9 راهکار در # حمل اثاثیه منزل در اصفهان در کرونا

حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارابار

حمل اثاثیه منزل در اصفهان modarabar


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل در اصفهان | مدارابار | modarabar

عنواناسباب کشی در کرونا
نویسندهفاطمه کرمانی
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات970
مدت زمان مطالعه9 دقیقه

 

فهرست عناوین:

اسباب کشی در کرونا

تکنیک هایی برای اسباب کشی منزل در ایام کرونا

استفاده از ماشین باربری به جای هواپیما در حمل وسایل

ضد عفونی کردن صحیح وسایل در هنگام بسته بندی

انتخاب یک شرکت باربری خوب و کاربلد برای اسباب کشی

کم کردن حجم بار قبل از اسباب کشی منزل

استفاده از کارتن های مرغوب  در اسباب کشی منزل

تهیه مواد ضدعفونی کننده در حین اسباب کشی

ضد عفونی کردن منزل جدید قبل از چیدمان

بکار بردن تعداد کارگران کمتر در اسباب کشی منزل

ضد عفونی وسایل بعد از رفتن به منزل جدید

 

فهرست شکل ها :

شکل 1حمل اثاثیه  در اصفهان

شکل 2اسباب کشی در اصفهان

اسباب کشی در کرونا

اسباب کشی در شرایط عادی کار مشکلی است طی این چند ماه کرونا معضل بزرگی برای همه کشورها شده است. با متوقف شدن بسیاری از کارها ممکن است در این شرایط  وجود بیماری و خطرناک مجبور به اسباب کشی منزل در اصفهان شویم. بهترین ایده این است که اسباب کشی را به تاخیر بیندازید. سلامتی افراد خانواده تقدم برهرچیزی دارد. دانستن نکاتی در مورد بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان  دردوران  کرونا میتواند خطر ابتلا به کرونا را کاهش دهد. ما دراینجا نکاتی در مورد اصول بهداشتی بسته بندی و حمل اثاثیه به شما یادآوری می کنیم.

تکنیک هایی برای اسباب کشی منزل در ایام کرونا

ما در اینجا راهکارهایی برای ضدعفونی کردن وسایل و شیوه بهداشتی انتقال وسایل به شما را ذکر می کنیم. چنانچه اصول بهداشتی را رعایت کنید هیچ مشکلی برایتان در پیش نخواهد آمد.

استفاده از ماشین باربری به جای هواپیما در حمل وسایل

چنان چه قصد جا به جایی از یک شهر به شهری را دارید بهتر است از ماشین باربری استفاده کنید. با توجه به بیشتر شدن مسافت و گذاشتن وقت بیشترامنیت با ماشین خیلی بالاتر است. برای مبتلا نشدن به کرونا بهتر است تا حد مقدور از سفرهای هوایی خوداری کنید. به  شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان توجه فرمایید.

ضد عفونی کردن صحیح وسایل در هنگام بسته بندی

برای بسته بندی در اسباب کشی منزل در اصفهان وسایل وقت بیشتری بگذارید تا با شتابزدگی ونادرست انها را بسته بندی نکنید. در اول  وسیله هایی که معدود مورد استفاده قرار می گیرند را بسته بندی کنید. قبل از بسته بندی وسایل انها را به صورت کامل ضدعفونی کنید.

حتما از روکش برای پوشاندن وسایل در حمل اثاثیه استفاده کنید و روکش را هم ضدعفونی کنید. انها را درون بسته یا کارتنی که درب دار است قرار دهید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارابار

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

انتخاب یک شرکت باربری خوب و کاربلد برای اسباب کشی

انتخاب یک شرکت خوب و کار بلد مانند مدارابار در حمل اثاثیه منزل در اصفهان برای از نکات مهم در زمان کرونا می باشد.  داشتن کارگرانی سالم  با رعایت اصول بهداشتی که از شرایط مهم در اسباب کشی منزل در اصفهان می باشد.  استفاده کارگران از دستکش و ماسک در  بسیار مهم است. حتما باید ماشین باربری  قبل از گذاشتن وسایل  به طور کامل و صحیح  ضد عفونی شود.  داشتن تجهیزات مدرن برای کمتر شدن تماس دست با وسایل شدن در اسباب کشی مفید است. شرکت modarabar با داشتن سابقه طولانی در حمل و نقل در خدمت شما همشهریان می باشد.

کم کردن حجم بار قبل از اسباب کشی منزل

برای کاهش بار در حمل اثاثیه منزل در اصفهان بهتراست از شر لباس هایی  که استفاده نمی کنید خلاص شوید. با رعایت اصول بهداشتی انها را ضدعفونی کنید و دورن کیسه ای قرار دهید. آنها را به خیریه یا افراد نیازمند اهدا کنید.

استفاده از کارتن های مرغوب  در اسباب کشی منزل

از کارتن های استفاده نشده برای اسباب کشی  بکار ببرید. استفاده از کارتن های دست دوم ممکن است آلودگی هایی به همراه داشته باشد. این الودگی ممکن است به وسایل نیز منتقل شود و خطر ابتلا به کرونا را  در اسباب کشی منزل در اصفهان افزایش دهد.

تهیه مواد ضدعفونی کننده در حین اسباب کشی

 

هر چند کارگران  شرکت باربری از مواد ضد عفونی کننده استفاده می کنند. با این حال خود شما نیز این مواد را تهیه کنید. تا درصورت نیاز از انها  در حمل اثاثیه منزل در اصفهان استفاده کنید. به کارگران هشدار دهید قبل از تماس با هر وسیله ای دست های خود را بشویند یا کاملا ضدعفونی کنند.

 

ضد عفونی کردن منزل جدید قبل از چیدمان

قبل از رفتن به خانه جدید آنجارا کاملا ضدعفونی کنید. تمام سطوح، درها، دستگیره های در،کمدها، کشوها، آشپزخانه، و… را ضدعفونی کنید. به شکل 2اسباب کشی منزل در اصفهان توجه فرمایید. شرکت modarabar با بکار بردن اصول بهداشتی در اسباب کشی ضامن سلامتی شماست.

اسباب کشی منزل در اصفهان مدارابار

شکل 2اسباب کشی منزل در اصفهان

بکار بردن تعداد کارگران کمتر در اسباب کشی منزل

برای رعایت فاصله ایمنی و تجمع نشدن زیاد افراد در حمل اثاثیه منزل در اصفهان از کارگران کمتری استفاده کنید. تجمع زیاد کارگران در اسباب کشی منزل در اصفهان باعث افزایش خطر ابتلا به کرونا می شود. حتی بهتر است از اشنایان و اقوام برای جلوگیری از تجمع کمک نگیرید. میتوان در ساعاتی اسباب کشی کرد که تجمع افراد در ساختمان و کوچه کمتر باشد. وجود همسایه ها و کمک آنها در اسباب کشی خیلی پر خطر است. کودکان دارای سیستم ایمنی ضعیفی هستند بهتر است آنها  را در حین اسباب کشی به یکی از اقوام بسپاریم. شرکت مدارابار با داشتن کارگران با تجربه در خدمت شما می باشد.

ضد عفونی وسایل بعد از رفتن به منزل جدید

در حمل اثاثیه منزل در اصفهان پس از باز کردن کارتن ها درمنزل جدید دوباره آنها را ضد عفونی کنیم. دستکش هایتان را عوض کنید  و دست هایتان را دوباره ضد عفونی کنید. برای محکم کاری بیشتردر اسباب کشی منزل در اصفهان حین چیدمان وسایل خود دوباره آنها را ضدعفونی کنید.

رعایت چه  نکاتی در اسباب کشی درموقع کرونا به ما کمک میکند؟

استفاده از مواد ضدعفونی در حین بسته بندی،استفاده از دستکش و ماسک، استفاده از افراد کمتر و …

آیا استفاده از شرکت باربری در کرونا درست است؟

با رعایت پروتکل های بهداشتی میتوان اسباب کشی بی خطری داشته باشیم

بهترین کار بعد از رسیدن به منزل جدید چیست؟

ضد عفونی کردن کامل منزل جدید

اسباب کشی منزل دراصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهان

modarabarاسباب کشی | شرکت مدارابار | اسباب کشی منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهانعملکرد کارگران اسباب کشی در کرونامدارابارنحوه ضد عفونی وسایل در کرونانقش شرکت باربری در کرونانکات اسباب کشی در کرونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *