می تواند به شما اجازه استفاده بهتر از فضای موجود دهد. از تخت هایی که کشویی زیرین دارند استفاده کنید و یا کمد دیواری را برای وسایلتان نصب کنید. با داشتن این فضاهای بیشتری که برای وسایل خود انتخاب کردید، می توانید وسایلتان را نگه دارید.

برای تماشای بسته بندی وسایل به شکل 2 حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران مراجعه نمایید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارابار

چند نکته مفید و پیشنهاد کوتاه برای انجام راحت اسباب کشی

 • اسم وسایل روی جعبه ها نوشته شود.
 • زمانی که بسته بندی اثاث یک اتاق یا بخشی از خانه تمام نشده است به سراغ جای دیگری نروید.
 • اگر تعداد افرادی برای کمک دارید پس هر شخص را مسئول یک قسمت از خانه کنید. ا
 • اگر خودتان به تنهایی باید اثاث را جمع آوری کنید.  بهتر است تا زمانی که بسته بندی اثاث یک اتاق یا بخشی از خانه تمام نشده است به سراغ جای دیگری نروید.
 • در زمان جابجایی وسایل، فردی را در منزل جدید مسئول کنید تا کارگرها را راهنمایی کند.
 • وسایل هر قسمت را تا جایی که امکان دارد بر اساس نام روی جعبه ها در محل مشخص خود قرار دهید.
 • در خانه جدید هم هر قسمت را به شخصی بسپارید. تا انجام دادن اثاث کشی به طور راحت انجام شود.
 • هر فرد را مسئول چیدن وسایل شخصی خودش کنید تا آن ها را به میل خود بچیند.
 • هرگز قبل از مشخص کردن جای وسایل، آن ها را باز نکنید.
 • لوازم یا البسه آویز مربوط به کمدها را سریع آویزان کنید.
 • با قراردادن وسایل بزرگ مانند مبلمان و کمد در گوشه ها از بهم ریختگی محیط خانه خودداری نمایید.
 •   بر اساس فضای باقیمانده به بهترین شکل ممکن آن ها را بچینید.

با مدار ابار (modarabar) همراه باشید.

حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهرانحمل اثاثیه منزل دراصفهان

modarabarبرای کمک به کم کردن حجم اثاث چه کارهایی میتوان انجام داد؟چگونه میتوان به سهولت اسباب کشی انجام دهیم؟چگونه میتوان حین اسباب کشی از وسایل گرانبها مراقبت کرد؟چگونه میتوان ظروف شکستنی را بسته بندی کرد؟حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهرانحمل اثاثیه منزل در اصفهانمدارابار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *