# 4 نکته در باره ی کاوراسباب کشی منزل

حمل اثاثیه منزل اصفهان modarabar

حمل اثاثیه منزل اصفهان


حمل اثاثیه منزل اصفهان | اسباب کشی منزل اصفهان

عنوانکاوراسباب کشی منزل
نویسندههادی جعفری
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات913
مدت زمان مطالعه9 دقیقه

فهرست مطالب:

مقدمه ای درباره ی کاوراسباب کشی منزل در اصفهان :

اموزش بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در اصفهان :

نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در اصفهان :

نحوه بسته بندی یخچال در اسباب کشی خانه در اصفهان:

نحوه بسته بندی تلویزیون یا ال سی دی در اسباب کشی:

نحوه بسته بندی لباسشویی در اسباب کشی منزل در اصفهان:

نحوه بسته بندی وسایل شکستنی برای اسباب کشی منزل :

فهرست شکل:

شکل 1حمل اثاثیه منزل اصفهان

شکل 2 اسباب کشی منزل اصفهان

 

مقدمه ای درباره ی کاوراسباب کشی منزل در اصفهان :

اسباب کشی منزل در اصفهان بسیار مهم و قابل اهمیت است. یکی از دغدغه هایی که مردم در زمان اسباب کشی دارند این است که احتمالا به وسایلشان آسیب برسد.مدارابارmodarabar میتواند به شما در این زمینه کمک کند.

به عنوان مثال اگر در زمان حمل اثاثیه منزل اصفهان وسایل شما مانند : فرش ، لباس ها ، تخت خواب ها و …. صدمه ببیند.

برای جلوگیری از این صدمه ها می میتوانیم از کاور ها و پلاستیک های محافظ استفاده کنیم.

در مدارارابار برای حمل اثاثیه منزل اصفهان تمامیه این نکات برای اسباب کشی منزل اصفهان رعایت میشود.

شما میتوانید براحتی اسباب کشی منزل اصفهان را طی کنید.

اموزش بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در اصفهان :

بسته بندی وسایل بسیار حایز اهمیت است و اگر اطلاعات کافی را در این زمینه نداشته باشید ممکن است در حین حمل اثاثیه منزل اصفهان به مشکل بربخورید ویا به وسایلتان آسیب برسد. پس برای اسباب کشی منزل اصفهان با مشورت کردن با متخصصین ما و یا با مطالعه و شناختن راه حل های بسته بندی وسایل آشنا شوید. به شکل 1حمل اثاثیه منزل اصفهان توجه کنید.

نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در اصفهان :

طرز بسته بندی وسایل برای حمل اثاثیه منزل اصفهان ،از نکات حایز اهمیت در بسته بندی وسایل و چیدمان منزل می‌باشد، نحوه بسته بندی و تفکیک مواد شوینده، آتش زا، کتب ، لوازم شکستنی و ارزشمند و همین طور لوازمی که حجم بالایی دارند.از وسایلی هستند که هنگام اسباب کشی منزل اصفهان بسیار مفید است. برای مشاهده اصول بسته بندی لوازم مهم و پر کاربرد خانه در ادامه ی مقاله با مدارابار modarabar همراه باشید.

حمل اثاثیه منزل اصفهان modarabar

شکل 1حمل اثاثیه منزل اصفهان

نحوه بسته بندی یخچال در اسباب کشی خانه در اصفهان:

در ابتدا باید خچال را کاملا بشویید این یکی از مهم ترین نکان برای کاور کردن یخچال است. برفک ها و یخ های یخچال را کاملا از بین ببرید و قفسه های یخچال را با دستمالی خشک تمیز کنید. زیرا اگر آب یخچال را خالی نکنید ممکن است سایر وسایلتان خیس شود ویا به آن ها آسیب برسد. پس حتما مطمئن شوید که یخچال و فریزر تان برفک نداشته و کاملا خشک و تمیز باشد.

نحوه بسته بندی تلویزیون یا ال سی دی در اسباب کشی:

اگر جعبه فابریک تلوزیون خود را دارید، حتما باید در کارتن اسباب کشی منزل اصفهان مخصوص خود، آن را بسته بندی کنید وبا چسب آن را بپوشانید. حتما در اطراف تلویزیون محافظ های مخصوص خود را بگذارید، یا با استفاده از یونولیت یا پلاستیک حباب دار مخصوص بسته بندی آن را خوب بپوشانید و در آنرا محکم چسب بزنید تا در حمل اثاثیه منزل اصفهان از صدمه رسیدن به آن جلوگیری کنید. همچنین سیم های رابط و کابل های مربوط به تلویزیون را در همان جعبه قرار بدهید تا در شلوغی اسباب کشی گم نشوند و یا با چسب دورآن را بپیچیم تا آن ها خراب و یا گم نشوند. به شکل 2 اسباب کشی منزل اصفهان نگاه کنید.

اسباب کشی منزل اصفهان مدارابار

شکل 2 اسباب کشی منزل اصفهان

نحوه بسته بندی لباسشویی در اسباب کشی منزل در اصفهان:

نکته مهم در بسته بندی وسایل برای اسباب کشی منزل اصفهان در اینجا این است. که در حمل اثاثیه منزل اصفهان: لزوما این وسایل را با کارتن یا پلاستیک بسته بندی نکنید. زیرا این وسایل در طی حمل توسط کارگران با پتو پیچیده می‌گردند و اگر لباسشویی اتوماتیک باشد. حتما باید قبل از جابجایی پیچ‌های ویژه ی حمل و نقل که محل آن پشت لباسشویی قرار دارد، را محکم ببندید.

لوله های آب گرم و سرد ماشین لباس شویی را اگر قابلیت جدا شدن دارند جدا کنید.  و یا با چسب به بدنه ماشین بچسبانید تا در هنگام جابجایی به کارگران و… آسیب نرساند. فراموش نکنید که شلنگ ماشین لباسشویی را هم جدا کنید.  و حتما کابل برق را جمع کنید.  و با نوار چسب آن را بپیچید در حمل اثاثیه منزل اصفهان با مدارابارهمراه باشید . modarabar

نحوه بسته بندی وسایل شکستنی برای اسباب کشی منزل :

بسته بندی لوازم شکستنی و یا ظروف چینی.  از دلهره آورترین ویا استرس بخش ترین قسمت های جمع آوری اسباب کشی منزل اصفهان می‌باشند. زیرا احتمال شکستن ویا آسیب دیدن آنها خیلی زیاد است.

بهترین روش استفاده از محافظ های حباب دار است. پس برای بسته بندی وسایل شکستنی و ظروف چینی، آنها را در محافظ های حباب دار قراردهید. و در کارتن بسته بندی اسباب کشی محکمی که تحمل وزن آنها را داشته باشد قرار دهید. مهمترین نکته اینکه حتما کف کارتن های ظروف چینی را ضربه گیرویا پارچه قراردهید. تا در هنگام ضربه و زمین خوردن آسیبی به آن ها وارد نشود.  ودر حمل اثاثیه منزل اصفهان زیر کارتن ها را با چسب های مخصوص و بزرگ محکم کنید. و در آخر اینکه اگر کارتن ها سنگین هستند می‌توانید با طناب محکم کنید. تا اسباب کشی منزل اصفهان را به راحتی بگذرانید.

اسباب کشی منزل اصفهانحمل اثاثیه منزل اصفهان

# 4 نکته در باره ی کاوراسباب کشی منزلmodarabarاسباب کشی منزلاسباب کشی منزل اصفهانانتخاب کامیون اسباب کشی منزلحمل-اثاثیه-منزل-اصفهانکاور اسباب کشیمدارابار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *