نکات مهمی که باید حین حمل جهیزیه عروس رعایت کرد

اسباب کشی منزل در اصفهان

MODARABAR مدارا بار


اسباب کشی منزل در اصفهان |حمل اثاثیه منزل در اصفهان

عنواننکات مهمی که باید حین حمل جهیزیه عروس رعایت کرد
نویسندهمحمد متولی
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات999
مدت زمان مطالعه10:39 دقیقه

فهرست مطالب

دسته بندی کردن و منتقل کردن جهیزیه ی عروس

چرا باید برای حمل جهیزیه عروس از شرکت حمل اثاثیه کمک گرفت

کار های ضروری برای منتقل کردن جهیزیه به منزل

حمل وی آی پی وسیله های عروس به منزل

چیدن جهیزیه در خانه جدید توسط کارکنان اسباب کشی منزل در اصفهان

بسته‌­بندی لوازم کم حجم و  نیمه حجیم در حمل جهیزیه

فهرست اشکال

شکل 1 اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل 2 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 • دسته بندی کردن و منتقل کردن جهیزیه ی عروس

اززمان شروع کار چندین بارتازه عروس هابرای استفاده ازخدمات دسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان باکارکنان ماتماس گرفتند. تا بتوانند دراین حوزه از خدمات دسته بندی و اسباب کشی منزل در اصفهان شرکت مدارابار نهایت بهره را ببرند. بدون شک تماشای سفره عقد و نشستن عروس وداماد درکنارآن وخوشحالی هردوخانواده و فامیل های آنها تصویری به یادماندنی است. وخبر از شروع یک زندگی مشترک بین آنها را میدهد ولی بعد از پایان شب عروسی که شب پرخاطره است. و برگشتن عروس و داماد از ماه عسل کم کم زمان رفتن عروس و داماد به منزل جدید خود است. به همین دلیل دسته بندی وسایل بسیارمهم است چون زوجین نمی خواهند که وسایل شان درحین حمل وسایل صدمه ببیند. شرکت ماعلاوه برتبریک به زوجین جوان بدین گونه اعلام میکندکه آماده رفع این نگرانی وانتقال جهیزیه با بالاترین کیفیت است.

 • چرا باید برای حمل جهیزیه عروس از شرکت حمل اثاثیه کمک گرفت

گاهی اوقات خانواده ها زمان کافی برای رسیدگی به همه کارها حین حمل اثاثیه منزل در اصفهان وجهیزیه عروس ندارند. علاوه براین اضطراب واسترسی که دراین موقعیت به وجود آمده به بالاترین حد خود در خانواده مخصوصا خانواده عروس میرسد. این اضطراب میتواند برروال اسباب کشی منزل در اصفهان وجهیزیه و چیدن آن موثرباشد این مشکل به سادگی حل میشود. شما می توانید از شرکت های حمل وسایل مثل شرکت حمل اثاثیه مدارابار برای منتقل کردن جهیزیه عروس استفاده کنید. کارگران کاربلد و با تجربه می توانند جهیزیه عروس را در کم ترین زمان و به سرعت دسته بندی نمایند. و بعد وسایل را در داخل کامیونی که وسایل را حمل می کند گذاشته و به سمت مقصد حرکت میکنند. با توجه به شکل 1 اسباب کشی منزل در اصفهان می توانید چند مورد از وسایل جهیزیه عروس را ببینید.

اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل 1 اسباب کشی منزل در اصفهان

 • کار های ضروری برای منتقل کردن جهیزیه به منزل

اگر برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان و انتقال جهیزیه عروس از شرکت های حمل و نقل استفاده کرده اید. باید این را بدانید که قبل از آمدن کارکنان شرکت حمل وسایل مدارابار به منزل چه کاری باید انجام بدهید. اگرلوازم عروس را خریدید احیانابیشتراین لوازم کارتن دارندلوازم رااز کارتن درنیاورید چون بهترین روش حمل لوازم عروس استفاده ازکارتن است. فقط باید از سلفون یا پارچه یا کارتن اسباب کشی منزل در اصفهان برای مراقبت کردن از جهیزیه استفاده کرد. اگربسته بندی اثاثیه برایتان سخت است و به کمک نیاز دارید فهرستی از لوازم تهیه کنید وازشرکت بخواهیدکه افرادکاربلد بفرستند. اگربعضی ازلوازم جهیزیه کارتن نامناسب دارند فهرست وسایل تهیه کرده وکارتن مناسبی از شرکت بخواهید تالوازم رابهتر بسته بندی کنید. باید بدانید که بسته بندی کردن جهیزیه عروس  بسیار مهم است چون وسایل شان بیشتر گران قیمت و شکستنی هستند.

 • حمل وی آی پی وسیله های عروس به منزل

همان گونه که بیان کردیم و میدانید حمل اثاثیه منزل در اصفهان و حمل جهیزیه عروس کار بسیار خطیری است. شرکت modarabar کلا برای انتقال جهیزیه عروس از خدمات وی آی پی استفاده میکنند که حاوی بسته بندی اثاثیه است. این کار آخر مراقبت از وسایل است و بدون کم ترین صدمه و آسیب لوازم عروس را منتقل می کند. بیمه اسباب کشی در اصفهان ازدیگرکارهایی است که درحین منتقل کردن جهیزیه عروس شرکت حمل و نقل باید انجام دهد.

لوازم بسته بندی با کیفیت که می توان حین حمل اثاثیه از آن ها استفاده کرد عبارت است از :

 1. کارتن های چندین لایه ای که برای محافظت کردن از وسایل دربرابر آسیب ها حین حمل اثاثیه مناسب هستند.
 2. پلاستیکهای حباب داری که برای محافظت کردن از وسایل در برابر خراش ها در حین حمل اثاثیه مناسب هستند.
 • چیدن جهیزیه در خانه جدید توسط کارکنان اسباب کشی منزل در اصفهان

زمانی که عروس درخواست چیدمان جهیزیه را داشته باشد modarabar این امکان را دارد که جهیزیه را درخانه عروس بچیند. پیشنهاد میکنیم یک نفر در خانه باشد تا اثاثیه مطابق خواسته مشتری چیده شود واثاثیه در جای مشخص شده قرارگیرند. چنانچه تمایل دارید میتوانید از شرکت تقاضا کنید که یک کارگر برای تمیز کردن خانه بفرستد تا خانه را تمیزکند. کار حمل اثاثیه منزل در اصفهان و انتقال جهیزیه  به اتمام رسیده است و تمامی لوازم در مکان خود قراردارند. حال کار اسباب کشی منزل در اصفهان تمام شده است و منزل برای آغاز زندگی عروس و داماد آماده است. با توجه به شکل 2 حمل اثاثیه منزل در اصفهان می توانید جهیزیه نو عروس ها را درتصویر زیرمشاهده کنید

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 • بسته‌­بندی لوازم کم حجم و  نیمه حجیم در حمل جهیزیه

یکی ازبرتری بسته‌­بندی لوازم modarabar وانتقال جهیزیه این است که به آسانی می توان از تمامی وسایل بسته‌­بندی استفاده نمود. برای بسته‌­بندی حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی جهیزیه عروس بایدحتما به نکاتی که درپایین آمده توجه کرد:

 1. لوازم شکستنی را از وسایل غیر شکستنی جدا کنید وتمامی وسایل بسته ­‌بندی را از قبل آماده داشته باشید.
 2. وسایلی که پر حجم هستن درجعبه های کوچک‌­ و وسایلی که کم حجم هستند درجعبه های بزرگ‌ گذاشته شوند.
 3. همه وسایل شکستنی بادقت درروکش پلاستیک‌­ حباب‌ ­دار پوشانده یابه عبارتی کاورشده ودرجعبه اسباب ­‌کشی منزل در اصفهان قراردهید.
 4. برای محافت کردن از وسایلی که شکستنی هستند باید بین لوازم در کارتن­‌ها فیبر یا فوم قرار داده شود.
 5. برای محافظت کردن از لوازم ها باید دور وسایل شکستنی را از پلاستیک­‌ های ضخیم حمل اثاثیه استفاده شود.

اسباب کشی منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهان

modarabarاسباب کشیاسباب کشی | شرکت مدارابار | اسباب کشی منزل در اصفهانحمل اثاثیهحمل اثاثیه منزل | شرکت مدارا بار | اسباب کشی منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهانحمل جهیزیه عروسمدارا بار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *