لوازم قابل تعویض در اسباب کشی

لوازم قابل تعویض و یا وسایلی که میتوانید در زمان اسباب کشی اهدا نمایید

لوازم آشپزخانه قدیمی که دیگراز آنها استفاده نمی کنید

لوازم الکتریکی قدیمی و بی مصرف را دور بریزد

لباس های قدیمی و از مد افتاده که استفاده نمی کنید

تشک ها، بالش، پتو، رختخواب های  کهنه در اسباب کشی

.میز وصندلی های بزرگ  ناهار خوری بسیار جاگیر هستند

مبلمان خود را قبل از رفتن به خانه جدید تعویض کنید

سی دی ، دی وی دی های، فلاپی، لوازم کامپیوتر

تابلوهای نقاشی و تزیینی بی استفاده در اسباب کشی

وسایل بازی قدیمی کودکان در حمل اثاثیه در اصفهان

دور ریختن داروهای تاریخ گذشته

اهدا کردن کتاب ها و مجلات اضافی به کتابخانه

مواد غذایی که سریع خراب میشوند را استفاده کنید

دور ریختن وسایل حمام و بهداشتی 

۱۰ اسبابی که در زمان اسباب کشی دخالتی ندارند :

همه ما وسایلی را در اثاثیه خود داریم که بلا استفاده مانده اند یا غیر قابل استفاده هستند. میتوانیم با کم کردن این وسایل اطراف خود را هلوت تر سازیم و اسباب کشی راحت تری داشته باشیم .

جا به جا کردن هر بار این وسایل مستعمل یا بلا استفاده چه فایده ای دارد؟

بهتراست به جای زمان گذاری روی بسته بندی این وسایل روی وسایل اصلی تر وقت صرف کنیم.

برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان از پرسنل زبده و کارازموده استفاده می شود.

اسباب کشی منزل در اصفهان تخصص ماست.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل در اصفهان modarabar

شکل ۱: حمل اثاثیه منزل در اصفهان

ماگ ها و لیوان های بلا استفاده :

اسباب کشی یعنی شروعی نو در منزلی جدید میتواند با کاهش هجم وسایل بلا استفاده همراه باشد. کابینتنت بسیاری از خانه ها پر از این وسایل به درد نخور و بلا استفاده است. وسایلی که ممکن است مدت ها استفاده نشده باشد. تقریبا بیشتر افراد حتی شده به صورت اشانتیون از این دست ماگ ها و لیوان ها دارند. شاید شما هم از دسته افرادی هستید که کلکسیونی از این ماگ ها جمع اوری کرده اید. بهتر است  آن ها را جمع اوری کنید و به مراکزی اهدا کنید و یا دور بریزید.

اسباب کشی منزل در اصفهان  (مدارابار) تخصص ماست.

برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان از پرسنل زبده و کارازموده استفاده می شود.

 

البسه ای که سال هاست استفاده نمیکنید.

با نگاهی گذرا به کمد لباسی خود متوجه میشوید که تعدادی از آن ها را مدت هاست که استفاده نمی کنید. اگر میبینید که اکثراین لباس ها از مد افتاده و قدیمی شده اند بهتر است قید آن ها را بزنید. پس فوراً دست به کار شوید و کمدتان را پاکسازی کنید.شاید این کار کمی خسته کننده ورمان بر باشد ولی در عوض اسباب کشی راحت تری خواهید داشت. همچنین کار بسته بندی و جمع کردن لباس ها هم اسان تر می شود. به دلیل این که لباس ها فضای زیادی را اشغال می کنند. حتی این کار میتواند موجب صرفه جویی در هزینه های باربری شود. برای تصمیم گیری در مورد این که وقت خداحافظی با کدام لبای رسیده است پرسش زیر را پاسخ دهید. آیا پارسال این لباس را پوشیده ام ؟

اگر پاسخ شما به این سوال منفی است پس وقت خداخافظی با لباستان رسیده است.

 

اسباب کشی منزل در اصفهان (modarabar) تخصص ماست.

 

کوسن های کهنه و دمده :

دور انداختن کوسن های دمده که حجم زیادی میگیرند هنگام بسته بندی کارتان را راحت تر میکنند. فقط در صورتی ان ها را نگه دارید که با دکورمنزل جدیدتان هم خوانی دارد.

مناسب ترین روش حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به شما پیشنهاد میدهیم .

اتوبار مداراباربا داشتن پرسنل ماهر و حرفه ای حمل سالم اثاثیه شما را تضمین میکند.

 

 

DVD و CD های اسیب دیده و خش دار

مطمئنم که کشوهای شما هم پر از این سی دی های خش دار شده است. سدی دی هایی که دیگربه کار گرفته نمی شوند. بهترین کار این است که از شر این خرده ریز ها رها شوید. سی دی فیلم های قدیمی و به درد نخور را دور بریزید تا بیخودی فضا اشغال نکنند. کند. میتوانید همه آن ها را بفروشید یا در اختیار افرادی قرار دهید که به کارشان می اید.

اسباب کشی منزل در اصفهان تخصص ماست.

 

 

نقاشی ها و تابلوها ی قدیمی  :

برخی از تابلو ها ممکن است مناسب منزل جدیدتان نباشند. همچنین خراب یا کثیف شده باشند. میتوانید ان ها را دور بریزید و نمونه های بهتری در منزل جدید جایگزین کنید.

برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان (modarabar) از پرسنل زبده و کارازموده استفاده می شود.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل در اصفهان modarabar

شکل ۲: اسباب کشی منزل در اصفهان

داروهایی که تاریخشان تمام شده :

کابینت هایی را که با داروهای تاریخ گذشته پر شده اند فوراً خالی کنید. نگه داشتن داروهای تاریخ گذشته که مورد استفاده قرار نمیگیرند از قبیل وسایلی هستند که باید دورریخته شوند. بهتر است داروها را با هم خلوط کرده و در یک پاکت در بسته بیرون بیندازید. یادتان باشد اگر اطلاعاتی را روی قوطی قرص ها نوشته اید آن ها را خط بزنید و پاک کنید.

اسباب کشی منزل در اصفهان (مدارابار) تخصص ماست.

 

 

کتاب ها و مجلات :

برخی افراد کتاب و مجلات زیادی را خریداری میکنند. کتاب هایی را که خاک میخورند و خوانده نمی شوند را به کتاب خانه ها اهدا کنید.

برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان از پرسنل زبده و کارازموده استفاده می شود.

اسباب کشی منزل در اصفهان  (modarabar) تخصص ماست.

اسباب بازی های خراب و کثیف :

اسباب بازی های به درد نخوررا دور بریزید. اگر قابل استفاده هستن اما برای شما کارایی ندارند میتوانید ان را به مهد کودک ها اهدا کنید.

برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان از پرسنل زبده و کارازموده استفاده می شود.

وسایل برقی کهنه و پر مصرف  :

هر روز با پیشرفت تکنولوژی وسایلی با مصرف انرژی بهینه در بازار موجود می شود. می توان این وسایل را با وسایل خراب و پر مصرف قدیمی جایگزین کرد.

برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان از پرسنل زبده و کارازموده استفاده می شود.

اسباب کشی منزل در اصفهان تخصص ماست.

خوشبختانه اسباب کشی به معنای اغاز نو در آشپزخانه جدید می باشد، بدون کار بالایی از لوازم بی استفاده و لیوان های خراب. اگر مشاهده کردید که کمد آشپزخانه شما سرشار از لیوان های بی استفاده است، شما تک نیستید. احتمالا همه ی افراد از این گروه لیوان ها در منزل فرد دارند که به طرز های گوناگون بدست آورده اند. برخی ها به عنوان جایزه و بعضی ها هم خریداری شده است. اگر شما هم یکی از آن مردم هستید که به جمع کردن لیوان ها پرداخته اید، الان آنها را تفکیک کنید و بعد آنها را اهدا کرده یا در سطل اشغال بریزید.

اسباب کشی منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل

پوشاکی که سال ها بر تن نکردید

– دیدی به کمد پوشاک ها بندازید.  اگر شما را وسط پوشاک های مانده و قدیمی که دیگرقادر به پوشیدن نیست، زمان آن رسیده که پاکسازی را اغاز کنید. امکان است پیدا کردن لوازم و لباس های کهنه کار دشوار و وقت بری باشد، اسباب کشی منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل

اما یکی از اصلی ترین کار ها قبل از اسباب کشی است که باعث کمتر حجم وسایلتان برای نقل مکان و صرف هزینه باربری کمتری می شود. از این ها گذر کنیم لباس ها حجم بالایی در جعبه اسباب کشی و کمدها می گیرند. زمانی زمان به تصمیم گیری رسید تا ببینید کدام لباس را بیرون کنید ، فقط این سوال را از من بپرسید ” آیا سال پیش این لباس را پوشیده ام؟ ” . اگر جواب “خیر” بود زمان آن رسیده که آن را کنار بگذارید. اصلی ترین کار بعد از تفکیک کردن این لباس ها اهدا کردن آن ها به شرکت خیریه می باشد.

اسباب کشی منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل | مدارابار | modarabar

اسباب کشی اصفهان

شکل ۱اسباب کشی منزل در اصفهان

متکا های تزئینی کهنه

– یکی از راه های کم کردن حجم وسایل بیرون انداختن متکا های کهنه و بلا استفاده است. در بیشتر خانه ها تعدادی متکا بی استفاده می بینید که اعضا خانواده طی سال ها  جمع کرده اند. غیراینکه شما تصمیم به استفاده آن ها در منزل نو خود مناسب با دیزایین نو داشته باشید.

اسباب کشی منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل

 

DVD و CD های

– اگر کمد شما سرشار از فیلم ها و dvd های کهنه می باشد دیگر زمان آن رسیده که آن ها را نیز بیرون بریزید . با بیرون ریختن این cd و dvd ها می توانید حجم زیادی برای موارد خوب نو تری داشته باشید. فیلم، موسیقی و سریال می تواند به عنوان برترین موارد انتخاب شوند. البوم فیلم شما احتمالا در منزل جدید به کار شما نمی خورد و تنها حجم بیخودی میگیرد می کند. برای اسان تر شدن از دست آنها حتی می توانید همه را یک جا بفروشید .

اسباب کشی منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل

 

نقاشی قدیمی خانه

– زمانی که شما در حال بیرون شدن از خانه برای جایگزینی ساکنین جدید هستید، شما باید قبل از اسباب کشی وظیفه خراب ها را بپزیرید و برای درست کردن آن ها اقدام کنید. این موارد از جمله گرد و خاک ، آساینده ها سرمایشی گرمایشی و اما نقاشی جدار ها  می شود.

اسباب کشی منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل | مدارابار | modarabar

اسباب کشی در اصفهان

شکل ۲ اسباب کشی منزل

داروهای مصرف گذشته

– اگر کمد جایگاه حفاظت دارو شما هم پر از دارو های مصرف  گذشته می باشد، سرعت انجام به دور انداختن آن ها بکنید. برای اینکه به صحیحی دارو ها را بیرون بریزید شرکت جهانی دارو FDA توصیه می کند که، ابتدا بررسی کنید تا ببینید آیا این دارو به چه  شرکتی درست شده می شود یا خیر. اگر جواب نه است باید طبق دستور FDA ابتدا دارو ها را با هم قاطی کنید. بعد درون یک پلاستیک قرار دهید  در آن را صفت ببندید و درون سطل اشغال بی اندازید. اطلاعاتتان را از همه ی جعبه قرص ها خط زده و سپس دور بریزید.

 ۱۲  وسیله ای که در زمان اسباب کشی میتوان اهدا کرد

 

برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان  قبل از رفتن به منزل جدید بهتر است لوازم بی مصرف را دور بریزید. ممکن است خانه جدید کوچک بوده و جایی برای نگهداری آنها نداشته باشید. بهتر است آنها را بفروشید یا به دوستان و خیریه اهدا کنید. در حمل اثاثیه در اصفهان وسایلی که در انبار هستند و سالها از آنها استفاده نکنید را به منزل جدید نبرید. شرکت مدارابار اصفهان بهترین شرکت در عرصه حمل ونقل اثاثیه منزل در اصفهان است.

یک ضرب المثل ژاپنی میگوید : چیزهای دورریختنی را دور بریزد تا جا برای وسایل جدید باز شود. این کار احساس خوب و توصیف ناپذیری به شما میدهد.

در حمل اثاثیه منزل در اصفهان ولی بعضی وسایل ممکن مورد نیاز باشد و ارزش داشته باشند. بهتر است برای تفکیک وسایل وقت بگذاریم تا اشتباها دور ریخته نشوند. از وسایلی که ارزش زیادی دارند لیستی تهیه وآنها را بفروشیم یا به افراد نیازمند ببخشیم .

 

لوازم آشپزخانه قدیمی که دیگراز آنها استفاده نمی کنید

اسباب کشی یعنی شروع دوباره اشپزخانه با لوازم جدید. ماگ های دور ریختنی، لیوان های بی استفاده، ظروف بی مصرف، لوازمی که ترک خورده اند. برای حمل اثاثیه در اصفهان لوازم بی استفاده در آشپزخانه را دور بریزید. شرکت modarabar حمل و نقل به تمام نقاط کشور را انجام میدهد.

لوازم الکتریکی قدیمی و بی مصرف را دور بریزد

با پیشترفت تکنولوژی وسایل برقی جدید و بهتری به بازار می آیند. به دلیل فرسوده شدن  لوازم قدیمی ممکن است برق زیادی مصرف کنند. اگر به خوبی کار نمیکنند زمان خوبی است جای انها از لوازم جدیدتری استفاده کنید. درشکل ۱حمل اثاثیه منزل در اصفهان میتوان مشاهده کرد.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارابار

شکل ۱حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 

 لباس های قدیمی و از مد افتاده که استفاده نمی کنید

به کمد خود سری بزنید و لباسهای خود را چک کنید. لباسهایی که قدیمی شده و از مد افتاده را به خیریه ای و افرادی که نیازمند هستند اهدا کنید. این کار یکی از نکته های کلیدی برای کاهش حجم بار شما در حمل اثاثیه منزل در اصفهان است. شرکت مدارابار بهترین شرکت باربری در اصفهان می باشد.

تشک ها، بالش، پتو، رختخواب های  کهنه در اسباب کشی

برای منزل جدید بهتر به اتاق خواب خود تنوعی دهید و تشک های خود را عوض کنید. معمولا عمر هر تشک بین ۵ تا ۱۰ است.  شرکت modarabar  با داشتن کارگران متخصص در در خدمت شما میباشد.

 

.میز وصندلی های بزرگ  ناهار خوری بسیار جاگیر هستند

معمولا میزهای ناهار خوری دوام بیشتری نسبت به مبل دارند. برای جلوگیری از ساییدگی و خراش میتوان از رومیزی استفاده نمود. در حمل اثاثیه در اصفهان میزناهارخوری که بزرگ هستند فضای زیادی از خانه را اشغال میکنند. اگر در خانه جدید جایی برای آن ندارید آن را در سایتهایی که مخصوص لوازم دست دوم هستند بفروشید. قبل از حمل اثاثیه منزل در اصفهان مبلمان اضافی را دور بریزید.

مبلمان خود را قبل از رفتن به خانه جدید تعویض کنید

در حمل اثاثیه در اصفهان بعضی دلایل هست که بهتر است مبل های خود را تعویض کنید. مبل هایی که پارچه انها پاره، دچار سایش  یا لکه دار شده اند. در معرض  افتاب قرار گرفتن مبل ها ممکن باعث رنگ پریدگی چوپ و پارچه آن شده باشد.

صدای جیر جیر مبل ها نشانه فرسوده شدن آنهاست. معمولا مبل ها بین ۷ تا ۱۵ سال عمر میکنند.

در  شکل ۲حمل اثاثیه در اصفهانمیتوان  مشاهد کرد

سی دی ، دی وی دی های، فلاپی، لوازم کامپیوتر

در حمل اثاثیه در اصفهان کشوهایی که از سی دی پر است را خالی کنید. این کار فضای خالی بیشتری را در کشوها به شما میدهد.

حمل اثاثیه در اصفهان مدارابار

شکل ۲حمل اثاثیه در اصفهان

تابلوهای نقاشی و تزیینی بی استفاده در اسباب کشی

 

تابلوهای زینتی و تزیینی که سالهاست مورد استفاده قرار دادید و در منزل جدید جایی برای آنها ندارید را بفروشید.

 

وسایل بازی قدیمی کودکان در حمل اثاثیه در اصفهان

وسایل بازی کودکان جای بسیار زیادی در اسباب کشی میگیرد. با بزرگ شدن بچه ها دیگر نیاز آنها به اسباب بازی کم میشود. اسباب بازیهایی که دیگر استفاده نمیکنید را به خیریه یا پروشگاهی هدیه دهید.

دور ریختن داروهای تاریخ گذشته قبل از حمل اثاثیه منزل در اصفهان

داروهایی که تاریخ انها گذشته و فاسد شده اند را داخل کیسه ای قرار دهید و سطل زباله بیندازید.

اهدا کردن کتاب ها و مجلات اضافی به کتابخانه

در حمل اثاثیه در اصفهان کتاب ها ومجلاتی که دیگر نیازی با انها ندارید را دور بریزید. کتابها ار میتوانید به کتابخانه ای اهدا کنید. از کاغذ مجلات نیز میتوانید برای پیچیدن دور لوازم شکستنی استفاده کنید. کتاب داستانهای کودکان را به کتابخانه مدرسه ای اهدا کنید. شرکت modarabar دارای ماشین الات مجهز باربری دراصفهان می باشد.

 مواد غذایی که سریع خراب میشوند را استفاده کنید

برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان قبل از بسته بندی یخجال درون آن را خالی کنید. مواد غدایی مانند کنسرو ها که ماندگاری بیشتری در محیط دارند را زودتر بسته بندی کنید. موادی که زود فاسد میشوند مثل گوشت، سبزی، لبنیات، را داخل کارتن هایی که مخصوص مواد فریز شده هستند و تا ۲۴ ساعت دما را حفظ میکنند قرار دهید. برای حمل اثاثیه در اصفهان چند روز قبل از اسباب کشی مواد غدایی که نیاز ندارید خریداری نفرمایید. شرکت مدارابار اصفهان با تجربه ترین شرکت در زمینه حمل اثاثیه منزل است.

دور ریختن وسایل حمام و بهداشتی  قبل از حمل اثاثیه منزل در اصفهان

قوطی شامپوهایی که تمام شده اند و وسایلی که قدیمی شده اند را دور بریزید و برای خانه جدید وسایل جدید بخرید. به تاریخ مصرف لوازم ارایشی و بهداشتی خود نگاهی بیندازید تا اگر فاسد شده اند آنها را دور بریزید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 8 =