نکات اسباب کشی اداره و حمل لوازم اداری

پنج نکته دراسباب کشی اداره و شرکت :

حمل لوازم اداری و اسباب کشی مکان هایی مانند اداره ها وشرکت ها کاری زمان بر وخسته کننده به نظر می اید. در ادامه میخواهیم شما را روش کاربردی شرکت مدارابار برای اسباب کشی اشنا کنیم.  با بهره گیری از شرکت های باربری میتوانید بدون دغدغه اثاثیه شرکت یا اداره خود را جا به جا کنید. خوب است برای اسباب کشی راخت اداره ها و شرکت ها نکات اصولی را به کار ببندید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  تخصص ماست. حمل اثاثیه منزل خود را به مابسپارید.

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران  را به شما پیشنهاد میدهیم.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران | modarabar

شکل ۱:  حمل اثاثیه منزل در اصفهان

نکات اسباب کشی اداره و شرکت و مغازه :

پبشنهاد میکنیم برای گرفتن نتیجه مطلوب برای اسباب کشی  اداره یا شرکتتان نکات زیر را مد نظر قرار دهید. باشد که با به کار گیری این روش ها بتوانید بهترین و اسوده ترین جابه جایی را تجربه کنید.

مناسب ترین روش حمل اثاثیه منزل در اصفهان  (modarabar)  را به شما پیشنهاد میدهیم .

 

۱) از جعبه ها و کارتن های مناسب استفاده کنید.

در انباربیشتر این شرکت ها تعداد زیادی جعبه و کارتن پیدا می شود که قابل استفاده است. برای حمل فایل ها و پرونده ها میتوان از این کارتن ها استفاده کرد.  درغیراین صورت این کارتن ها را از بیرون هم میشود تهیه کرد.

در برخی کشورها جعبه هایی به نام ” توت ” در اختیارکارمندان قرار میگیرد. این جعبه ها برای جابه جایی فایل ها و پوشه های اداری و وسابل میز کار استفاده میشود.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  (modarabar) تخصص ماست. حرفه ای ترین شرکت حمل و نقل بار همراه شماست .

 

 

۲) خالی کردن فایل ها:

بهتر است قبل از خبر کردن شرکت های حمل اثاثیه فایل ها و پوشه ها را اماده سازی کنید. با اماده سازی فایل ها و پوشه ها جا به جایی آن ها راحت تر وسریع تر انجام میشود.برای اماده سازی فایل ها و وشه ها از کارتن ها قبلی میتوانید استفاده کنید. حتی میتوانید از همان شرکت ها این کارتن ها را درخواست کنید.

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران (مدارابار) را به شما پیشنهاد میدهیم.

۳) در بسته بندی رایانه ها توجه لازم را به کار گیرید.

رایانه ها و پرینتر ها از جمله مهم ترین وسایلی هستند که برای اسباب کشی اداره ها باید به آن ها دقت کرد. در بسته بندی این گونه وسایل باید بیشتر دقت کرد. اسیب رسیدن به هریک از این وسایل ممکن است بخش های مختلف اداره را با مشکل مواجه کند.بهتر است برای جابه جا کردن این وسایل اجزا و بخش های ان را به طور مجزا جا به جا کنید.برای جا به جا کردن راحت این وسایل خدمات ارائه شده تویط شرکت بابری را بپرسید. بسته بندی و کارتن مخصوص بسیار اثرگذار خواهد بود. شرکت باربری مدارابار برای حمل بار ایمن تمامی نکات لازم را مورد توجه قرار میدهد.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  (modarabar) تخصص ماست.

مناسب ترین روش حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران   را به شما پیشنهاد میدهیم .

 

۴) اماده سازی و  داشتن طرح مشخص  :

قبل از این که وسایل را جا به جا کنید بهتر است مکان مقصد را اماده کنید. همچنین جایگاه هریک از این وسایل را بدانید تا هنگام اسباب کشی هریک در مکان درست خود قرار بگیرند.انجام این دست کار ها باعث تسریع روند سرعت کار ها میشود.

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران را به شما پیشنهاد میدهیم.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان تخصص ماست. حرفه ای ترین شرکت حمل و نقل بار همراه شماست .

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران | modarabar

شکل ۲: حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

اقدامات لازم قبل از اسباب کشی :

ابتدا مکان جدید را قبل از نقل مکان تمیز و مرتب کنید. اگر نیاز به تمیزکاری و شست وشو دارداز قبل اقدامات لازم را انجام دهید.

دومین اقدام این است که مکانی را برای هر وسیله تعیین کنید تا هنگام اسباب کشی در جای خود قرار گیرد. به خصوص جایگاه وسایل سنگین وحساس که بعدن ممکن است توان جا به جایی آن را نداشته باشید.

مثلا جایگاه وسایلی مانند میزکار ، میزکنفرانس ، گاو صندوق ها وکمدها را از قبل تعیین کنید.بهتراست این وسایل همان روز در جای خود قرار داده شوند تا بعدن دچار مشکل نشوید. هر گونه وسایلی را که احتیاج به نصب دارند مانند پروژکتور و … از قبل راه اندازی کنید.

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران را به شما پیشنهاد میدهیم.

 

۵) برچسب زنی و مشخص کردن محتوای هر کارتن :

نوشتن محتویات کارتن ها هم  کار کارگران و هم کار خودتان را اسوده تر میکند.چرا که کارگران با دانستن این که محتویات کارتن شکستنی است در حمل آن بیشتر دقت میکنند.علاوه بر نوشتن محتویات میتوانید مقصد و مکان هر کارتن را هم روی آن بنویسید. به شما پیشنهاد میکنیم برای راحتی چیدمان وسایل بعد ازاسباب کشی حتما این کار را انجام دهید.برچسب های رنگی هم میتوانند برای این کار یاری گر شما باشند . شماره گذاری هم میتوانید انجام دهید مثلا کارتن های هر اتاق را با هر شماره مشخص کنید.

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه اصفهان به تهران  را به شما پیشنهاد میدهیم.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  تخصص ماست. حرفه ای ترین شرکت حمل و نقل بار همراه شماست .

حمل لوازم اداری و ۴ نکته ی مهم

احیانا پشیمانی بالایی در مورد جعبه بندی مبلمان و جابه جا یه ان به خانه نو دارید. مبلمان از لوازم باکلاس خانه به شمار می‌رود و شما به تهیه آن‌ها باید قیمت بالایی پرداخت کرده باشید پس واقعا عادی است که برای اسباب کشی مبلمان شکل که به آن ضرر نرسد نگران باشید. اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل لوازم اداری در اصفهان | مدارابار | MODARABAR مبل‌ها هنایش بالایی در قشنگ فضای خانه دارند و از اصلی ترین  وسایل در دکوراسیون به شمار می‌روند همچنین مبلمان از نظر قیمتی نیز جزء لوازم گران بها خانه حساب می‌شود و هزینه گرانی نیز دارند. در اینجا می‌خواهیم در مورد جعبه بندی بهتر مبلمان با شما صحبت کنیم با ما همراه باشید.

احتیاج جعبه بندی مبلمان

در زمان حمل اثاثیه منزل بسیار ضروری است که به بسته بندی وکیوم مبلمان بیشتر توجه کنیم و با دقت و کیفیت بالایی این وسایل را جعبه بندی نماییم. آنچه در زمان جعبه بندی انواع مبل باید توجه زیادی به آن داشته باشیم پارچه روی مبل , دسته‌های مبل و پایه‌های آن است. اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل لوازم اداری در اصفهان

پارچه مبلمان امکان دارد در زمان اثاث کشی کثیف , پاره یا نخ کش شود. همچنین رنگ دسته و پایه‌های مبلمان ممکن است از بین برود و یا خراش بردارد. از این رو زمان جعبه بندی انواع مبلمان بهتر است به این قسمت‌ها توجه ویژه‌ای شود.
مدارابار اصفهان به اسانی در جعبه بندی انواع مبلمان به شما کمک می‌کند.

1

شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان

توصیه‌های بسته بندی مبل

هر مدل مبلمان نیاز به جعبه بندی خوب خود دارد. چنین روش‌های مختلفی برای جعبه بندی انواع مبلمان راحتی یا بسته بندی مبل اداری وجود دارد. در اول پیش از اغاز جعبه بندی باید وسایل اسباب کشی در اصفهان موردنیاز را حاضر نماییم.
آنچه برای جعبه بندی مبلمان مورد نیاز است عبارت‌اند از:

اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل لوازم اداری در اصفهان | مدارابار |MODARABAR

  1. بابل رپ
  2. استرچ رپ که با نام پلاستیک‌های حباب‌دار و سلفون برای ما آشنا هستند
  3. چسب
  4. روکش‌های محافظت‌کننده
  5. کارتن مقاوم
  6. کاغذ بسته بندی
  7. اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل لوازم اداری در اصفهان

 

پس از اماده کردن  وسایل بسته بندی برای مبل اکنون باید بدانید که برای این کار شما دو راه در پیش رو دارید.
۱- جعبه بندی بی باز کردن اتصالات
۲- جعبه بندی با باز کردن کلیه اتصالات
در روش اول شما باید همه ی نقاط حساس مثل تاج مبل, دسته‌ها , پایه‌ها, نقاط تیز و برجسته و … را مشخص کنید و آن‌ها را با پوشش خوب مانند کارتن , کاغذ بسته بندی و پارچه بپوشانید. این نقاط از آسیب‌ پذیرترین نقاط مبل به شمار می‌روند. پس از آن با سلفون و پلاستیک‌های حباب‌دار کل مبل را جعبه بندی کنید.

اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل لوازم اداری در اصفهان

3

شکل ۲ حمل لوازم اداری در اصفهان

 

روش دوم به‌ویژه برای مبلمانی به کار می‌رود که حجم و وزن بالایی دارند.
هر نوع اتصال مثل دسته‌ها , پایه‌ها , شیشه‌های مبل , کشوها و … را جدا کنید و به‌صورت جداگانه بسته بندی نمایید. همچنین کوسن‌ها و تشک‌هایی که از روی مبل  جدا می‌شوند را نیز بردارید تا وزن مبل کم۲تر شود و اسان تر از درب‌ها و راهروها رد شود. در اینجا جعبه بندی مبل منزل در انواع گوناگون آن را بررسی می‌کنیم.

اسباب کشی منزل در اصفهان | حمل لوازم اداری در اصفهان | مدارابار | MODARABAR

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =