4 نکته اسباب کشی مرتب # در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارابار

حمل اثاثیه منزل در اصفهان


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل اصفهان | مدارابار | modarabar

عنواناسباب کشی مرتب
نویسندهفاطمه کرمانی
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات945
مدت زمان مطالعه9 دقیقه

 

فهرست عناوین :

اسباب کشی مرتب

مهیا کردن لوازم مورد نیاز حمل اثاثیه منزل اصفهان

تهیه کارتن های مقاوم و محکم برای اسباب کشی

استفاده ازبابل رپ یا پلاستیک های ضربه گیر در اسباب کشی

استفاده از کاغذ مخصوص بسته بندی در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

استفاده از چسب های پهن نواری در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بکار گیری  سلفون های  مخصوص در  اسباب کشی  منزل

 

فهرست تصاویر:

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2اسباب کشی منزل اصفهان

 

اسباب کشی مرتب

خیلی از اشخاص  حتما یک بار در طول عمر خود در موقعیت اسباب کشی قرار گرفته اند. اجاره نشینی  از یک طرف و اسباب کشی منزل اصفهان از طرف دیگر سختی ها و دشواریهای خود را دارد. حمل اثاثیه منزل در اصفهان  باعث مشوش شدن و پریشانی فکر می شود. اما داشتن یک برنامه ریزی میتواند باعث کاهش این اضطراب ها و نگرانی ها شود. برای داشتن یک اسباب کشی مرتب نیازمند یک مدیریت صحیح در اسباب کشی هستیم. داشتن راهکارهایی برای یک اسباب کشی میتواند تاثیر به سزایی در کم شدن حجم کار داشته باشد.

ما در این مقاله چند راهکار برای یک اسباب کشی مرتب برای شما بازگو می کنیم.

مهیا کردن لوازم مورد نیاز حمل اثاثیه منزل اصفهان

در وهله اول باید وسایلی که مورد نیاز اسباب کشی منزل اصفهان است را مهیا کنیم. این کار باعث بالا رفتن امنیت بیشتر وسایل در برابر خطرات احتمالی است.

تهیه کارتن های مقاوم و محکم برای اسباب کشی

مهمترین واصلی ترین ابزاری که برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان نیاز است کارتن مخصوص اسباب کشی  است. کارتن ها باید از نظر استحکام دارای مقاومت لازم برای حمل اثاثیه باشند. حدالامکان از کارتن های دست دوم استفاده نکنید کارتنهای کهنه احتمال دارد در حین جا به جایی دچار پارگی شوند. از کارتن با ابعاد و سایزهای مختلف استفاده کنید. پس از گذاشتن لوازم در کارتن درب کارتن ها را با چسب محکم ببندید و نام لوازم را روی انها بنویسید. در اسباب کشی منزل اصفهان روی هر کارتن نام محل قرار گیری را حتما ذکر کنید.

برای تهیه و سفارش کارتن میتوانید از شرکتهای معتبر کمک بگیرید. در شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان میتوان چند نمونه کارتن اسباب کشی را مشاهده کرد. Modarabar بهترین در حمل و نقل

حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارابار

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

استفاده ازبابل رپ یا پلاستیک های ضربه گیر در اسباب کشی

این پلاستیک ها به علت داشتن حباب داخل آن حالت ضربه گیر دارد. استفاده از انها برای وسایل شکستنی و وسایل برقی بسیار کاربرد دارد. این پلاستیک ها مانع اسیب دیدن وسایل در مقابل خش خوردگی، شکستن، مانع اب رفتن داخل ان می شود.

حباب های موجود روی این پلاستیک ها یک ضربه گیر قوی در برابر هرگونه فشار است. برای تهیه پلاستیک حبابدار با مدارابار تماس بگیرید.

 استفاده از کاغذ مخصوص بسته بندی در حمل اثاثیه منزل در اصفهان  

در اسباب کشی منزل اصفهان وسایل کوچک و شکستنی این کاغذ ها میتواند مناسب باشد. وسایل تزیینی کوچک ممکن است در حین جا به جایی به هم برخود کنند. این برخورد باعث شکسته شدن یا اسیب دیدن آنها می شود. پیچیدن کاغذ به دور انها مانع اسیب رسیدن به انها می شود. خیلی از افراد به دلیل ازران تر بودن روزنامه  از آن برای دور پیچ کردن وسایل استفاده می کنند. اما روزنامه به دلیل داشتن مواد چاپی که از سرب هستند دست ها و لوازم شما را الوده می کند. کاغذ هایی که برای بسته بندی هستند از آلیاژهایی تولید شده اند که حالت ضربه گیری دارد .

استفاده از چسب های پهن نواری در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

استفاده از چسب های پهن نواری در حمل اثاثیه منزل در اصفهان خیلی مورد نیاز است. برای بستن درب و کف کارتن ها از چسب های پهن نواری استفاده می شود. برای خرید این چسب ها حتما توجه داشته باشید که چسب بسته بندی تهیه فرمایید. این چسب ها از مقاومت و ضخامت بیشتری نسبت به چسب های پهن معمولی دارند. استفاده از چسب نا مرغوب ممکن است در حین جا به جایی سبب ابز شدن کارتن شود. در شکل 2اسباب کشی منزل اصفهان میتوان نمونه ای از این چسب ها را مشاهده کرد.

اسباب کشی منزل اصفهان مدارابار

شکل 2اسباب کشی منزل اصفهان

بکار گیری  سلفون های  مخصوص در  اسباب کشی  منزل

در اسباب کشی منزل اصفهان خیلی از وسایل قابلیت گذاشتن درون کارتن را ندارند. بهتر است برای دور پیچی وسایل یزرگ از سلفون مخصوص این کار استفاده کنیم. وسایلی مثل مبلمان، میزها و صندلی ، وسایل چوبی، آباژور و… را میتوان سلفون کرد. در حمل اثاثیه منزل در اصفهان برای مبلمان بهتر است ابتدا پایه ها را با پارچه ای بپوشانید سپس روی آن سلفون بکشید. کشیدن سلفون روی وسایل مانع ازرفتن گرد و غبار به جسم در حین جا به جایی می شود. مدارابار ارسال بار به سایر نقاط کشور را دارد. Modarabar  دارای کارگان ماهر و زبده.

به غیر از وسایلی که ذکر شد وسایل دیگری نیز ممکن است برای اسباب کشی نیاز باشد.

طناب برای بسته بندی وسایل ومحکم کردن آنها ممکن است مورد نیاز باشد.

استفاده از مواد شوینده برای شستن و تمیز کردن وسایل.

استفاده از ماژیک برای نوشتن لیست لوازم هر کارتن در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

جعبه های چوبی یا پلاستیکی برای چیدن لوازم کوچک درون انها.

با توجه به آمدن کرونا استفاده از دستکش، ماسک و مواد ضد عفونی کننده برای اجسام از الزامات کار است.

استفاده از کهنه یا پارچه برای پر کردن فضای خالی کارتن ها در اسباب کشی منزل اصفهان

داشتن یک دفترچه یادداشت کوچک برای نوشتن لیست کارها و لیست لوازم.

اسباب کشی منزل اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهان

modarabarاسباب کشی منزل اصفهانپلاستیک حبابدار برای چه اثاثی مناسب استچه لوازمی مورد نیاز اسباب کشی استچه نوع کارتن برای اسبابکشی مناسب استحمل اثاثیه منزل در اصفهانمدارابارنحوه بسته بندی درست در اسباب کشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *