حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران مدارابار modarabar


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

عنوانانواع کارتن اسباب کشی منزل
نویسندهمحمد جواد اصغرزاده
دپارتماناوج شید
مدت زمان00:19:00
تعداد کلمات1200

فهرست مطالب

مقدمه ی انواع کارتن اسباب کشی منزل

چرا باید وسایل مان را در حین اسباب کشی بسته بندی کنیم ؟

چند مدل از انواع کارتن ها در حین اسباب کشی

کاربردهای کارتن بسته بندی

نکات مهم در انتخاب کارتن در اسباب ‌کشی و بسته‌ بندی وسایل

Øبهترین کارتن برای اسباب کشی

Øقیمت کارتن خالی

Øلازم بودن بسته بندی

فهرست اشکال

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2 حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

مقدمه ی انواع کارتن اسباب کشی منزل

به گفته بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، انواع کارتن های بسته بندی اسباب کشی را در ابعاد متفاوت موجود می باشد که برای بسته بندی وسایل می‌ توانید از آن‌ ها استفاده کنید. از ویژگی های مهم یک جعبه اثاث کشی این هست که استحکام بالایی داشته باشد. و قابلیت نگه داشتن وزن وسایل داخل خود را به ‌خوبی داشته باشد. پس از چیدمان منظم وسایل در کارتن های حمل بار لازم است تا درب آن را با چسب به درستی ببندید. همچنین شما می توانید از سرویس ویژه حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران شرکت مدارابار استفاده کنید.

چرا باید وسایل مان را در حین اسباب کشی بسته بندی کنیم ؟

به گفته بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، بسته بندی یک عمل خیلی مهم در اسباب کشی و باربری است . تمامی وسایلی که قرار است در طی حمل اثاثیه به خانه جدید انتقال پیدا کند باید بسته بندی شود. وسایلی که قابلیت قرار گرفتن در کارتن برای اسباب کشی و جعبه‌ها را دارند. بهتر است داخل کارتن برای اسباب­ کشی قرار بگیرند و بسته بندی بشوند.

سایر وسایل بزرگتر که درون جعبه قرار نمی ‌گیرند. مثل مبلمان و وسایل دیگر را با روش‌ های دیگر مانند استفاده از پلاستیک ‌های حباب ‌دار می ‌توان بسته بندی کرد. بسته بندی با استفاده از کارتن برای اسباب کشی کاری است که نیاز به سازمان ‌دهی و برنامه ‌ریزی دارد. احتمالاً وقت بالایی نیز از شما ‌میگیرد. ولی این خوبی را دارد که احتمال موفقیت شما را در طول حمل اثاثیه منزل و شکستن و خسارت را کم می کند. همچنین شما می توانید از سرویس ویژه حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران شرکت modarabar استفاده کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

چند مدل از انواع کارتن ها در حین اسباب کشی

·         کارتن های موزی

به گفته بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، کارتن بسیار محکم و با کیفیت که با نام کارتن موزی شناخته می ‌شود. برای بسته ‌بندی وسایل کریستال و چینی مناسب است و برای بسته‌بندی لوازم دکوری، سرویس غذاخوری، اوراق اداری، کتاب و … نیز استفاده می‌شود. همچنین شما می توانید از سرویس ویژه حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران شرکت مدارابار استفاده کنید.

·         کارتن های شکستنی

به گفته بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، کارتن های مقاوم مناسب اشیاء شکستنی متوسط و بزرگ هستند. از کارتن شکستنی برای بسته‌ بندی کالا و اثاثیه سنگین و شکستنی مانند بشقاب، لیوان، چینی، غذاخوری، لوازم آشپزخانه و ظروف کریستال استفاده می ‌شود. همچنین شما می توانید از سرویس ویژه حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران شرکت modarabar استفاده کنید.

·         کارتن زونکن

به گفته بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، کارتون حمل و بسته‌ بندی لوازم اداری که به کارتن زونکن معروف است. اندازه این کارتن مناسب زونکن، اوراق اداری، پوشه و پرونده، مدارک و کتاب است و بیشتر به منظور جابه جایی و حمل وسایل اداری در شرکت و بانک کاربرد دارد. همچنین شما می توانید از سرویس ویژه حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران شرکت مدارابار استفاده کنید.

·         کارتن بزرگ

به گفته بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، کارتن بزرگ در اندازه های مختلف به شکل مکعب مربع یا مکعب مستطیل به تولید می‌ رسد. این کارتن همه منظوره و به منظور بسته‌ بندی اسباب و اثاثیه متوسط و بزرگ، در حمل و نقل و اسباب ‌کشی استفاده می‌ شود. همچنین شما می توانید از سرویس ویژه حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران شرکت modarabar استفاده کنید.

کاربردهای کارتن بسته بندی

به گفته بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، از کارتن ها می ‌توان در بسته بندی موارد گوناگونی استفاده کرد.
در کل هر وسیله کوچک و بزرگ که در منزل داشته باشید را می ‌توان در کارتن‌ های کوچک و بزرگ بسته بندی کرد.
به عنوان مثال :

  • بسته بندی کتاب
  • بسته بندی کفش
  • بسته بندی لباس
  • بسته بندی مواد غذایی
  • بسته بندی ظروف چینی و وسایل آشپزخانه

و انواع دیگر لوازم را به‌ خوبی می ‌توان در کارتن حمل بار قرار داد و برای یک حمل‌ و نقل اسباب و اثاثیه پرسرعت و با امنیت آماده کرد. استفاده از کارتن برای اسباب کشی امنیت حمل اسباب و اثاثیه را بیشتر می کند. همچنین شما می توانید از سرویس ویژه حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران شرکت مدارابار استفاده کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

شکل 2 حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

نکات مهم در انتخاب کارتن در اسباب ‌کشی و بسته‌ بندی وسایل

Ø بهترین کارتن برای اسباب کشی

به گفته بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، بهترین کارتن برای اسباب ‌کشی و جا به جایی اسباب و اثاثیه خانه و اداره بستگی به حجم و نوع وسایل ،کارتن‌ های پنج و سه لایه هستند که از مقاومت لازم برای حمل و بسته ‌بندی دارا هستند. علاوه بر استحکام، اندازه و سایز کارتن نیز مهم هست. کارتن اسباب ‌کشی نباید در ابعاد خیلی بزرگ و یا خیلی کوچک تولید و استفاده شود. همچنین شما می توانید از سرویس ویژه حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران شرکت modarabar استفاده کنید.

Ø قیمت کارتن خالی

به گفته بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، تعداد، اندازه و قطر کارتن در قیمت کارتن خالی یا کارتون اسباب ‌کشی تاثیرگذار است. برای خرید کارتن با قیمت ارزان، کارتن را به ‌صورت مستقیم از کارتن ‌سازی خریداری کنید و به خاطر داشته باشید که درصورت استفاده از کارتن دست‌ دوم و کارتن ضایعات ممکن است به اسباب و وسایل شما هنگام حمل و جا به جایی اثاثیه آسیب وارد شود. همچنین شما می توانید از سرویس ویژه حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران شرکت modarabar استفاده کنید.

Ø  لازم بودن بسته بندی

به گفته بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، بسته ‌بندی در اسباب کشی و باربری خیلی مهم است. اسباب و اثاثیه باید به شکلی بسته ‌بندی شود که آسیبی به آن ها در طول مراحل جابه جایی وارد نشود. وسایلی که امکان بسته ‌بندی در کارتن را دارند بهتر است در کارتن قرار بگیرند و سایر وسایل مانند مبلمان و سرویس چوب، یخچال، گاز و … با استفاده از پلاستیک حباب ‌دار و یا روکش محافظ، حفظ می شوند. همچنین شما می توانید از سرویس ویژه حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران شرکت مدارابار استفاده کنید.

سوالات مربوط

 

1 از چه کاوری بهتر است برای مبلمان در اسباب کشی استفاده کرد؟

پلاستیک حباب دار

 

مهم ترین ویژگی یک کارتن اسباب کشی چیست؟

مقاومت و استحکام بالای آن.

 

کارتن زونکن مربوط به چه وسایلی هست ؟

وسایل و لوازم اداری.

حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهرانحمل اثاثیه منزل در اصفهان

۴ راه مراقبت از وسایل در اسباب کشی منزل4 کاربرد مهم کارتن اسباب کشیmodarabarاثاث کشی در اصفهاناثاث کشی دراصفهاناثاث کشی منزلاثاث کشی منزل در اصفهاناسباب کشیاسباب کشی | شرکت مدارابار | اسباب کشی منزل در اصفهاناسباب کشی اصفهاناسباب کشی در اصفهاناسباب کشی منزلبهترین شرکت اسباب کشی در اصفهانحمل اثاثیه دراصفهانحمل اثاثیه منزل اصفهان به تهرانحمل اثاثیه منزل در اصفهانخدمات اسباب کشیکارتن اسباب کشیکارتن اسباب کشی منزل در اصفهانمدارابار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *