حمل مبلمان در اسباب کشی

نحوه بسته بندی وحمل مبلمان در اسباب کشی

فهرست عناوین:

بسته بندی و حمل اثاثیه

نحوه بسته بندی وسایل برقی در حمل اثاثیه منزل

نحوه بسته بندی مبلمان و و سایل چوبی در حمل

نحوه بسته بندی موکت و فرش در حمل اثاثیه منزل

جمع آوری پوشاک و البسه در  زمان حمل اثاثیه

چند نکته ریز در بسته بندی وسایل در حمل اثاثیه

 

فهرست اشکال:

شکل ۱حمل اثاثیه منزل

شکل ۲باربری اصفهان

 

بسته بندی و حمل اثاثیه

اصلی ترین کار قبل از حمل اثاثیه منزل بسته بندی و جمع اوری وسایل می باشد. چگونگی بسته بندی وسایل وچیدمان درون کارتن یا سبد از اهمیت بالایی برخوردار است. بسته بندی درست میتواند تا ۷۰ درصد از مشکلات اسباب کشی را برطرف کند. داشتن یک بسته بندی خوب میتواند سرعت چشمگیری در هنگام انتقال کردن اثاثیه توسط  شرکت باربری اصفهان داشته باشد.

داشتن یک بسته بندی خوب میتواند از وسایل ما در برابر اسیب های احتمالی حین حمل اثاثیه جلوگیری کند. نحوه بسته بندی درست  وسایل گرانبها و شکستنی  از ضروریات اسباب کشی است. شرکتهای متخصص باربری با داشتن سابقه طولانی در بسته بندی میتوانند امنیت خاطر را برای شما رقم بزنند.

ما در این مقاله قصد داریم نحوه بسته بندی انواع وسایل را به شما اموزش دهیم.

نحوه بسته بندی وسایل برقی در حمل اثاثیه منزل

اکثر افراد راغب هستند بسته بندی وسایل را خودشان انجام دهند. بسته بندی صحیح وسایل برقی مانع از شکستن و آسیب دیدن در حین حمل می شود. بهتر است برای حمل اثاثیه منزل یخچال را ۴۸ ساعت قبل از اسباب کشی از برق خارج کنید. از یک هفته قبل از اسباب کشی مواد خوراکی خریداری نفرمایید. موادی را زودتر فاسد میشوند را هرچه زودتر مصرف کنید. باربری اصفهان را به شرکتهای متخصص این کار واگذاری کنید. Modarabar با سابقه ترین شرکت باربری در اصفهان اماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

برای بسته بندی تلویزیون حتما از پلاستیک حبابدار استفاده کنید. استفاده از فیبر در اطراف آن میتواند مانع اسیب دیدن شود. هنگام گذاشتن درون کارتن حتما جاهای خالی را با پارچه یا حوله بپوشانید. برای بسته بندی وسایل برقی کوچک مثل چرخ گوشت و ابمیوه گیری برای دور انها ازحوله و درون کارتن قرار دهید استفاده کنید. به شکل ۱حمل اثاثیه منزل توجه کنید.

حمل اثاثیه منزل مدارابار

شکل ۱حمل اثاثیه منزل

نحوه بسته بندی مبلمان و و سایل چوبی در حمل

درهنگام  باربری اصفهان وسایل چوبی ممکن است در هنگام حمل خراش بردارند. میز و مبلمان شما  اگر قابلیت جدا شدن دارند ان ها را ازهم جدا کنید. این کار باعث می شود تا سبکتر و راحت تر جا به جا شوند. برای جلوگیری از اسیب و خراش میتوان از حوله یا پارچه برای دور پایه ها استفاده کرد. در حمل اثاثیه منزل کشیدن سلفون بر روی تمام سطح مبل میتواند مانع از اسیب دیدن آن شود. استفاده از پلاستیک حبابدار یکی از ترفند های خوب در اسیب ندیدن مبلمان است. شرکت مدارابار با داشتن کارگران خبره در بسته بندی وسایل در خدمت شما می باشد.

 

 

نحوه بسته بندی موکت و فرش در حمل اثاثیه منزل

قبل از جمع اوری دیگر وسایل بهتر است اول فرش یا موکت خود را جمع کنید. در باربری اصفهان راه رفتن روی آنها حین اسباب کشی ممکن است باعث کثیف شدن آنها شود.  فرش یا موکت را به هیچ وجه تا نکنید. این کار فضای بیشتری میگیرد و باعث سخت تر شدن حین جا به جایی می شود. فرش یا موکت خود را لوله کنید تا راحت تر جا به جا شود. بعد از لوله کردن دور آن را با طناب یا پارچه ای ببندید. میتوان از سلفون یا پارچه ای برای پوشاندن دور آن استفاده کرد. این کار مانع پاره شدن حین حمل می شود. به شکل ۲باربری اصفهان توجه کنید.

باربری اصفهان مدارابار

شکل ۲باربری اصفهان

جمع آوری پوشاک و البسه در  زمان حمل اثاثیه

لباس هایتان را در اخرین مرحله حمل اثاثیه منزل بسته بندی کنید. لباس های مجلسی را با آویز آن داخل چمدان قرار دهید. برای چروک نشدن آنها میتوان از کارتن های رگال دار مخصوص این کار استفاده کرد. اگر آنها را داخل کارتن قرار می دهید روی انها حتما سلفون بکشید. به محض رسیدن به منزل جدید ابتدا لباس ها را درون کمد آویزان کنید. modarabar بهترین در حمل و نقل وسایل منزل .

 

 چند نکته ریز در بسته بندی وسایل در حمل اثاثیه

  • استفاده از کارتن های مقاوم و نو برای بسته بندی برای باربری اصفهان
  • نوشتن نام وسایل روی کارتن با ماژیک
  • انتخاب شرکت باربری مناسب مانند مدارابار اصفهان برای اسباب کشی
  • انتخاب زمان مناسب برای اسباب کشی
 • چسب زدن درب کارتن های برای جلوگیری از ریختن وسایل
 • گذاشتن وسایل سنگین تر در کارتن های کوچکتر و بالعکس
 • اولویت چیدن وسایل سنگین تر در ابتدا درون کامیون در حمل اثاثیه منزل
 • استفاده از کارگران با تجربه شرکت های باربری اصفهان
 • انتخاب فصل مناسب برای اسباب کشی
 • بسته بندی جداگانه جواهرات و اشیا قیمتی و حمل آن توسط خودتان
 • نظافت منزل جدید قبل از اسباب کشی

نحوه بسته بندی وسایل برقی در اسباب کشی چگونه است؟

استفاده از پلاستیک های حبابدار برای جلوگیری از اسیب دیدن

چه کارتنی مناسب اسباب کشی است ؟

استفاده از کارتن های دارای مقاومت بالا و نو

نحوه بسته بندی لباس ها در اسباب کشی چگونه است ؟

استفاده از کارتن های رگال داربرای حمل البسه مناسب است

اسباب کی منزل در اصفهان مدارابار

 

مبلمان دراسباب کشی

بسیاری ازکسانی که قصد اسباب کشی منزل در اصفهان Moving دارند، نگران آسیب دیدن مبلمان خوددرحین چیدمان آن هستند. البته حق با این افراد هست چون مسلما هیچ کس دوست ندارد. که در زمان Moving و حمل بار، اسباب و اثاثیه اش آسیب ببیند.مبلمان از لایه های مختلف چوب، روکش پارچه و یا الیاف های بکاررفته درسطح بیرونی آن تشکیل می شود. به این دلیل تقریبا تمام بخش های آن حساس و به نوعی آسیب پذیر در برابر ضربه های شدید هستند. به همین جهت باید در هنگام Moving با استفاده از شرکت های باربری اصفهان. نهایت دقت و توجه را در زمینه مراقبت از نحوه جابجایی و بسته بندی مبلمان بکار رفته است.

اگر بسته بندی مبلمان به درستی صورت گیرد. هم امکان آسیب دیدن آن بسیار کم می شود. و هم اینکه حمل و جابجایی آن سریعتر صورت می گیرد. اما برعکس در صورت بسته بندی اشتباه و غلط مبلمان. امکان ضربه خوردن و آسیب رساندن به آن در طول Moving و باربری بیشتر می شود. به همین جهت، استفاده از نحوه بسته بندی درست و صحیح مبلمان اهمیت زیادی دارد.لایه های الیاف ویا پارچه رویه مبل دربرابر ضربه و پایه های چوبی نیز در برابر ساییدگی حساس هستند. بنابراین هنگام بسته بندی مبلمان تا حد امکان. باید بخش های مختلف آنرا با استفاده از وسایل و لوازمی که پوشش دهنده. آن می توانند باشند، مثلا Carton های بزرگ، پارچه، سلفون و غیره به دقت بپوشانید.

در شرکت مدارابار بسته بندی مبلمان به دلیل شکلهای متنوع  اصطلاحا ” بد بار ” اند. در مورد مبلمان دو سطح بسته بندی پیشنهاد می شود که این دو سطح ازنظر قیمت ومیزان حفاظت متفاوت هستند.

روش اول در شرکت مدارابار

در این روش صرفا از سلفون مخصوص برای پوشش استفاده می شود. که فقط از کثیف شدن مبلمان جلوگیری می شود ولی مانع آسیب در اثر ضربه ها نمی شود. روش های متفاوت در شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان.

روش دوم اسباب کشی منزل در اصفهان

درشرکت مدارابار ابتدا نقاط حساس مبل رابا یک یادولایه پلاستیک حبابدار یا ورق پنج لایه کارتن می پوشانید. این نقاط در مبلهای کلاسیک یااستیل قسمتهایی مانند تاج، دسته و پایه هستند که کنده کاری چوب دارند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + هجده =