حمل اثاثیه منزل در اصفهان | # 6 ترفند جالب اسباب کشی

حمل اثاثیه منزل در اصفهان modarabar

حمل اثاثیه منزل در اصفهان


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل دراصفهان

عنوانترفند های جالب اسباب کشی

 

نویسندههادی جعفری
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات925
مدت زمان لازم برای مطالعه9 دقیقه

فهرست مطالب:

ترفندهایی برای اسباب کشی آسان در حمل اثاثیه منزل :

از اسباب کشی منزل خود نترسید هیچ دلیلی برای ترسیدن نیست:

اثاث کشی آسان با ترفندها و ایده های خلاقانه:

1.اسناد و مدارک  مهم خود را در کیف بگذارید:

2.بشقاب ها را ته کارتن نچینید زیرا احتمال شکستن وجود دارد:

3.ظروف سنگین تر را در اسباب کشی ته جعبه قراردهید :

4.وسایل ریز را داخل کارتن های بزرگ قرار دهید:

5.وسایل مشابه را قبل از اسباب کشی با هم بسته بندی کنید:

6.تاجایی که امکان دارد ظروف را روزنامه پیچ کنید:

فهرست شکل:

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2 اسباب کشی منزل دراصفهان

 

# 6 ترفند جالب اسباب کشی

ترفندهایی برای اسباب کشی آسان در حمل اثاثیه منزل :

شاید عجیب بیاید که بتوانید در مدت زمان کمی یک اسباب کشی منزل دراصفهان را براحتی انجام دهید. و به منزل جدیدتان منتقل شوید؛ اما افرادی هستند که با راه حل هایی برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشند. و درمدت زمانی کمتر از یک یا دو هفته جابجا شده‌اند. اگر می‌خواهید اسباب کشی منزل در اصفهان خوبی داشته باشید و وسایلتان آسیب نبیند. با مدارابار modarabar هماهنگ کنید تا با استفاده از ترفندهایی که متخصصین آن دارند اسباب کشی را براحتی انجام دهند.

از اسباب کشی منزل خود نترسید هیچ دلیلی برای ترسیدن نیست:

اگردر حمل اثاثیه منزل در اصفهان استرس داشته باشید و بترسید قطعا به موفقیت لازم برای اسباب کشی منزل در اصفهان نخواهید رسید.، پس آرام باشید و بدون نگرانی کار خود را شروع کنید. بعد از این کار لیستی از وسالتان را انتخاب کنید. که در حین اسباب کشی وسایل خود، وسیلی را که نیاز داشتید.  براحتی بتوانید پیدا کنید.به شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان مراجعه کنید. اینکه لیستی مفید تهیه کنید این عمل به شما کمک می کند.  تا ذهن خود را مدیریت کنید. بنابراین خیال راحت تری نیز در حین اسباب کشی منزل دراصفهان خواهید داشت.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان modarabar

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اثاث کشی آسان با ترفندها و ایده های خلاقانه:

انتقال به منزل جدید در حمل اثاثیه منزل در اصفهان هیجان انگیز و درعین حال سخت است. برای رفتن به منزل جدید قبل از حمل ونقل باید تمام وسیله های موجود در خانه را آماده کنید. معمولا وزن اصلی اثاث کشی روی دوش خانم های خانه دار است و برای آن ها بسیار دردسر ساز است.اثاث کشی راحت را با ترفندها و ایده های شگفتانه برای این که سختی های اسباب کشی منزل دراصفهان

را کم کنید باید از اطرافیان تان درخواست کمک کنید.قبل از اینکه بسته بندی اثاثیه منزل را شروع کنید ابتدا به خرید بروید و هر آنچه می دانید برای اسباب کشی لازم و ضروری است مانند کارتن با بعدهای یکسان و به اندازه وسایل خود ، چسب پهن ، نایلون حباب دار ، کیسه زباله ، روزنامه ، ماژیک تهیه کنید تا در حین کار مجبور نشوید به خرید وسایل جدید بروید.

1.اسناد و مدارک  مهم خود را در کیف بگذارید:

وسایل ضروری را مانند مدارک مهم ، کارت های بانکی ، پول ، شارژر ، هدفون ، تبلت خودرا . و حوله و مسواک و شامپو در یک کیف قرار دهید. و آن کیف را با خودتان حمل کنید. در ادامه با مدارابار modarabar همراه باشید.

2.بشقاب ها را ته کارتن نچینید زیرا احتمال شکستن وجود دارد:

وسایل شکستنی خود را در جعبه  بگذارید و بین آنها البسه خود و یا نایلون حباب داربگذارید. و یا بین آنها اسباب کشی منزل دراصفهان روزنامه بپیچید. برای اینکه بشقاب هایتان در حین حمل اثاثیه منزل در اصفهان نشکند. وسایل را در ته کارتن قرارندهید.  بلکه آن ها را درون روزنامه بپیچید و نزدیک بالای کارتن قراردهید.  زیرا اینگونه بشقاب ها سر جای خود محکم می مانند و احتمال شکسته شدن آن ها کم است.

3.ظروف سنگین تر را در اسباب کشی ته جعبه قراردهید :

هنگام بسته بندی ظرف های بلور ، ظروف سنگین تر را ته کارتن قرار دهید و سپس ظرف های کوچک و ظریف را روی آن بگذارید تا هنگام جابه جایی احتمال شکستن آن ها کم تر شود. احتمالشکسته شدن وسایل سنگین در وسط جعبه های بزرگ بیش تر است.

4.وسایل ریز را داخل کارتن های بزرگ قرار دهید:

اگر می خواهید احتمال شکستن وسایل تان در حمل اثاثیه منزل در اصفهان به حداقل برسد.  موقع بسته بندی ، وسایل کوچک را درون جعبه های بزرگ و وسایل بزرگ را داخل کارتن های کوچک قراردهید. این کار را در مورد کتاب نیز عملی کنید. در صورت پر کردن کارتن اسباب کشی منزل دراصفهان بزرگ از کتاب های کوچک جعبه وزن زیادی پیدا کرده. حمل آن سخت می شود.در پایین به شکل 2 اسباب کشی منزل دراصفهان دقت کنید.

5. وسایل مشابه را قبل از اسباب کشی با هم بسته بندی کنید:

وسایل مشابه را با هم بسته بندی کنید تا زمان باز کردن کارتن دچار تعجب نشوید. مثلا هیچگاه وسایل آشپزخانه را با داروها درون یک جعبه نگذارید.

اسباب کشی منزل دراصفهان مدارابار

شکل 2 اسباب کشی منزل دراصفهان

6. تاجایی که امکان دارد ظروف را روزنامه پیچ کنید:

در حمل اثاثیه منزل در اصفهان با توجه به نوع وسایل ، آن ها را درون روزنامه بپیچید. و کف کارتن و درون آن نایلون حباب دار قراردهید.  و برای محکم کردن وسایل داخل کارتن در اسباب کشی منزل دراصفهان لابلای ظروف ، حوله یا لباس هایتان را قرار دهید.

با مدارابار بهتین راه حل را انتخاب کنید. modarabar

اسباب کشی منزل دراصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهان

# 6 ترفند جالب اسباب کشیmodarabarاثاث کشی در اصفهاناسباب کشی منزلاسباب کشی منزل دراصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهانحمل-اثاثیه-منزل-اصفهانمدارابار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *