5 عامل متغیر شدن #تعرفه اسباب کشی حمل اثاثیه منزل اصفهان

حمل اثاثیه منزل اصفهان مدارابار

حمل اثاثیه منزل اصفهان modarabar


حمل اثاثیه منزل اصفهان | اسباب کشی منزل اصفهان | مدارابار | modarabar

عنوانتعرفه اتوبار
نویسندهفاطمه کرمانی
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات867 کلمه
مدت زمان مطالعه8 دقیقه

 

فهرست عناوین:

تعرفه اتوبار

میزان حجم و وزن  اثاثیه در اسباب کشی منزل

نوع وسیله نقلیه ای که مورد استفاده قرار میگیرد

مقدار مسافت بین مبدا تا مقصد در حمل اثاثیه

تعداد ساعات استفاده از کارگران و ماشین در حمل اثاثیه

انتخاب فصل مناسب برای اثاث کشی

 

فهرست تصاویر:

شکل 1حمل اثاثیه منزل اصفهان

شکل 2اسباب کشی منزل اصفهان

 

تعرفه اتوبار

بهتر است حمل اثاثیه منزل اصفهان را به شرکتهای باربری مختص این کار بسپاریم. اندیشیدن به اینکه استفاده از این شرکتها میتواند در هزینه های اسباب کشی هزینه اور باشد کاملا اشتباه است. به کار گیری این شرکتها در اسباب کشی منزل اصفهان

مزیت هایی به همراه دارد. یکی ازاین مزیت کاهش خستگی شما در اسباب کشی است. بلند کردن اثاثیه بدون رعایت اصول، سلامتی شما را به خطر می اندازد. بیشترین آسیب و فشار را به ستون فقرات و گردن وارد می کند. ممکن است چند سالی را صرف معالجه آن کنید و هزینه های زیادی را بپردازید.

اما کارگران  آموزش دیده بدون هیچ مشکلی این کار را به درستی انجام میدهند. پس استفاده از این شرکتها بهتر است پرداخت هزینه های سنگین برای معالجه است. البته تعرفه اتوبارها به عوامل مختلفی بستگی دارد. ما در این مقاله نمونه ای از این موارد را برای شما بازگو میکنیم.

میزان حجم و وزن  اثاثیه در اسباب کشی منزل

یکی از عوامل موثر در قیمت اتوبار میزان حجم اثاثیه شما در حمل اثاثیه منزل اصفهان می باشد. هر چقدر میزان اثاثیه شما بیشتر باشد بالطبع هزینه شما بالاتردر اسباب کشی منزل اصفهان می رود. بهترین راه کم کردن حجم وسایل بسته بندی درست آنها در کارتن است. شرکتهای باربری با مبلغ بسیار کمی بسته بندی وسایل شما را در کارتن انجام میدهند.

 نوع وسیله نقلیه ای که مورد استفاده قرار میگیرد

انتخاب وسیله نقلیه نسبت به میزان بار خود در هزینه اتوبار تاثیر دارد. هر چقدر ماشین بزرگتر باشد هزینه نیز بالاتر می رود. استفاده از یک مرتبه کامیون بهتر از استفاده از چند مرتبه وانت است. هم کنترل بهتر روی اثاثیه میتوان داشت و هم هزینه به صرفه تر خواهد شد.

در شکل 1حمل اثاثیه منزل اصفهان میتوان نمونه ای از یک ماشین باربری را مشاهده کرد.

حمل اثاثیه منزل اصفهان مدارابار

شکل 1حمل اثاثیه منزل اصفهان

مقدار مسافت بین مبدا تا مقصد در حمل اثاثیه

با توجه به گرانی هزینه سوخت، هزینه جا به جایی در شهرهای بزرگ از جایی به جای دیگر متغیر است. نوع سوخت مصرفی رابطه مستقیمی با هزینه کرایه آن دارد. هزینه استهلاک نیز در میزان نرخ کرایه تاثیر دارد. انتخاب یک مسیر کوتاه در زمان و مصرف سوخت شما در حمل اثاثیه منزل اصفهان صرفه جویی میکند.  چنانچه مقصد شما برون شهری باشد هزینه اسباب کشی منزل اصفهان نیز بالاتر می رود. Modarabar حمل اثاثیه به سایر شهرهای ایران را انجام میدهد.

 

 

 

تعداد ساعات استفاده از کارگران و ماشین در حمل اثاثیه

شرکت های باربری هزینه های ثابتی بر اساس نرخ اتحادیه  برای هرساعت استفاده از کارگر و کامیون دارند. بر اساس قانون اتحادیه چند  ساعت اولیه هزینه مشخصی دارد و ازآن به بعد هر ساعت جداگانه حساب می شود. تعداد طبقات در هزینه اسباب کشی منزل اصفهان  تاثیر دارد طبقات پایین تر وقت کمتری نسبت به طبقات بالاتر می گیرد. مدارابار با داشتن کارگران زبده درکار بهترین قیمت را از شما دریافت میکنند. بهتر است در حمل اثاثیه منزل اصفهان حداقل از 4 کارگر استفاده کنید. تا انتقال اثاثیه سریع تر و با امنیت بیشتر انجام شود. به شکل 2اسباب کشی منزل اصفهان توجه کنید.

انتخاب فصل مناسب برای اثاث کشی

اکثر افراد در ماه های اخر سال منزل به منزل میشوند و سال جدید را در منزل جدید شروع میکنند. ماه های اخر سال به دلیل بالا رفتن حجم تقاضا هزینه اتوبار ها نیز بالاتر می رود. در چنین شرایطی حتما چند هفته قبل از اسباب کشی منزل اصفهان از این شرکتها وقت بگیرید. در فصل های بارانی و سرد سال نیز هزینه باربری بالاتر خواهد رفت. در شرایط بارانی  حمل اثاثیه منزل اصفهان به دلیل لغزنده بودن جاده ها هزینه نیز بالاتر می رود.

اسباب کشی منزل اصفهان مدارابار

شکل 2اسباب کشی منزل اصفهان

 

نوع باری که جا به جا می شود در میزان کرایه آن تاثیر دارد. معمولا اثاثیه منزل سبک هستند و جا به جایی انها راحت تر است. تنها چند مورد وسیله سنگین مثل یخچال، کمد و مبلمان به چشم میخورد. اما جا به جایی وسایل سنگین صنعتی مسلما سخت تر و هزینه بر می باشد.

ماشین الات صنعتی سنگین معمولا با وسیله وتجعیزات خاصی جا به جا می شوند. اسباب کشی منزل اصفهان هزینه کمتری  به باربری تجهیزات  صنعتی دارد.  Modarabar دارای بهترین تجهیزات ماشین الات صنعتی می باشد.

کلام اخر در کاهش تعرفه باربری اسباب کشی منزل

حتما تجربه این را داشته اید که هیج ارزانی بی دلیل نیست. شرکت هایی که قیمت ارزان تری نسبت به بقیه شرکتها پیشهاد می دهند حتما کیفیت کار آنها پایین تراست. همانطوری که گفتیم هزینه اتوبار عوامل مختلفی در حمل اثاثیه منزل اصفهان دارد. عواملی مثل ماشین باربری، میان اثاثیه، تعداد کارگران دارد. هیچ وقت به دنبال شرکتهای ازران باربری نباشید. مدارابار اصفهان با تجربه ترین شرکت در عرصه حمل و نقل می باشد.

 

 

تعرفه اسباب کشی به چه عواملی بستگی دارد؟

میزان حجم بار، مسافت، ماشین باربری و …

ایا نوع ماشین باربری در تعرفه اسباب کشی موثر است؟

ماشین های بزرگتر تعرفه بیشتری نسبت به ماشین های کوچک تر دارند

تعرفه بار برون شهری و درون شهری به چه صورت است؟

بالطبع هرچه مسافت بیشتر باشد هزینه باربری نیز بیشتر خواهد بود 3

اسباب کشی منزل اصفهانحمل اثاثیه منزل اصفهان

modarabarاسباب کشی منزل اصفهانتعرفه اتوبارتعرفه اسباب کشیحمل-اثاثیه-منزل-اصفهانعوامل تاثیر گذار در تعرفه اسباب کشیمدارابارهزینه کارگر اسباب کشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *