5 مزیت استفاده از جرثقیل در اسباب کشی منزل !

حمل اثاثیه منزل اصفهان مدارابار

حمل اثاثیه منزل اصفهان modarabar


حمل اثاثیه منزل اصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان | مدارابار | modarabar

عنوانجرثقیل اسباب کشی منزل
نویسندهفاطمه کرمانی
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات841
مدت زمان مطالعه8 دقیقه

 

فهرست عناوین :

جرثقیل اسباب کشی منزل

مزایای استفاده از جرثقیل در حمل اثاثیه منزل اصفهان

1- جلوگیری از آسیب دیدن ساختمان در اسباب کشی

2- مانع از مزاحمت برای ساکنین ساختمان

3- کاهش دادن هزینه اسباب کشی با کرایه جرثقیل

4- بالا بردن سرعت در اسباب کشی منزل با  جرثقیل

5- بالا بردن امنیت در جابه جایی وسایل شکننده

 

فهرست شکل ها :

شکل 1حمل اثاثیه منزل اصفهان

شکل 2حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 

جرثقیل اسباب کشی منزل

 

همه ما حداقل یکبار در زندگی را تجربه اسباب کشی داشته ایم. همیشه برای ما اسباب کشی معضل بزرگی بوده است. جا به جایی لوازم و حمل اثاثیه منزل اصفهان یکی از دغدغه های مستاجر و صاحبخانه است.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان یکی از دشوارترین مرحله اسباب کشی منزل است. حمل اجسام سنگین باید با تجهیزات و ماشین الات مخصوص خود انجام شود.

برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان میتوان از وانت بار،کامیون و دیگر وسایل در اسباب کشی استفاده نمود. معمولا وسایل سبک تر را با کامیون و وانت میتوان حمل کرد.

ولی برای وسایل بزرگتر باید از ماشین الات پیشترفته تری مثل جرثقیل استفاده نمود.  بهتراست برای خدمات جا به جایی و انتقال اجسام سنگین از جرثقیل استفاده کنیم. ما در این مقاله قصد داریم مزایای استفاده از جرثقیل در حمل اثاثیه منزل اصفهان را به شما بیان کنیم.

مزایای استفاده از جرثقیل در حمل اثاثیه منزل اصفهان

1- جلوگیری از آسیب دیدن ساختمان در اسباب کشی

جا به جایی وسایل سنگین مثل مبل، یخچال میتواند بیشترین خسارت را به دیوارهای ساختمان، آسانسور، راه پله هاو درهای ورودی وارد کند.

جابجایی انواع یخچال و مبل و تلویزیون و سایر قطعات سنگین میتواند بیشترین را به ساختمان وارد کند. در  اسباب کشی  و حمل اثاثیه منزل اصفهان معمولا چند وسیله آسیب می بیند. حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به  عهده شرکت مدارابار اصفهان بگذارید.

 2- مانع از مزاحمت برای ساکنین ساختمان در حین حمل اثاثیه

در حین اسباب کشی ممکن است حمل اجسام موجب اشغالی راه پله ها و دربهای خروجی ساختمان شود. این امر باعث مزاحمت برای همسایگانی که قصد رفت و امد از ساختمان را داشته باشند میشود. با جرثقیل میتوان اکثر لوازم را از پنجره یا پشت بام به داخل خانه برد. به شکل 1حمل اثاثیه منزل اصفهان توجه فرمایید.

حمل اثاثیه منزل اصفهان مدارابار

شکل 1حمل اثاثیه منزل اصفهان

3- کاهش دادن هزینه اسباب کشی با کرایه جرثقیل

کرایه وانت ممکن است از لحاظ هزینه کمتری دریافت کند. اما اگر اثاثیه شما زیاد باشد باید چندین بار به منزل جدید بروید. برای هر بار  حمل اثاثیه منزل اصفهان کرایه پرداخت کنید. وانت بار نمیتواند همه اسباب شما را به یکباره در خود جای دهد. برای جا به جایی اثاثیه ممکن است بارها به منزل جدید اثاثیه حمل کنید. برای حمل اثاثیه اگر شما بخواهید بدون جرثقیل اسباب کشی کنید نیازمند حداقل 3 کارگر هستید. اجاره یک ساعت جرثقیل را با هزینه یک ساعت 3 کارگر مقایسه کنید. با انجام این کار پی خواهید برد که تقریبا هزینه آنها برابر است. به شکل 2حمل اثاثیه منزل در اصفهان توجه  فرمایید. شرکت modarabar  پیشرو در صنعت حمل و نقل می باشد.

4- بالا بردن سرعت در اسباب کشی منزل با  جرثقیل

سرعت کارگران هرچقدر بالا باشد باز هم زمان زیادی طول میکشد تا یک وسیله را تا طبقه پنجم حمل کنند. اما حمل وسایل سنگین مثل مبلمان و یخچال از طبقات بالاترکمتر از نیم ساعت طول میکشد. در  ساختمان های و برج های بلند بهتر است وسایل از پشت بام و طبقات بالای ساختمان حمل شوند.  در حمل اثاثیه منزل در اصفهان این کار باعث صرفه جویی در زمان میشود.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارابار

شکل 2حمل اثاثیه منزل در اصفهان

5- بالا بردن امنیت در جابه جایی وسایل شکننده

امنیت و آسیب ندیدن وسایل در حمل اثاثیه منزل اصفهان مقدمه کارماست. ما همیشه دنبال بهترین راهکارها برای آسیب ندیدن اثاثیه شما در اسباب کشی بوده ایم. لوازمی حساس و شکننده مانند تلویزیون، لوازم برقی ممکن در حمل اثاثیه منزل در اصفهان اسیب ببینند. پاره شدن فرش ها، شکستن میز تلویزیون، شکستن مبلمان، سرویس خواب از دیگرمواردی است که ممکن است آسیب ببینند. با توجه به تورم شدید این سالها اسیب دیدن لوازم و خرید دوباره آن برای شما هزینه زیادی دارد. بهتر است به جای خرید یک یخچال 30میلیونی با پرداخت هزینه ای خیلی کمتر جرثقیلی اجاره کنید. همه این اثاثیه و اسباب با جرثقیل در عرض یک ساعت و بدون اسیب دیدن  میتوانند جا به جا شوند. شرکت modarabar بهترین شرکت در عرصه باربری در اصفهان  آماده ارائه خدمات یه شما عزیران می باشد.

 

جرثقیل ها  در حمل اثاثیه منزل اصفهان  انواع مختلفی دارند. شرکت مدارابار  دارای انواع چرثقیل هایی با ظرفیت  2 تن تا 50 تن می باشد. برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان  مناسب ترین جرثقیل2 تا  5 تن است. بهتر است قبل از اسباب کشی برای اطلاعات بیشتر و انتخاب بهتر از مشاورین این شرکت راهنمایی دریافت کنید. این کار باعث انتخاب بهتر در وسیله حمل و نقل در اسباب کشی میشود

حمل اثاثیه منزل اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهان

انواع جرثقیل در اسباب کشی منزلچرا برای ساختمان های بلند از جرثقیل استفاده کنیمچگونکی صرفه جویی در وقت با جرثقیل در اسباب کشیچه جرثقیلی برای حمل اثاثیه منزل مناسب استحمل اثاثیه منزل در اصفهان با جرثقیلمزیت های استفاده از جرثقیل در اسباب کشیهزینه دستمزد کارگران حمل اثاثیه چقدر استهزینه کرایه جرثقیل برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان چقدر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *