نکات حمل اثاثیه منزل راحت

نکات کلیدی حمل اثاثیه منزل راحت در اصفهان با مدارابار

ترفندهایی برای اسباب کشی آسان در حمل اثاثیه منزل :

از اسباب کشی منزل خود نترسید هیچ دلیلی برای ترسیدن نیست:

اثاث کشی آسان با ترفندها و ایده های خلاقانه:

۱٫اسناد و مدارک  مهم خود را در کیف بگذارید:

۲٫بشقاب ها را ته کارتن نچینید زیرا احتمال شکستن وجود دارد:

۳٫ظروف سنگین تر را در اسباب کشی ته جعبه قراردهید :

۴٫وسایل ریز را داخل کارتن های بزرگ قرار دهید:

۵٫وسایل مشابه را قبل از اسباب کشی با هم بسته بندی کنید:

۶٫تاجایی که امکان دارد ظروف را روزنامه پیچ کنید:

فهرست شکل:

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل ۲ اسباب کشی منزل دراصفهان

 

# ۶ ترفند جالب اسباب کشی

ترفندهایی برای اسباب کشی آسان در حمل اثاثیه منزل :

شاید عجیب بیاید که بتوانید در مدت زمان کمی یک اسباب کشی منزل دراصفهان را براحتی انجام دهید. و به منزل جدیدتان منتقل شوید؛ اما افرادی هستند که با راه حل هایی برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشند. و درمدت زمانی کمتر از یک یا دو هفته جابجا شده‌اند. اگر می‌خواهید اسباب کشی منزل در اصفهان خوبی داشته باشید و وسایلتان آسیب نبیند. با مدارابار modarabar هماهنگ کنید تا با استفاده از ترفندهایی که متخصصین آن دارند اسباب کشی را براحتی انجام دهند.

از اسباب کشی منزل خود نترسید هیچ دلیلی برای ترسیدن نیست:

اگردر حمل اثاثیه منزل در اصفهان استرس داشته باشید و بترسید قطعا به موفقیت لازم برای اسباب کشی منزل در اصفهان نخواهید رسید.، پس آرام باشید و بدون نگرانی کار خود را شروع کنید. بعد از این کار لیستی از وسالتان را انتخاب کنید. که در حین اسباب کشی وسایل خود، وسیلی را که نیاز داشتید.  براحتی بتوانید پیدا کنید.به شکل ۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهان مراجعه کنید. اینکه لیستی مفید تهیه کنید این عمل به شما کمک می کند.  تا ذهن خود را مدیریت کنید. بنابراین خیال راحت تری نیز در حین اسباب کشی منزل دراصفهان خواهید داشت.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان modarabar

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اثاث کشی آسان با ترفندها و ایده های خلاقانه:

انتقال به منزل جدید در حمل اثاثیه منزل در اصفهان هیجان انگیز و درعین حال سخت است. برای رفتن به منزل جدید قبل از حمل ونقل باید تمام وسیله های موجود در خانه را آماده کنید. معمولا وزن اصلی اثاث کشی روی دوش خانم های خانه دار است و برای آن ها بسیار دردسر ساز است.اثاث کشی راحت را با ترفندها و ایده های شگفتانه برای این که سختی های اسباب کشی منزل دراصفهان

را کم کنید باید از اطرافیان تان درخواست کمک کنید.قبل از اینکه بسته بندی اثاثیه منزل را شروع کنید ابتدا به خرید بروید و هر آنچه می دانید برای اسباب کشی لازم و ضروری است مانند کارتن با بعدهای یکسان و به اندازه وسایل خود ، چسب پهن ، نایلون حباب دار ، کیسه زباله ، روزنامه ، ماژیک تهیه کنید تا در حین کار مجبور نشوید به خرید وسایل جدید بروید.

۱٫اسناد و مدارک  مهم خود را در کیف بگذارید:

وسایل ضروری را مانند مدارک مهم ، کارت های بانکی ، پول ، شارژر ، هدفون ، تبلت خودرا . و حوله و مسواک و شامپو در یک کیف قرار دهید. و آن کیف را با خودتان حمل کنید. در ادامه با مدارابار modarabar همراه باشید.

۲٫بشقاب ها را ته کارتن نچینید زیرا احتمال شکستن وجود دارد:

وسایل شکستنی خود را در جعبه  بگذارید و بین آنها البسه خود و یا نایلون حباب داربگذارید. و یا بین آنها اسباب کشی منزل دراصفهان روزنامه بپیچید. برای اینکه بشقاب هایتان در حین حمل اثاثیه منزل در اصفهان نشکند. وسایل را در ته کارتن قرارندهید.  بلکه آن ها را درون روزنامه بپیچید و نزدیک بالای کارتن قراردهید.  زیرا اینگونه بشقاب ها سر جای خود محکم می مانند و احتمال شکسته شدن آن ها کم است.

۳٫ظروف سنگین تر را در اسباب کشی ته جعبه قراردهید :

هنگام بسته بندی ظرف های بلور ، ظروف سنگین تر را ته کارتن قرار دهید و سپس ظرف های کوچک و ظریف را روی آن بگذارید تا هنگام جابه جایی احتمال شکستن آن ها کم تر شود. احتمالشکسته شدن وسایل سنگین در وسط جعبه های بزرگ بیش تر است.

۴٫وسایل ریز را داخل کارتن های بزرگ قرار دهید:

اگر می خواهید احتمال شکستن وسایل تان در حمل اثاثیه منزل در اصفهان به حداقل برسد.  موقع بسته بندی ، وسایل کوچک را درون جعبه های بزرگ و وسایل بزرگ را داخل کارتن های کوچک قراردهید. این کار را در مورد کتاب نیز عملی کنید. در صورت پر کردن کارتن اسباب کشی منزل دراصفهان بزرگ از کتاب های کوچک جعبه وزن زیادی پیدا کرده. حمل آن سخت می شود.در پایین به شکل ۲ اسباب کشی منزل دراصفهان دقت کنید.

۵٫ وسایل مشابه را قبل از اسباب کشی با هم بسته بندی کنید:

وسایل مشابه را با هم بسته بندی کنید تا زمان باز کردن کارتن دچار تعجب نشوید. مثلا هیچگاه وسایل آشپزخانه را با داروها درون یک جعبه نگذارید.

اسباب کشی منزل دراصفهان مدارابار

شکل ۲ اسباب کشی منزل دراصفهان

۶٫ تاجایی که امکان دارد ظروف را روزنامه پیچ کنید:

در حمل اثاثیه منزل در اصفهان با توجه به نوع وسایل ، آن ها را درون روزنامه بپیچید. و کف کارتن و درون آن نایلون حباب دار قراردهید.  و برای محکم کردن وسایل داخل کارتن در اسباب کشی منزل دراصفهان لابلای ظروف ، حوله یا لباس هایتان را قرار دهید.

اسباب کشی اسباب اثاثیه ساختمان

بسته بندی لوازم منزل شما توسط مدارا بار :

نحوه بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی :

بسته بندی اسباب اثاثیه منزل یک معضل دیگر :

مدارا بار با کادر حرفه ای در خدمت شما :

مدارا بار =  تضمین سلامت حمل بار شما :

ویژگی های مختص کارکنان متخصص شرکت مدارا بار :

۱-  ) خنده رو خوش برخورد ،  خوش اخلاق و بسیار مودب .

۲-  ) دوره دیده برای رفتار شناسی جهت برخورد متناسب با خوی مشتریان عزیز.

۳- ) دوره دیده جهت بسته بندی تخصصی لوازم منزل شما عزیزان جت جلوگیری از صدمات و خسارات احتمالی.

۴- ) متخصص و حرفهای در بار کردن لوازم و اساب اثاثیه شما عزیزان به روش صحیح و هدف دار.

۵- ) دوره دیده برای حمل بار های سنگین به صورت تکی و گروهی و همچنین روش صحیح حمل بار.

لیست اشکال

شکل ۱ اسباب کشی منزل دراصفهان

شکل ۲ اسباب کشی ساختمان در اصفهان

اسباب کشی اسباب اثاثیه ساختمان

بسته بندی لوازم منزل شما توسط مدارا بار | اسباب کشی منزل دراصفهان

مهم ترین مرحله ی اسباب کشی منزل بسته بندی لوازم خانه می باشد. به یقین اگر بسته بندی لوازم منزل به روش صحیح درست انجام بگیرد لوازم  و اثاثیه صحیح و سالم به منزل خود می رسند. به همین دلیل مدارابار اماده است تا سرویس دهی  تخصصی بسته بندی الوازم کاشانه شما را انجام دهد.  تا دیگر شما عزیزان مجبور به بسته بندی لوازم منزلتان نباشید. زیرا این عمل یک کار فنی بوده و نیاز به تخصص دارد.

نحوه بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی | اسباب کشی منزل دراصفهان

روش صحیح بسته بندی اثاثیه به نوع بار بستگی دارد و ممکن است با هم فرق داشته باشند. به همین خاطرجهت بسته بندی لوازمتان کار را به دست modarabar  که سرویس دهی تخصصی بسته بندی لوازم خانه را به روشی صحیح انجام می دهد بسپارید. شرکت مدارابار انجام دهنده خدمات اسباب کشی منزل دراصفهان با دارار بودن تجربه زیاد در حوزه بسته بندی اثاثیه خانه بصورت شبانه روزی در خدمت هشهریان عزیز میباشد . شرکت ما اسباب کشی ساختمان در اصفهان را با کادری مجرب و با تجربه انجام میدهد تا بهترین سرویس دهی را برای شما به ارمغان بیاورد .

با توجه به شکل ۱ اسباب کشی منزل دراصفهان

اسباب کشی منزل دراصفهان اسباب کشی ساختمان در اصفهان

شکل ۱ اسباب کشی منزل دراصفهان

بسته بندی اسباب اثاثیه منزل یک معضل دیگر :

همیشه یافتن کارتن های مناسب با قطر بالا که در مقابل  ضربه های محتمل در هنگام جابجایی مقاوم باشد و ابعاد متناسب با وسایل داشته باشد. مشکل بوده هیمن موضوع باعث شده این موضوع برای بانوهای خانه دار و مستجرهای عزیز دشوار باشد. شرکت اسباب کشی منزل دراصفهان جهت راحتی شما عزیزان برای این مشکل راه حل پیدا کرده و خود برای لوازم خانه جعبه و کارتون  مناسب تهیه مینماید. نیروهای کارمند در شرکت اسباب کشی ساختمان دراصفهان بسیار خوش اخلاق و خنده رو هستند و همچنین متناسب با خصلت و خلق شما عزیزان برخورد می کنند .

 مدارا بار با کادر حرفه ای در خدمت شما :

Modarabar پیش قدم در اسباب کشی منزل دراصفهان با داشتن کارکنان متخصص در اسباب کشی ساختمان در اصفهان که در این شرکت کار می‌کنند.  به صورتحرفه ای وسایل را درون جعبه های  خود جا میدهند می کنند به طوری که جای خالی ما بین لوازم نباشد که باعث شکستگی شود.  مدارابار برای پر کردن فضای خالی بین لوازم  وسایلی  مانند روزنامه و همچنین ضربه گیر هایی مختص ما که از طریق شرکت در اختیار کارکنان قرار داده می‌شود. مورد استفاده قرار میدهند  و با این عمل  امکان آسیب دیدن اثاثیه  در هنگام  حمل به کمترین مقدار خود برسد.

مدارا بار =  تضمین سلامت حمل بار شما :

مدارا بار شرکت اسباب کشی ساختمان با بسته بندی لوازم با کارتون هایی که دارای چندین لایه زمخت و ضخیم میباشند. و همچنین با دارا بودن خودرو های جدید در کنار رانندگان با تجربه که همه مسیر های با ترافیک بالا و پیج خم را میشناسند و بهترین راه و مسیری که حداقل مسافت را دار میباشد انتخاب میکنند. و همچنین دارا بودن کادری با نظم و با دقت در حمل ضمانت وسایلی از قبیل ویترینهای شیشه ای ، پیانو، مبلمان و … شما را انجام میدهند.

Modarabar در جابجا نمودن انواع لوازم و اسباب کشی منزل دراصفهان متخصص و حرفه ای میباشد. و از وسایل نقلیه همچون وانت بار نیسان از  بهره میگیرد، جهت حمل، بار شما را بیمه  میکند. و حمل اساسیه به طریق درون شهری و حسب قوانین حمل و نقل میباشد تا درهنگام  بروز مشکلات احتمالی شما عزیزان بتوانید خسارت وارده برمال خود را دریافت کنید.

با توجه به شکل ۲ اسباب کشی ساختمان در اصفهان

اسباب کشی منزل دراصفهان اسباب کشی ساختمان در اصفهان

شکل ۲ اسباب کشی ساختمان در اصفهان

ویژگی های مختص کارکنان متخصص شرکت مدارا بار :

۱-  ) خنده رو خوش برخورد ،  خوش اخلاق و بسیار مودب .

۲-  ) دوره دیده برای رفتار شناسی جهت برخورد متناسب با خوی مشتریان عزیز.

۳- ) دوره دیده جهت بسته بندی تخصصی لوازم منزل شما عزیزان جت جلوگیری از صدمات و خسارات احتمالی.

۴- ) متخصص و حرفهای در بار کردن لوازم و اساب اثاثیه شما عزیزان به روش صحیح و هدف دار.

 ۵- ) دوره دیده برای حمل بار های سنگین به صورت تکی و گروهی و همچنین روش صحیح حمل بار.

۶- ) متخصص در اسباب کشی ساختمان در اصفهان

با مدارابار بهتین راه حل را انتخاب کنید. modarabar

۱)بهره بردن از کارتن و جعبه | اسباب کشی منزل در اصفهان

اصولا  اکثر شرکت ها  در انبارشان تعدادی از جعبه های انتقال پرونده را دارند. اما مانند حمل لوازم منزل  پیشنهاد  می شود که از    اسباب کشی منزل در اصفهان استفاده شود. در این جعبه ها می توان اسباب کشی اداری در اصفهان را جمع آوری کرد.

در تعدادی کشور های دنیا، جعبه های ویژه در موسسات برای انتقال لوازم کارمندان و اعضای پرسنل قرار می گیرد. که به آنها “توت” گفته می شود که در واقع نوعی جعبه برای انتقال  ولوازم و فایل های اداری است.

۲) خالی کردن پرونده ها:

قبل از تماس با پرسنل شرکت های مدارا بار برای انتقال لوازم با موسسه هماهنگ کنید. و پرونده ها را خارج کنید و آنها را آماده انتقال کنید.  باید تمام پرونده های  موسسه را درست کنید و در کارتن های ویژه گردآوری وسایل در انتقال بگذارید. البته قبلا ذکر کردیم  که اگر از این نوع کارتن ها در موسسه و یا اداره به اندازه کافی ندارید. می توانید ازهر یک از شرکت های اسباب کشی منزل در اصفهان که با آنها قرارداد می بندید. بخواهید که اسباب کشی اداری در اصفهان در اختیار شما و همکارانتان قرار دهید.

۳) دقت در جمع آوری کامپیوترها | اسباب کشی منزل در اصفهان

از اصول مهم انتقال و حمل موسسه ها ، حمل اسباب کشی اداری در اصفهان است. درمدت معرفی خدمات شرکت های اسباب کشی اداری در اصفهان مهم است. به خصوص نمایشگر کامپیوتر ها و رایانه کیفی که حساس است و باید در جعبه های ویژه خود قرار دهند. گذاشتن دستگاه های فکس و قسمت های  کامپیوترها (مانند نمایشگر، کیس و یا صفحه کلید) خوب است . در جعبه های آنها موادی مانند پلاستیک پر شود تا خسارت وارده به آنها در طول انتقال، به حداقل برسد. البته این مهم است که یک حرفه ای با تجربه شاغل در شرکت های باربری، ا ین را انجام دهد. و اهمیت آن را بداند.

۴)گذاشتن برچسب  روی کارتن ها و جعبه ها:

نوشتن مواد کارتن ها جهت درست کردن بار و مقصد هر کدام، می تواند به شما و همکارانتان کمک کند. باید همانند انتقال لوازم خانه ها، برای حمل وسایل شرکت و اداره به محل جدید بروید. در هر کدام از جعبه ها  بنویسید که محتوای درون آنها چیست. و برای راحت تر شدن آن، از برچسب های رنگی بهره ببرید. و با کارگران انتقال لوازم شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان هماهنگ کنید .و به آنها راه هر یک از جعبه ها و کارتن های حاوی وسایل و لوازم را ذکر کنید.  به علاوه، می توانید شماره قرار دهید شما می توانید اگر برچسب مناسب ندارید. جهت چسباندن و نصب بر روی جعبه های اسباب کشی اداری در اصفهان از بریده های کاغذ استفاده کنید. و می توانید بزرگ  بر روی آنها مواد کارتن و محل قرارگیری آن را یاد داشت کنید.

بنگرید به: شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی دفتر و مغازه

شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان

۵) با اعضای خانواده/همکاران خود از قبل هماهنگ کنید

درباره زمان و انتقال  اسباب کشی منزل در اصفهان لوازم را به مکان جدید انتقال دهید. درباره ابتدا و انتهای حمل وسایل منزل اگر نیاز به کمک خانواده، دوستان و یا پرسنل مجموعه دارید. پیشنهاد می کنیم با modarabarهماهنگ کنید. شاید کمکشان بتواند در سرعت کار و اسباب کشی اداری در اصفهان، موثر باشد.

مهم نیست تمام اعضای خانواده- به خصوص سالمندان و یا کودکان – را در این کار دخالت دهید. چون آنها با نداشتن مهارت کافی لازم جهت تنظیم حمل وسایل منزل، در این کار نمی توانند سود مند باشند.

 

دقت و نظارت بر بسته بندی | اسباب کشی منزل در اصفهان

از مسایل اساسی که مهم است، کیفیت اسباب کشی منزل در اصفهان است. البته اگر شما با مدا را بارتماس گرفته و از ما کمک بخواهید، جای نگرانی نیست. چرا که کارگران اسباب کشی اداری در اصفهان شما را به راحتی به هدف می رساند. بنابراین با داشتن کارگران مدارابار، نگران نباشیداما بهتر است که هنگام گرد اوری وسایل کارمان را مشاهده کنید.

از مهمترین کارهایی که قبل ازجمع آوری لوازم باید  در modarabarصورت بگیرد، اسباب کشی است .بنابر این پیش از اسباب کشی می توانید با modarabarتماس گرفته و جهت خرید کارتن اثاث کشی اقدام کنید.

با توجه به  شکل ۲ : اسباب کشی اداری در اصفهان

اسباب کشی دفتر و مغازه

شکل ۲ اسباب کشی اداری در اصفهان

استفاده از پتو، روزنامه کهنه و یا لحاف اضافه

امروزه دراکثر خانه ها می توان پتو یا لحاف کهنه مشاهده کرد. از نکات مثبت چنین وسایلی مفید بودن با داشتن وسایل اسباب کشی منزل در اصفهان کارگران انتقال بار مانند پتو است.  روزنامه کهنه از این نوع می توان بهترین برای اسباب کشی اداری  در اصفهان باشد.

در پایان کار عجله ای نداشته باشید

در برخی موارد در پایان کار انتقال، اعضای خانواده و یا کارکنان مجموعه کسل هستند. و توان کافی برای باز کردن تمام کارتن های اسباب کشی منزل در اصفهان در مکان تازه نداشته باشند. بنابراین توصیه می کنیم که عجله نکنید. با آرامش، اسباب کشی اداری در اصفهان ، و باز کردن کارتن هایی که لازم نیست، را بعد انجام بدهید.

نظرتان درباره اسباب کشی منزل در اصفهان چیست؟

به نظر بنده بهترین روش برای انتقال است

آیا شرکت مدارا بار در این زمینه مفید است؟

بله بنده از این شرکت رضایت کامل دارم

مهمترین اصل انتقال اسباب کشی چیست؟

دقت و نظارت بر بسته بندی

   با استفاده از منابع معتبر خارجی و داخلی، مهمترین نکات اسباب کشی منزل در اصفهان را برای شما گردآوری کرده ایم.

امیدواری به کمک مقالات آموزشی و مشاوران شرکت مدارابار، بدون گم شدن حتی یک برگ کاغذ به دفتر جدید اسباب کشی.
با ما همراه باشید… Modarabar | مدارابار

۱٫۱٫۱       مقدمه

با آگاهی از مراحل اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان می توانید با خیال راحت به اسباب کشی شرکت و محل کار خود بپردازید.
در ادامه مهمترین نکات بسته بندی و حمل اثاثیه شرکت را برای شما عزیزان گلچین کرده ایم.
و در آخر می توانید جمع بندی و خلاصه مطالب ( شکل  ۱حمل اثاثیه منزل در اصفهان ) را مطالعه نمایید.
همچنین می توانید به کانال آپارات برای مشاهده کلیپ اسباب کشی شرکت مراجعه کنید.
حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل  ۱حمل اثاثیه منزل در اصفهان

۱٫۲        مهمترین نکات اسباب کشی شرکت در اصفهان

اسباب کشی شرکت و حمل اثاثیه منزل در اصفهان، می تواند کار نسبتا پیچیده و زمانبری باشد. خصوصا با توجه به اینکه اسباب و اثاثیه اداری بسیار پر تعداد و دارای چینش خاصی می باشند.
در این قسمت به توضیح مهمترین نکات اسباب کشی شرکت و حمل لوازم اداری خواهیم پرداخت.

۱٫۲٫۱       تقسیم وظایف اسباب کشی در اصفهان

در صورتی که تقسیم وظایف به درستی انجام شود، اسباب کشی منزل در اصفهان و کارها با ضریب اطمینان بیشتری پیش خواهد رفت.
البته این کار آنچنان ساده نخواهد بود. خصوصا اگر متراژ دفتر و حجم کار بالا باشد. همچنین اگر مدت زیادیست که جابجا نشده اید، حتما کار سختی در پیش دارید. پس حتما مدت زمان کافی برای امور پیش بینی نشده در نظر بگیرید.
در این خصوص حتما مسئولیت ها را روشن کنید و امور جزئی را به زیردستان و معاونین خود محول کنید. فراموش نکنید تمام جزئیات را قبل و حین اجرای مراحل اسباب کشی یادداشت کرده و مستند کنید.

۱٫۲٫۲       نکات ایمنی و محافظت لوازم شرکت و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 • حتما از برچسب های اسباب کشی استفاده کنید.
 • بدون مشورت یک شرکت باربری حرفه ای، اقدام نکنید.
 • از کارکنان برای بسته بندی وسایل محل کار خودشان کمک بگیرید
 • برای بسته بندی وسایل حساس از ضربه گیر و پلاستیک حبابی استفاده نمایید.
 • وسایل سنگین را بین کارتن پخش کنید و یکجا بسته بندی و اسباب کشی منزل در اصفهان نکنید،
 • حتما روی کارتن های آسیب پذیر و حساس علامت یا برچسب شکستنی بزنید.
 • وسایل خود را لیست کنید و مکان قرارگیری آنها را یادداشت کنید.

۱٫۲٫۳       جابجا کردن وسایل سنگین و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل وسایل سنگین ترفندهای خاصی دارند. با توجه به خطرات موجود هنگام جابجا کردن وسایل سنگین، انجام اینکار توسط افراد بی تجربه اصلا توصیه نمی شود.
بعضی از وسایل جز وسایل بدبار محسوب می شوند و مشمول تعرفه اسباب کشی منزل در اصفهان جداگانه خواهد بود شکل ۲ اسباب کشی منزل در اصفهان.
وسایلی از قبیل:

   1. آلات موسیقی بزرگ و سنگین مثل پیانو یا طبل
   2. میز ناهارخوری بالای پنج نفر
   3. وسایل ورزشی سنگین مثل تردمیل یا دوچرخه ثابت
   4. یخچال ساید بای ساید
   5. گاو صندوق

  نرخ حمل اثاثیه سنگین با توجه به تعداد طبقات متغیر خواهد بود. modarabar | مدارابار

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل ۲ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

۱٫۳        مراحل اسباب کشی شرکت و حمل اثاثیه اداری

در صورتی که اسباب کشی شرکت به صورت نظام یافته و مرحله به مرحله با مدیریت صحیح انجام شود. احتمال گم شدن وسایل یا آسیب دیدن آنها بسیار کم می شود.
در این قسمت به توضیح مراحل مختلف اسباب کشی شرکت خواهیم پرداخت اسباب کشی منزل در اصفهان .

۱٫۳٫۱       برنامه ریزی اسباب کشی شرکت در اصفهان

اگر یک برنامه مطمئن و مشخص داشته باشید، یک اسباب کشی مطمئن خواهید داشت.
طرح این برنامه را به معاونین خود بسپارید و شخصا بر آن نظارت داشته باشید.
در این بخش، برنامه ریزی اسباب کشی را به چهار مرحله تقسیم کرده ایم. مدارابار | modarabar

 1. برنامه ریزی کلی اسباب کشی شرکت مثل: تاریخ آماده سازی مکان جدید، بسته بندی، اسباب کشی و چیدمان.
 2. تقسیم وظایف و مسئولیت ها
 3. تهیه لیست کامل از اسباب و اثاثیه به ترتیب اولویت.
 4. طراحی یک نقشه پیشرفت پروژه برای اسباب کشی شرکت.

۱٫۳٫۲       بسته بندی لوازم شرکت و اداره در اصفهان

مهمترین اقدام قبل از بسته بندی وسایل شرکت، برچست زدن آنهاست. بهتر است به هر اتاق کد مخصوصی اختصاص دهید. با این روش به راحتی وسایل هر اتاق را ساماندهی می کنید. برای مثال کد ۰۱ دفتر مدیریت، کد ۰۲ اتاق معاونت، کد ۰۳ اتاق مشاوره و…
حتما مقرر کنید هر کارمند وسایل شخصی خود را بسته بندی و در مکان جدید قرار دهند. همچنین مسئولیت وسایل هر شخص به عهده همان فرد خواهد بود.
حتما وسایل حساس را با ضربه گیر و نایلون حبابدار بسته بندی کنید. آنها را بین چندین کارتن پخش کنید و در کف کارتن قرار دهید. کارتن های آسیب پذیر را با برچسب شکستنی یا حساس مشخص کنید.

۱٫۳٫۳       حمل اثاثیه شرکت و اداره در اصفهان

شرکت باربری مدارابار، در جهت خدمت رسانی به همشهریان عزیز، آماده حمل اثاثیه منزل در اصفهان و اسباب کشی شرکت در اصفهان می باشد.
همچنین خدمات بسته بندی وسایل و بیمه اسباب کشی در راستای افزایش رضایت و خرسندی شما عزیزان به مشتریان محترم ارائه خواهد شد.
برای مشاهده کلیپ آموزشی مرتبط با اسباب کشی شرکت در اصفهان به کانال مدارابار مراجعه فرمایید. یا روی عکس کلیک کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

سوالات متداول | حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 

 1. شرکت مدارابار چه خدماتی به مشتریان ارائه می دهد؟
 2. هزینه استفاده از خدمات اسباب کشی منزل و شرکت چه قدر است؟
۱- در جهت رضایت شما همشهریان عزیز، شرکت مدارابار انواع خدمات اسباب کشی منزل در اصفهان را به شما ارائه می دهد.
خدماتی از قبیل: بیمه اسباب کشی، بسته بندی وسایل، حمل اثاثیه منزل به کل نقاط ایران، چیدمان و دکوراسیون منزل.
۲-به علت تنوع در فاکتورهای تعیین کننده، از اعلام قیمت دقیق صرف نظر نمودیم.
عواملی مثل تعداد طبقات، مدت زمان اسباب کشی و عوامل دیگر… در تعیین قیمت نقش مهمی دارند.
برای استعلام قیمت دقیق به مشاوران شرکت تماس حاصل فرمایید. ۰۹۱۳۳۷۶۷۷۹۲

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

MODARABAR مدارا بار

 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان |سباب کشی منزل اصفهان

فهرست مطالب

مقدمه ای بر اسباب کشی های آسان و منظم

دو نکته برای آسان تر شدن حمل اثاثیه منزل در اصفهان

چگونه به حمل اثاثیه منزل مرتبی میتوان دست یابیم

بسته بندی لوازم را بهتر است ازچه اتاقی شروع کرد؟

اطمینان پیدا کنید که کشووقفسه ها به خوبی محکم هستند

برای منتقل کردن وسایل از لوازم مناسبی استفاده کنید

فهرست اشکال

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل ۲ اسباب کشی منزل اصفهان

 • مقدمه ای بر اسباب کشی های آسان و منظم

برای اینکه اسباب کشی منزل اصفهان آسان ومنظم داشته باشیم بایدچند نکته درجمع کردن وسایل وانتقال آن ها رعایت کرد. هدایت حمل اثاثیه منزل در اصفهان وبسته بندی لوازم حمل اثاثیه ازمجموعه موردهایی است که زیرنام ریشه حمل اثاثیه است. حمل اثاثیه آسان و منظم مدارابار هر دو به یک اندازه برای انجام حمل اثاثیه منزل کامل باید رعایت شوند. یادگرفتن قلق حمل اثاثیه باگرفتن افرادکاربلددربسته بندی ایمن برای انتقال لوازم بدون صدمه نقش بسزایی درحمل اثاثیه منظم وآسان دارد. حمل اثاثیه های آنلاین راه تازه و نو ظهوری در حمل اثاثیه آسان  و همین طور حمل اثاثیه منظم است. رعایت کردن نکات برای به کار بردن اشخاص معتمد برای منتقل کردن لوازم تا حدی اساس حمل اثاثیه نام دارد.

 • دو نکته برای آسان تر شدن حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 1. سریع تر شروع کنید:مهم ترین نکته برای آسان شدن اسباب کشی منزل اصفان این است که سریع ترکاررا آغازکنید. هر وقت که شما به یک جای کوچک تری نقل مکان میکنید بهتر است سریعتر کار خود را آغاز کنید. هرچندنقل مکان به منزل نومیتواند ترسناک باشد ولی اگربرنامه ریزی داشته باشید میتوان هرهفته وسایل یک اتاق رابسته بندی کنید.
 2. لوازم مرتب شوند:یک روش آسان کردن حمل اثاثیه منزل در اصفهان این است که باچیزی که احتیاج داریدروراست باشید. قبل از این که لوازم تان را دور بریزید بشینید وفهرستی از آن چیزی که حتما نیاز دارید تهیه کنید. مواردی که مرتب از آن هااستفاده میکنید مثل تخت خواب ولوازم آشپزی یالوازمی که بدون آنها میشود زندگی کرد رابنویسید. به طورمثال شما درهر اتاق یک تلویزیون داریدامابه مکانی میرویدکه اتاق کمی داردتوصیه شرکت مداراباراین است که یک تلویزیون باخودببرید.
 • چگونه به حمل اثاثیه منزل مرتبی میتوان دست یابیم

 1. کارتن ویژه حمل اثاثیه:استفاده ازکارتنهای خوب حین اسباب کشی منزل اصفهان موجب میشود تایک حمل اثاثیه مرتبی داشته باشیم. یکی ازشرایط کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان این است که بایدمحکم باشندتالوازم زیادی رادرآن بگذاریم که درحمل اثاثیه موثراست. سایزکارتن حمل اثاثیه درقیمت آن موثر است توجه کنیدکه لوازم سنگین رادرکارتنهای بزرگ نگذارید چون منتقل کردن آن مشکل میشود.
 2. وسایلی برای حمل اثاثیه بخرید: ازدیگرمواردی که درحمل اثاثیه به شما کمک میکند خرید لوازمی یرای حمل اثاثیه است. چون استفاده کردن از لوازم حمل اثاثیه مدارابار به شما در مدیریت کردن بهتر لوازم خانه کمک بسیار زیادی میکند.
 3. چرا فصل تابستان برای حمل اثاثیه مناسب است:بهترین دلیل آب وهوای مناسب است که نقش مهمی درحمل اثاثیه دارد. دلیل دوم تعطیلی مدرسه است زیرا حمل اثاثیه درمواقع باز بودن مدرسه یک مشکل برای پدرومادر و بچه ها است.
 • بسته بندی لوازم را بهتر است ازچه اتاقی شروع کرد؟

 1. اتاقی که کمتراستفاده میکنید:دراین چنین اتاقی اگربسته بندی لوازم داخل آن را انجام دهیداختلالی درزندگی شما بوجود نمی آید. موقعی که بااین دیدگاه آهسته آهسته اقدام به جمع کردن وبسته بندی لوازم خودکنید به آسانی میتوانیدازعهده این کار بربیایید. توصیه میکنیم آخرین لوازمی که جمع میکنید تخت باشدخوابیدن روی زمین کنارلوازم حین اسباب کشی منزل اصفهان خستگی را بیشترمیکند. ودرروزحمل اثاثیه منزل در اصفهانرموقع رسیدن کارگران شرکت modarabar به خانه تان بایدآماده باشیدامکان داردشماخسته وپرانرژی نباشیدکه این اصلاخوب نیست.
 2. از سخت ترین اتاق اقدام کنید: گاهی اوقات جمع کردن اسباب اثاثیه بعضی از اتاق ها سخت می باشد. به همین خاطر تاخسته نشدیدوانرژی شما تمام نشده تلاش کنید ازاتاق هایی که جمع کردن لوازمشان سخت است شروع کنید. تلاش کنید قدم به قدم به طرف اتاق هایی بروید که جمع کردن وسایل راحت است تاهرچه بیشترجلومیرویدکارشما آسان ترشود.
 • اطمینان پیدا کنید که کشووقفسه ها به خوبی محکم هستند

اگرشما درکشوها رابازنمیکنیداطمینان پیداکنیدکه کارگران ازاین موضوع مطلع هستندبه همین خاطرآنهامیتوانند بفهمندکه این وسایل سنگین است وبه تجهیزات خاصی نیازاست. کشوهارا نوارنچسبانیدچون نوارروی چوب خیلی سخت است وامکان نداردکه از چوب کنده شود وبدون این که اثری ازخودبه جابگذاردکنده شود. سعی کنید کشوهاراقفل کنیدهمین طوراطمینان پیدا کنید که کارگران اسباب کشی منزل اصفهان ازقفسه های شما باکاورهای متحرک مراقبت میکنند. اگرشما کشوهارا منتقل میکنید میتوانیدکاورهای ضربه گیر را که مخصوص حمل اثاثیه منزل در اصفهان است ازابزار فروشی ها بخرید. اگر کشوها را کناری میگذارید اطمینان پیدا کنید که به خوبی کاور شده‌اند و از وسایل به خوبی مراقبت می‌شود. درها را با کاورهای ضربه گیر modarabar یابا پتوهای کهنه بپوشانید اگر درشیشه‌ای است بهتر است ازکارتن آینه استفاده کنید. با توجه به شکل ۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهان می توانید با چند مورد از کشوها آشنایی پیدا کنید

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل ۱ حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 • برای منتقل کردن وسایل از لوازم مناسبی استفاده کنید

اگرشما اسباب کشی منزل اصفهان انجام میدهید بایدازیک چرخ متحرک استفاده کنید تااطمیان پیداکنیدکه میتوانید قفسه رابدون صدمه منتقل کنید. از بندهای پلاستیکی modarabar استفاده کنید تاقفسه را داخل چرخ ها امن کند و آن را به خوبی نگه دارد. اگر کارکنان کافی داشته باشید تابه شما کمک کنند امکان دارد بتوانید از عهده بلند کردن وسایل سنگین بر بیایید. ما توصیه میکنیم برای مبل ها از نوارهای مخصوص حمل اثاثیه منزل در اصفهان به هیچ عنوان نباید استفاده کنید. حتی نوارهای کاوری هم اثری به جامیگذارند واگرآن‌هارا بین منطقه آب وهوایی مختلفی جابه‌جا کنید موجب میشود که نوارخشک شود. حتی می‌تواند باعث این شود که رد نوار به صورت دائمی روی مبلی که به آن علاقه دارید باقی بماند. باتوجه به شکل ۲ اسباب کشی منزل اصفهان میتوانید چندنمونه ازچرخ هایی که برای حمل وسایل به کار میروندمشاهده کنید

اسباب کشی منزل اصفهان

برای حمل اثاثیه منزل اصفهان باید به چند تکنه در این زمینه توجه کرد:

فاصله از خانه ی قدیمی تا منزل جدید در اسباب کشی:

فصل سال برای اسباب کشی منزل اصفهان بسیار حاییز اهمیت است:

حجم بار و وزن بار ماشین اسباب کشی در اصفهان:

موقعیت کوچه و خیابان برای تردد ماشین اسباب کشی:

# جنس وسایل در حمل اثاثیه منزل در اصفهان:

@ توجه به تعداد وسایل در حمل اثاثیه منزل در اصفهان:

چینش وسایل در اسباب کشی منزل در اصفهان :

نتیجه گیری در حمل اثاثیه و اسباب کشی منزل :

 

فهرست شکل:

شکل ۱حمل اثاثیه منزل اصفهان

شکل ۲ اسباب کشی منزل اصفهان

 # ۴ نوع ماشین های اسباب کشی منزل:

قبل از هرچیز باید با انواع ماشین های حمل اثاثیه منزل اصفهان آشنا باشیم. در مدارابار با ماهمراه باشید.modarabar

ماشین های اسباب کشی منزل اصفهان به چند دسته تقسیم میشوند:

 • ماشین های سبک:
 • وانت ، وانت نیسان ، وانت پراید
 • ماشین های نیمه سنگین:
 • کامیون ، خاور ،هیوندا ، کامیونت
 • ماشین های سنگین:
 • تریلی، ترانزیت، ده تن ، کمپرسی های حمل بار

برای حمل اثاثیه منزل اصفهان باید به چند تکنه در این زمینه توجه کرد:

 • فاصله
 • فصل سال
 • حجم بار
 • موقعیت جغرافیایی خانه
 • جنس وسایل
 • تعداد
 • چینش
 • راننده ماهر

فاصله از خانه ی قدیمی تا منزل جدید در اسباب کشی:

فاصله از خانه ی قدیم تا خانه ی جدید یکی از مهم تین و اساسی ترین نکات در حمل اثاثیه منزل اصفهان است. به شکل ۱حمل اثاثیه منزل اصفهان دقت کنید.

برای مسافت های طولانی باید ماشین حمل باری را در اختیار بگیریم که تنها یک بار این مسافت را طی کنیم. تا نخواهیم هزینه های اضافی کرایه ماشین و کارگر اسباب کشی را بدهیم. همچنین در وقت نیز صرفه جویی میشود.

حمل اثاثیه منزل اصفهان modarabar

شکل ۱حمل اثاثیه منزل اصفهان

فصل سال برای اسباب کشی منزل اصفهان بسیار حاییز اهمیت است:

فصل سال یکی دیگر از مواردی است که برای حمل اثاثیه منزل اصفهان و همچنین انتخاب ماشین باربری بسیار مهم است.

مثلا در فصولی مانند: پاییز و زمستان که بارندگی و سرما وجود دارد. باید از ماشین حمل باری که مسقف باشند استفاده کرد. در این حالت به آب و هوای روز اسباب کشی نیز توجه کنید.

زیرا ممکن است درآب و هوای بارانی و لغزنده هنگام اسباب کشی به وسایلتان آسیب برسد. و یا اینکه مصدوم شوید.

پس به شرایط آب و هوایی بسیار دقت و توجخ داشته باشید.

حجم بار و وزن بار ماشین اسباب کشی در اصفهان:

حجم و وزن بار تعیین کننده ‌ترین عوامل در انتخاب ماشین برای اسباب کشی منزل اصفهان میباشد. دقت کنیم که بعضی اوقات ممکن است حجم وسایل ما زیاد باشد اما وزن آن‌ها زیاد نباشد. برعکس گاهی وزن وسایل زیاد است اما حجم آن‌ها زیاد نیست. مثل سرویس خواب‌های چوب سنگین مانند تخت دراور ها و .. به شکل ۲ اسباب کشی منزل اصفهان میتوانید مراجعه کنید.

در صورتی که وسایل ما کم باشد می‌توانیم از وانت و وانت‌نیسان استفاده کنیم. در حجم یا وزن‌های بیشتر کامیون، کامیونت و خاور گزینه‌های خوبی برای حمل اثاثیه منزل اصفهان هستند.

 

موقعیت کوچه و خیابان برای تردد ماشین اسباب کشی:

موقعیت کوچه و خیابان بسیار در حمل اثاثیه منزل اصفهان مهم میباشد. موقعیت کوچه و خیابان دراسباب کشی منزل اصفهان در اسباب کشی خیلی مهم است.

در کوچه های تنگ حمل و نقل بسیار سخت است و باید در انتخاب ماشین حمل بار دقت کرد.

# جنس وسایل در حمل اثاثیه منزل در اصفهان:

در حمل و نقل باید به جنس وسایل دقت کرد. وسایل بزرگ را با استفاده از جرثقیل های ۲تن و ۵تن و…. را میتوان جابجا کرد. برای حمل وسایلی از جمله تلویزیون ، کمد و وسایل شکستنی  از وانت و نیسان در اسباب کشی منزل اصفهان نمیتوان استفاده کرد. در مدارابار modarabar میتوانید بهترین ماشین های حمل بار را انتخاب و از آن ها بهترین استفاده را نیز کرد.

@ توجه به تعداد وسایل در حمل اثاثیه منزل در اصفهان:

علاوه بر حجم و وزن وسایل، تعداد آن‌ها نیز اهمیت دارد. اگر وسایل زیاد باشد. حتماً وسیله ای را انتخاب می کنیم که براحتی از منزل قبلی به محل جدید وسایل را حمل کند. وبا توجه به زیاد بودن حجم وسایل کارگران نیز خسته نشوند و بتوانند حمل اثاثیه منزل اصفهان را به راحتی انجام دهند.

چینش وسایل در اسباب کشی منزل در اصفهان :

به مهارت نیروهای خدماتی در چینش مناسب وسایل در ماشین توجه داشته باشید. خیلی وقت‌ها به علت مهارت کم نیروهای خدماتی وسایل ما در ماشین اسباب کشی منزل اصفهان جا نمی‌شود و ما مجبور می‌شویم وسایل را در چند مرحله بار بزنیم.

در خیلی از زمینه ها به علت مهارت و نداشتن اطلاعات کافی نیروهای خدماتی اسباب و وسایل ما در ماشین باربری جا نمیشود.

برای این کار ما باید وسایل را چند بار جابجا کنیم ولی این کار باعث میشود که  برای حمل اثاثیه منزل اصفهان هزینه های زیادی را بپردازیم که به صرفه نیست.

اسباب کشی منزل اصفهان مدارابار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 4 =