4 نوع کارتن اسباب کشی منزل | حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارابار modarabar


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | 4 نوع کارتن اسباب کشی منزل

فهرست مطالب
انواع کاتن اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزل

انواع کارتن از نظر تعداد لایه به کار رفته در فرآوری آنها

کارتن های سه لایه مناسب برای اقلام زیر 18 کیلوگرم

کارتن های پنج لایه به عنوان پرکاربردترین نوع کارتن

کارتن های هفت لایه دارای سه نوع فلوت(مقوای شیار دار)

انواع کارتن بر اساس سایز طراحی آنها در اسباب کشی منزل در اصفهان

کارتن بسته بندی با سایز کوچک . . .

کارتن بسته بندی با سایز متوسط . . .

کارتن بسته بندی با سایز بزرگ . . .

انواع کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان و دیگر شهرها به طور کلی

·کارتن موزی

·کارتن زونکن

·کارتن رگال دار

·کارتن مادر

فهرست اشکال
شکل 1: حمل اثاثیه منزل دراصفهان

شکل 2: اسباب کشی منزل در اصفهان

 

حمل اثاثیه منزل در اصفهانعنوان مقاله
سارا مارانینویسنده
اوج شیددپارتمان
1160تعداد کلمات
10 دقیقهمدت زمان مطالعه

 

انواع کاتن اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزل

هنگام اسباب کشی منزل در اصفهان و در دیگر کلانشهرها. با توجه به ترافیک و شلوغی معابر در آنها، کیفیت و نوع کارتن اسباب کشی اهمیت زیاد دارد. چرا که کارتنها و جعبه‌های مقوایی علاوه بر سامان دادن به روندکار در محافظت از اثاثیه منزل نقش زیادی دارند. و اگر در طول مسیر جابه جایی پاره شوند سنگینی کار را دوچندان می کنند.

پس در ادامه برای داشتن انتخابی مناسب و آسان کردن حمل اثاثیه منزل در اصفهان. به توصیف هر یک از انواع کارتنهای اسباب کشی منزل و کاربرد آنها میپردازیم. ما را در سایت مدارابار(modarabar) دنبال کنید.

کارتنها یا جعبه های مقوایی را میتوان از نظر ساختار یعنی تعداد لایه‌ی بکار رفته در تهیه ی آن. و سایزشان به انواع مختلفی تقسیم بندی کرد. که درنهایت باتوجه‌به هریک ازاین خصوصیات نامها و اشکال ]مانند شکل 1: حمل اثاثیه منزل در اصفهان[ مختلفی به‌خود میگیرند.

انواع کارتن از نظر تعداد لایه به کار رفته در فرآوری آنها

اهمیت ضخامت یا تعداد لایه ی کارتن ها در انتخاب آنها برای بسته بندی لوازم سنگین و سبک مشخص می شود. چراکه اگر کارتن هایی با ضخامت پایین را برای اثایه ی سنگینی چون لوازم برقی آشپز خانه، کتاب ها.، ظروف شکستنی و… انتخاب کنیم موقع اسباب کشی منزل در اصفهان احتمال پارگی آنها بالا رفته. و ممکن است کل لوازم آسیب ببینند. براین اساس و به طور کلی سه نوع کارتن با تعداد لایه 3، 5، 7 در بازار موجود می باشد. که هر یک برای بسته بندی اقلامی مشخص طراحی شده اند.

کارتن های سه لایه مناسب برای اقلام زیر 18 کیلوگرم

این کارتن ها همانطور که از اسمشان پیداست از سه لایه ی اصلی ساخته شده اند. دولایه ی آن مقوای محکم و یک لایه ی آن مقوای شیار دار می باشند. وبرای لوازم سبکی مانند: وسایل غیر شکستنی آشپزخانه، لباس ها، کتابهایی سبک و کوچک، وسایل تزئینی و… کاربرد دارند.[/cz_title]

حمل اثاثیه منزل در اصفهان اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل 1: حمل اثاثیه منزل در اصفهان

کارتن های پنج لایه به عنوان پرکاربردترین نوع کارتن

از متداول ترین و شایع ترین نوع کارتن، کارتن های 5 لایه می باشد. که تیم خوب مدارابار بیشترین استفاده را در حمل اثاثیه منزل در اصفهان از آنها میبرند. این کارتن ها برای اقلامی با وزن بالای 18 کیلو کاربرد دارند. و برای بسته بندی لوازم شکستنی بسیار استفاده می شوند. ازنظر ساختار آنها بایدگفت کارتنهای5 لایه از سه مقوای صاف و محکم و دومقوای شیاردار ساخته شده اند. و از نظر کیفیت بسیار مقاوم بوده و از سایز استانداردی برخوردار است.

کارتن های هفت لایه دارای سه نوع فلوت(مقوای شیار دار)

این کارتن ها با ضخامت 8 میلی متر بیشتر در بسته بندی لوازم صنعتی کاربرد دارند. اما در بسته بندی وسایلی مانند تخت و مبلمان مورد استفاده قرار میگیرند. از جمله ویژگی های منحصر به فرد آنها سایز بزرگ و بسیار محکم آنها بوده. و باید گفت بخش اعظم سنگینی کالاها را بردوش پالتها می باشند.

انواع کارتن بر اساس سایز طراحی آنها در اسباب کشی منزل در اصفهان

همانطور که میدانید اثاثیه منزل در ابعاد مختلفی وجود دارند. پس به منظور بسته‌بندی هریک ازآنها به انواع کارتنها  ]مانند شکل 2: اسباب کشی منزل در اصفهان[با سایزهای مختلفی نیازداریم. که عمده ترین آنها به شرح زیر است که تیم modarabar به بهترین نحو از آنها استفاده می نماید:

کارتن بسته بندی با سایز کوچک . . .

ابعاد استاندارد کارتن های سایز کوچک تقریبا 12.5*12.5*16 می باشد. که برای بسته بندی وسایل کوچک و سنگین کاربرد دارد. و در حمل اثاثیه منزل در اصفهان بسیار موثرند. به طور معمول این کارتن ها قادرند لوازمی با وزن کمتر 30 کیلو را تحمل کنند. پس بهتر است برای پیچیدن گلدان ها، کتاب ها و ظروف مورد استفاده قرار گیرند.

کارتن بسته بندی با سایز متوسط . . .

از این کارتن ها که در ابعاد 18*18*16 تولید می شوند. برای وسایلی که زیاد احتیاج به بسته بندی و جعبه ی خاصی ندرند کاردبرد دارند. از این وسایل می توان به لباس ها، قابلمه و ماهیتابه و اسباب بازی اشاره کرد.

اسباب کشی منزل در اصفهان حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2: اسباب کشی منزل در اصفهان

کارتن بسته بندی با سایز بزرگ . . .

کارتن های بزرگ با سایز های 60*60*40 تولید می شوند. و با توجه به حجمی که می توانند پوشش دهند. اغلب برای بسته بندی چرخ خیاطی، آباژور و لوازم برقی آشپز خانه کاربرد دارند. با اینکه این کارتن ها از سایزی بزرگتر از کارتن های متوسط برخوردارند. اما حداکثر وزن قابل تحمل آنها 60 کیلو و مشابه سایز متوسط است. چرا که حمل وسایل سنگینتر از 60 کیلو و نهایتا تا 70 کیلو بسیار دشوار خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر سایت مدارابار(modarabar)  را دنبال کنید.

انواع کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان و دیگر شهرها به طور کلی

  • کارتن موزی: این کارتنها که بسیار مقاوم و بادوام بوده با نام کارتنهای موزی شناخته می شوند. و متداولا برای بسته بندی ظروف شکستنی، لوازم دکوری، وسایل اداری و کتابها کاربرد دارند.
  • کارتن زونکن: کارتنهایی برای بسته بندی اوراق اداری و پرونده‌ها، کتابها، سررسید و دفترها و مدارک کاربرد دارند. بیشترین استفاده را در زمان جابه جایی اداره ها و بانک ها دارند.
  • کارتن رگال دار: این کارتن ها که با هدف بسته بندی لباس های حساس و گران طراحی شده اند. با نام های کمد مقوایی یا کارتن بسته بندی لباس هم شناخته می شوند. نحوه استفاده از آنها به این گونه است که شما می توانید. لباس های خود را به گیره های تعبیه شده در انها آویزان کنید. در اینصورت لباس ها چروک و کثیف نمی شوند و سرعت کار را هم بالا می برند. به همین دلیل در زمان حمل اثاثیه منزل در اصفهان کارآمدند.
  • کارتن مادر: این کارتن ها حجمی معادل 4.5 برابر کارتن های موزی را پوشش می دهند. و برای وسایل بزرگ کارآمدند. همچنین از دسته کارتن های 5 لایه به حساب می آیند. و در اسباب کشی منزل در اصفهان فوق العاده کاربرد دارند.
[/vc_column][/vc_row]

اسباب کشی منزل در اصفهانانواع کارتن اسباب کشی منزلحمل اثاثیه منزل در اصفهان

modarabarاسباب کشی | شرکت مدارابار | اسباب کشی منزل در اصفهانانواع سایز کارتنانواع کارتن اسباب کشیانواع کارتن بر اساس تعداد لایهحمل اثاثیه منزل در اصفهانکارتن 5 لایهمدارابار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *