ماشین باربری اصفهان

ماشین باربری اصفهان

اهمیت ماشین باربری در حمل اثاثیه منزل اصفهان

حمل اثاثیه منزل و وسایل اداری اسباب کشی اصفهان:

ابعاد کامیون حمل اثاثیه منزل در حمل اثاثیه منزل:

# اهمیت انتخاب اجاره کامیون مناسب برای اسباب کشی:

راهنمای اندازه گیری کامیون حمل اثاثیه برای اجاره :

نوع بار و اثاثیه شامل بارهای سنگین یا سبک و یا نیمه سنگین:

بهترین انتخاب کامیون حمل اثاثیه منزل برای اسباب کشی :

# انواع تریلی ها در اسباب کشی منزل اصفهان چیست :

نتیجه گیری در باره ی اسباب کشی اصفهان :

انواع کامیون اسباب کشی در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

کرایه کردن کامیون برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان

مهم بودن کامیون ها برای حمل اثاثیه منزل اصفهان

اهمیت ابعاد کامیون برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان

انتخاب درست کامیون برای اسباب کشی و جابجایی لوازم

بسته بندی کردن وسایل و قرار دادن راحت انها در کامیون

ادامه نکات در مورد گذاشتن وسایل و ابزار داخل کامیون

نکات پایانی و سخن اخر در مورد کامیون ها

انواع کامیون اسباب کشی در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

(شرکت حمل اثاثیه منزل اصفهان و یا سایت مدارابار. ) برای اینکه اسباب کشی اسانی داشته باشید باید کامیونه درستی انتخاب کنید.در انتخاب کامیون نباید فقط با چشمتان بزرگی و خوب بودن کامیون را چک کنید .بلکه باید به نکات دیگری نیز توجه کرد.پس در انتخاب کامیون به چشمان خودتان اعتماد نکنید .و به تمام نکاتی که در اینده خواهیم گفت توجه کنید.شماباید بدانید که برای حمل و نقل وسایل منزلتان به چه نوع ماشینی نیاز دارید .در ادامه نکات و خصوصیاتی که یک کامیون حمل اثاثیه باید داشته باشد گفته میشود .ان متن رابا دقت بخوانیدو در انتخاب کامیون خود خیلی دقت داشته باشید.(پس با شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان تماس بگیرید و یا به سایت  modarabar سر بزنید.)

کرایه کردن کامیون برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شرکت های حمل اثاثیه منزل اصفهان علاوه بر توجه به اندازه کامیون میتوانند مقداربار شما را تخمین بزنند. وبه شما بگویند برای جابجایی لوازم منزلتان به چه نوع کامیونی احتیاج دارید . به عنوان مثال کامیونی بااندازه ی ۲۰ فوت مکعب ابزارو لوازم سه اتاق رادر خودجای دهد.ولی این اعداد تقریبیست و اندازه و سایز کامیون به نوع لوازم منزل شما بستگی دارد. وبا توجه به اندازه وسایل ونوع انها کامیون مشخص میشود. ولی اگرشما فقط یک دست مبلمان یا یک میز نهار خوری کوچک دارید. برای حمل این لوازم به کامیون کوچک تری نیازدارید(شرکت حمل اثاثیه منزل  در اصفهان.)

مهم بودن کامیون ها برای حمل اثاثیه منزل اصفهان

(با شرکت حمل اثاثیه منزل اصفهان تماس بگیرید.)شما بدون کرایه کردن کامیون نمیتوانید لوازم منزلتان را از مکانی به مکان دیگر ببرید. پس کرایه کامیون اهمیت زیادی در اسباب کشی دارد ولی بااین وجود برای کرایه کامیون باید هزینه پرداخت کنید.کرایه کردن کامیون با سایز و ابعاد مناسب مسعله ی خیلی مهمی است. زیرا اگر کامیون بزرگ تری نسبت به وسایل منزلتان بگیرید. باید هزینه ی اضافه ای بپردازید پس باید اندازه کامیون متناسب با وسایل منزلتان باشد. شما باید کامیونی کرایه کنید که برای حمل وسایل شما کوچک نباشد. ولی درعین حال بزرگ هم نباشدزیرا اگر کامیون فضای خالی داشته باشد وسایل شما اسیب میبیند.(شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان شرکتی خوب است که میتواند در انتخاب کامیون به شما کمک کند.)

همانطور که در شکل ۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهان میبینید

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اهمیت ابعاد کامیون برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان

(شرکت حمل اثاثیه منزل اصفهان و سایت مدارابار) اندازه ی هر کامیون با کامیون دیگر متفاوت است. و هر کامیون برای بردن لوازم و وسایل مشخصی ساخته شده است. شرکت های بزرگ مانند شرکت مدارابار دارای ده ها کامیون برای حمل اثاثیه است . تنوع کامیون ها به خاطره این است که هرکامیونی متناسب باوسایل وابزار خانه مشتری ها استفاده میشود.محیط داخل کامیون از سقف تا کف محاسبه میشود. که واحد ان نیزمتر مکعب است .هر کامیونی که شما کرایه میکنید باید تمام قسمت های کامیون باوسایل شما پر شود. ولی بیشتر افرادی که کامیون کرایه میکنند نمیتوانند ان را کامل پر کنند و فضا خالی میماند.(شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان ویا سایتmodarabar  شرکتی در زمینه اسباب کشی منازل.)

انتخاب درست کامیون برای اسباب کشی و جابجایی لوازم

(با شرکت حمل اثاثیه منزل اصفهان تماس بگیرید. )شما برای اینکه یک کامیون خوب اننخاب کنیدباید با نوجه به تعداد وسایل خودتان نوع کامیون را مشخص کنید.بهترین کاراین است که با توجه به تعداد اتاق هایتان ومقدار وسایلی که داخل ان دارید. کامیون خود راانتخاب کنید.یا اگر در این کار مشکل دارید از شرکت باربری کمک بگیرید این شرکت ها میتوانند. با چند سوال مقدار بار شما را حدس بزنند وکامیونی مناسب برای شما انتخاب کنند. برای مثال اگرتعداد مبل هایتان زیاد باشد ان ها حجم با را بیشتر میکنند. و یک کامیون دیگربرای شما انتخاب میکنند.(شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان شرکتی برای باربری است.)

بسته بندی کردن وسایل و قرار دادن راحت انها در کامیون

(شرکت حمل اثاثیه منزل اصفهان شرکتی در زمینه حمل اثاثیه و اسباب کشی.)فرض کنید یک مغازه ی بزرگ بخواهد اسباب کشی کندو ازجایی به جای دیگرمنتقل شود. کاملا مشخص است کامیونی که این مغازه بایدکرایه کند با کامیونی که برای یک مغازه کوچک باید کرایه شود. متفاوت است حال برای جابجایی اسانتر وسایل وچیدن انها در کامیون بهتر است وسایل را بسته بندی کنیم. برای جابجایی مبلمان بهتراست که لوازم مبلمان را ازهم جدا کنیم.و انها رابه صورت مجزا حمل کنیم.این کار به حداکثر رساندن محیط داخل کامیون کمک میکند و کامیون پر میشود.(شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان)

ادامه نکات در مورد گذاشتن وسایل و ابزار داخل کامیون

(با شرکت حمل اثاثیه منزل اصفهان تماس بگیرید.) جداکردن لوازم مبلمان از هم دیگر به شماکمک میکند که انها را راحت تر جابجا کنید. واز وزن سنگین ان بکاهیدبرای مثال شمامیتوانید پایه های میزناهار خوری از وزن ان بکاهید. و ان را اسان جابجا کنید در مرحله ی بعد تمام کشوهای کمدهارا جداکرده. و انهارا به صورت مجزاداخل کامیون بچینید که هم وزن کمدها سبک تر شود. هم جابجایی انها راحت تر شود.درزمان چیدن وسایل داخل کامیون هابهتر است وسایل کوچک را بالای مبلمان ها قرار دهید. که از خردشدن و یاشکستن انها جلو گیری کنید.(شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان یک شرکت عالی در این زمینه.)

حمل اثاثیه منزل اصفهان

شکل ۲حمل اثاثیه منزل اصفهان

نکات پایانی و سخن اخر در مورد کامیون ها

(شرکت حمل اثاثیه منزل اصفهان یا سایت مدارابار.)برای اسباب کشی ابتدا سنگین ترین لوازم را جابجا کنید .و بعد از ان سراغ وسایل و ابزارکوچک وسبک بروید. برای مثال ابتدایخچال و لباس شویی و … شروع کنید. وسپس سراغ قوه ساز و … بروید .لوازم بزرگ و سنگین را پایین کامیون ها بگذارید. که وسایل کوچک شمارا خردنکند برای اینکه کامیون فضایه خالی نداشته باشد. و از تمام فضای ان استفاده کنید وسایل رابه صورت عمودی بگذارید که فضای کمتری را اشغال کند. برای اینک تخت خواب هاخراب نشود از پتو استفاده کنید. این کارباعث میشود لوازم شما اسیب نبیند.(با شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان تماس بگیرید و یا به سایت modarabar  سر بزنید.) modarabar.ir

ایا کامیون ها با یکدیگر فرق دارند؟

بله تمام کامیون ها با یکدیگر فرق دارند

برای اسباب کشی باید از چه نوع کامیون هایی استفاده کرد؟

باید با توجه به وسایل و ابزار خود نوع کامیون را مشخص کنید

از چه کسی برای انتخاب کامیون مناسب برای اسباب کشی کمک بگیریم؟

از خود شرکت هایی که کارشان اسباب کشی است میتوان کمک گرفت

با توجه به بررسی­های انجام شده، هر نوع کامیون مختص انجام فعالیت­های خاصی طراحی شده. که براساس وزن و نوع باری که حمل می­کند،­ متفاوت خواهد بود.

در این مقاله با انواع کامیونت های باربری و دسته بندی آنها آشنا خواهیم شد. و در انتها می­توانید متناسب با نوع وسایل و مقدار بار، بهترین و بصرفه­ ترین کامیون را برای اثاث­کشی به منزل جدید انتخاب کنید.

بهترین کامیون­ها مخصوص اثاث­کشی منزل:

الف) بهترین وسیله نقلیه برای اثاث­کشی سوییت یا منزل یک خوابه: کمترین ظرفیت حمل بار متعلق به وانت هاست. که در حدود ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ کیلوگرم، متناسب با نوع وانت متغیر خواهد بود. از انواع وانت به ترتیب ظرفیت می­توان به وانت پراید (محصول سایپا)، وانت پیکان، وانت آریسان ایرانخودرو یا وانت نیسان اشاره نمود.

توجه داشته باشید جابجایی بار بیش از حد مجاز هر وسیله نقلیه، بسیار خطرناک و غیرقانونی خواهد بود. در نتیجه اگر وسایل کمی دارید (مثلا چند تخته فرش و کارتن با گاز ، یخچال و میز و صندلی ) از وانت استفاده کنید. در غیر این صورت فقط بخشی از وسایل منزل را با وانت جابجا کنید. اگر به وسایل نقلیه بزرگتر دسترسی ندارید، می­توانید در چندین نوبت به کمک وانت اثاث­کشی منزل را انجام دهید.

البته از نظر ایمنی بار و سرعت انتقال، وانت با خاور اصلا قابل مقایسه نیست. و احتمال آسیب دیدن وسایل خصوصا در مسافت­های طولانی بسیار بالاست.

(حمل اثاثیه منزل در اصفهان، حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران و کل نقاط ایران با مدارابار

 با ما همراه باشید… (Modarabar) لوگوی مدارابار

ب) بهترین وسیله نقلیه برای اثاث­کشی منزل یک خواب به بالا:

بهترین ماشین برای اثاث­کشی­های خانگی، کامیون­ها یا اصطلاحا (خاورها) می­باشند. آنها برای حمل بارهای بیشتر از دو تن بهترین گزینه محسوب می­شوند و حداکثر شش تن ظرفیت بارگیری دارند.

جابجایی کل اثاثیه یک منزل متوسط برای آنها فقط با یک بارگیری میسر خواهد بود.

ج) وسایل نقلیه فوق سنگین جهت بارهای بالای شش تن:

این ماشین­ها عموما کالاهای تجاری با حجم بسیار بالا را جابجا می­کنند. شاید شما آنها را با اسم تریلی هجده چرخ شنیده باشید. آنها در حدود ۲۰ الی ۴۰ تن ظرفیت حمل بار داشته و حتی انواع دیگر آنها یا ۱۰۰ تن قابلیت حمل بار دارند. در ادامه به معرفی انواع کامیونت­ها بصورت تخصصی خواهیم پرداخت.

(حمل اثاثیه منزل در اصفهان، حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران و کل نقاط ایران با مدارابار

 با ما همراه باشید… (Modarabar)

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل اصفهان

چطور بهترین کامیون اثاث­کشی را انتخاب کنیم؟

مهمترین معیار انتخاب کامیون اثاث­کشی، حجم وسایل منزل است. اکثرا باربری­های حرفه­ای، به کمک متراژ منزل و تعداد اتاق­ها، حجم و وزن وسایل را تخمین می­زنند! البته این امر به کمک تجربه و تخصصی که در این زمینه دارند امکان پذیر است.

ولی با توجه به اینکه مقداری فضای خالی در کامیون بهتر از کمبود فضا می­باشد. باید با دیدگاه بدبینانه مقدار فضای لازم را تخمین بزنید تا با کمبود جا مواجه نشوید. البته نحوه چینش بار در کامیون تاثیر بسیار زیادی در استفاده از فضای کامیون دارد.

در نتیجه بکارگیری یک شرکت باربری معتبر و کارآزموده از کلیدی ترین نکات اثاث­کشی خواهد بود و از اتلاف زمان و هزینه جلوگیری خواهد کرد.

(حمل اثاثیه منزل در اصفهان، حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران و کل نقاط ایران با مدارابار

 با ما همراه باشید… (Modarabar)

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

شکل ۲ حل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

تاثیر مشخصات مسیر بر زمان، کیفیت و هزینه اثاث­کشی:

یکی از فاکتورهای اساسی موثر بر هزینه­های حمل و نقل، طول مسیر می­باشد. در صورتی که طول مسیر زیاد باشد اصلا بصرفه نیست در چندین نوبت اثاث­کشی کنید. از طرفی ماشین­های کوچکتر با سرعت بیشتری حرکت می­کنند.

شرکت­های باربری بخاطر تجربه و تخصصی که در این زمینه دارند می­توانند به شما کمک شایانی کنند. البته جمع­آوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل شخصی اصلا خالی از لطف نخواهد بود.

(حمل اثاثیه منزل در اصفهان، حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران و کل نقاط ایران با مدارابار

با ما همراه باشید… Modarabar))

 

 انواع خاورهای موجود در بازار براساس کاربرد و ظرفیت:

۱-خاور روباز

کامیونت های رو باز اولین نوع کامیونت و خاور هستند. زمانی که بار حساسیت کمتری دارد و نیاز به مراقبت­های ویژه ندارد، از این خاورها استفاده می­شود. مواردی مثل حمل میوه و تره بار، مصالح ساختمانی، فلزات و غیره.

۲-خاور مسقف

این کامیونت­ها به روکش­های پارچه ای یا سقف­های فلزی مجهز شده و گزینه های مناسبی برای محافظت از بار می­باشند. معمولا به کمک موکت و تجهیزات ضربه گیر، از ابزار و وسایل داخل کامیون محافظت می شود.

بارهایی که در خاورهای مسقف قرار می گیرند عموما وسایل حساسی هستند که به مراقبت بیشتری نیاز دارند. مانند: مبلمان، وسایل منزل، لوازم اداری و غیره.

شکل ۲ حل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

۳-خاور کمپرسی

خاورهای کمپرسی، به جک هیدرولیکی مجهز می باشند. وظیفه این جک­ها بلند کردن کابین و سرازیر کردن بار از انتهای کابین می­باشد. این خاورها در جابجا کردن مصالح ساختمانی مثل شن، ماسه و سنگریزه نقش مهمی ایفا می کنند.

۴-خاور بغل بازشو

وسایلی که دارای ابعاد خاص هستند یا اصطلاحا (بدبار) گفته می­شوند همچون مبلمان و بعضی اثاثیه اداری باید به شیوه عرضی بارگیری شوند. خاورهای بغل بازشو مجهز به درب هایی در بغل کامیون هستند که این امر را بسیار سریعتر و ساده­تر می­سازند.

۵-خاور یخچالی

خاورهای یخچالی همانطور که از نامشان پیداست به یک سردخانه مجهزند که قابلیت تنظیم دمای داخل کابین را برای کاربر فراهم می­کند. درصورتی که مواد فاسد شدنی مثل گوشت، مواد منجمد و غیره را حمل می­کنید، این کامیونت ها بهترین گزینه برای شما خواهند بود. خصوصا اگر در هوای شرجی و مسافت­های طولانی رانندگی می­کنید.

۶-کامیون مخلوط‌کن (میکسر)

کاربرد اصلی این ماشین­ها در صنایع ساختمانی می­باشد.

چراکه مخازن آنها مخصوص حمل و مخلوط کردن ملات بوده و از سفت شدن آن جلوگیری خواهد کرد.

این امر به کمک مخرن گردان پشت کامیون انجام می­شود. بعضی از آنها با دور کند کار می­کنند. (در حدود ۲ تا ۵ دور در دقیقه) و بعضی با دور تند بتن را مخلوط می­کنند. (حدودا ۷ تا ۱۳ دور در دقیقه)

نتیجه گیری

در نتیجه، انتخاب صحیح خاور، متناسب با مورد استفاده، حجم بار و ملاحضات اقتصادی تاثیر بسزایی در کاهش زمان و صرفه جویی در هزینه ها خواهد داشت. البته صرفه­جویی باید بدون حذف فاکتورهای اساسی مثل افراد با تجربه و امکانات ضروری صورت گیرد. فراموش نکنید که احتیاط شرط عقل است.

(حمل اثاثیه منزل در اصفهان با مدارابار، حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران و کل نقاط ایران (Modarabar)

Modarabar.ir

 # ۴ مورد در باره ی انتخاب ایسوزو اسباب کشی منزل

حمل اثاثیه منزل و وسایل اداری اسباب کشی اصفهان:

حمل اثاثیه منزل اصفهان اصلی ترین سرویس باربری مدارابار است که با توجه به مشکلاتی که در حین اسباب کشی منزل اصفهان به وجود می آید تجربه modarabar می تواند کمک شایانی به شما همشهریان عزیز کند تا بدون هیچ گونه مشکلی اسباب کشی را انجام دهید. با تلاش برای ارائه بهترین نوع سرویس در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل و باربری به همشهریان گرامی بوده است. می توانید برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل اصفهان و وسایل اداری خود با ما تماس بگیرید تا با ارائه به روز ترین سرویس ها و خدمات بسیار نوین در زمینه اسباب کشی به شما عزیزان کمک نماییم.

ابعاد کامیون حمل اثاثیه منزل در حمل اثاثیه منزل:

هر کامیون قادر به بارگیری و ذخیره سازی مقدار مشخصی از وسایل می باشد که اندازه های آن معمولا بر حسب متر مکعب محاسبه می شود. برای مشاهده ماشین حمل بار به شکل ۱ حمل اثاثیه منزل اصفهان دقت کنید.

این اندازه گیری شامل تمام فضای باز از منطقه ذخیره سازی بار در کامیون را از کف تا سقف میباشد. کامیون حمل اثاثیه منزل اصفهان کمی بیشتر از آنچه شما انتظار دارید، در یک اسباب کشی منزل اصفهان و باربری اسباب منزل موفقیت آمیز تاثیر گذار است. برای انتخاب صحیح  فضای کامیون حمل اثاثیه منزل می توانید با  شرکت های اجاره دهنده ماشین حمل بار مشورت نمایید.

این شرکت ها میزان اموال شما را بررسی کرده و بر اساس آن ماشین حمل اثاثیه را به شما اجاره می دهند.

حمل اثاثیه منزل اصفهان modarabar

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل اصفهان

# اهمیت انتخاب اجاره کامیون مناسب برای اسباب کشی:

اجاره کامیون برای آحاد مردم بسیار حایز اهمیت میباشد، اما این همیشه به آن اندازه که شما فکر می کنید آسان نیست و عدم انتخاب درست کامیون اسباب کشی منزل اصفهان می تواند منجر به یک فاجعه در حمل و نقل اسباب و اثاثیه شود. به عنوان مثال، اگر یک کامیون را با فضای ذخیره سازی کمتر نسبت به میزان وسایل و نوع اموال تان انتخاب کنید، باید کامیون را تخلیه کنید.

و ماشین باربری اصفهان یا کامیون حمل بار بزرگتری را اجاره کنید. یا تصمیم بگیرید که چند راهکار دشوار را انتخاب کرده و انجام دهید، مانند حذف برخی از موارد که لزوم کمتری جهت ارسال بار به خانه جدید دارند. و برعکس اگر برای حمل اثاثیه منزل اصفهان فضای انتخابی کامیون ویا ایسوزوی مورد نظر زیاد باشد نیز احتمال آسیب رسیدن به وسایل خانه زیاد میباشد.

راهنمای اندازه گیری کامیون حمل اثاثیه (ماشین باربری اصفهان )برای اجاره :

در حمل اثاثیه منزل اصفهان برای انتخاب ماشین حمل اثاثیه یک قاعده کلی وجود دارد.  که برای هر اتاق حدود ۳ فوت مکعب فضای اختصاص داده شود. با استفاده از این قاعده، اجاره کامیون ۲۴ کیلوگرمی بایست. بتواند فضای کافی برای ذخیره سازی و بارگیری هشت اتاق دارای وسایل کامل و مورد نیاز را تامین کند. البته این محاسبات تقریبی است و نمیتوان به طور یقین به این مطلب اشاره کرد. در مدارابار  modarabar با ماهمراه باشید.

نکته ای دیگر: در پایان روز، احتیاط را رد کنید. و یک کامیون حمل اثاثیه را که کمی بیشتر از برآورد شماست اجاره کنید. و تا اسباب کشی وسایل شما کمتر دچار آسیب دیدگی شود. و کارآمدتر انجام شود.

نوع بار و اثاثیه شامل بارهای سنگین یا سبک و یا نیمه سنگین:

مسافت میان مبدا و مقصد  جابجایی درون شهری و بین شهری زمان تحویل بار  نوع مسیر و جاده انتخاب شده میان مبدا و مقصدو سایر موارد….

به طور معمول اگر قصد ارسال بار به شهرستان های دیگر را دارید و مسافت اسباب کشی طولانی است بهتر است از انواع سرپوشیده ماشین ها استفاده کنید. این کار امنیت بار شما را به میزان زیادی افزایش می دهد. و راننده نیز با اطمینان خاطر بیشتری می تواند روی رانندگی خود تمرکز کند.

بهترین انتخاب کامیون حمل اثاثیه منزل برای اسباب کشی :

انتخاب کامیون مناسب در حمل اثاثیه منزل اصفهان بسیار حایز اهمیت میباشد. پس برای انتخاب این موضوع بسیار دقت کنید. چون انتخاب ماشین حمل بار بسیار مهم است. شکل ۲ اسباب کشی منزل اصفهان را نشان میدهد.

# انواع تریلی ها در اسباب کشی منزل اصفهان چیست :

 • تریلی کفی
 • تریلی ترانزیت
 • تریلی لبه دار
 • تریلی کمپرسی
 • تریلی بغل بازشو
 • تریلی یخچالی
 • تریلی تیغه
 • تریلی ۴۰ فوت
 • تریلی ۲۰ فوت
اسباب کشی منزل اصفهان مدارابار

شکل ۲ اسباب کشی منزل اصفهان

نتیجه گیری در باره ی اسباب کشی اصفهان :

یک اسباب کشی آسان و بدون دغدغه نیازمند داشتن اطلاعات کامل و مفید در مورد اسباب کشی منزل اصفهان است. اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، در صورت تمایل میتوانید با ما همراه شوید و با ماشین های باربری مناسب بتوانیم در خدمت شما باشیم.

با modarabar یک اسباب کشی منزل اصفهان آسان و بدون دردسر را در حمل اثاثیه منزل اصفهان تجربه کنید. شما میتوانید از طریق این لینک به صورت آنلاین قیمت اسباب کشی خود را استعلام بگیرید.

مقدمه ای در باره ی نیسان اسباب کشی :

حجم بار برای ماشین اسباب کشی منزل اصفهان :

کامیون های مسقف فلزی در اسباب کشی اصفهان :

وزن بار برای ماشین باربری در حمل اثاثیه اصفهان:

موقعیت منزل جدید در اسباب کشی اصفهان و سایر شهرها :

انواع تریلی ها در اسباب کشی منزل اصفهان:

میزان بودجه و ماشین باربری در حمل اثاثیه منزل اصفهان:

نتیجه گیری در باره ی اسباب کشی اصفهان :

انواع ماشین حمل بار مدارابار :

کامیون ها یا ماشین های حمل بار انواع مختلفی دارند. در به طور کلی این ماشین ها برای جا به جایی های زمینی بار استفاده می شود.این ماشین های باری را بسته به نوع کاربری ، ظرفیت ، نوع حمل و … میتوان دسته بندی کرد.  ظرفیت این ماشین های باربری معمولا از۴ تن به بالا است.

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل در اصفهان  را به شما پیشنهاد می دهیم .

اسباب کشی منزل دراصفهان تخصص ماست .

 

معرفی شرکت مدارابار و انواع ماشین های باربری آن :

ماشین های ویژه برای حمل بار ازنکات مهمی است که برای حمل اثاثیه در این شرکت به آن توجه می شود.یهتر است برای حمل هر نوع بار ماشین مناسب را انتخاب کنیم. باید بارهای مورد نظر با انواع کامیون حمل بار تناسب داشته باشد. شرکت ما یکی از تخصصی ترین شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان است.

اسباب کشی منزل دراصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان modarabar

شکل ۱:اسباب کشی منزل دراصفهان

به طور کلی کامیون ها یکی از دسته های ماشین های باربری هستند این ماشین ها نوعی وسیله دارای موتور برای جابه جایی بار هستند. این وسیله می تواند بارهای سنگین و صنعتی را جابجا کند.

انواع خدمات اسباب کشی منزل دراصفهان :

شرکت ما با انواع ماشین های حمل باراماده ارائه خدمات جابه جایی به سراسر ایران است.

با داشتن گواهی بارنامه معتبر در صورت به وجود آمدن هر نوع حادثه خسارات شما را پرداخت خواهیم کرد.

اسباب کشی منزل دراصفهان (modarabar) تخصص ماست.

صفر تا صد جایه جایی های خود را به ما بسپارید. با داشتن پرسنل متخصص در امر بسته بندی ، شما را اسوده خاطر میسازیم.

برای جابه جایی وسایل باشگاه های ورزشی و اداره جات ، مدارس و … از انواع کامیون های باری میتوانید استفاده کنید.

مناسب ترین روش حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به شما پیشنهاد میدهیم .

دسته بندی انواع ماشین باربری :

با اندکی جست و جو در فضای مجازی انواع دسته بندی ماشین های باری را پیدا میکنید. در ادامه مطلب میخواهیم شما را با انواع این ماشین ها اشنا سازیم . انتخاب ماشین مناسب هم از جمله عوامل تسهیل کننده ی اسباب کشی است.

اسباب کشی منزل دراصفهان  (modarabar) تخصص ماست.

اسباب کشی منزل دراصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان modarabar

شکل ۲: حمل اثاثیه منزل در اصفهان

انواع کامیون برحسب ظرفیت :

اولین نکته ای که برای انتخاب کامیون باید به آن توجه کنید ظرفیت قابل حمل آن ماشین است . خوب است بدانید که براساس وزن بار ماشن های مختلف به شما پیشنهاد می شود.

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به شما پیشنهاد میدهیم .

 

وانت بار :

این وسیله برای حمل بار های سبک و کم حجم کاربرد دارد. از این وسیله نمیتوان برای جابه جایی تجهیزات صنعتی و سنگین استفاده کرد.

وانت نیسان :

اغلب نیسان ها بارهایی تا وزن ۲ تن را میتوانند حمل کنند.

خاور :

خاورها ظرفیت حمل بار ۳ الی ۶ تن را دارند. این وسیله باربری نسبت به نبسان قابلیت حمل بار بیشتری دارد. و برای مسافت های طولانی به کار گرفته می شود.

کامیون تک محوره :

این وسیله نقلیه که به کامیون تک معروف است ظرفیت حمل تا ۱۰ تن را دارد. این ماشین انتخاب مناسبی برای حمل تجهیزات صنعتی و نیمه صنعتی است .

کامیون دو محوره :

این ماشین ها معروف به کامیون جفت هستند که تا ۱۵ تن را میتوانند جابه جا کنند.

اسباب کشی منزل دراصفهان (مدارابار) تخصص ماست.

 

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به شما پیشنهاد میدهیم .

کشنده ها :

نام دیگرشان تریلی یا بارکش است که بارهای بالاتر از ۱۵ تن را با آن جا جابه جا میکنند. حداکثر وزن مجاز برای جابه جایی با این ماشین ها ۲۲ تن است.

انواع کامیون برحسب نوع اتاق و کاربری :  

دسته بندی دیگری که برای انواع کامیون میتوان لحاظ کرد برحسب نوع اتاق آن هاست. در زیر این دسته بندی را مورد برسی قرار میدهیم.

اسباب کشی منزل دراصفهان (مدارابار) تخصص ماست.

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل در اصفهان (modarabar) را به شما پیشنهاد میدهیم .

 

کامیون اتاق‌دار:

کامیونی با دیوار های ۵/۱ متری برای حمل میوه و تره بار ، انواع خشکبار و …است.

البته برای حمل مصالح ساختمانی هم از این ماشین استفاده می شود.

کامیون بغلدار :

دیواره های مقاوم ۸۰ سانتی این ماشین را برای حمل بارهای لیفتراک مناسب ساخته است. در واقع دیواره های کناری آن باز میشوند.

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به شما پیشنهاد میدهیم .

کامیون فاقد دیواره :

همانطور که از اسمش معلوم است دیواره ندارد. برای حمل وسایلی چون : خودروهای سنگین ، انواع سنگ و … به کار می رود.

اسباب کشی منزل دراصفهان تخصص ماست.

نیسان و وانت اسباب کشی

مقدمه ای در باره ی نیسان اسباب کشی :

ماشین باربری یکی از کاربردی‌ترین تجهیزات مهم در زمینه اسباب کشی منزل اصفهان است. بیشتر افراد برای انجام اسباب کشی، از وانت نیسان کمک می‌گیرند. وانت نیسان از نظر فنی، یک ماشین ایده‌آل برای حمل اثاثیه منزل اصفهان است. قدرت کشندگی و مصرف سوخت بهینه آن باعث شده است این خودرو جزو اتوبار اقتصادی قرار بگیرد. شکل ۱حمل اثاثیه منزل اصفهان میتوانید مراجعه کنید.

بامدارابار modarabar میتوانید ماشین مناسب خود را انتخاب کنید.

قدرت بالای موتور نیسان، برای حمل بار در هر آب و هوایی بسیار مناسب است. جالب است بدانید، وانت نیسان توانایی حمل بار تا وزن ۳.۵ تن را دارد. بنابراین، این ماشین گزینه بسیار خوبی برای حمل اثاث آشپزخانه محسوب می‌شود. نیسان وانت محفظه باری کوچکی دارد. بنابراین، این ماشین برای حمل اثاثیه سبک و کوچک بسیار مناسب است.

حمل اثاثیه منزل اصفهان modarabar

حجم بار برای ماشین اسباب کشی منزل اصفهان :

میزان حجم بار شما ارتباط مستقیم با ماشین باربری دارد؛ هر چه بار شما حجیم تر باشد به خودروی باربری بزرگتری برای حمل بار نیاز دارید.

نکته ای که مینوان در حمل اثاثیه منزل اصفهان  اشاره کرد این است که وسیله نقلیه مناسب میتواند تعداد دفعات رفت و آمد شما را کمتر کند. و در مصرف $ هزینه صرفه جویی کند.

کامیون های مسقف فلزی در اسباب کشی اصفهان :

کامیونت های مسقف فلزی دارای ابعاد خاصی هستند و باید متناسب با حجم بار شما باشند. ارتفاع کابین باید به اندازه ای باشد تا اقلام بزرگ شما همانند یخچال داخل آن قرار گیرد. همچنین ارتفاع کابین از سطح زمین باید در حد استانداردی باشد تا بارگیری راحت تر انجام شود. وجود کابین مسقف از سرقت لوازم منزل شما نیز جلوگیری میکند.

به این نکته باید توجه کنید که ماشین انتخابی در اسباب کشی منزل اصفهان متناسب با حجم وسایل باشد. در حمل اثاثیه منزل اصفهان دقت داشته باشید که فضای داخلی کامیون نیز بیشتر از حد وسایلتان نباشد. زیرا امکان دارد درحمل اثاثیه منزل وسایل تکون بخورند و باعث خرابی یا شکستن شوند.

وزن بار برای ماشین باربری در حمل اثاثیه اصفهان:

هر نوع ماشین باربری ظرفیت محدودی دارد و باید متناسب با ظرفیتش حمل اثاثیه منزل اصفهان را انجام دهد.

برای اسباب کشی منزل اصفهان باید به این توجه کرد که ماشین بابری را متناسب با وسایلتان انتخاب کنید که از چند مورد جلوگیری شود:

رفت و آمد کمتر

$ هزینه کمتر

درصد شکستن وسایل کمتر شود

زمان کمتر در حمل اثاثیه منزل اصفهان و …

تمام سعی ما در مدارابار modarabar این است که اطلاعات مفید و کاربردی را در مورد اثاث کشی را خدمت شما ارائه کنیم.

موقعیت منزل جدید در اسباب کشی اصفهان و سایر شهرها :

موقعیت خانه جدید شما در انتخاب نوع ماشین حمل اثاثیه منزل اصفهان میتواند بسیار تاثیر گذارباشد. به عنوان نمونه اگر منزل جدید شما در کوچه ای با عرض کم باشد، قطعا ماشین باربری بزرگ قادر به ورود آن نمیباشد. هر چه خودروی حمل بار در موقعیت نزدیک تری نسبت به خانه جدید پارک شود، تخلیه و جا به جایی اثاثیه منزل ساده تر خواهد شد. و زمان تخلیه بار نیزکاسته میشود. برای تماشا عکس در باره ی اسباب کشی بهشکل ۲ اسباب کشی منزل اصفهان مراجعه کنید.

انواع تریلی ها در اسباب کشی منزل اصفهان:

 • تریلی کفی
 • تریلی ترانزیت
 • تریلی لبه دار
 • تریلی کمپرسی
 • تریلی بغل بازشو
 • تریلی یخچالی
 • تریلی تیغه
 • تریلی ۴۰ فوت
 • تریلی ۲۰ فوت
اسباب کشی منزل اصفهان مدارابار

میزان بودجه و ماشین باربری در حمل اثاثیه منزل اصفهان:

هزینه کرایه خودروهای سنگین از وسایل نقلیه سبک ، بیشتراست. بنابراین هنگام اسباب کشی منزل اصفهان به مقداربودجه خود توجه داشته باشید. البته اگر بار شما حجم زیادی دارد بهتر است از ماشین باربری بزرگتر استفاده کنید تا هزینه اضافی بابت رفت و آمد های چندین باره را نپردازید.

 نتیجه گیری در باره ی اسباب کشی اصفهان :

یک اسباب کشی آسان و بدون دغدغه نیازمند داشتن اطلاعات کامل و مفید در مورد اسباب کشی منزل اصفهان است. اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، در صورت تمایل میتوانید با ما همراه شوید و با ماشین های باربری مناسب بتوانیم در خدمت شما باشیم.

با مدارابارmodarabar یک اسباب کشی منزل اصفهان آسان و بدون دردسر را در حمل اثاثیه منزل اصفهان تجربه کنید. شما میتوانید از طریق این لینک به صورت آنلاین قیمت اسباب کشی خود را استعلام بگیرید.

چکیده مقاله:

با توجه به بررسی­ های انجام شده، هر نوع کامیون مختص انجام فعالیت­ های خاصی طراحی شده. که براساس وزن و نوع باری که حمل می­ کند،­ متفاوت خواهد بود. در نتیجه انتخاب بهترین کامیون اثاث کشی از اتلاف وقت و هزینه های اضافی تا حد زیادی  جلوگیری کرده و سلامت وسایل شما را تضمین می کند.

(حمل اثاثیه منزل در اصفهان، حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران و کل نقاط ایران با مدارابار

 با ما همراه باشید… (Modarabar) مدارابار

مقدمه:

در این مقاله با انواع کامیونت های باربری و دسته بندی آنها آشنا خواهیم شد. و در انتها می­ توانید متناسب با نوع وسایل و مقدار بار مورد نظر، بهترین و بصرفه ­ترین کامیون را برای اثاث­ کشی به منزل جدیدتان انتخاب کنید.

با ما همراه باشید…مدارابار

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

حمل اثاثیه منزل در اصفهان ۱

بهترین کامیون­ ها مخصوص اثاث ­کشی منزل کدامند؟

الف) بهترین وسیله نقلیه برای اثاث ­کشی سوییت یا منزل یک خوابه:

کمترین ظرفیت حمل بار متعلق به وانت هاست. آنها در حدود ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ کیلوگرم، متناسب با نوع ماشین، ظرفیت حمل بار دارند. از انواع وانت به ترتیب ظرفیت، می­ توان به وانت پراید (محصول سایپا)، وانت پیکان، وانت آریسان ایرانخودرو، یا وانت نیسان اشاره نمود.

توجه داشته باشید جابجایی بار، بیش از حد مجاز هر وسیله نقلیه، بسیار خطرناک و غیرقانونی خواهد بود. در نتیجه اگر وسایل کمی دارید (مثلا چند تخته فرش، کارتن، گاز ، یخچال، میز و صندلی ) از وانت استفاده کنید. در غیر این صورت فقط بخشی از وسایل منزل را با وانت جابجا کنید. اگر به وسایل نقلیه بزرگتر دسترسی ندارید، می­ توانید در چندین نوبت به کمک وانت اثاث ­کشی منزل را انجام دهید.

البته از نظر ایمنی بار و سرعت انتقال، وانت با خاور اصلا قابل مقایسه نیست. و احتمال آسیب دیدن وسایل، خصوصا در مسافت ­های طولانی بسیار زیاد خواهد بود.

(حمل اثاثیه منزل در اصفهان، حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران و کل نقاط ایران

 با ما همراه باشید…

ب) بهترین وسیله نقلیه برای اثاث ­کشی منزل یک خواب به بالا:

بهترین ماشین برای اثاث­ کشی­ های خانگی، کامیون­ها یا اصطلاحا (خاورها) می­ باشند. آنها برای حمل بارهای بیشتر از دو تن بهترین گزینه محسوب می­شوند و حداکثر شش تن ظرفیت بارگیری دارند.

جابجایی کل اثاثیه یک منزل متوسط برای آنها فقط با یک بارگیری میسر خواهد بود.

ج) وسایل نقلیه فوق سنگین جهت بارهای بالای شش تن:

این ماشین­ ها عموما کالاهای تجاری با حجم بسیار بالا را جابجا می ­کنند. شاید شما آنها را با نام تریلی هجده چرخ بشناسید. آنها در حدود ۲۰ الی ۴۰ تن ظرفیت حمل بار داشته و حتی انواع دیگر آنها تا ۱۰۰ تن قابلیت حمل بار دارند. در ادامه به معرفی انواع کامیون ­ها بصورت تخصصی خواهیم پرداخت.

(حمل اثاثیه منزل در اصفهان، حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران و کل نقاط ایران

 با ما همراه باشید…

حمل اثاثیه منزل در اصفهان ۱

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران ۱

چطور بهترین کامیون اثاث­ کشی را انتخاب کنیم؟

مهمترین معیار انتخاب کامیون اثاث­ کشی، حجم وسایل منزل شماست. اکثر باربری­ های حرفه­ ای، به کمک متراژ منزل و تعداد اتاق­ها، حجم و وزن وسایل شما را تخمین می­زنند! البته این امر به کمک تجربه و تخصصی که در این زمینه دارند امکان پذیر است.

ولی با توجه به اینکه مقداری فضای خالی در کامیون بهتر از کمبود فضا می­ باشد. باید با دیدگاه بدبینانه مقدار فضای لازم را تخمین بزنید تا با کمبود جا مواجه نشوید. البته نحوه چینش بار در کامیون تاثیر بسیار زیادی در استفاده از فضای کامیون دارد.

در نتیجه کمک گرفتن از یک شرکت باربری معتبر و کارآزموده از کلیدی ترین نکات اثاث­ کشی خواهد بود و از اتلاف زمان و هزینه های اضافی جلوگیری خواهد کرد.

(حمل اثاثیه منزل در اصفهان، حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران و کل نقاط ایران با مدارابار

 با ما همراه باشید… (Modarabar)

تاثیر مشخصات مسیر بر زمان، کیفیت و هزینه اثاث­ کشی:

یکی از فاکتورهای اساسی موثر بر هزینه­ های حمل و نقل، طول مسیر می­باشد. در صورتی که طول مسیر زیاد باشد اصلا بصرفه نیست در چندین نوبت اثاث­ کشی کنید. از طرفی ماشین­ های کوچکتر با سرعت بیشتری حرکت می­ کنند.

شرکت ­های باربری بخاطر تجربه و تخصصی که در این زمینه دارند می­ توانند به شما کمک شایانی کنند. البته جمع­ آوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل شخصی اصلا خالی از لطف نخواهد بود.

(حمل اثاثیه منزل در اصفهان، حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران و کل نقاط ایران با مدارابار

 با ما همراه باشید… (Modarabar)

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

 انواع خاورهای موجود در بازار براساس کاربرد و ظرفیت:

۱-خاور روباز

کامیونت های رو باز اولین نوع کامیونت و خاور هستند. زمانی که بار حساسیت کمتری دارد و نیاز به مراقبت­ های ویژه ندارد، از این خاورها استفاده می­ شود. مواردی مثل حمل میوه و تره بار، مصالح ساختمانی، فلزات و غیره. این خاورها برای اثاث کشی به هیچ وجه توصیه نمی شوند.

۲-خاور مسقف

این کامیونت­ها به روکش­های پارچه ای یا سقف­های فلزی مجهز شده و گزینه های مناسبی برای محافظت از بار می­باشند. معمولا به کمک موکت و تجهیزات ضربه گیر، از ابزار و وسایل داخل کامیون محافظت می شود.

بارهایی که در خاورهای مسقف قرار می گیرند عموما وسایل حساسی هستند که به مراقبت بیشتری نیاز دارند. مانند: مبلمان، وسایل منزل، لوازم اداری و غیره.

(حمل اثاثیه منزل در اصفهان، حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران و کل نقاط ایران

 با ما همراه باشید…

۳-خاور کمپرسی

خاورهای کمپرسی، به جک هیدرولیکی مجهز می باشند. وظیفه این جک­ها بلند کردن کابین و سرازیر کردن بار از انتهای کابین می­ باشد. این خاورها در جابجا کردن مصالح ساختمانی مثل شن، ماسه و سنگریزه نقش مهمی ایفا می کنند.

۴-خاور بغل بازشو

وسایلی که دارای ابعاد خاص هستند یا اصطلاحا (بدبار) گفته می­ شوند همچون مبلمان و بعضی اثاثیه اداری باید به شیوه عرضی بارگیری شوند. خاورهای بغل بازشو مجهز به درب هایی در بغل کامیون هستند که این امر را بسیار ساده ­تر و سریعتر می­ سازند.

۵-خاور یخچالدار

خاورهای یخچالدار همانطور که از نامشان پیداست به یک سردخانه مجهزند که قابلیت تنظیم دمای داخل کابین را برای کاربر فراهم می­ کند. درصورتی که مواد فاسد شدنی مثل گوشت، مواد منجمد و غیره را حمل می­ کنید، این کامیونت ها بهترین گزینه برای شما خواهند بود. خصوصا اگر در هوای شرجی و مسافت­ های طولانی رانندگی می­ کنید.

۶-کامیون مخلوط ‌کن (میکسر)

کاربرد اصلی این ماشین ­ها در صنایع ساختمانی می­ باشد.

چراکه مخازن آنها مخصوص حمل و مخلوط کردن ملات بوده و از سفت شدن آن جلوگیری خواهد کرد.

این امر به کمک مخرن گردان پشت کامیون انجام می­ شود. بعضی از آنها با دور کند کار می­کنند. (در حدود ۲ تا ۵ دور در دقیقه) و بعضی با دور تند بتن را مخلوط می­ کنند. (حدودا ۷ تا ۱۳ دور در دقیقه)

حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران ۱

نتیجه گیری

در نتیجه، انتخاب صحیح خاور، متناسب با مورد استفاده، حجم بار و ملاحضات اقتصادی تاثیر بسزایی در کاهش زمان و صرفه جویی در هزینه ها خواهد داشت. البته امر صرفه­ جویی باید بدون حذف فاکتورهای اساسی مثل افراد با تجربه و امکانات ضروری صورت گیرد. فراموش نکنید که احتیاط شرط عقل است.

(حمل اثاثیه منزل در اصفهان با مدارابار، حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران و کل نقاط ایران (Modarabar)

Modarabar.ir

ماشین حمل اثاثیه و ویژگی های آن :

انتخاب کامیون با ابعاد مناسب از عوامل مهم برای جا به جایی آسان اثاثیه است. بسیاری از شرکت های حمل اثاثیه حمل بارشما را تضمین میکنند. اما میان حرف تا عمل فاصله ی بسیاری است. در واقع به نظر می آید که تمام وسایل را با ایمنی کامل برایتان جابه جا میکنند. هنگام بارگیری میفهمید که بسیار متفاوت تر از حرف زده شده عمل می شود. برای همین در انتخاب خود بیشتر دقت کنید.

اسباب کشی منزل در اصفهان تخصص ماست. حمل اثاثیه منزل خود را به مابسپارید.

مناسب ترین گزینه ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به شما پیشنهاد میدهیم .

اسباب کشی منزل در اصفهان | ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان modarabar

اندازه و ابعاد کامیون حمل اثاثیه :

هر کامیون معمولا حجم مشخصی را جا به جا میکند. این اندازه برحسب متر مکعب محاسبه می شود.در اندازه بیان شده از سقف تا کف را به عنوان فضا در نظر میگیرند. چنان چه افراد متخصص بارها را بسته بندی کنند میتوان از فضا استفاده بهینه کرد.

مناسب ترین گزینه ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به شما پیشنهاد میدهیم .

اسباب کشی منزل در اصفهان تخصص ماست.

 

بنابراین افراد بی تجربه نمیتوانند از این فضا به خوبی برای چیدمان بار استفاده کنند. پس برگزیدن کامیون مناسب از عوامل مهم و تاثیرگذار اسباب کشی منزل  در اصفهان است.  جهت انتخاب صحیح ابعاد مناسب ماشین حمل بار میتوانید با مدرارابار مشورت کنید. شرکت مدارابار ((modarabar)) با تخمین حدودی وسایل شما ماشین مناسب را به شما پیشنهاد می دهد.

 

 حمل اثاثیه با نیسان بار :

ی نیسان بار گزینه مناسبی برای جابه جایی بارحجم سبک تا نسبتاً سنگین است.

تفاوت های اشکار نیسان بار و وانت :

 • مقرون به صرفه بودن
 • جایه جایی خجم بیشتر نسبت به وانت
 • استفاده برای باربری شهری و بین شهری
 • سرعت و اطمینان بالا

نیسان بارمدارابار با تجهیزات و امکانات کامل اماده جابه جایی اثاثیه شما در اصفهان می باشد.  با بهترین خدمات وکرایه اندک رضایت شما را جلب خواهیم کرد.

مناسب ترین گزینه ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به شما پیشنهاد میدهیم .

 

ابعاد انواع کامیون باربری :

برای جابجایی اسباب و وسایل ازهر یک از دسته های زیر میتوان استفاده کرد :

  دسته سبک

برای حمل بار وسایل با حجم سبک (وانت نیسان – وانت پراید – وانت)

  ماشین های نیمه سنگین

این دسته از ماشین ها برای جابه جایی حجم بار نسبتا ً زیاد استفاده میشود مانند : خاور – hyundai – isuzo – کامیونت – کامیون

ماشین های سنگین :

بیشتر ماشین های سنگین برای تردد در سطح شهر نیازمند مجوز هستند. برای حمل اسباب و وسایل مراکز کاری و اداره ها  و کلینیک ها از این ماشین ها استفاده می شود.

اسباب کشی منزل دراصفهان  (modarabar) تخصص ماست.
ماشین ها ی سنگین اغلب برای حمل بار بیرون شهری استفاده می شود. توجه داشته باشد که ماشین های سبک نیاز به مجوز برای محدودیت های ترددی ندارند. بهتر است اگر وسایلتان اندک است از ماشین های سنگین استفاده نکنید.

مناسب ترین گزینه ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به شما پیشنهاد میدهیم .

اسباب کشی منزل در اصفهان | ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان modarabar

شکل ۲:ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان

برای انتخاب ماشین مناسب چه نکاتی را درنظر بگیریم ؟

یا توجه به نوع  و حجم وسایلتان ماشین مناسب را  برگزینید.  اگرحجم بار شما کم واندک است وانت بار بهترین گزینه است.

مناسب ترین گزینه ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان (مدارابار) را به شما پیشنهاد میدهیم .

اسباب کشی منزل در اصفهان تخصص ماست.

 

برای بارهای سنگین ترپیشنهاد ما استفاده از کامیون است. به طور کلی برای انتخاب ماشین بابری مناسب نکات زیر را در نظر بگیرید:

مسافت :

درون شهری یا برون شهری بودن جابه جایی را در انتخابتان لحاظ کنید.فاصله بین محل فعلی و محل تازه نقش بسزایی درانتخاب ماشین مناسب دارد. دقت کنید درمسافت های طولانی ظرفیت ماشین کافی باشد. چنانچه اندازه ماشین مناسب نباشد، مجبور می شوید دوباره وسایل را بار بزنید.  در مسافت های طولانی بار زدن مجدد اسباب کار راحتی نیست. همچنین برای جابه جایی از یک شهر به شهر دیگر ماشین مناسب جاده را انتخاب کنید. جاده باشد.

مناسب ترین گزینه ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان  (modarabar) را به شما پیشنهاد میدهیم .

 

فصل

در فصل‌های گرم سال مثل تابستان می‌توانیم از ماشین‌های بدون سقف برای اسباب کشی استفاده کنیم. ولی در فصل‌های بارانی مثل پاییز و زمستان حتماً باید از ماشین‌های سقف‌دار استفاده شود وگرنه ممکن است بخش زیادی از وسایل ما در بارندگی آسیب ببیند.

اسباب کشی منزل در اصفهان تخصص ماست.

 

حجم بار و وزن بار ماشین اسباب کشی :

نوع باررا در نظر بگیرید مثلا شکستنی و تزیینی ، چوبی و …

حجم و ابعاد بار را در نظر بگیرید . در نظر گرفتن این مورد از موضوعات تعیین کننده در انتخاب ماشین مناسبند. دقت کنید گاهی حجم وسایل زیاد ولی وزن آن ها کم است و بالعکس. در هر دو مورد انتخاب گزینه مناسب ممکن است دشوار به نظر بیایید.

در نظر گرفتن موقعیت کوچه و خیابان جهت تردد :

چنان چه کوچه و خیابان جابه جایی تنگ باشد امکان استفاده از ماشین های بزرگ را نداریم. در غیر این صورت هزینه پرداختی به کارگران دو برابر خواهد شد.

مناسب ترین گزینه ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به شما پیشنهاد میدهیم .

 

جنس

در نظر گرفتن جنس وسایل هم از دیگر موارد مهم است. در نظر بگیرید که اگر وسایلتان پارچه ای هستن نباید درمعرض تابش خورشید قرار بگیرند.  بنابراین مجاز به استفاده از کامیون های بدون سقف نیستیم.

اسباب کشی منزل در اصفهان تخصص ماست.

 

هزینه :

در پایان بهتراست هزینه ها را هم نظربگیریم.  میزان بودجه نقش بسزایی در انتخاب ما دارد.توجه کنید که گول قیمت ماشین های کوچک با هزینه اندک را نخورید.

اسباب کشی منزل در اصفهان تخصص ماست.

مناسب ترین گزینه ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به شما پیشنهاد میدهیم .

ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان

یک گام مهم در اسباب کشی انتخاب کامیون مناسب می باشد. گاهی با دیدن یک کامیون تصور می کنیم همه ی وسایل ما در آن جا می شود. اما تا شروع به چیدن وسایل در کامیون می کنیم متوجه می شویم که همه چیز آن طوری که فکر می کردیم نیست. برای همین باید برای انجام این کار با مشاوران ما در مدارابار مشاوره کنید که به راحتی از پس این برآیید. در شکل ۱ ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان دیده می شود.

انتخاب کامیون باربری که از تجهیزات مهم اسباب کشی منزل دراصفهان می باشد نیازمند بررسی چندین عامل می باشد. اولین آن ها فاصله تا مبدأ می باشد، که برای جابجایی های درون شهری از ماین های کوچک تر استفاده می شود. چرا که در شهر با توجه به محدودیت ترافیک نمی شود از خوردروهای بزرگ تر استفاده کرد. برای جابجایی های بین شهری و فواصل چندین ساعته از کامیون های بزرگ استفاده می شود. نکته دیگر فصل اسباب کشی می باشد که به خصوص در زمستان باید از ماشین های مسقف استفاده شود. Modarabar

حجم و وزن بار نیز باید مورد توجه باشد. چرا که اگر بار ما کمتر از حجم کامیون باشد، فضای خالی باقی می ماند و همین باعث می شود که در حین رانندگی وسایل رو هم ریخته و آسیب ببینند. و در آخر باید میزان کشندگی وزن ماشین هم بررسی شود. هر ماشینی بسته به اندازه آن از ظرفیت مشخصی برخوردار می باشد و می تواند بار تحمل کند که نسبت  به اندازه آن ظرفیت بارگیری صورت می گیرد.

اسباب کشی منزل دراصفهان مدارابار

شکل ۱ ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان

انواع ماشین و کامیون حمل اثاثیه

به طور کلی سه دسته ماشین برای اسباب کشی منزل دراصفهان وجود دارد:

 1. ماشین های سبک مانند وانت ها که جابجایی آنها برای بارهای درون شهری بسیار آسان است.
 2. ماشین های نیمه سنگین مانند خاور، ایسوزو و کامیون
 3. ماشین های سنگین مثل مانتینر و ترانزیت که برای تردد در شهر نیاز به مجوز دارند.

در شکل ۲ اسباب کشی منزل دراصفهان را ملاحظه می فرمایید. شرکت ما با سابقه ای طولانی در حمل اثاثیه منزل دارای کادری مجرب و حرفه ای با داشتن انواع ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان همه روزه آماده ارائه خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

نکات مهم اسباب کشی

زمانی که قصد اسباب کشی را دارید کاری مهمی که دارید بسته بندی وسایل می باشد. بیشتر شرکت های اسباب کشی این کار را برای شما انجام می دهند اما هر طور فکر کنیم آن طور که خودمان میخواهیم نمی شود. پس باید دست به کارر شویم و از قبل وسایل را خودمان بسته بندی کنیم. برای کار نیاز به کارتن های بزرگ داریم که می توانیم آن ها را از سوپرمارکت ها و میوه فروشی های نزدیک خودمان تهیه کنیم. در نظر باشد که از کارتن های بی کیفیت استفاده نکنید که در حین جابجایی از بین بروند و وسایل آسیب ببینند و بدتر کار ما چند برابر شود.

بسته بندی مناسب کمک دیگری که به ما می کند. این است که بعد از رسیدن به مقصد به راحتی وسایل را از آن خارج کرده و هر کدام را در جای مناسب خود قرار می دهیم. حتما دیده اید کسانی را که از زنبیل و گونی برای بردن وسایل استفاده می کنند که این کار در ابتدا سریع به نظر می رسد اما موقع چیدمان آن ها را به دردسر بیشتری می اندازد. همچنین با کارتن بندی خوب واصولی هنگام قرار دادن وسایل در ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان از فضای ماشین به خوبی استفاده کرده و کار شما نیز سریع تر انجام می پذیرد.

ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارابار

شکل ۲ اسباب کشی منزل دراصفهان

نحوه چیدن بار در ماشین اسباب کشی منزل دراصفهان

چالش برانگیزترین قسمت اسباب کشی چیدن کارتن ها و وسایل بزرگ اعم از یخچال و ماشین لباس شویی درون کامیون می باشد. تجربه ای که هر کدام از ما با آن مواجه شده ایم. هر کسی برای خود دستوری صادر می کند که فلان طور باید چیده شود، اما در صورتی که شما این کار به ما در مدارابار سپرده باشید. به بهترین شکل ممکن کارگران ما وسایل شما را بدون آسیب دیدن بارگیری می کنند. کاری که شما می توانید انجام دهید این که در ابتدای کار همه ی وسایل را به کارگران نشان دهید که آنها طبق اولیت وسایل را بارگیری کنند.

در صورتی خودتان می خواهید اسباب کشی کنید ابتدا باید وسایل سنگین را بارگیری کنید. چیدن آنها در کامیون باید به صورتی باشد که محکم بسته شوند و بین آنها پتو قرار داده شود. زیرا در حین رانندگی وسایل جابجا نشوند و آسیب نبینند. بعد از چیدن وسایل بزرگ که شامل یخچال، فریزر، ماشین لباس شویی، تخت خواب، فرش ها که به صورت لوله شده باشد. نوبت به مبل ها می رسد. باید به گونه ای بسته بندی شوند که روکش آنها آسیب دچار پارگی نشود. modarabar

بهترین شرکت خدماتی اسباب کشی منزل دراصفهان ؟

شرکت مدارابار با چندین سال سابقه در امر اسباب کشی

وجه تمایز شرکت modarabar با دیگر شرکت ها؟

کادری ماهر و مجرب، ماشین های مجهز، سابقه ای طولانی، ارائه خدمات در سریع ترین زمان

نحوه ثبت درخواست برای اسباب کشی؟

از طریق فرم تماس با م در وب سایت

تهیه ماشین اسباب کشی | اسباب کشی منزل دراصفهان

بسیاری از مشتریان در انتخاب تعداد کارگر و ماشین جهت حمل اثاثیه بسیار سرگردان هستند ، مدارابار با تجربه ای که دارد شما را در انتخاب ماشین و تعداد کارگر راهنمایی خواهد کرد .

مدارابار که بزرگترین باربری در غرب و شمال اصفهان می باشد،

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل یا بسته بندی لوازم منزل را با اکیپ بسیار حرفه ای و باتجربه خانم و آقا انجام می دهد.

برای کاهش حوادث احتمالی موقع جا به جایی با شرکت مدارابار جهت بسته بندی هماهنگ نمایید .

اسباب کشی منزل دراصفهانتهیه ماشین اسباب کشی در اصفهان

اگر تا به حال از خودتان سوال کرده باشید که برای اسباب کشی یا Moving به چند کارگر و یا به چند کامیون باربری احتیاج دارید،

پاسخ این سوال را شرکت باربری مدارابار به شما می‌دهد.

شما می توانید با شماره گیری ۰۹۱۳۲۶۵۴۷۱۹ از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

اما اگر می خواهید خودتان پاسخ سوالتان را پیدا کنید، ادامه مطلب را بخوانید.

چه مقدار وسیله برای حمل دارید؟| اسباب کشی منزل دراصفهان

این مسئله فاکتور مهمی برای انتخاب تعداد کارگر حمل اثاثیه مورد نیاز به شمار می آید.

اولین وظیفه شما خلاص شدن از شر وسایلی است که دیگر به درد شما نمی خورند و ارزش حمل را ندارند.

بعد خالی کردن خانه از وسایل بی ارزش، سپس نوبت به این می رسد که لیست موجودی از وسایل خانه تهیه کنید و از میزان وسایلی که حمل می کنید آگاه شوید و بتوانید برای تعداد پرسنل باربری تصمیم گیری نمایید.

اسباب کشی منزل دراصفهانتهیه ماشین اسباب کشی در اصفهان

تهیه ماشین اسباب کشی در اصفهان | اسباب کشی منزل دراصفهان

شکل ۱:تهیه ماشین اسباب کشی در اصفهان

آپارتمان سوئیت: به طور معمول کل وسایل یک سوئیت به یک تن نمی رسد.

آپارتمان یک خوابه :  معمولا وسایل یک آپارتمان ۱ خوابه به ۱ تا ۱٫۵ تن می رسد.

آپارتمان دو خوابه : به طور معمول وسایل داخل یک آپارتمان دو خوابه بین ۱٫۵ تا ۳ تن می شود.

آپارتمان سه خوابه: به طور معمول وسایل آپارتمان های دارای ۳ خواب تا ۴٫۵ تن هم می رسد.

چه تعداد وسایل خاص و ویژه دارید؟| تهیه ماشین اسباب کشی در اصفهان

حتی اگر اسباب کشی یا moving که پیش رو دارید بسیار ساده باشد و کم وسیله ، داشتن یکی از اقلام ویژه موضوع را کاملا تغییر می دهد و شما را مجبور به گرفتن دو کارگر میکند.

اسباب کشی منزل دراصفهانتهیه ماشین اسباب کشی در اصفهان

پیانو یک مثال و نمونه بارز از این قبیل اقلام است. اما این لیست همچنان شامل ،میز بیلیارد، گاو صندوق، وان حمام، وسایل الکتریکی بزرگ(یخچال فریزر، لباس شویی، …) و همچنین مبلمان بزرگ و میز ناهار خوری می شود.

چند نفر کارگر حمل بار در خواست کنم؟| اسباب کشی منزل دراصفهان

هرچه باربری حرفه ای تری انتخاب کنید پرسنل حرفه ای تر و با تجربه تری را در اختیار شما قرار می دهند و این پرسنل کار را دقیق تر و سریع تر انجام می دهند.

پس تعداد بیشتر به معنی زمان کمتر می باشد. شما می بایست یک تعادل قابل قبول ایجاد نمایید تا زمان زیادی صرف جا به جایی نشود و مجبور به پرداخت هزینه مازاد به خاطر صرف زمان بیشتر نشوید.

 

استفاده از دو کارگر برای ۴ ساعت هزینه بیشتری نسبت به استفاده از سه کار برای سه ساعت دارد.

نحوه چیدمان وسایل در ماشین حمل بار| تهیه ماشین اسباب کشی در اصفهان

اگر وسایل و اثاثیه شما در زمان بارگیری به درستی داخل کامیون ها چیده نشوند حتی اگر خوب بسته بندی شوند امکان ندارد سالم به مقصد برسند .

اسباب کشی منزل دراصفهان

اگر وسیله نقلیه مناسبی برای این کار انتخاب کرده اید تا حدود زیادی به موفقیت نزدیک شده اید اکنون نوبت آن است که وسایل تان را به درستی بار ماشین نمایید تا به سلامتی بتوانید آن را به خانه جدید انتقال دهید.

تهیه ماشین اسباب کشی در اصفهان
توجه نمایید اگر بسته بندی اثاثیه را به خوبی انجام دهید و هر وسیله را به روش مناسب خود بسته بندی کنید چینش آنها در ماشین باریری ساده تر و احتمال حرکت آنها کمتر می شود.

لوازم سنگین تر اول از همه به ماشین منتقل  شوند

ماشین اسباب کشی | اسباب کشی منزل

شکل ۲:ماشین اسباب کشی

انتقال کارتن های سبک تر و لوازم شکستنی و قرار دادن آنها روی کارتن های سنگین

لوازم سنگین تر اول از همه به ماشین منتقل  شوند

پس از یک بسته بندی خوب و مناسب اکنون نوبت آن است که وسایل تان را داخل ماشینmoving بارگیری نمایید. نکته مهم در این مورد شروع کار با چینش اثاثیه سنگین منزل است.

اسباب کشی منزل دراصفهان= تهیه ماشین اسباب کشی در اصفهان

وسایل سنگین داخل ماشین باربری

زمانی که جای وسایل سنگین داخل ماشین باربری مشخص شود وسایل کم وزن تر به سادگی می تواند جای خود را پیدا کند.

اگر بسته بندی وسایل تان را به خوبی انجام داده باشید نباید در این مرحله با مشکل خاصی مواجه شوید.
ابتدا با سنگین ترین وسایل و بزرگترین از نظر حجم و اندازه شروع کنید. یخچال , مبلمان بزرگ , ماشین لباسشویی , سرویس چوبی و … وسایلی هستند که در اولویت قرار دارند.

بهتر است قبل از رسیدن کامیون از اثاثیه شبیه به هم را در کنار هم قرار دهید تا چینش وسایل وقت زیادی از شما نگیرد.

تهیه ماشین اسباب کشی در اصفهان
این لوازم شامل اثاثیه ای می شود که معمولا به دو نفر یا بیشتر برای جابجایی آنها نیاز است. این لوازم لازم است در انتهای کامیون یا خاور و نزدیک به اتاق راننده جای بگیرند.

همه اثاثیه سنگین به گونه ای باید در ماشین چیده شوند که وزن آنها تقریبا به طور مساوی بین قسمت انتهای ماشین باربری پخش شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 4 =